Hlavná TV 10 výnimočných momentov z premiéry 13. sezóny filmu The Bachelorette

10 výnimočných momentov z premiéry 13. sezóny filmu The Bachelorette

  Súťažiace Bachelorette Rachel Lindsay 'Niekedy mám pocit, že si to ani nezaslúžim, pretože dostávam všetko, čo chcem,' povedala Bachelorette Rachel Lindsay pre The Faircityfire a ďalších reportérov v máji 2017. (ABC/Craig Sjodin) (FRONT) MILTON, BRYCE, JEDIDIAH, JACK, FRED, IGGY, RACHEL LINDSAY, KYLE, JAMEY, MICHAEL, LEE, KENNY, BLAKE E.; (PROSTREDNÝ) MATTHEW, BRYAN, PETER, JOSIAH, DEAN, GRANT, KENNETH, BLAKE K., ERIC, ROBERT; (SPÄŤ) JONATHAN, WILL, ADAM, DEMARIO, ALEX, MOHIT, LUCAS, ANTHONY, BRADY

Bakalárka Rachel Lindsay presne vie, čo od muža chce. Na premiére 22. mája sa stretlo vedenie 13. sezóny s 31 mužov ktorá strávi niekoľko nasledujúcich mesiacov súperením o svoju lásku. Tu, Faircityfire vyzdvihuje 10 výnimočných momentov z rušnej premiéry sezóny, vrátane prekvapivého návštevníka z Rachelinej minulosti, mohutného nápadníka, ktorý ukradol prvý bozk, a príjemcu prvého dojmu vstal.

1. Rachel vidí potenciál
Po stretnutí s niekoľkými svojimi obdivovateľmi Rachel hovorí, že jej očakávania boli prekonané. „V mužoch vidím veľký potenciál,“ hovorí v spovednici. 'Určite vidím mužov, s ktorými si môžem vybudovať budúcnosť.'

2. Výbuch z minulosti
Fred 27-ročná, ktorá pracuje ako výkonná asistentka, vystupuje z limuzíny so spomienkou na Rachelinu minulosť – s ročenkou zo školy, ktorú obaja navštevovali ako deti. Ukázalo sa, že ako žiačka ôsmeho ročníka bola Rachel Fredovou táborovou poradkyňou počas jeho tretieho ročníka a on bol do tej krásy zamilovaný. Tento sentiment však Rachel nesedí. „Bol to veľmi zlý chlapec,“ spomína.

3. Jeden na jedného je ťažké prísť
Po Josiah 28-ročný prokurátor odvedie Rachel preč na jedenkrát, jeho konkurenti nasledujú príklad. Žiaľ, nie je dosť času a muži sa začnú zoraďovať na chvíľu osamote so svojím vysnívaným dievčaťom. 'Kamkoľvek sa otočím, tam je chlap,' hovorí Rachel producentom. „Musím rešpektovať rozkaz. Napätie narastá, keď sa páni snažia čo najlepšie využiť obmedzený čas jeden na jedného.

4. Rachel je ochotná sa presťahovať
Počas prekvapivo hlbokého rozhovoru s DeMario 30-ročná výkonná náborová pracovníčka Rachel priznáva, že by bola ochotná presťahovať sa za správnych okolností. „Som na mieste, kde, ak niekoho naozaj milujem, presťahujem sa a zvyšok vyriešim neskôr. Vyrieši sa to samo,“ hovorí.

5. Bakalárka nehľadá ľahkú lásku
Rachel neočakáva, že láska bude ľahká. „Láska je obeta,“ hovorí DeMario. „Je to záväzok; je to nevysvetliteľná energia.'

6. Tupý nápadník víťazí nad Rachel
Ak by sme udeľovali cenu za „najhladšieho nápadníka“, muselo by to ísť Bryan , 37-ročný chiropraktik. Po stretnutí s Rachel sa predstaví v španielčine a označí sa za „problematika“. Rachel zaujala jeho skôr vyspelá povaha a sebauvedomenie.

Počas osobného stretnutia s Rachel si Bryan podá zmyselný bozk. „Nebola som na to pripravená,“ hovorí Rachel neskôr v spovednici. 'Dnes večer som nechcel nikoho pobozkať, ale miloval som to!' Bryanova stratégia funguje, keď odchádza s prvým dojmom. 'Tento bozk znamenal celý rozdiel,' povedala mu Rachel predtým, ako prijala ďalší bozk.

7. V každej partii je blázon
Lucas, 30, ktorý si hovorí „whaboom guy“, naráža na nervy konkurentom svojimi nepríjemnými výbuchmi. Lucas, ktorého negatívna reakcia očividne neobťažuje, sa pokúša urobiť dojem na Rachel tým, že zahodí sako a predvedie svoju „whaboom“ košeľu bez rukávov. Blake E., 30, ctižiadostivý bubeník, je Lucasom obzvlášť znechutený a nakoniec ho konfrontuje s jeho skreslenými úmyslami.

8. Rachel’s First Rose Ceremony as Bakalárka
Rachel vyžaruje sebadôveru, keď sa pripojí Chris Harrison pred obradom ruží „Som si istá rozhodnutím, ktoré urobím,“ hovorí hostiteľovi.

„Chcem, aby ste vedeli, že si skutočne vážim váš čas,“ hovorí Rachel mužom predtým, ako rozdá ruže.

9. Strážcovia
Peter, Will, Jack, Jamey, Iggy, Eric, DeMario, Jonathan, Bryce, Alex, Kenny, Dean, Matt, Anthony, Brady, Josiah, Lee, Kenneth (Diggy), Fred, Adam, Blake E., a Lucas prijímať ruže. Muži sú šokovaní, že „whaboom“ chlap dostane ružu. 'Moje srdce je zlomené,' Milton hovorí, keď sa rozplače.

10. Rachel je 'Smitten Kitten'
V predpremiére na nadchádzajúcu sezónu je Rachel jasne nadšená svojimi nápadníkmi. „Nemôžem sa prestať usmievať,“ hovorí počas romantického výletu do Švédska. Ale ako sa očakávalo, objaví sa horská dráha emócií, keď sa Rachel zamiluje do viacerých mužov.

Bakalárka vysiela v pondelok o 21:00. ET na ABC.