Hlavná Vírusové 100 rokov zásnubných prsteňov za 3 minúty: Pozrite si video!

100 rokov zásnubných prsteňov za 3 minúty: Pozrite si video!

 100 rokov zásnubných prsteňov Pozrite sa späť do histórie zásnubných prsteňov pomocou najnovšieho videa Mode s názvom „100 Years“. Kredit: Mode/YouTube

Hľadáte inšpiráciu pre bling? Máte šťastie! Mode zverejnil zábavnú kompiláciu 100 rokov zásnubných prsteňov za menej ako tri minúty. Od jednoduchých solitérov až po majstrovské diela brilantného strihu zasadené do platiny, strih a štýl si nájde každá červenajúca sa budúca nevesta. Video pokladnice Mode so zásnubnými prsteňmi (a úžasnými melódiami!) určite inšpiruje aj tých najnáročnejších znalcov šperkov.

muž jaskynné farby

1910: Milovníci solitaire, zjedzte svoje srdce! Tento okrúhly starý európsky strih v klasickom 14-karátovom žltom zlate ponúka nenápadnú eleganciu, ku ktorej mnohé budúce nevesty (a ženíchovia!) stále priťahujú. Rovnako ako melódia Motown, na ktorú je nastavený, aj táto klasická silueta bude žiť navždy.

20. roky 20. storočia: Muži v burácajúcich 20. rokoch použili svoje mojo, aby položili otázku vo veľkom štýle. Zásnubné prstene prešli od jednoduchých k prepracovaným v mihnutí oka s dlhými mihalnicami. Obdobie Art Deco inšpirovalo briliantové diamanty a žlté zlato bolo nahradené čistou platinou. Štýly vyhlásení zaručili, že nikomu neunikne lesk najcennejšieho majetku zasnúbenej slečny.

30. roky 20. storočia: Nastávajúce nevesty tejto éry šli na banány pre rastúcu popularitu bieleho zlata. Vzory filigránových zásnubných prsteňov boli zložité a nič menej ohromujúce.

40-te roky 20. storočia: Spolu s džezovými a swingovými melódiami hodnými nervozity, ktoré boli obľúbené v 40. rokoch, bola na výber zmes metalov. História sa začala opakovať s opätovným objavením sa zásnubných prsteňov zo 14 karátového žltého zlata.

otázky svadobnej hry o páre

50. roky 20. storočia: Vzhľadom na to, že solitér je naďalej preferovaný mnohými budúcimi nevestami, biele zlato a platina boli veľmi žiadané.

60. roky: Rock 'n' roll nebol jediným trvalým výtvorom tejto éry. Každý chcel nájsť svoju pravú identitu, od kvetinového dieťaťa až po ušľachtilého maznáčika. Zásnubné prstene začali nadobúdať nový tvar s markízou, v tvare srdca a jedinečného párového dizajnu. Platina bola obľúbeným kovom pre hippies aj fanynky.

 10-te roky 20. storočia

10. roky 20. storočia

 20. roky 20. storočia

20. roky 20. storočia

 30. roky 20. storočia

30. roky 20. storočia

 40. roky 20. storočia

40. roky 20. storočia

 50. roky 20. storočia

50. roky 20. storočia

 60. roky 20. storočia

60. roky 20. storočia

70. roky: Páni tejto generácie boli hrdí na to, že vzali svoje líščie dámy v žabkovom tope a prekvapili ich efektnými diamantovými zásnubnými prsteňmi. Žlté zlato bolo tou správnou cestou a ladiace svadobné obrúčky boli nevyhnutnosťou.

80. roky: Spolu s popovými melódiami a bočnými chvostmi prišli aj zásnubné prstene 80. rokov. Okrúhle diamanty s briliantovým brusom boli späť vo veľkom štýle s dôrazom na lesklé platinové pásiky.

90. roky: Prineste bling! Žiarivé diamanty boli v móde a trend trval viac ako horúcu minútu. Zásnubné prstene sa leskli so sprievodnými kameňmi trojuholníkového tvaru, vďaka čomu ich nebolo možné ignorovať. Nový štýl, preferovaný v 18-karátovom bielom zlate, spôsobil, že zadané dievčatá boli závratné.

žiadna matka nikdy nesníva, že jej dcéra

2000: Prelom storočia so sebou priniesol neskutočnú sofistikovanosť. Diamanty brúsené princeznou spárované s briliantovými kamienkami boli v platine neúrekom. Biele zlato bolo ideálnou alternatívou pre menej nákladné možnosti.

kde nosíš sľubný prsteň

2010: Prečo nepridať trochu farby do svojho sveta? Nové desaťročie predstavilo popularitu ozdobných farebných diamantov. Keď celebrity navliekajú mimoriadne veľké zásnubné prstene, niektoré z nich vyzerajú neskutočne. Obľúbené prstene „Halo“ tej doby priťahujú všetku pozornosť na krásny stredový kameň.

 70. roky 20. storočia

70. roky 20. storočia

 80. roky 20. storočia

80. roky 20. storočia

 90. roky 20. storočia

90. roky 20. storočia

 roky 2000

roky 2000

 roky 2010

roky 2010

Nie je núdza o výber! Ktorý štýl k vám prehovoril 100 rokov zásnubných prsteňov ?