Hlavná Beauty Wellness 11 rád, čo robiť a nerobiť, ako sa ráno na svadbu pripraviť

11 rád, čo robiť a nerobiť, ako sa ráno na svadbu pripraviť

Prineste si so sebou vreckovky, nabíjačky a nápoje (samozrejme). Nevesta a družičky sa chystajú ráno na svadbu ZULIE REGO FOTOGRAFIA
  • Maddy píše pre Lizapourunemerenbleus so špecializáciou na krásu, udržateľnosť, duševné zdravie a inkluzívnosť.
  • Predtým, ako sa Maddy pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, napísala pre niekoľko rôznych publikácií vrátane Insider, Bustle, Real Simple a Apartment Therapy.
  • Maddy má bakalársky titul v časopiseckej žurnalistike a magisterský titul v oblasti zdravotníctva, vedy a environmentálneho spravodajstva (obaja pochádzajú z Medill School Northwestern ...
Aktualizované 13. augusta 2021

Kým ty nekonečne pripravovaní na vašu svadbu Budete tiež chcieť naplánovať, čo sa stane pred samotným obradom. Udalosti pred svadbou môžu ovplyvniť celú vašu časovú os, preto je dôležité naplánovať si to vopred. Keď si predstavítepripravovať savo svoj svadobný deň so svadobnou hostinou ste pravdepodobne všetci dostať svoje vlasy a make -up hotovo, sviežo popíjajúce nápoje, keď fotograf odchádza, zatiaľ čo vaše obľúbené piesne hrajú na vybranom zozname skladieb. To všetko sa môže stať - chce to len správne plánovanie, aby ste sa uistili, že sa nič nepokazí. Náš tip číslo jedna? Pracujte so svadobným plánovačom, aby ste si vo svoj svadobný deň oddýchli. Zostavili sme však aj ďalšie tipy na zaistenie hladkého priebehu rána. Tu sú naše najlepšie rady a nerobenia, ako sa ráno na svadbe pripraviť.

Kedy by som sa mal začať pripravovať na svoju svadbu?

Je to osobná voľba, ale odporúčame vám nechať si na prípravu svadby viac času. Na vlasy si dajte 60 až 90 minút a potom ďalších 60 až 90 minút na svadobné líčenie. Vieme, že to znie veľa, ale chcete dať svojmu svadobnému kaderníkovi a svadobnému vizážistovi čas na nastavenie, vytvorenie vzhľadu a úpravu, ak je to potrebné.

Budete tiež chcieť vziať na vedomie raňajky, pretože váš svadobný deň bude dlhý. Okrem toho si dajte dostatok času na prebúdzanie, miešanie sa s priateľmi a fotografovanie ľubovoľných fotografií s rodinnými príslušníkmi a svadobnej hostiny. Ak sa na prvý pohľad pozeráte, uistite sa, že to váš tím vie, aby ste mohli byť pripravení včas. Celkovo odporúčame začať tri až päť hodín pred obradom.

Čo si oblečiete, keď sa chystáte na svadbu?

Pri príprave na svadbu by ste si mali obliecť niečo, v čom sa cítite pohodlne. Keď sa pripravujete, určite nechcete mať na sebe svadobné šaty alebo oblečenie, pretože by mohlo dôjsť k náhodnému rozliatiu (tieto okuliare mimózy sú malé). Nadbytočný make -up môže navyše spadnúť na vaše šaty a spôsobiť zmenu farby alebo zafarbenie. Dbajte na to, aby váš svadobný deň nemal prekážky, kým nebude o všetky prípravy postarané.

Existuje veľa možností oblečenia, ako sa pripraviť. Rock a hodvábny, saténový župan pre luxusný vzhľad alebo nosenie zodpovedajúce útulné pyžamové súpravy s vašou svadobnou hostinou. Hľadám alternatívy obliekania ? Košele na gombíky (obyčajné, denimové alebo flanelové). Vyhýbajte sa všetkému, čo musíte prevliecť cez hlavu, a ich odstránenie by vám mohlo po dokončení prekážať vo vlasoch a líčení.

Kde by ste sa mali pripraviť na svadbu?

Je len na vás, kde sa na svadbu pripravíte. Mnoho svadobných miestností má pripravenú miestnosť, v ktorej sa môžete vy a vaši blízki stretnúť. Ak vami zvolené miesto neponúka samostatný priestor, budete musieť nájsť iné miesto, kam ísť. Odporúčame vám hľadať niečo v okolí (možno dokonca aj hotel, v ktorom bývate), aby ste sa nemuseli príliš obávať dopravy a dopravy všeobecne. Ak musíte

11 rád, čo robiť a nerobiť, keď sa chcete pripraviť na svadbu

Aby bol váš svadobný deň čo najplynulejší, zostavili sme zoznam rád, čo robiť a čo nie. Prečítajte si naše tipy na odbornú prípravu ráno na svadbe.

hry na rozlúčku so slobodou

1. Vykonajte: Majte časovú os

prípravné ráno svadobných mládencov ADELYNSKÁ FOTOGRAFIA

Mať súpravu časová os svadobného dňa je úplne zásadný pre to, ako deň pôjde, a začína sa prípravou. Ak máte večernú svadbu, budete mať možno menší priestor na neskoršie vstávanie, ale na svadby popoludní a podvečer sa pravdepodobne budete snažiť nastaviť si budík na 7:00 alebo v jeho blízkosti. Vytvorte si časovú os so svojim plánovačom, alebo ak plánovač nemáte, so svojim fotografom, pretože budú potrebovať vedieť, kedy sa tam majú dostať, aby mohli odfotiť všetkých, ktorí sa chystajú. Ak chcete vedieť, kedy sa začať pripravovať, začnite časom, kedy sa začína vaša svadba alebo že musíte prísť na miesto konania obradu, a postupujte pozadu. Čo do tej doby musíte urobiť? Robíte prvý pohľad a fotografujete celú svadobnú hostinu? Dohodli ste sa so svojim kaderníkom, že si ráno na svadbe umývate vlasy? Tiež sa chcú všetci vaši sprievodcovia osprchovať? To sú všetky dôležité otázky, ktoré by ste si mali položiť, aby ste zistili, kedy je čas sa zobudiť. Myslite tiež na to, že vlasom a líčeniu môže každému čestnému hosťovi trvať 60 až 90 minút, každej družičke a matkám 30 až 45 minút. V závislosti od toho, koľko stylistov používate, to môže výrazne ovplyvniť vašu časovú os.

2. Nerobte: Nezabudnite zavesiť svoj svadobný deň prípravné ráno na svadobné družičky FOTOGRAFIA MICHELLE DAWN

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, keď sa zobudíte, je vybrať svoj svadobný odev (vrátane závoja, ak ho máte na sebe) z vrecka na odev a zavesiť ho tam, kde môže trochu dýchať (najlepšie tam, kde to nikto nebude rušiť). Zaveste ho tak vysoko, ako môžete (ak je to sukňa alebo šaty), aby ste videli, v ktorých oblastiach je potrebné naparovanie najviac. Ak máte závoj, zastrčte hrebeň do zadnej časti šiat a nechajte ho visieť.

3. Vykonajte: Majte pre svoju posádku (a seba) veľa jedla. prípravné ráno na svadobnú hostinu GRICELOVA FOTOGRAFIA

Uistite sa, že máte pre svoju svadobnú hostinu množstvo možností plnenia, výživných raňajok alebo obeda, ktoré ich budú sprevádzať až do prijatia. Zamyslite sa: sendviče, zábaly, šaláty, ovocné a zeleninové taniere, jogurty a granola tyčinky. Môžete si predobjednať z akýchkoľvek miestnych lahôdok alebo reštaurácií, čo je oveľa lepšia možnosť, ako poslať svadobnú hostinu ráno na jedlo. Každý bude zaneprázdnený a sústredený na prípravu a v to ráno budete chcieť stráviť čo najviac času spoločne.

4. Nerobte: Preháňajte nápoje

prípravné ráno na svadobné družičky FOTOGRAFIA PAT ROBINSON

Spolu s raňajkami alebo obedom je poskytnutie mimosy, bellini, piva alebo seltzers pre vašu posádku vždy zábava. Kto by nemal rád roztomilú povzbudzujúcu fotografiu? Len buďte opatrní: Príliš veľa z týchto lahodných nápojov by vás mohlo bolieť hlava, nevítané bzučanie alebo rozbúrená nálada. Dve na osobu je dobrá čiastka.

To platí aj pre kávu. Aj keď budete chcieť ráno zobudiť šálku, príliš veľa šálok joe môže spôsobiť ďalší stres. Držte sa vody počas celého procesu prípravy, pretože budete chcieť byť hydratovaní na dlhý deň dopredu.

5. Vykonajte: Uistite sa, že je dostatok zásuviek

prípravné ráno svadobných ženíchov so svadobnou hostinou FOTOGRAFIA CASEY HENDRICKSON

Ak máte veľkú svadobnú hostinu a všetci sa chystajú v tej istej miestnosti, skontrolujte si to vopred a uistite sa, že bude dostatok predajných miest. Zamyslite sa nad tým: Každý si bude chcieť nabiť telefón, kaderníci budú potrebovať viacero zásuviek pre sušiče vlasov, natáčky, žehličky na vlasy a horúce valce a na stlačenie všetkých outfitov môže byť po ruke niekoľko naparovačiek. Ak ich je len niekoľko, môžete si priniesť rozvodku alebo dve, aby ste zaistili bezproblémový chod.

6. Nerobte: Zabudnite na svoju núdzovú súpravu

prípravné ráno svadobnej nevesty a ženícha so svadobnou hostinou BROOKE BUCK PHOTOGRAPHY

Veci sa dejú - odštiepené nechty, škvrny od mimózy a ochabnuté vlasy. Preto je dôležité mať núdzový deň súprava na akékoľvek mini núdzové situácie, vrátane odstraňovača škvŕn, dychových mincovní, pinzety, vreckoviek, laku na vlasy, módnej pásky a ďalších. Pro tip: Prineste chladivú masku na oči pre čestného hosťa v prípade, že zostali hore neskoro v noci.

najlepšie miesta na nákup sexuálnych hračiek

Nezabudnite mať po ruke aj skutočnú lekárničku. Aj keď dúfame, že vo váš svadobný deň nedôjde k žiadnym nehodám, nie je na škodu mať pre prípad úschovy pomocných pomôcok a iných dobrôt. Bezpečnosť predovšetkým!

7. Vykonajte: Vytvorte si plán pre svoj telefón

prípravné ráno na svadobnú zmiešanú svadobnú hostinu FOTOGRAFIA GINA A RYAN

Aj keď vás môže lákať držať telefón stále v ruke, môže to byť zdrvujúce. Pravdepodobne dostanete veľa gratulačných textových správ a otázky od rodinných príslušníkov, VIP osôb na svadobnú hostinu a predajcov. Odporúčame vám, aby ste si vopred urobili plán a rozhodli sa, ako dlho budete na telefóne. Požiadajte jednu zo svojich družičiek, aby sa odfotila, ak chcete, aby bolo ráno zdokumentované. Pamätajte si, že váš fotograf tam bude pravdepodobne tiež zachytiť niekoľko skvelých záberov.

8. Nerobte: Preplánujte si ráno prípravné ráno svadobnej nevesty s družičkami JAMES A SCHULZE

Aj keď môže byť lákavé pokúsiť sa urobiť všetky prípravy ráno na svadbe, môže to rýchlo stresovať. Dajte si nechty deň vopred, aby ste ušetrili čas v aktuálny deň. Ak chcete skutočný strih vlasov, choďte pár dní pred svadbou, aby ste ušetrili čas.

9. Vykonajte: Delegujte úlohy na svoju svadobnú hostinu

APAIGE FOTOGRAFIA

Vieme, že chcete naplánovať ultimátnu svadobnú hostinu, ale už máte toho na tanieri veľa. Delegujte menšie úlohy na svojich priateľov a rodinných príslušníkov, aby vám pomohli spojiť ráno. Požiadajte jedného zo svojich priateľov, aby zostavil zábavný zoznam skladieb, a druhého požiadajte, aby sa postaral o prípravu jedla. Psst: Nezabudnite niekoho priradiť k nápojovej povinnosti. Pravdepodobne budete chcieť ľad, aby boli nápoje chladné, čo znamená, že budete potrebovať aj chladič.

Aby ste sa počas dopoludnia vyhli mnohým otázkam, odporúčame vašej svadobnej hostine deň pred prípravou poriadne vyčerpať. Poskytnite im súhrn časového harmonogramu a zhrnutie ich povinností, aby boli všetci na rovnakej vlne.

10. Nerobte: Vyskúšajte nové produkty na tvári LESNÉ FOTOGRAFIE

Ráno na vašej svadbe nie je čas vyskúšať úplne novú pleťovú masku, hydratačný krém alebo podkladovú bázu. Na výrobky môžete mať negatívnu reakciu. Aby ste boli v bezpečí, držte sa produktov, ktoré používate pred svadbou.

11. Vykonajte: Skúste byť úplne prítomní BRIDGET BADORE

Môžete mať pocit, že sa vám myseľ túla ku všetkým úlohám, ktoré je potrebné splniť, ale odporúčame vám, aby ste sa čo najviac koncentrovali na daný moment. Umožnite svojim predajcom, aby sa ukázali a mohli robiť svoju prácu (koniec koncov sú to profesionáli) a dôverovali svojmu svadobnému plánovačovi, ak ste ho najali. Doprajte si kvalitný čas so svojimi priateľmi a rodinnými príslušníkmi pred začiatkom slávností. Je to taký zvláštny moment - vezmite si všetko.