Hlavná Večierky 14 tlačených svadobných sprchových hier, ktoré si vaši hostia zamilujú

14 tlačených svadobných sprchových hier, ktoré si vaši hostia zamilujú

Uľahčujú prelomenie ľadov. Hra pre svadobnú sprchu, ktorú je možné vytlačiť Aktualizované 21. mája 2020 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

The svadobné sprcha môže to byť prvýkrát, čo sa rodina a priatelia stretnú pred svadbou - a áno, niekoľko tichých rozhovorov je samozrejmosťou, zatiaľ čo sa ľudia navzájom poznajú. Kľúčom k rýchlemu sledovaniu dobrého času je odľahčiť náladu a prinútiť všetkých, aby sa rozprávali. Jeden osvedčený spôsob, ako to urobiť? S niekoľkými skupinami hry ! Plánované činnosti, ako sú uvedené nižšie, môžu ponúknuť komickú atmosféru, poskytnúť hosťom spoločnú reč a inšpirovať ku konverzácii. Navyše sa ľahko organizujú - stačí stiahnuť, vytlačiť a hrať.

Ak si chcete vybrať svadobnú sprchu, ktorú je možné vytlačiť, zvážte témy a činnosti, ktoré by sa skupine mohli páčiť. Nevesta je možno veľkým fanúšikom Disney alebo sleduje určitý športový tím. Má dobrý zmysel pre humor? Váš výber môže byť veselý a (v závislosti od vášho publika) môže byť dokonca trochu nezbedný. Kým si to uvedomíte, vaša vysokoškolská posádka sa bude chichotať s vašimi obľúbenými bratrancami, ako keby boli starými priateľmi.

kto zaplatí destináciu svadbu

Tu sú niektoré z našich obľúbených hier na stiahnutie (a v niektorých prípadoch úplne zadarmo!) Pre vašu párty. Použite ich na dodanie osobného nádychu oslavy a prelomenie ľadov bez rozbiť váš rozpočet.

1. Vyplňte prázdne rady

Vytlačiteľné rady pre svadobnú sprchu

So všetkým výdavky pravdepodobne nastanú pred svadobným dňom, je pekné nájsť položku, ktorá je ZADARMO - áno, počuli ste dobre! Nielen to, ale táto aktivita umožňuje páru získať niekoľko neoceniteľných rád. Náš hlas je najlepšou svadobnou sprchou s najlepšou hodnotou.

Konfety Daydreams zábavné vytlačené rady pre svadobné sprchy, zadarmo, ConfettiDaydreams.com

2. Slovná hra inšpirovaná šialenými Libami

Svadobná hra inšpirovaná šialenými Libami

Keď si vyberiete túto klasiku svadobnej sprchy, určite to skončí s veselými výsledkami. Je to jednoduchý lámač ľadu, ktorý nechá každého v šoku, keď si vaši hostia prečítajú ich nechcené príbehy. Bonus: Táto šablóna má krásny dizajn s prispôsobiteľnými funkciami, ako sú písma, farby a dokonca aj samotný príbeh. Milujeme tlačené svadobné sprchy, ktoré je možné úplne upravovať!

Minty Paperie Šablóna svadobnej sprchy Mad Libs, 5 dolárov, Etsy.com

3. „Čo máte v kabelke?“ Hra

Čo

Toto je okamih, v ktorom zvíťazí každý v miestnosti, ktorý nedávno premýšľal o vyčistení kabelky, ale rozhodol sa tak urobiť neskôr - nie je to väčšina z nás? „Čo máš v kabelke?“ je klasická svadobná sprcha, ktorá odmeňuje tých, ktorí majú metódu všetkého okrem kuchynského drezu, za organizovanie svojich vecí. Potrebujete nerozhodný výsledok? Dajte bonusový bod hosťovi, ktorý má so sebou najviac náhodných položiek.

Povedz, že robím výtlačky Čo je vo vašej peňaženke hra virtuálna svadobná sprcha, 5 dolárov, Etsy.com

4. Svadobná sprcha Bingo

Vytlačiteľné svadobné sprchy bingo karty

Otváranie darčekov vo svadobnej sprche je obvyklé a s touto hrou bingo pre svadobnú sprchu je to ďalšia príležitosť, ako pridať trochu zábavy pre svojich hostí. Najlepšia časť? Táto spoločnosť ponúka rad koordinačných hier na stiahnutie, kancelárskych potrieb a ďalších párty potrieb, ktoré vám pomôžu zbaviť sa stresu z plánovania.

zafírový sľub prstene pre ňu

BBPrintableWedding darčeky svadobná sprcha bingo PDF, 5 dolárov, Etsy.com

5. Hra „Povedal, povedala“

Printable Her Said, She Said

Bez ohľadu na to, či ste si s nevestou, jej partnerom alebo blízkymi partnermi bližší, milujeme túto svadobnú sprchu, ktorú je možné vytlačiť, pretože vám pomôže lepšie sa zoznámiť s párom. Aj keď sa dá hrať s nevestou, táto hra je ešte zábavnejšia, keď obaja skorí manželia sú tam na účasť. Oranžová Ste radi, že sme vám dali tento nápad? (Prepáčte, museli sme.)

Papier Willow Lane citrus Povedal, Povedala upraviteľnú hru, 5 dolárov, Etsy.com

6. Disney Love Song Quiz

Hra Svadobná sprcha od Disney zamilovaných piesní

Môžete cítiť lásku dnes večer? S touto tlačenou svadobnou hrou s motívom Disney určite môžeme. Táto aktivita je samozrejme ideálna pre nevestu milujúcu Disneyho, ale pretože obsahuje piesne, ktoré mnohí z nás poznajú, môže byť perfektná pre každú svadobnú sprchu. Pro tip: Pridajte niektoré z týchto melódií do zoznamu stôp na párty a môžete len podnietiť improvizovanú skladbu.

Art Canyon Piesne lásky od spoločnosti Disney Okamžité stiahnutie hry Svadobná sprcha s možnosťou vytlačenia, 6 dolárov, Etsy.com

7. Svadobná hra Emoji

Emoji hra pre svadobnú sprchu, ktorú je možné vytlačiť

Zabavte svojich hostí logickou hrou s vašimi obľúbenými emodži. Tento jeden na stiahnutie má dizajn inšpirovaný umením v štýle art deco, ktorý je možné koordinovať so večierkom s tematikou Gatsbyho.

Páni, páni, mňau Art deco tlačiteľná svadobná sprcha emoji hra, 3 doláre, Etsy.com

formálne návrhy obývacích izieb

8. Svadobná sprcha Word Scramble

Bezplatné vytlačenie svadobného slovného spojenia

Nechajte všetkých rozprávať sa s touto bezplatnou (áno, NULOVÝMI dolármi) hrou na tlač svadobných slov. Táto aktivita nielen povzbudí konverzáciu, ale môže vyvolať aj smiech alebo dokonca nové priateľstvo. Jednoducho si stiahnite, vytlačte a chit-chat sa môže začať.

Moderný MOH svadobná sprcha, slovné motívy, bezplatná tlač, zadarmo, ModernMOH.com

9. Hra „Nehovorte nevestu“

Don

Viete si predstaviť, že by ste sa zúčastnili svadobnej sprchy a nepoužili by ste slovo „nevesta“? Áno, ani my nemôžeme. To je dôvod, prečo je táto hra na svadobnú sprchu na stiahnutie tak zábavná. Bonus: Tento sladký dizajn je možné vytlačiť a umiestniť do rámu, ktorý zodpovedá vášmu dekoru.

Ahoj Rose Paperie Nehovorte nevestu, okamžité stiahnutie hry pre nevestu, 4 doláre, Etsy.com

10. Hľadanie slov pre svadobnú sprchu

Bezplatné prispôsobiteľné vyhľadávanie slov pre svadobnú sprchu

Tento web vám umožňuje vytvoriť úplne jedinečnú, úplne bezplatnú hru svadobná sprcha, ktorá je pripravená na vytlačenie za niekoľko minút. Zmeňte farby, písma a názov a pridajte svoje vlastné slová, ktoré môžu vaši hostia hľadať. Každá nevesta by ocenila túto personalizáciu ďalšej úrovne.

Make Print Play vyhľadávanie svadobných slov zadarmo, MakePrintPlay.com

11. Hra „Hádaj šaty“

Stiahnuteľná hra Hádaj šaty

Budú to princezné plesové šaty, klasické puzdro bez ramienok alebo elegantný, moderná kombinéza ? Je na vašich hosťoch, aby uhádli (a nakreslili) štýl svadobného outfitu, ktorý si nevesta vybrala. Nevesta môže, ale nemusí chcieť odhaliť podrobnosti o svojom konečnom vzhľade, takže ju môžete nechať súkromne vybrať víťaza a rozdať cena v neskoršom čase.

Povedz, že robím výtlačky Hádajte šaty pre svadobnú svadobnú sprchu, 5 dolárov, Etsy.com

12. Literárna hra s citátmi o láske

Vytlačiteľná hra o literárnych citátoch o láske

Táto hra pre svadobnú sprchu osloví nevestu milujúcu literatúru, ale každý, kto má slabé miesto pre niektoré z najväčších citátov o láske všetkých čias (*zdvihne ruku*), ju bude tiež zbožňovať.

PrintGoGo spoločenské hry s tlačou citátov o láske, 5 dolárov, Etsy.com

13. „Čo máte v telefóne?“ Hra

Čo je možné vytlačiť

Ak sa chcete na večierku definitívne ospravedlniť vytiahnutím telefónu, stiahnite si a vytlačte dokument „Čo je v telefóne?“ hra. Je to moderný zážitok z nadčasovej svadobnej sprchy, vďaka ktorému sa každý môže podeliť o svoje obľúbené aplikácie alebo o rozkošný záber svojho „najlepšieho chlapca“. Ten má náhodou jasný a veselý dizajn, práve včas na tie letné svadby.

Belle Hanah Paperie kvetinová hra Čo máš na telefóne, 4 doláre, Etsy.com

14. „Ako dobre poznáš nevestu?“ Hra

Vytlačí sa, kto pozná nevestu ako najlepšiu hru

Je to člen rodiny? Dlhodobý BFF? Spolupracovník? Zistite, kto naozaj pozná nevestu najlepšie s touto ľahko koordinovateľnou aktivitou. Niekedy vás odpoveď prekvapí. A táto upraviteľná šablóna je zábavná Priatelia -inšpirovaná téma.

DIY papiernictvo Hra Good of a Friend, upraviteľná vo formáte PDF, 5 dolárov, Etsy.com

Milujem ťa romantické citáty

Bonus: Hashtag Sign

Potlačiteľný hashtag svadobná sprcha

Ak sa nezobrazí na Instagrame, stalo sa to vôbec? S pomocou tohto vytlačiteľného nápisu svadobnej sprchy bude nevesta schopná prežiť zábavu zo stretnutia tým, že nájde všetky svoje fotografie na jednom mieste. Navyše jej môžete pomôcť získať v tomto procese niekoľko ďalších označení „páči sa mi to“.

Papierový medveď je možné tlačiť Znamenie značky hashtag pre okamžité stiahnutie, 4 doláre, Etsy.com