Hlavná „Kuchynské Vzory 143 nápadov na dizajn luxusnej kuchyne

143 nápadov na dizajn luxusnej kuchyne

Luxusná biela kuchyňa s mramorovým ostrovom, závesnými hrncami a panvicami a podlahou z tvrdého drevaAko vyzerá konečná kuchyňa pre vás? Nápady na dizajn luxusnej kuchyne nájdené na tejto stránke vám ukážu, ako majitelia domov, architekti a dizajnéri spojili formu a funkciu a vytvorili tak svoju dokonalú kuchyňu snov. Táto galéria obrázkov v kuchyni sa skladá z 3 strán. Môžeš nájsť ( Nápady na kuchyňu, 2. časť ) a ( Kuchynské skrinky na mieru, 3. časť ) tu.

V luxusných kuchyniach sa nachádza veľa rôznych funkcií. Medzi najžiadanejšie prvky kuchyne snov patria:

 • Kuchynské skrinky na mieru
 • Ostrovy (často veľké so zabudovanými kachľami alebo umývadlami)
 • Stravovacie časti (pripevnené k polostrovu alebo na ostrov)
 • Spotrebiče z nehrdzavejúcej ocele
 • Kuchynské drezy (vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, mramoru / žuly alebo dokonca leštenej alebo tepanej medi)
 • Prívesok na mieru a zapustené osvetlenie
 • Plynové sporáky (s viacerými horákmi a vysokým výkonom BTU)
 • Podlaha z tvrdého dreva alebo dlaždíc
 • Spätné postriekanie dlaždíc (v rôznych farbách a textúrach)
 • Dosky z kremeňa alebo žuly
 • Vitríny a skrinky so skleneným priečelím

Ak sa nachádzate v plánovacích fázach prestavby, existuje niekoľko rôznych možností softvér na navrhovanie kuchýň programy, ktoré vám môžu pomôcť pridať niektoré z týchto prvkov do vášho priestoru. Či už hľadáte nápady na vytvorenie dokonalej kuchyne pre kulinársku kreativitu alebo ako krásne miesto na zhromaždenie, na obrázkoch na tejto stránke určite nájdete niečo, čo máte radi.

Obsah

Súčasná kuchyňa s bielymi skrinkami sivá ostrovná biela kremenná doska s dreveným vzhľadom Na obrázku nad elegantnými čistými líniami tejto veľkej kuchyne je zvýraznený jej žiarivo bielym motívom. Bohatý lesk podlahy z tvrdého dreva priťahuje pozornosť a dodáva miestnosti pocit tepla. Tmavé drevo podlahy stojí v kontraste so sviežou čistou belosťou pultov a skríň a upokojujúcou mäkkou holubičko-sivou farbou kuchynských stien. Dvere do skrinky so skleneným priečelím umožňujú efektné vystavenie kuchynského riadu a tiež uľahčujú ich umiestnenie. Robustný drevený ostrovný bar v strede kotví miestnosť. Biely pult baru poskytuje kuchárom čisté a príjemné miesto na prácu.

Luxusné kuchyne

Veľká luxusná kuchyňa dizajnérskych kuchárov s prívesným osvetlením a dvojúrovňovým raňajkovým barovým ostrovomTáto veľká kuchyňa na mieru je bohatá na detaily a eleganciu. Skrinka z dubového medu je nádherne detailná a na vrchole sú svetlé béžové žulové pulty. Dvojúrovňový kuchynský ostrov ponúka veľa jedál na večeru z drevených barových stoličiek. Zapustené, podpultové a závesné osvetlenie ponúka dostatok osvetlenia. špičkové doplnky, ako je príliš veľká nerezová chladnička, rúra na pečenie a dvojité umývadlá, umožňujú šéfkuchárovi v rodine veľa príležitostí urobiť dojem. Na tejto stránke nájdete ďalšie nápady na kuchynský ostrov pre sortiment štýlov.

Kuchyňa z čerešňového dreva

Kuchynská linka na mieru z čerešňového drevaBohatý červenohnedý lesk tohto luxusu kuchyne z čerešňového dreva podlahy a skrinky z červeného mahagónu pôsobí hrejivo na celú miestnosť. Teplé tóny a hladké textúry čerešňového dreva kontrastujú s chladnejším dojmom tlmených sivohnedých mramorových dosiek a stien. Súčasné svetlé spotrebiče z nehrdzavejúcej ocele pekne vyniknú na tmavšom dreve ako tradičné skrinky z tmavého dreva.

Závesné svetlá nad drevenou ostrovnou tyčou s mramorovou doskou vrhajú na pracovný priestor jemnú žiaru. Sýte farby a kontrasty miestnosti jej dodávajú útulný a intímny pocit, ktorý je príjemný pre oči. Svetlé krémové steny a biely strop pomáhajú vyvážiť tmavé farby dreva, ako aj dosky z béžovej žuly. Nerezové povrchové úpravy prístrojov sú ponechané odkryté, čo poskytuje pekné vyváženie farieb a textúr v priestore.

Biele skrinky s čiernou žulou

Luxusná kuchyňa s bielymi skrinkami, čiernou žulou a raňajkovým baromBiele a krémové tóny tejto tradičnej kuchyne vytvárajú nadčasový, ale svieži pocit. Dve kyvadlové svetlá zdobené elegantnými sklenenými tienidlami v tvare kvetu poskytujú akcentačné osvetlenie raňajkového baru v izbách. Pod jemnou žiarou nadobúdajú dva stupňovité pulty čiernej a žuly raňajkového baru útulný lesk. Dodatočný úložný priestor je k dispozícii prostredníctvom diskrétne umiestnených vyvýšených skriniek pod lištou. Svojrázne náhodné dotyky, ako napríklad versaillský vzor jej sivých dláždených podláh a veľká mozaiková spätná väzba nad sporákom, dávajú tejto kuchyni vyniknúť dizajnu.

Moderná kuchyňa s drevenými podlahami

Architekti navrhli modernú kuchyňu s drevenými podlahami, ostrovom a štýlovým nábytkomTáto izba má štýlové a moderné prevedenie v rôznych farbách a rôznych druhoch dreva. Rozsiahle používanie svetlých drevených podláh a obkladov predlžuje rozmery týchto miestností a robí ich ľahšími. Dotyky tmavšieho dreva použitého v ostrovnom bare a niektorých skriniach zakotvujú celkový dizajn miestnosti a pútavý kontrast dodáva miestnosti pocit živosti. Strategické umiestnenie mramorových akcentov - od mäkkej sivobielej dosky a cez obkladový obklad zo šedého mramoru cez tmavé skrinky - dodáva miestnosti pocit uhladenosti a hrejivého lesku.

Tradičné biele skrinky s tmavými doskami

Luxusná kuchyňa s mramorovým pultovým ostrovom a bielymi skrinkami spárovanými s tmavými doskamiDomácnosť tejto elegantnej a modernej kuchyni dodáva staromódny rustikálny vzhľad, ako sú tri závesné kyvadlové žiarovky, presklené skrinky, klenuté dvere a okenné krídla. Biele steny a biele obložené skrinky prispievajú k celkovej atmosfére, ktorá pôsobí čisto, jasne a vzdušne. Ostrovný bar z tmavého dreva v tvare písmena L pokrytý krémovým mramorom slúži ako ústredný bod izieb, ako aj pracovný pult a raňajkový bar. Zdanlivo náhodný vzor podlahových dlaždíc mramorová sivá a krémová a sivobiela dodáva celkovému dizajnu atmosféru zábavy.

Luxusná kuchyňa s bielym skrinkovým ostrovom a tmavou doskou

Kuchynka na mieru s bielym ostrovom skrinky s tmavými doskami a raňajkovým baromTáto luxusná kuchyňa plne využíva niektoré z najlepších vlastností tradičnej kuchyne. Teplé, domáce detaily sú pekne vyrazené rozsiahlym použitím svetlého dreva na podlahách, skriniach a dokonca aj na nábytku. Elegantný tmavý pult ostrovného baru s drevenými stoličkami vzadu poskytuje pekný kontrapunkt k celkovému dizajnu kuchyne. Skrinky vykazujú vkusnú lásku k detailom vďaka svojim zvýšeným panelovým dverám a dekoratívnym vložkám, ktoré poskytujú veľa úložného priestoru. Zabudované pulty a zákutia prístrojov chránia priestor pred nepokojom. Mierne prehĺbenie na vzdialenej stene poskytuje priestor pre príjemný, vzdušný raňajkový kútik otočený k oknám.

Luxusná kuchyňa s bielymi skrinkami a bielymi kremennými doskami

Kuchyňa s bielymi skrinkami v štýle šejkru, bielym kremenným pultom a podlahami z tmavého drevaSvetlé a zámožné sú prvé slová, ktoré vám pri pohľade na túto luxusnú kuchyňu napadnú. Jeden si nemôže pomôcť, ale priťahujú ho francúzske dvere a okná vedúce do záhrady a dívajúce sa do nej. Čisté línie tejto kuchyne zdôrazňuje farebná schéma, ktorá využíva krémové a biele odtiene. Biele skrinky spárované s bielymi kremennými doskami vyzerajú spolu krásne. Tmavá podlaha z tvrdého dreva, rovnako ako tmavé stoly a stoličky z raňajkového kútika z tvrdého dreva vynikajú v príjemnom kontraste so zvyškom miestnosti. Rustikálne kachle na plyn a kyvadlové žiarovky dodávajú punc detailov a dopĺňajú inak tradičný dizajn miestnosti.

Kuchynka na mieru so skrinkami z masívu a sivými backsplash dlaždicami a mramorovými doskami

Kuchynské skrinky z masívu na mieru, sivá dlažba a stredový ostrovčekMäkký zlatý lesk tejto prevažne drevenej kuchyne je príjemne vyvážený svetlom niekoľkých kyvadlových svetiel so zvonovými odtieňmi. Drevený pult zakončený sivými mramorovými krivkami jemne okolo malého stredného ostrovného baru postaveného v podobnom dizajne. Spätná väzba sivých dlaždíc dodáva kuchynským stenám pekný detail. Tento kuchynský dizajn maximálne využíva malý priestor zasunutím spotrebičov, ako je sporák, rúra a mikrovlnná rúra, do vlastných zákutí zabudovaných do okolitých skriniek. Svetlejšie drevo podlahy odráža svetlo a dodáva tak celému priestoru domácku a vzdušnú atmosféru.

Biele kuchynské skrinky s čiernym ostrovčekom

Kuchyňa s bielymi skrinkami a čiernou skrinkou s ostrovčekom na mieru z béžovej žulyÚtulný a nenáročný, stredobod tohto dizajn kuchyne v tvare l je ostrovný bar z tmavého dreva so žulovým pultom. Lesk žuly poskytuje pekný čistý kontrast s tmavým zrnom základne z tvrdého dreva. Diskrétny mikrovlnný kút poskytuje jedinečný spôsob skladovania tohto spotrebiča a jeho zabratia miesta na pultoch. Staromódne obložené skrinky a skrinky lemujú stenu miestnosti tak, aby pôsobili domácky. Biely obložený rúra na pečenie poskytuje stenám pútavý kúsok detailov. Raňajkový bar oddeľuje kuchyňu od obývacej izby bez toho, aby ju úplne uzavrela, čím dodáva zariadeniu príjemnú atmosféru.

Kuchyňa s drevenými skrinkami svetlej farby a pracovnými doskami z čiernej žuly

Vysnená kuchyňa v skrinkách z dubového dreva svetlej farby a doskách z čiernej žulyČaro tejto kuchyne spočíva v jej jednoduchom štýle a jednoduchosti povrchových úprav, ktoré sú v súlade s jej výberom farieb. Na dokončenom použitom priestore dominujú žlté tóny. Je to vidieť od keramických obkladačiek, cez lamináty použité v skrini a dokonca až po sivobiele tóny stien. Doska a rozstrekovacia doska z čiernej žuly dodávajú trochu tmavého kontrastu, aby rozbili teplé žlté, ale sú príjemným dotykom pri vytváraní vyváženého moderného vzhľadu.

Kuchyňa s bielymi skrinkami a ostrovom mäsiarskeho bloku

Biela skriňová kuchyňa s ostrovom mäsiarskeho bloku v luxusnom domeČisté a ostré biele línie tejto kuchyne sú pekne dotvorené diskrétnymi dotykmi tmavších materiálov. Kyvadlové svetlá s kovovými zvonovými tienidlami a presnými svetlami na strope vrhajú žiaru na stredový ostrovček. Stredový ostrov je zaujímavá kombinovaná drevená doska s mäsovým blokom a pultom. Na ostrove sa nachádzajú barové stoličky so štvorcovými stoličkami z tmavého dreva, ktoré poskytujú miesto pre prácu i stýkanie sa. V oblasti arkierového okna je raňajkový kútik. Horné okná s diamantovým vzorom sú pútavým spôsobom, ako prepúšťať prirodzené svetlo, zatiaľ čo tmavé látkové džaboty zmierňujú odlesky z väčších okien.

ako urobiť kravatu

Kuchyňa z tmavého dreva s doskami z bielej žuly

Veľká kuchyňa snov so skrinkami z tmavého dreva a ostrovom na doske z bielej žuly v domácnosti na mieruSkrinky a skrinky z tmavého dreva pozdĺž stien tejto kuchyne sú pekne odložené krémovými a sivými dlaždicami jej podlahy. Dlaždice umiestnené v plášti rybej kosti prepožičiavajú čistý a ľahký vzduch v kuchyni, ktorá mohla byť pochmúrnou a tmavou. Strategicky umiestnené zakrivené posuvné sklenené okno umožňuje, aby vonkajšie svetlo svietilo na túto kuchynskú žulovú ostrovnú lištu pre pekný reflexný lesk. Dekoratívne sklenené vložky v obložených skriniach rozbíjajú monotónnosť inak obložených skriniek z tmavého dreva. Mozaika vykladaná backsplash a digestor z bieleho mramoru sú veselým dotykom pracovnej plochy.

Kuchyne s bielymi skrinkami

Tradičná kuchyňa s bielymi skrinkami, drevenými podlahami a obrázkovými oknami

Biele kuchynské skrinky znesú skúšku času. Je pravda, že biela sa považuje za nadčasovú a klasickú farbu, ktorá nikdy nevyjde z módy. Kuchynské výstrelky môžu prísť a odísť, ale vďaka skrinkám v bielej kuchyni sa váš domov ľahko prispôsobí akýmkoľvek trendom, štýlom a témam. To z neho robí najlepšiu voľbu pre farbu kuchynskej skrinky.

Existuje veľa dôvodov a výhod, prečo sa biela farba ukazuje ako voľba číslo jeden pre kuchynské skrinky. Jednou z nich je, že biele kuchynské skrinky ponúkajú nadčasový a klasický vzhľad. Ako už bolo spomenuté, nikdy nemôže zastarať. Biela je farbou elegancie a sofistikovanosti. Ak sa používa v kuchynských skrinkách, navodzuje pocit vizuálnej vyrovnanosti a triedy, ktorú žiadna iná farba nemôže obsiahnuť.

Ďalšou výhodou je, že biele kuchynské skrinky sú flexibilné. Všeobecne je biela farba, ktorá sa hodí takmer ku všetkému, to isté platí pre biele kuchynské skrinky. Naozaj sa nemusíte veľmi starať o to, ktorá doska by sa k nej hodila najlepšie, alebo ktorá farba steny by ju doplnila. Práca s bielou farbou skrinky je ako nastavenie vašej kuchyne na veľké plátno, kde môžete ľahko integrovať farebné špliechanie. Jednoduchou zmenou príslušenstva a dizajnových akcentov môžete svojej kuchyni úplne dodať nový vzhľad, kedykoľvek vás omrzí vzhľad. Aj keď to niektorí môžu považovať za obyčajnú a nudnú farbu, pri použití bielych kuchynských skriniek sa človek nemôže pokaziť. Funguje dobre na dosiahnutie doplnkovej, monochromatickej alebo kontrastnej farebnej schémy pre vašu kuchyňu.

Biele kuchynské skrinky sú tiež všestranné, pokiaľ ide o dizajnové štýly. Možnosti návrhu, ktoré ponúka, sú nekonečné. Či už sa zameriavate na túto klasickú vidiecku kuchyňu alebo na ultramodernú atmosféru, biele skrinky sú perfektné. Po spojení so správnou farbou dosky, správnym frézovaním a povrchovou úpravou môžete preskúmať rôzne štýly dizajnu svojej kuchyne.

Napríklad, ak sa zameriavate na klasický vzhľad, môžete sa rozhodnúť vybaviť svoje biele kuchynské skrinky lištami s korunkami a obložením v nepríjemnom krémovo bielom prevedení a potom ich spárovať s nádherne žilkovanou mramorovou doskou z Carrary. Na druhej strane kuchyňu s tematikou chaty možno dosiahnuť pomocou bielych skriniek v štýle šejkru s backsplashom z dlaždíc. Ak chcete dosiahnuť modernú kuchyňu, použite kuchynské skrinky vo vysokom lesku a kontrastujte s čiernou žulovou doskou z galaxie.

Biele kuchynské skrinky evokujú čistý, svieži vzhľad. Má pozitívne vibrácie, čo predstavuje čistotu a robí priestor príjemnejším. Pretože je to najjasnejšia farba, dobre odráža osvetlenie, takže je vhodné ju použiť v malých kuchyniach. Biele kuchynské skrinky môžu spôsobiť, že malé kuchyne vyzerajú väčšie. Svetlé farby vytvárajú ilúziu priestoru, vďaka čomu sa izby cítia otvorené a vzdušné. Biele kuchynské skrinky sú reflexnejšie ako skrinky tmavej farby, čo pomáha maximalizovať efekt vytvorený prúdom prirodzeného svetla.

Pre kuchyne s bielymi skrinkami je potrebné vziať do úvahy pridaný dizajnový tip, ktorý kombinuje rôzne textúry po celej ploche, aby oživil priestor. Vyberte si správnu povrchovú úpravu pre svoje dosky a skrinky. Nezabúdajte tiež, že biela farba je tiež dodávaná v rôznych odtieňoch, od najjasnejšej ultra bielej po snehovo krémové tóny, a preto si vyberte dokonalú bielu pre svoje skrinky podľa toho, aký štýl chcete dosiahnuť.

Moderná biela skrinková kuchyňa s krásnymi svietidlami, prívesnými svetlami a podlahami z tmavého drevaKyvadlo svieti svojimi jasnými zakrivenými odtieňmi a nad týmto visí ozdobený luster kuchárska kuchyňa stredový ostrov sú pútavým detailom v inak veľmi jednoduchom dizajne. Obložené okná prepúšťajú do tejto kuchyne dostatok svetla a arkierové okná poskytujú útulný priestor pre raňajkový kútik. Elegantné moderné línie stoličiek s oceľovým rámom v raňajkovom kútiku pekne ladia s tradičnejším obloženým dizajnom izbových skriniek a zásuviek. Celkový svetlý a vzdušný pocit miestnosti dodáva podlahám z tmavého dreva jemný lesk.

Luxusná čiernobiela kuchyňa s kremennými a mramorovými doskami

Luxusný čierno-biely dizajn kuchynskej skrinky s hrubým mramorovým ostrovomTáto svetlá a priestranná kuchyňa používa na svoje podlahy dlaždice z bieleho porcelánového kameňa v rôznych veľkostiach štvorcového rezu. Steny sú natreté farbou holubice šedej farby s bielymi lištami, dverami a oknami. Kuchynské skrinky v klasickom štýle sú tiež v bielej farbe. Na hlavnej kuchynskej linke sa používa mramorový pult zo šedej soli a korenia, zatiaľ čo na ostrovnom pulte sa nachádza nádherná doska Super White Quartztite. Ostrovný pult vyniká zo zvyšku kuchyne, pretože jeho skrinky / nohy sú čierne, nad ktorými visia zaujímavé čierne prívesné svetlá.

Biela skrinková kuchyňa s doskami z dreva

Štýlová toskánska biela skrinka s veľkým ostrovom z mäsiarskeho blokuKuchyňa inšpirovaná vidiekom so zmesou klasických prvkov a moderných materiálov a povrchových úprav. Kuchynské skrinky s lištami sú celé v bielej farbe, so stredovými zaujímavými striebornými výrezmi. Dosky sú dosky z masívneho dreva, upravené tak, aby pri dlhodobom pôsobení vody a vlhkosti nehnilo. Na podlahy boli použité kamenné dlaždice zo šedého porcelánu 60 × 60 so zodpovedajúcimi sivými stenami. Stena za hlavnou kuchynskou linkou vyniká tapetami z umelého kameňa a bielou kachľovou backsplash. Veľký ostrovček s mäsovým blokom s kapucňou z nehrdzavejúcej ocele predstavuje pôsobivý vrchol.

Čierne kuchynské skrinky horné a biele skrinky spodné s čiernym ostrovčekom skrinky

Luxusná kuchyňa s čiernou hornou skrinkou a bielou spodnou skrinkou a mramorovými pultmiTmavé drevené podlahy a svetlé steny slúžia ako pozadie pre túto otvorenú kuchyňu. Táto kombinácia svetla a tmy pokračuje vo výbere farieb kuchynských liniek a pultov, pretože kombinuje čierno-biele skrinky a pulty. Biele skrinky sú pokryté pultmi z čiernej žuly, zatiaľ čo čierny stredový ostrovček využíva dosku z bielej žuly. Plocha pultu s varnou doskou ide ešte ďalej tým, že kombinuje biele kuchynské skrinky s čiernymi hornými skrinkami, doskou z čiernej žuly a spätným chodom z bielych dlaždíc.

Tradičná kuchyňa s bielymi skrinkami a ostrovčekom z tmavého dreva

Elegantná tradičná kuchyňa v luxusnom dome s bielymi skrinkami, tmavým ostrovom skrinky a dvojitými umývadlamiTento kuchynský priestor sa priamo otvára do jedálenského kúta a s bielymi lištami ako prízvuk prispôsobuje jednotnú béžovú farbu laku pre steny aj strop. Biele kuchynské skrinky sa dobre miešajú s béžovými stenami a plynule ladia s lištami. Dvojica lustrov z tepaného železa zavesená nad pultom na ostrove Walnut dodáva priestoru tradičnú príťažlivosť a dodáva priestoru teplú žiaru svetla.

Biela skrinková kuchyňa s dubovým skrinkovým ostrovom a doskou z béžovej žuly

Kuchyňa s bielymi skrinkami a dubovým skrinkovým ostrovom s červeným prízvukom a spätnou väzbou z bielych dlaždícTáto kuchyňa si ju zachováva romantickým a klasickým vzhľadom vo výbere farieb a povrchových úprav. Veľké francúzske dvere prepúšťajú do oblasti veľa svetla, vďaka čomu pôsobí priestor veľký a svetlejší, zatiaľ čo červeno natreté steny oddeľuje kuchyňu od zvyšku domu. Hlavné kuchynské skrinky sú sivobiele s doskou z béžovej žuly, zatiaľ čo pult na strednom ostrove používa na svojich základných skriniach a otočených stĺpikoch povrchovú úpravu z prírodného dubu. Nad ním sú 3 kusy závesných lámp s elegantným ohnutým kovovým dizajnom a zodpovedajúca sada kovových barových stoličiek v svetlošedej farbe.

Biele skrinky kuchyňa s čiernym ostrovčekom

Kuchyňa s bielymi skrinkami a čiernym ostrovom skrinky so žulovým pultom a skleneným príveskovým osvetlenímTáto veľká kuchyňa používa podlahy z dubového dreva v prírodnej farbe, aby pomohla zahriať priestor. Všetky steny sú vymaľované teplým sivým tónom s bielymi lištami a obyčajným bielym stropom. Kuchynské skrinky sú všetky v sivobielej farbe a majú obloženie, ktoré mu dodáva klasický pôvab, zatiaľ čo stredový ostrovček vyčnieva zo zvyšku kuchyne vďaka použitiu dreva sfarbeného wengue ako základne. Všetky pulty používajú tenkú dosku béžovej farby na slanej a paprikovej doske a používajú kuchynské armatúry potreté olejom a pár krištáľových závesných žiaroviek.

Tradičná biela skrinková kuchyňa s doskami zo šedej žuly

Tradičná biela skrinková kuchyňa so sivými doskami a raňajkovým barovým ostrovomTento jednoduchý dizajn kuchyne sa zameriava na diagonálne prvky a zrkadlí detail stropu mimo kuchynského priestoru. Dlaždice backsplash sú rozložené diagonálne a roh ostrovného pultu bol vyrezaný, aby získal diagonálny prvok. Zvyšok kuchyne sa užíva pre decentné sivobiele skrinky s tmavošedými žulovými doskami a béžovou farbou steny.

Luxusná kuchyňa so sivobielymi skrinkami a veľkým ostrovom s raňajkovým barom

Luxusná kuchyňa s sivobielymi skrinkami a veľkým žulovým ostrovomTáto kuchyňa experimentuje s rôznymi farbami a textúrami. Podlahy sú plné fošne Golden Oak, zatiaľ čo hlavná kuchynská linka má sivobiele skrinky, ostrovný pult má naopak indigo skrinky. Obe sú opatrené doskou z čiernej žuly, zatiaľ čo backsplash používa sivobiele keramické dlaždice. Steny sú vo svetlej krémovej farbe s bielymi lištami a stropom a použité barové stoličky sú z kovu medenej farby.

Vidiecka kuchyňa s bielymi skrinkami a čiernymi doskami

Vidiecka kuchyňa na mieru s bielymi skrinkami, čiernymi doskami, backsplashom dlaždíc a ostrovom s umývadlomPre túto kuchyňu vo vidieckom štýle sú hlavné skrinky celé v bielej farbe so stredovým ostrovom Walnut. Materiál na doske je čierna leštená žula, zatiaľ čo vodovodné batérie a prístroje sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Odkryté časti stien sú natreté broskyňovou farebnou pololesklou farbou. Splashboard sú biele keramické dlaždice v tehlovom usporiadaní, zatiaľ čo splashboard za radom kombinuje čierne a biele keramické dlaždice v diagonálnom usporiadaní. Na vrchu ostrovného pultu sú 2 kusy elegantných závesných lámp, ktoré dotvárajú vzhľad.

Kuchyne s tmavými skrinkami

Moderná kuchyňa s tmavými skrinkami sivými kremennými doskami a veľkým stredovým ostrovomAj keď väčšina majiteľov vyberá biele kuchynské skrinky, nie každý dáva prednosť tomuto trendu v dizajne. Tmavo sfarbené kuchynské skrinky sú najlepšou voľbou pre tých, ktorí majú záujem vyskúšať nový vzhľad a sú obľúbeným trendom moderného dekoru. Aj keď sa zdá, že je to v rozpore s bežným názorom, že kuchyne by mali byť vzdušné a svetlé, tmavé kuchynské skrinky vytvárajú v priestore rozmer a drámu.

Rovnako ako biele kuchynské skrinky, existuje aj množstvo dôvodov a výhod, prečo tmavé kuchynské skrinky môžu dobre vyhovovať vášmu domovu. Jednou z nich je, že tmavé skrinky ponúkajú bohatý a elegantný vzhľad. Dáva priestoru drámu a dokonale sa hodí pre kuchyne s luxusnou tematikou.

Tmavé skrinky dodajú priestoru teplo. Aj keď to nespôsobuje živý pocit z bielych skriniek, prináša pokojné vzrušenie. Napríklad skrinky zo sýtofarebného dreva urobia vašu kuchyňu útulnejšou a útulnejšou.

Tmavé skrinky sú ideálne na vytvorenie hĺbky a kontrastu s priestorom, ktorý svetlé farby nemôžu dosiahnuť. Dodá vašej kuchyni variáciu a rozmernosť.

Tmavé skrinky fungujú dobre v tradičných, súčasných aj moderných štýloch. Výber správnych tmavých skriniek bude závisieť od štýlu, ktorý chcete dosiahnuť. Ak sa rozhodnete pre moderný vzhľad, spojte kuchynské skrinky vo vysokom lesku s čiernym alebo tmavošedým povrchom so svetlou pevnou doskou. Ak chcete docieliť modernejší priestor, do svojich doplnkov pridáte farebné odtiene.

Zatiaľ čo sa zameriavate na tradičný štýl, dosiahnite bohatý opulentný vzhľad dokončením skriniek z tmavých čerešní alebo espressa výliskami, mramorovou doskou a podlahami z tvrdého dreva. Super luxusné kuchyne zvyčajne používajú čierne skrinky s kontrastnou žiarivo bielou doskou. Stredomorské kuchyne je možné dosiahnuť tmavočervenou farbou skrinky zvýraznenou zemskými tónmi.

Pri navrhovaní luxusných kuchýň s tmavými skrinkami je možné vziať do úvahy aj nasledujúce tipy na dizajn. Pri zmiešaní a zladení tmavých skriniek zistite, čo bude súdržne pracovať so všetkými ostatnými aspektmi vašej kuchyne a s konečným vzhľadom, na ktorý sa zameriavate. S bielymi skrinkami sa dá ľahko spárovať, ale tmavo sfarbené skrinky si vyžadujú väčšiu opatrnosť, pretože každý iný odtieň má jedinečný vplyv. Tmavé skrinky môžu byť buď neutrálnej čiernej alebo šedej farby, s bohatou farbou moridla Cherry, Mahagon alebo Espresso, tmavočervenej, bohatej fialovej alebo dokonca polnočnej modrej.

Spravidla tiež vyvážte tmavé kuchynské skrinky výberom svetlejšej farby stien, podlahy a pultovej dosky. Vyberte si dosku so svetlou alebo neutrálnou základnou farbou. Zníži sa tak náročnosť vzhľadu vašej kuchyne. Príliš veľa tmy môže byť niekedy depresívne, pridajte preto dizajnové prvky, ktoré môžu vašu kuchyňu oživiť.

Ak napríklad používate tmavohnedé skrinky, spárujte ich s doskou, ktorá má zlaté odtiene. Skrinky z tmavých čerešní a orechov možno kombinovať s podlahami zo svetlého tvrdého dreva. Ak ste na tej experimentálnejšej strane, môžete skúsiť hrať s farbou a materiálom backsplash - kuchynský backsplash zelenej farby grafického kabátu dokonale zladený so skrinkami z tmavého uhlia môže vytvoriť ohromujúcu modernú kuchyňu.

Moderná čierna skrinková kuchyňa s nerezovou doskou

Moderná kuchyňa so stoličkami z čierneho dreva, nerezovými doskami a veľkou ostrovnou časťou s jedálenským kútomPre túto modernú mužskú kuchyňu sú kuchynské skrinky v matnej čiernej farbe so zodpovedajúcimi čiernymi ťahmi dvierok. Hlavná kuchynská doska používa biely pevný povrch, zatiaľ čo ostrovný pult používa nerezovú dosku, aby zodpovedala ostatným spotrebičom, ktoré sú tiež z nehrdzavejúcej ocele. Na podlahy boli použité porcelánové kamenné dlaždice v béžových tónoch a vyrezané do dlhých dosiek, aby sa napodobnila veľkosť, vzhľad a rozloženie drevených podláh bez obáv z ich poškodenia, keď dôjde k zvlhnutiu.

Veľká kuchyňa s tmavými orechovými skrinkami a doskami zo zelenej žuly

Veľká kuchyňa na mieru so skrinkami z tmavého orechového dreva a doskami zo zelenej žuly s veľkým ostrovomPriestranná kuchyňa, v ktorej sa používajú dlaždice z prírodného kameňa v rôznych štvorcových a obdĺžnikových strihoch, kombinované s nádhernými masívnymi skrinkami z orecha a doskami zo žulovej zelenej žuly. Backsplash tiež používa kamenné dlaždice, zatiaľ čo niektoré časti stien a skriniek majú zvýraznené vertikálne lamely z masívneho orecha. V kuchyni je železný luster, ktorý zvýrazňuje jeho stredový ostrov.

Mahagónové kuchynské skrinky so svetlou žulovou doskou

Kuchyňa s červenými mahagónovými skrinkami so svetlou žulou a jedálenským kútomTáto nádherná kuchyňa je predovšetkým o dreve. Podlahové dosky sú plné kúsky červeného mahagónu, ktoré sú dobre vyleštené, aby sa dosiahol tento lesk. Má zodpovedajúce súpravy kuchynských skriniek v červenom mahagóne a zvýraznené stropné lišty. To je kombinované s použitím nerezových prístrojov, pultov zo smotanovej žuly a kamenného backsplash. Raňajkový kútik sa oddeľuje od drevených tónov pomocou koberca s kruhovým povrchom a čierno zafarbeného dreveného nábytku.

Moderný dizajn s tmavými kuchynskými skrinkami a doskami z béžového mramoru

ako si zmeniť meno v Utahu

Veľká luxusná kuchyňa s moderným dizajnom, tmavé skrinky a nerezové spotrebičeVeľká moderná kuchyňa, ktorá hrá s modernými kuchynskými materiálmi. Pre svoje podlahy používa podlahy z masívneho dubového masívu so zlatým dubom a vodeodolným povrchom, zatiaľ čo skrinky sú laminované ebenovým drevom, s úchytmi z brúsenej nehrdzavejúcej ocele a dokonca aj závesnými svietidlami z nerezovej ocele nad pultmi. Na doske je použitý béžový mramor a steny majú zodpovedajúcu béžovú farbu.

Orechové kuchynské skrinky s pultmi zo svetlej žuly a ostrovčekom na drevený pult

Kuchyňa s orechovými skrinkami, pultmi zo svetlej žuly, bielymi oblúkmi a ostrovom mäsiarskeho blokuTáto luxusná kuchyňa dáva vynikajúci pocit pri výbere povrchových úprav. Na skrinky kuchynskej linky bol použitý morený orech, s detailnými lištami a korunkami, doplnený žulovou doskou. Počítadlo stredného ostrova platí pre tmavšie, čierno lakované drevo a je zakončené doskou z masívneho dreva. Splashboard používa keramické dlaždice, zatiaľ čo podlahy sú masívne drevené dosky Ipswich Pine a steny sú natreté vo veľmi svetlej krémovej farbe.

Moderná čierna skrinková kuchyňa s doskami z dreva

Trendová moderná kuchyňa s čiernymi skrinkami vo vysokom lesku a drevenými doskami z mäsitého blokuTento moderný dizajn kuchyne si vyžaduje lesk a jednoduchosť. Spodná časť kuchynských liniek sú otvorené police v čiernej farbe, s nerezovými podperami, zatiaľ čo dvere nadzemnej skrinky majú čierne grafikové sklo s nerezovými úchytkami. Pultová doska používa bledý prírodný dubový drevo, skosený na svojich okrajoch pod určitým uhlom. Má zodpovedajúcu sadu drevených podláh z dubového inžinierstva, zatiaľ čo steny a strop sú zdobené obyčajnou bielou farbou.

Moderný dizajn so sivými kuchynskými skrinkami a nerezovým pultovým ostrovčekom

Ultramoderný dizajn kuchyne so sivými skrinkami a nerezovými doskamiModerný dizajn kuchyne, ktorý experimentuje s rôznymi povrchovými úpravami, ale neprekračuje hranice rôznych materiálov. Skrinky sú v chladnom sivom tóne laminátov s úchytmi z nehrdzavejúcej ocele a s bielou pevnou doskou. Ostrovný pult má počítadlo vyššej výšky tyče s doskou opláštenou nerezovou oceľou. Steny sú natreté svetlošedou farbou, zatiaľ čo podlahy sú z farebného lešteného betónu.

Nápady na dizajn kuchyne

Kuchynská linka z dubovej skrinky s čiernym ostrovčekom

Skrinka z dubového dreva s veľkým čiernym stredovým ostrovčekomTáto kuchyňa dýcha atmosférou vidieckej kuchyne vďaka podlahám z prírodného kameňa, ktoré sú posadené do bežného väzbového vzoru. Drsnosť podláh vyrovnávajú hladké dvere skrinky Zlatý dub a bledožlté steny, zatiaľ čo pre podlahovú dosku je použitý rovnaký materiál podlahy. Kuchynský ostrovček sa od zvyšku dispozície odlišuje čiernymi skrinkami pod pultom, zatiaľ čo čierna doska zo žuly udržuje vzhľad pohromade, pretože sa používa v kuchyni aj na pultíku na ostrove.

Kuchyňa z prírodného dreva s raňajkovým barovým ostrovom

Krásna dizajnová kuchyňa so skrinkami z prírodného dreva a veľkým raňajkovým barovým ostrovom so žulovým pultomTáto priestranná kuchyňa využíva kuchynské skrinky z dreva Golden Pecan, čo dodáva miestnosti celkovú teplú žiaru. Dosky sú vyleštené z prírodného kameňa v teplom béžovom tóne a v podlahách sa pokračuje v použití teplých farieb, ktoré používajú prírodnú keramickú bridlicovú dlažbu lemovanú menšími mokka hnedými dlaždicami. Na vyváženie teplých farieb je povrchovou úpravou hardvéru a spotrebičov v tejto kuchyni brúsená nehrdzavejúca oceľ. Luxusné kuchynské vzory so sedením v raňajkovom bare, ako je toto, sú vynikajúce pre tých, ktorí majú rušný životný štýl alebo ktorí milujú zábavu a spoločenské vzťahy s ostatnými pri varení alebo príprave jedla.

Kuchyňa s čerešňovými skrinkami s doskami z čiernej žuly

Kuchyňa z čerešňového dreva s doskami z čiernej žuly a podlahou zo svetlého drevaTáto moderná kuchyňa sa svojím veľkým priestorom pohráva s nepravidelným usporiadaním, aby bola zábavnejšia. Kuchynské skrinky sú bez ozdôb a líšt a používajú sa v nich lesklé lamináty z čerešňového dreva s nerezovým priestorom. Dosky sú z borealisového modrého kremeňa pre barový pult a čiernej žuly pre hlavné kuchynské linky a jej príborovú dosku. Podlahy sú vyrobené z prírodného dubového dreva a steny sú číre biele, aby sa priestor lepšie rozžiaril.

Dvojfarebné skrinky s drevenými kuchynskými doskami na ostrove

Zeleno-biely dizajn kuchyne s dvoma farebnými skrinkami a ostrovom s dreveným pultomKuchyňa so zmesou klasických a moderných priemyselných prvkov. Obložené skrinky v sivobielej farbe a porcelánová skrinka maľovaná v šalviovo zelenej farbe sú kombinované s modernejšími prvkami, ako sú prístroje z leštenej nehrdzavejúcej ocele a prívesné svetlo v priemyselnom štýle visiace nad pultom ostrova. Sú spárované s podlahami z masívneho mahagónového dreva, so zodpovedajúcimi pármi mahagónových barových stoličiek a masívnou mahagónovou doskou pre pracovnú dosku ostrova.

Kuchyňa s mahagónovými skrinkami a žulovými doskami St. Cecilia

Kuchyňa s mahagónovými skrinkami a žulovým ostrovom St. Cecilia v novom domácom dizajneVynikajúcim prvkom tejto kuchyne by bol jej leštený žulový pult Giallo St. Cecilia, ktorý sa nachádza na ostrovnom pulte a na hlavných kuchynských pultoch. Jeho svetlá farba a hladké hrany dobre dopĺňajú kuchynské skrinky červeného mahagónu. Podlahy sú vyrobené z mahagónového dreva a pre backsplash boli použité svetlo béžové keramické dlaždice. Nad pultom na ostrove visí pár prívesných lámp z treného bronzu s teplým bielym svetlom, ktoré pomáhajú udržiavať priestor osvetlený a pôsobiť teplo.

Tmavohnedé kuchynské skrinky s kremennou doskou

Súčasný dizajn kuchyne s tmavohnedými skrinkami, veľkými ostrovnými a svetlými kremennými doskamiPoužitie sivobielej kremennej dosky ako voľby pre kuchynské linky pomáha, aby táto moderná kuchyňa vyzerala jasnejšie tým, že pomáha odrážať a odrážať svetlo do kuchyne. Steny sú sivobiele s nízkym kľúčom a s laminovanými kuchynskými skrinkami v tmavohnedej farbe. Pokiaľ ide o backsplash, na čisté a bezproblémové dokončenie sa použilo biele grafitové sklo.

Krásne orechové kuchynské skrinky

Vidiecka kuchyňa s orechovými skrinkami a rustikálnym dekoromTáto krásna kuchyňa z masívneho dreva pôsobí veľmi príjemne a príjemne. Od rustikálnych obkladov z prírodného kameňa v rôznych tónoch a farbách až po kuchynské skrinky z prírodného orecha a kachľovú dosku. Teplá biela farba steny tiež dopĺňa orechové skrinky a všetky drevené doplnky a nábytok dávajú tejto kuchyni rustikálny vidiecky vzhľad.

Tmavé kuchynské skrinky s čiernymi žulovými doskami z galaxie

Kuchyňa zblízka zo skriniek z tmavého dreva, pult z čiernej galaxie, nehrdzavejúci sporák a backsplash z dlaždícMnoho nápadov na luxusný dizajn kuchyne začína u vysokokvalitných skriniek. Táto moderná kuchyňa využíva jedinečné kuchynské dvere s obložením v saténovo sfarbenej farbe wengue s atraktívnym kovaním z nehrdzavejúcej ocele a doskou z čiernej žuly. Podlahy sú obyčajné biele a v backsplash sú použité kamenné mozaikové dlaždice. Backsplash za radom používa jedinečné 3D keramické dlaždice v mokka hnedej farbe.

Kuchyňa s čerešňovými skrinkami a ostrovom z čerešňového dreva

Luxusná kuchyňa so skrinkami z čerešňového dreva, podlahami a ostrovom s varnou doskou a žulovým pultomTáto otvorená kuchyňa sa oddeľuje od obytnej časti použitím iného podlahového materiálu. Podlahy v kuchynskej časti používajú namiesto keramických dlaždíc dosky Engineered Red Mahagon, ktoré sa vizuálne oddeľujú od zvyšku priestorov, napriek tomu, že majú na stenách rovnakú bielu škrupinu. Kuchynské skrinky sú z lakovaného čerešňového dreva zdobené žulovými doskami Giallo Fiorito.

Kuchyňa s bielymi skrinkami a doskami zo svetlo béžovej žuly

Kuchyňa s bielymi skrinkami, pracovnými doskami zo svetlo béžovej žuly, ostrovom a priestorom na večeruV tejto kuchyni boli použité kuchynské skrinky v zjednodušenom neoklasickom štýle s bielym pololesklým povrchom. Obyčajná biela farba ostatných povrchov pomáha zvýrazniť zrno nádherných orechových podláh pre túto kuchyňu a vytvoriť uzavretý priestor svetlejším dojmom. Pretože všetky skrinky sú v bielom prevedení, táto kuchyňa sa pohráva s rôznymi povrchovými úpravami na doske - pult pri veľkom okne používa červenú žulu, vedľa variča sú béžové žulové pulty a ostrovný pult používa variáciu svetlošedej žuly. Barové stoličky zafarbené wengue s tmavo hnedým koženým čalúnením zvyšujú kontrast farieb v priestore a prispievajú k vítanému doplneniu textúry.

Dizajn kuchyne s bielymi skrinkami a čierno-bielymi žulovými doskami

Kuchyňa s maľovaným stropom a stolmi z bieleho skla a čiernymi a bielymi žulovými doskamiTáto kuchyňa tiež používa skrinky v tradičnom štýle s detailmi zdobenia konzol a ťahmi z nehrdzavejúcej ocele. Hlavné kuchynské skrinky sú v bielej farbe so slanou a korenistou žulovou doskou a svetlo krémovými kamennými dlaždicami backsplash. Ostrovný pult je natretý v sivom odtieni s fialovými podtónmi, ktoré ladia s farbou drevených líšt stropu. Dodáva priestoru vítanú farbu a pôsobí ako ústredný bod kuchyne.

Biela skrinková kuchyňa so zlatým dubovým ostrovom

Biela skrinka s jedinečným zlatým dubovým ostrovom a podlahami z dreva a dlaždícNamiesto typických matných podláh tento priestor používa laminátové podlahy s vysokým leskom, ktoré ohraničujú kamenné dlaždice zo svetlého krémového kameňa používané v kuchyni. To privedie vaše oči k tmavému stolíku zafarbenému wengue v strede s doskou Golden Oak, ktorá slúži ako ďalšia prípravná plocha alebo malý servírovací stolík. Z dôvodu otvoreného usporiadania priestoru slúžia sivobiele kuchynské skrinky s doskou z čiernej žuly a dlaždicami backsplash zo svetlého krémového kameňa ako neutrálne pozadie, ktoré ľahko ladí s akoukoľvek farbou, ktorá by sa dala použiť pre ostatné časti domu.

Sivobiela kuchyňa s pultmi z tmavej žuly a polostrovom

Elegantný dizajn kuchyne so sivobielymi skrinkami, doskami z tmavej žuly a sklenenými lustramiTáto kuchyňa dáva klasický, ale svieži vzhľad. Zatiaľ čo skrinka dodáva svojim detailom a sivobielej farbe klasický starožitný vzhľad, mätovo zelená farba dodáva tomuto vzhľadu svieži a jasný vzhľad. Podlahy sú nádherné mramorové dlaždice s hnedými okrajovými vzormi a v backsplash sa používajú biele keramické dlaždice. Na dosku bola použitá tmavomodrá žula a spárovaná s upínadlami z nehrdzavejúcej ocele.

Moderné rozloženie s krémovými kuchynskými skrinkami

Moderná kuchyňa s veľkým zaobleným rohovým ostrovom a krémovými skrinkamiTento moderný krémová kuchyňa vyhýba sa priamym líniám pre jemné krivky pre kokonový a útulný efekt. Tlmené farby a čistý vzhľad tejto miestnosti zvyšujú priestor. Stena francúzskych okien od podlahy po podlahu prepúšťa svetlo a na najlepší výhľad sa nachádza pohovka a raňajkový kútik. Jedno oko v jemných detailoch v tlmených odtieňoch krémovej a sivej pozdĺž hornej časti steny. Jemné línie tejto miestnosti sleduje ostrovný bar s mramorovou doskou a diskrétne umiestnenými zásuvkami. Aj podlaha odráža celkový pocit ľahkosti v miestnostiach krémovým leskom, ktorý zvyšujú jemné bodové svetlá zabudované do stropu.

Kuchyňa s drevenými podlahami, skrinkami z prírodného dreva a žulovými pultmi Giallo St. Cecilia

Projekt prestavby kuchyne s drevenými podlahami, žulovými doskami Giallo St. Cecilia a nerezovými spotrebičmiTáto kuchyňa má nielen veľmi jedinečné usporiadanie, ale aj jedinečný výber farby a povrchovej úpravy stien. Steny sú vymaľované farbou podobnou Marsale s obyčajnými bielymi stropmi a pracovná doska je z nádhernej dosky Gialla St. Cecilia. Backsplash používa keramické dlaždice pripomínajúce kúsky prírodnej bridlice a kuchynské skrinky používajú nedokončené a nefarbené prírodné drevo.

Kuchyňa so zakriveným dizajnom rozloženia

Nezvyčajne tvarovaná kuchyňa so zakriveným dizajnom rozloženia Mnoho nápadov na luxusný dizajn kuchyne začína neobvyklými rozloženiami. Napriek modernému zakrivenému usporiadaniu tohto kuchynského priestoru sa rozhodla použiť kuchynské skrinky v tradičnom štýle s bielo moreným drevom s viditeľným zrnením. Skrinky úzko zodpovedajú farbe kamenných keramických dlaždíc a dopĺňajú tiež dosky z béžovej žuly. Má dlhý stredový ostrov, ktorý je schopný ubytovať 10 hostí so svojimi kovovými barovými stoličkami s čiernymi zamatovými čalúnenými sedadlami.

Biely kuchynský ostrovček s čiernou žulovou doskou a tmavohnedými skrinkami

Kuchyňa s hnedými skrinkami a pultom svetlej farby s bielym skrinkovým ostrovom s čiernymi žulovými doskamiVďaka nádherným dreveným podlahám a svetlým krémovým stenám si táto kuchyňa zachováva čistú príťažlivosť moderných interiérov aj napriek použitiu skriniek v tradičnom štýle. Hlavné skrinky sú z masívneho tmavého orecha s tvarovanými detailmi a sú spárované so svetlou krémovou žulovou doskou a dlaždicami pre backsplash. Veľký štvorcový ostrovný pult je však dokončený v bielej farbe s vynikajúcou žulovou doskou Blue Pearl. To slúži ako priestranný ďalší pracovný priestor a malý jedálenský priestor, ktorý je ideálny na raňajky a rýchle občerstvenie.

Remeselná kuchyňa so skrinkami zo svetlého dreva a tmavými doskami

Veľká kuchyňa na mieru v remeselníckom štýle so skrinkami zo svetlého dreva. plynový sporák, bridlicový backsplash a tmavé doskyDizajn tejto remeselníckej kuchyne ponúka veľa pútavých malých detailov a zároveň poskytuje prehľadný pracovný priestor. Farebné kamenné dlaždice v sivasto modrej a zelenej farbe pokrývajú stenu diamantovým vzorom. Police a rímsy Knickknack lemujú steny aj tvarovanú zásteru rúry. Červené a biele krátke závesy so vzorom gingham dodávajú oknám farebný šmrnc a ladia s malým koberčekom umiestneným pred umývadlom. Tmavé dosky nad drevenými zásuvkami a skrinkami ponúkajú dostatok pracovného priestoru bez toho, aby zaberali podlahovú plochu.

Moderná kuchyňa s bielymi skrinkami, kremennými doskami a skladom vína

Moderná kuchyňa s bielymi skrinkami, kremennými doskami a špajzouStredobodom tejto modernej kuchyne je jej prominentný stojan na víno. Diskrétne zastrčený na vzdialenom konci miestnosti, stojan zobrazuje svoje výrobky hrdo, bez toho, aby zaberal veľa miesta alebo aby nepreplňoval tento jednoduchý kuchynský dizajn. Väčšinou biela a krémová farebná schéma kontrastuje s tmavou podlahou z tvrdého dreva, čo jej dodáva hlboký lesk. Čisté línie tejto kuchyne vyťažia maximum z malého priestoru a dlhý elegantný ostrovný bar pomáha predĺžiť rozmery miestnosti. Malé a dlhé okná prepúšťajú svetlo a farby cez zlom v obyčajných bielych skrinkách.

Luxusná kuchyňa s ostrovom a polostrovom

Luxusná kuchyňa s ostrovom aj polostrovom, travertínovými podlahami a nerezovými spotrebičmiTáto krásna kuchyňa má travertínové podlahy so žulovými doskami a skrinky zo svetlého dreva. Kuchynský ostrov je celkom užitočný na prípravu jedla a má atraktívny nerezový digestor. Nerezové spotrebiče, ako je veľká chladnička, rúra na pečenie a varná doska, pôsobia iným dojmom. Závesné žiarovky a zapustené osvetlenie poskytujú dostatočné osvetlenie a pôsobia hrejivo.

Pokračujte na stranu 2 návrhov kuchýň.