Hlavná Celebrita 2 Chainz navrhol (opäť) tentoraz na červenom koberci Met Gala: Pozrite si jej zásnubný prsteň

2 Chainz navrhol (opäť) tentoraz na červenom koberci Met Gala: Pozrite si jej zásnubný prsteň

 2 chainz kesha ward (Shutterstock.com)

Určite vlastnil ten červený koberec... opäť! Priamo uprostred fanfár, svetiel a nádhernej módy prezentovanej na červenom koberci Met Gala 2018 sa jeden účastník v pondelok 7. mája rozhodol, že je ten správny čas navrhnúť – no nebolo to prvýkrát, čo to urobil. to.

Rapper 2 Chainz padol na jedno koleno priamo pred Metropolitným múzeom umenia a požiadal svoju dlhoročnú lásku, Kesha Ward , ako kamery zachytili návrh všade okolo dvojice. Zatiaľ čo 2 Chainz (rodená Tauheed Epps) tvrdil, že ten moment bol spontánny, „Proud“ rapper a Ward boli touto cestou už v roku 2013 na BET Awards.

Pár nikdy nezverejnil svoje manželstvo, ale zostali v oddanom vzťahu a zdieľali tri deti, Heaven, Harmony a Halo. Pondelňajší návrh bol preto pre obe zúčastnené strany dosť emotívny.

Natešenú Ward odfotili s rukou na ústach, keď na ňu hitmaker „We Own It“ vzhliadol s prsteňom v ruke – na schodoch slávneho múzea. Neskôr zbožne zablikala novým klenotom pre fotografov, aby ho zachytili vo vnútri miesta konania.

Budúca nevesta aj ženích boli na módnu slávnosť vhodne oblečení do zákazkových kúskov Versace. Rapper položil otázku svojej dlhoročnej životnej partnerke oslnivým veľkým diamantom osadeným na zlatom páse.