Hlavná Večierky 21 nápadov na svadobnú sprchu na Halloween pre strašidelné večere

21 nápadov na svadobnú sprchu na Halloween pre strašidelné večere

Od gotiky po glam, tieto nápady na výzdobu Halloween sú strašidelné. Táto čarodejnica zapisuje banner v čiernom písme Aktualizované 29. augusta 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Či už máte radi strašidelný, strašidelný Halloween alebo dávate prednosť tekvicovému koreniu a všetko pekné „Svadobná sprcha Halloween je zábavný spôsob, ako osláviť nadchádzajúcu jesennú svadbu s rodinou a priateľmi skôr, ako poviete„ Robím “. Nie je núdza o Dodávky na halloweensku párty na trhu, a preto sme spojili niektoré z najlepších nápadov na párty a pozvánky na svadobnú oslavu na Halloween, aby vaše oslavy boli všetkým pôžitkom a žiadnym trikom.

nápady na výklenky v stene

Knot Autumn Leaves Envelope Liners

Oranžové a fialové obálky s dizajnom listov

Vložky do obálok sú lacným spôsobom, ako pozdvihnúť pozvánky na párty - myslite na ne ako na šťastné prekvapenie pre hostí, keď otvoria vašu pozvánku na svadobnú sprchu. Tieto teplé oranžové a purpurové listové vložky sú ideálne na jeseň a dajú sa ľahko pridať do akejkoľvek obálky.

Od 1 dolára za kus | Uzol

Krásne Wow Studio Pozvánka na svadobnú sprchu pre biele a zlaté tekvice

Biely, zelený a zlatý dizajn tekvice nad podrobnosťami udalosti na bielom pozadí

Ak chcete, aby vaše pozvánky do sprchy vyzerali ako biele a zlaté, nehľadajte nič iné, než tieto tekvicové pozvánky. Dizajn nám dodáva jemné halloweenske vibrácie bez toho, aby boli príliš strašidelné - je to predsa šťastná príležitosť!

Od 2 dolárov za kus | Zazzle

Printables LA Halloween Nájdite hosťa Svadobná sprcha

Nájdite kartovú hru pre hostí s grafikou netopierov a detailmi oranžových, zlatých a čiernych konfiet

Hry sa pri sprchách stali nevyhnutnosťou a vďaka tejto hre sa hostia v krátkom čase navzájom premiešajú a zmiešajú. Nechajte svojich priateľov a rodinu vyhľadať hostí, ktorí spĺňajú kritériá na karte, napríklad „Má tetovanie“ alebo „Je ženatý 10 a viac rokov“.

4 doláre | Etsy

Knot Shop Osobné fóliové papierové obrúsky s potlačou na jeseň

Obrúsky so zlatými listami a personalizovanými menami

Tieto jesenné obrúsky je možné prispôsobiť menom cteného hosťa a dátumom sprchovania, ako aj vašou obľúbenou farbou obrúska a odtieňom fólie. Choďte s čiernymi alebo oranžovými obrúskami na skutočnú halloweensku tému alebo si vyberte decentnejší jesenný odtieň, ako je vínová alebo námornícka farba.

Od 17 dolárov | Uzol

Lizapourunemerenbleus Shop Fall Lead Block Block Bottom Gusset Paper Goodie Tašky

Biela papierová taška so zlatými listami a personalizovanými menami

Na elegantné roztočenie triku alebo liečenie navrhnite vlastný bonbón, ktorý by si hostia mohli vychutnať vo svadobnej sprche. Tieto vrecúška s jesennou tematikou budú predstavením hodným Pinterestu-a bude to skvelý spôsob, ako si domov prepašovať ďalšie sladkosti.

31 dolárov | Uzol

Mydlo Sunbasilgarden Monster Mash Bath Bomb Jeseň Darček

Fialové a oranžové bomby do kúpeľa

Bomby do kúpeľa sú zábavnou a zhovievavou večierkom a ako lepšie motivovať hostí, aby si dopriali malú (sezónnu) TLC, ako s týmito kreatívnymi bombičkami do kúpeľa? Môžu sa pochváliť sviatočným purpurovým a oranžovým dizajnom a vôňou tekvicového pekanového vafle, ktorá naplní vašu kúpeľňu všetkými jesennými vibráciami.

Od 7 dolárov | Etsy

Moja svadba uprednostňuje marakéšske LED vintage ozdobné čierne lampáše

Čierne lampáše

Vaše dekorácie do sprchy pomôžu oživiť halloweensku tému a tieto čierne lampáše budú skvele vyzerať na každom stole ako súčasť vrcholov. Či už ich použijete ako malý prízvuk s väčším kvetinovým aranžmánom v blízkosti alebo ako samostatný predmet, určite dodajú strašidelnú a náladovú atmosféru. Bonus: Rozsvietia sa, takže môžete dokonca stlmiť svetlá pre strašidelnú estetiku v mieste konania.

25 dolárov | Moje svadobné darčeky

Glitter Party Co Black Cat Halloween Cupcake Topper

Jednoduché čierne mačky na košíčky

Čierne mačky sú konečným symbolom Halloweenu a zhodou okolností vyrábajú rozkošné vrchnáky na košíčky. Tieto trblietavé výrezy dodajú halloweensky nádych (a trochu aj glam) aj tým naj vanilkovým košíčkom.

Od 8 dolárov | Etsy

Glam Celebration Bride bude banner

Iskrivo čierny banner s nápisom Boo to Be s duchom na konci a snubným prsteňom ako

Trestný banner „Boo to Be“ je možné zavesiť za darčekový stôl, na stoličku čestného hosťa alebo na stenu. Banner je k dispozícii vo viacerých farbách a v závislosti od svojho rozpočtu si môžete vybrať verziu pre domácich majstrov alebo zostavenú verziu.

Od 11 dolárov | Etsy

Baliace súpravy Mini Pie na predajňu uzlov „Sweetie Pies“

Tekvicový koláč v krabici s purpurovou stuhou a štítkom Sweetie Pie vpredu

Tekvicový koláč a Halloween spolu ladia, takže mini tekvicové koláče môžu byť perfektnou láskavosťou alebo cenou pre vašu sprchu. Zbaľte ich do týchto rozkošných súprav a pripravte si sladkú pochúťku, ktorú si hostia zamilujú.

Od 22 dolárov | Uzol

JOANN Miesto a čas Halloween 9-palcová tekvica z umelého dreva

Biela tekvica

Bez tekvicového dekoru nie je Halloween. Tieto biele tekvice môžu byť ozdobené vlastnoručnými dekoráciami alebo môžete mať stôl na zdobenie tekvice v sprche, aby si hostia mohli namaľovať alebo vyrezať vlastnú tekvicu.

35 dolárov | JOANN

Návrhy a ešte viac, kým nás smrť nerozdelí Pozvánka na sprchovací kút pre Halloween pre pár

Grafika kostry a pavučiny na sivobielom pozadí so strašidelným písmom

Ak organizujete sprchu vo dvojici, táto pozvánka pobaví hostí na tému Halloween, a to predovšetkým vďaka páru kostlivcov a strašidelnému písmu, ktoré zdobí dizajn.

Od 2 dolárov za kus | Zazzle

Nakupujte papier a večierky. Táto čarodejnica zapája tematickú svadobnú sprchu do ruky

Táto čarodejnica zapisuje banner v čiernom písme

S týmto hravým bannerom bude vaša svadobná sprcha plná zábavy. Nastavte ho niekde, kde môžete so svojou svadobnou posádkou odfotiť obrázky hodnotné ako Insta, alebo ho omotať okolo stoličky čestného hosťa. Bonus: Dalo by sa to dokonca upraviť aj na bakalársku párty.

Od 23 dolárov | Etsy

Svadobné rekvizity Simon a Le Halloween

Párty fotobúdka s tematikou Halloweenu ako rakva s nápisom RIP Single Life, duch, ktorý hovorí, že vlkodlaci sa chcú len zabaviť

Tieto rekvizity k fotografickým búdkam vám aj vašim hosťom dajú niečo do kriku (od smiechu). Digitálne sťahovanie obsahuje 23 rekvizít na fotografické stánky, vrátane okuliarov pre duchov a znakov „dobrá čarodejnica“ a „zlá čarodejnica“.

8 dolárov | Etsy

Pozvánky na modernú prekrývajúcu sa svadobnú sprchu

Minimalistický typ na spálenom oranžovom pozadí

Ak chcete, aby bola téma Halloween jemnejšia alebo súčasnejšia, tieto minimalistické pozvánky sú skvelým spôsobom, ako zoznámiť svojich hostí s touto témou. Oranžová a ružová pozvánka ponúka elegantné čierne písmo pre moderný, napriek tomu jesenný vzhľad.

Od 2 dolárov za kus | Uzol

Wibweb Boo! Bat tabuľka Halloween tabule

Tabuľa s nápisom Boo s líniovými návrhmi a netopierou grafikou

Večierkové dekorácie, ako napríklad zábavné nápisy, je možné pridať na darček alebo dezertný stôl a oživiť tak vašu halloweensku tému. Vzhľad tabule tohto znaku sa hodí k akejkoľvek palete farieb a môže byť tiež repasovaný na Halloweenske dekorácie vášho domova.

14 dolárov | Etsy

Keramická stodola Skeleton Ručná dierka s naberačkou

Dierovacia misa s kostrovými rukami držiacimi základňou

Či už podávate klasický punč alebo bujarú čarodejnicu, táto strašidelná misa na punč sa vďaka kostrovým rukám omotaným okolo základne bude hodiť priamo k vašej téme halloweenskej svadobnej sprchy.

100 dolárov | Hrnčiarska stodola

Znamenie lišty Draw Me Party Mimosa

Nápis na tlač s nápisom Mimosa Bar v cursive type s tekvicou a návrhmi v rohoch

Bary Mimosa sú jednou z najobľúbenejších nápojových staníc pre domácich majstrov v sprchách. Tekvice a teplé kvety na tomto vytlačiteľnom znaku budú na stole s bublinkami, džúsom a bobuľami vyzerať rozkošne. Zábavný nápad: Pridajte do zostavy niekoľko sezónnych doplnkov, ako sú škoricové tyčinky alebo sušené brusnice.

5 dolárov | Etsy

Papierový obchod s lampášmi, 12-dielna súprava čiernych a fialových nylonových večierkov

Fialové a čierne nylonové závesné kruhové lampáše

Zavesenie papierových lampášov zo stropov je úžasný spôsob, ako priniesť farebné a liate strašidelné osvetlenie do celého areálu. Tieto purpurové a čierne lampáše sú perfektnými farbami na hašiš s tematikou Halloweenu.

37 dolárov | Obchod s papierovou lampou

Ella Jane Remeslá tekvicové korenie

Rúry so zmesou horkej čokolády a marshmallow so štítkom s názvom Pumpkin Spice and Everything Nice

Počas jesene každý miluje tekvicové korenie všetko. Tieto roztomilé liekovky sú naplnené zmesou marshmallow a tekvicového korenia na teplú jeseň, ktorú si hostia môžu pripraviť doma po večierku. Rúry sú tiež zviazané čiernobielou stuhou a roztomilým štítkom na priazeň hodnú Pinterestu, ktorú budú vaši hostia milovať.

5 dolárov | Etsy

Nakupujte Závesné nástenné puzdro na čierny netopier

3D samolepky na pálku

Pokiaľ vám miesto konania umožňuje pripevniť čokoľvek na steny, tieto nálepky na netopiere doslova rozbijú vaše steny. Krídla na týchto 3D tvoroch sú zdvihnuté zo steny a vytvárajú tak pôsobivú kulisu, ktorá je ideálna pre obrázky.

otec ženícha darčeky
12 dolárov | Etsy