Hlavná Beauty Wellness 27 svadobných líčení inšpiruje váš deň

27 svadobných líčení inšpiruje váš deň

Pripravte sa na nasnímanie niekoľkých snímok obrazovky. svadobné líčenie SOCAL STANDARD, KAITLYN LUCKOW & ALEXANDER KANASTAB, EMILY WREN FOTOGRAFIA
  • Maddy píše pre Lizapourunemerenbleus so špecializáciou na krásu, udržateľnosť, duševné zdravie a inkluzívnosť.
  • Predtým, ako sa Maddy pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, napísala pre niekoľko rôznych publikácií, vrátane Insider, Bustle, Real Simple a Apartment Therapy.
  • Maddy má bakalársky titul v časopiseckej žurnalistike a magisterský titul v oblasti zdravotníctva, vedy a environmentálneho spravodajstva (oba pochádzajú z Medill School Northwestern ...
Aktualizované 6. mája 2021

Zo všetkých možností, ktoré je potrebné urobiť pri svadbe,tvoj deň glammôže byť jedným z tých drvivejších. Budete fotiť veľa fotografií (na ktoré sa budete pozerať niekoľko rokov), a preto chcete, aby bolo vaše svadobné líčenie na mieste. Ale vzhľadom na všetky rôzne podoby, ktoré existujú, môže byť ťažké vybrať perfektný. Aby sme vám pomohli, zhrnuli sme 27 našich obľúbených vzhľadov, ktoré budú fungovať pre každého. Či už hľadáte a prírodný svadobný makeup pre vašu oslavu boho alebo chcete glam svadobný make-up, ktorý sa bude hodiť na vašu akciu s čiernymi kravatami, niečo pre vás máme.

Tiež sme odpovedali na niektoré z najčastejšie kladených otázok o svadobnom líčení, aby ste boli úplne pripravené vybrať si a oddať sa svojmu dennému vzhľadu. Pro tip: Bez ohľadu na to, aký vzhľad si vyberiete, dôrazne odporúčame rezervovať si skúšobnú verziu svadobného líčeniaváš vizážista. Tak budete môcť vopred presne vidieť, ako to vyzerá (a vykonať potrebné úpravy pred veľkým dňom). Vo svojom okolí nájdete talentovaných profesionálov v oblasti líčenia a tých, ktorí oživia vašu víziu na Lizapourunemerenbleus. Ale skôr, ako si niečo rezervujete, budete chcieť zozbierať inšpiráciu - a tu prídeme. Pozrite sa na náš obľúbený vzhľad svadobného líčenia nižšie.

Môžem si urobiť vlastný svadobný make -up?

Môžete si úplne urobiť svoj vlastný svadobný make -up. Dôrazne však odporúčame rezervovať si na túto príležitosť profesionálneho vizážistu z niekoľkých dôvodov. Prvá je, že sú absolútnymi profesionálmi v tom, čo robia. Aj keď ste šikovná s tekutými očnými linkami, tieto profesionálky budú schopné odborne aplikovať každý jeden výrobok na dokonalú povrchovú úpravu. Okrem toho prinesú vysokovýkonné výrobky vhodné pre váš odtieň pokožky, ktoré vydržia počas obradu, recepcie a after party (ak ju máte). Navyše, mať tam profesionála znamená, že sa nemusíte báť, že sa ponáhľate vo svoj svadobný deň alebo urobíte chybu a budete musieť začať odznova.

Kde nájdem svadobného vizážistu?

Najjednoduchším spôsobom, ako nájsť svadobného vizážistu, je použiť Lizapourunemerenbleus. Môžete rýchlo hľadať kozmetických profesionálov vo vašej oblasti (alebo v oblasti vami zvoleného miesta konania) a pomocou našich filtrov prispôsobiť vyhľadávanie predajcom, ktorí účtujú ceny v rámci vášho rozpočtu. Ak je pre vás podpora určitých spoločností dôležitá, môžete použiť naše filtre DE&I na vyhľadanie firiem vo vlastníctve menšín. Premyslené míňanie peňazí je koniec koncov ďalším špeciálnym spôsobom, ako si prispôsobiť svadobný deň.

Aký make -up by som si mal kúpiť na svadobný deň?

Ak pracujete so svadobným vizážistom, pravdepodobne nebudete musieť nosiť žiadny make -up. Obvykle si prinesú vlastnú súpravu odborne schváleného make-upu. Ak však existuje produkt, bez ktorého nemôžete žiť, prineste si ho na svadobný deň! Ak chcete priniesť úplnú zostavu vlastných produktov, porozprávajte sa o tom vopred so svojim vizážistom. Dva výrobky, ktoré rozhodne odporúčame mať poruke, sú púder a vami vybraný výrobok na pery na prípadné dotyky. Ak potrebujete inšpiráciu na nákup produktov, pozrite sa na náš nákupný sprievodca do Sephory alebo naše ceny za krásu, ktoré obsahujú obľúbené tipy na krásu našej redaktorky.

Ako si vybrať svadobný make -up?

Vzhľadom na nekonečné možnosti vzhľadu vášho svadobného make -upu môže byť zdrvujúce vybrať si jeden. Aby sme vám pomohli, zostavili sme niekoľko spôsobov, ako môžete zúžiť výber.

Milujem ťa citáty pre priateľku

Farba očí

Sme veľkými fanúšikmi výberu toho vášho líčenie svadobného dňa podľa farby vašich očí . Niektoré farby očných tieňov a očných liniek zosilnia alebo doplnia odtieň vašich očí, vďaka čomu budú na obrázkoch (a IRL) vystupovať. Napríklad fialová a bronzová zvýrazní hnedé oči, zatiaľ čo tyrkysová, strieborná a meď zintenzívni každú modrookú krásku.

Farba vlasov

Farbu vlasov môžete použiť aj na pomoc pri vedení svadobného líčenia. Budúce manželky s tmavými vlasmi môžu jednoduchšie roztočiť prirodzený svadobný make-up, pretože ich tmavé vlasy prirodzene tvarujú tvár. Môžete sa však pohrať aj s tmavým odtieňom vlasov a vyraziť po dramatickom vzhľade s dymovými očami a výraznou perou. Ak máte blond vlasy, doplňte ich teplými tónmi (myslite na: zlaté, medené a ružové zlato). Ryšavé takmer manželské páry budú pri svadobnom líčení najjasnejšie žiariť neutrálnymi alebo ružovými tónmi. Ak máte farbené vlasy, odporúčame vám poradiť sa o tom so svojim vizážistom. A pamätajte: Toto sú len návrhy. Mali by ste skákať bez ohľadu na to, aký make -up chcete, bez ohľadu na farbu vlasov.

Miesto konania

Využite plánovanie svadby, ktoré ste doteraz robili. Vami zvolené miesto konania vám môže pomôcť usmerniť smer vášho svadobného líčenia. Stránka na nábreží môže napríklad požadovať prirodzenejší svadobný make-up (myslite na to, že make-up bez make-upu vyzerá). Na druhej strane, elegantná tanečná sála sa môže lepšie hodiť k očarujúcejšiemu mačaciemu oku.

Osobný štýl

Najúčinnejším spôsobom, ako sa rozhodnúť pre svoj svadobný make -up, je ísť na základe svojich osobných preferencií. Obvykle sa vám pri otváraní kolíše červená pera? Zvážte, či si jeden oblečiete aj vo svadobný deň. Ak milujete farebné líčenie očí, nebojte sa ho použiť aj vo svoj veľký deň. Na druhej strane, ak sa necítite pohodlne vo veľa svadobného dňa, je ich veľa make-up bez make-upu , Prirodzený svadobný look môžete skákať. Najdôležitejšie je cítiť sa pohodlne a sebaisto.

Naše obľúbené svadobné líčenie

Ste pripravení sa inšpirovať? Pozrite sa na náš obľúbený svadobný makeup.

Prirodzený svadobný make -up svadobné líčenie zlaté očné tiene FOTOGRAFIA JEREMY CHOU

Nech je to jednoduché. Prejdite trblietavým ružovým zlatým očným tieňom, zľahka očistite a potom naneste niekoľko vrstiev riasenky.

riasenka na svadobné líčenie STRUČNÁ FOTO

Ukážte svoje vnútorné svetlo. Použite zlaté očné tiene a zvýraznite ich jemným mačacím okom a riasenkou.

koľko stojí dj
svadobné líčenie jemné očné linky EMILY WREN FOTOGRAFIA

Je niečo romantickejšie ako dlhé, trepotavé mihalnice? Udržujte zvyšok make -upu čistý a jednoduchý (myslite na: ľahký podklad a neutrálnu peru) a potom naneste vrstvu maskary.

svadobný make-up polovične lemované oči ERIN LEIGH STUDIO

Získajte žiaru zvnútra tak, že prejdete bronzerom po vysokých bodoch tváre a na lícne kosti pridáte rozjasňovač. Dokončite vzhľad obložením očí, nanesením niekoľkých vrstiev riasenky a potiahnutím ružovým leskom na pery.

svadobné líčenie medené očné tiene FOTOGRAFIA POSTELE DEREK

Otvorte oči obložením iba vonkajšej polovice očných viečok. Dokončite vzhľad podkladovou bázou so stredným krytím, korektorom a matným, nahým perom.

svadobný make -up ľahko lemované oči RADOSTOU FOTOGRAFIOU

Vyžarujte teplo s týmto svadobným make-upom inšpirovaným zlatom. Viečkom očistite trblietavé zlaté očné tiene, zľahka vyplňte obočie a potom pridajte niekoľko vrstiev riasenky. Dokončite vzhľad svojim obľúbeným balzamom na pery. (Psst: Tento svadobný make-up vyzerá obzvlášť úžasne na nastávajúcich s modrými očami).

okrídlená očná linka na svadobný make -up FOTO ANJELA PATRICIA

Rozžiarte oči. Zarovnajte hornú a dolnú časť očí a pridajte riasenku. Nechajte zvyšok svadobného make -upu minimálny, aby ste mohli upriamiť pozornosť na svoj nádherný pohľad.

svadobný makeup fialový tieň MARCELA PULIDO FOTOGRAFIA

Snívate o prirodzenom svadobnom líčení? Vylepšite svoje oči neutrálnymi očnými tieňmi a jemnými okrídlenými očnými linkami.

svadobný make -up žiariaca pokožka ČARY A RADOSŤ

Vymeňte namiesto toho neutrálne hnedé očné tiene za tmavofialové. Tento vzhľad bude vyzerať obzvlášť úchvatne na budúcich manželkách s hnedými očami, pretože fialový odtieň doplní vaše krásne oči. Pridajte linku, riasenku a nahý rúž, aby ste to spojili.

svadobný makeup hnedé mačacie oko MONISA J. FOTOGRAFIA

Tento svadobný make -up vyzerá predovšetkým na vylepšenie vašich krásnych funkcií. Použitím iluminátora predveďte svoju nádhernú pleť a potom vytvorte jemné dymové oko, ktoré upúta pozornosť na vaše krásne oči. Dokončite to farbou pery, ktorá je o jeden až dva odtiene tmavšia ako vaša prirodzená srsť.

svadobné líčenie ružové očné tiene KLIKNITE MATTHEWOM

Zahrajte svoje nádherné oči. Prejdite celkom neutrálnymi očnými tieňmi po viečkach a roztiahnite očné linky, aby ste vytvorili pekné krídlo.

Romantické svadobné líčenie svadobné líčenie malé očné linky krídlo AMANDA NIPPOLDT FOTOGRAFIA

Čo je romantickejšie ako umývanie ružových očných tieňov? Skombinujte ju s riasenkou a perou bobuľovitého odtieňa pre extra sladkosť.

svadobný makeup tehlovočervený rúž RACHAEL MCINTOSH FOTOGRAFIA

Okrídlená očná linka nemusí byť dramatická. Príklad: Toto pekné mini krídlo. Definuje vaše oči sladkým a jemným spôsobom. Dokonalý vzhľad skombinujete so svojou obľúbenou rúžovou vložkou a rúžom.

svadobné líčenie fialové dymové oko SOCAL NORMA

Urobte si červený ret okamžite romantickejším tým, že sa rozhodnete pre odtieň tehlovej farby namiesto klasickej modrej farby.

svadobné líčenie rozmazané očné linky FLORA BLOOM FOTOGRAFIA | FOTO + VIDEO

Urobte zo svojich hnedých očí hviezdu šou vytvorením zasneného purpurového dymového oka. Top s vložkou a riasenkou pre ultra romantický vzhľad svadobného líčenia.

kam idú krúžky na sľuby
svadobné líčenie falošných rias a očných liniek JOSEBA SANDOVAL

Hľadáte zmyselný svadobný make -up? Rozmazajte očné linky na oboch líniách mihalníc a doplňte ich riasenkou a výrazným obočím. Udržujte svoje pery neutrálne, aby ste dosiahli dramatický kontrast.

svadobný makeup fialový rúž STRUČNÁ FOTO

Ak milujete pohľad na dlhé riasy, tento svadobný makeup je pre vás. Pridajte do horných a dolných viečok očné linky, aby ste vytvorili ilúziu hrubších a dlhších rias.

svadobný makeup tmavé dymové oko a tmavočervený rúž FOTOGRAFIA SHELBY DANIELLE

Hlboký fialový rúž je ideálny pre mladomanželky, ktoré chcú nosiť farebnú peru, ale chcú niečo decentnejšie. Navyše, farba je taká krásna.

svadobný makeup tmavé riasy žiarivo červený rúž FOTO ASHLYN SAVANNAH

Snívate o vzhľade inšpirovanom rozprávkou? Spojte tmavé dymové oko s tmavočervenou perou.

svadobné líčenie ružové očné tiene s trblietkami KELLIE TRAVEL

Dlhé, tmavé riasy dokonale vyvažujú žiarivo červenú peru pre svadobný make -up, ktorý je ako z filmu.

Glam svadobné líčenie vyzerá svadobné líčenie mačacie oko s červeným rúžom FOTOGRAFIA TERRI BASKIN

Choďte naplno na glam. Dramatické mačacie oko (doplnené trblietavými očnými tieňmi a falošnými riasami) upúta pozornosť každého na vašu nádhernú tvár.

zamiloval som sa do teba
svadobné líčenie zlaté očné tiene s okrídlenou očnou linkou FOTOGRAFIA CALLIE BIGGERSTAFF

Vychutnajte si makeup, ktorý odráža vašu osobnosť. Choďte na odvážne, farebné očné tiene a zvýraznite vzhľad trblietavými trblietkami.

svadobný make -up pop of color AMA FOTOGRAFIA A KINO

Nič nevyzerá klasickejšie ako okrídlené očné linky spárované s červenou perou.

svadobné líčenie zlaté dramatické mačacie oko FOTOGRAFIA GRETA TUCKER

Zlaté mačacie oko a ružový pár pier perfektne dotvárajú svieži a hravý vzhľad svadobného líčenia.

svadobné líčenie retro očné linky KAITLYN LUCKOW & ALEXANDER KANASTAB

Čo by to bolo za večierok bez farby? Pridajte do svojho vnútorného rohu žiarivé očné tiene (ako fialové) a urobte zábavné prekvapenie.

MARIÁLI

Výzva všetkým maximalistkám krásy: tento svadobný makeup je pre vás. Vytvorte ohromujúce zlaté dymové oko a potom pridajte krídlo a falošné riasy. Dokončite vzhľad výraznou červenou perou.

ALICIA PYNE FOTOGRAFIA

Hľadáte nápady na retro svadobné líčenie? Oči očistite dookola a potom naneste sýto červený rúž. Budete vyzerať, že ste pripravení na párty v Gatsby's.