Hlavná TV 3. séria, 12. epizóda Rekapitulácia „Ženatý na prvý pohľad“: Sam je zamilovaný do Neila

3. séria, 12. epizóda Rekapitulácia „Ženatý na prvý pohľad“: Sam je zamilovaný do Neila

  Sam Role a Neil Bowlus na chrbte vo filme Manželstvo na prvý pohľad Neil Bowlus doprial manželke Sam Role jazdu na chrbte v tohtotýždňovej epizóde Married at First Sight. Kredit: FYI

Šesť týždňov Vydatá na prvý pohľad experiment je takmer dokončený a páry budú čoskoro robiť rozhodnutia, ktoré zmenia život. Aj keď si diváci môžu myslieť, že vedia, kto bude v ich manželstvách napredovať, epizóda zo 16. februára môže len zmeniť názor. Pozrime sa na najzaujímavejšie momenty, keď sa pripravujeme na Deň rozhodovania.

Úloha Neila Bowlusa a Sama: Zatiaľ čo Neil je v Las Vegas na svadbe člena rodiny, Sam má dievčenskú noc. Pohádajú sa a zabavia sa pri dobiehaní, ale Sam sa túži porozprávať so svojím manželom.

Keď sa neskôr v noci zhovárajú novomanželia cez videohovor, je to Sam chýba jej manžel . „Chýba mi,“ priznáva divákom. 'Baví ma jeho úprimnosť a baví ma smiať sa na veciach a na tomto spojení, o ktoré sa nikdy nepodelím s nikým iným.'

Keď Sam prizná, že „začína byť zamilovaná“ do Neila, povie jej, že mu nechýba. „Trvá mi dlho, kým mi ľudia chýbajú,“ hovorí svojej žene a je ohromený jej negatívnou reakciou. So zranenými pocitmi a veľmi zmäteným manželom sa Sam nemôže dočkať, kedy zloží hovor. 'To je trochu zraňujúce,' hovorí Neilovi. „Som tvoja žena; To by som do teba nikdy nepovedal.'

Sam nechce byť v tú noc sama, a tak strávi noc u Sammieho. Nasledujúce ráno, keď príde domov, objíme Neila, ktorý dáva svojej žene darčeky. Potom, čo jej dal kvety, prsteň so sovou a ďalšie sladké darčeky, Sam ju veľmi dlho objíme. So slzami v očiach niekoľkokrát pobozká Neila na líce. 'Som šťastná,' hovorí svojmu manželovi, ktorý je šťastný, že ju drží.

Ceny 3-poschodovej svadobnej torty

„Začínam ho naozaj vnímať ako svojho manžela,“ hovorí Sam divákom. „Hneď, keď som vošiel, prvá vec, ktorú som chcel urobiť, bolo získať sobášny list a zmeniť si priezvisko. Nikdy predtým som sa tak necítil.'

Sam nechá Neila zavrieť oči a vedie ho dole schodmi. Prekvapí ho svadobnými fotkami, ktoré si nechala zväčšiť.

Ale fotky nie sú jediným prekvapením, ktoré Sam naplánoval pre Neila. Idú spolu na útek do Savannah a Sam je bublajúci a tancujúci v aute. „Mám dobrý pocit, že idem na Deň rozhodovania,“ hovorí divákom, „pretože sa zdá, akoby bol na rovnakej vlne.“ Savannah považuje za ich „druhé medové týždne“.

Po tom, čo sa pár spolu vyberie na ryby, zatancujú si svojrázny tanec a objímu sa. Neil vyzdvihne svoju manželku na jazdu na chrbte a Sam jej oplatí.

Traja Russell a Vanessa Nelsonovi: Títo Vydatá na prvý pohľad novomanželia sa rozprávajú o svojej životnej situácii, ale Tres nie je pripravený prerušiť vzťahy s ich jednotlivými miestami. 'Ak naozaj nemáme plán na spoločné bývanie, mám pocit, že sa jednoducho rozrastieme,' priznáva Vanessa.

Tres pripraví pre svoju manželku niekoľko prekvapení a odvezie ju do postele s raňajkami. Potom, čo jej priniesol kvety a napísal jej ľúbostný list, nechá vodiča, aby ju odviezol na romantický útek. Vanessa je dojatá sladkými prekvapeniami svojho manžela a hovorí: „Mám pocit, že sa do neho zaľúbim.

Počas romantickej večere pre dvoch Vanessa hovorí: 'Je to zvláštne a je to dôležité.' Tres sa snaží priblížiť k voľbe rozhodovacieho dňa, a tak sa rozhodol, že posledný týždeň experimentu bude zábavný.

Keď pár ide na koni, jazdia na samostatných koňoch, ale Vanessa potom stúpa s Tres. Má alergickú reakciu, čo má za následok skrátenie ich jazdy, no Vanessa sa o neho rada stará.

David Norton a Ashley Doherty: Keď sa David vráti z New Yorku, tento pár sa porozpráva v kuchyni. Ashley priznáva, že veľa premýšľala a je „pripravená pohnúť sa vpred a zistiť, čo sa stane“.

Po ospravedlnení svojho manžela za to, že minulý týždeň poslala správu inej žene, aby išla na drink epizóda Ashley ďakuje svojmu manželovi za snahu, no dvojica je len srdečná.

Potom, čo doktor Pepper povzbudí novomanželov, aby spolu ušli, kúpia si darčeky. David im obom kúpil prihlášky na preteky, pretože beh je niečo, čo Ashley rada robí. Ashley na oplátku daruje manželovi grilovaciu zásteru, ktorú si on bez váhania oblečie.

Neskôr sa pár vyberie na dobrodružné rande, kde si dajú zips a skočia zo steny. „Je ťažké byť bezstarostný, keď máte veľké rozhodnutie, ktoré vás trochu zaťažuje,“ hovorí Ashley divákom. Chce si byť „100% istá“ v deň rozhodnutia.

Ashley pobozká Davida na líce predtým, ako skočí zo steny, a on tvrdí, že si myslí, že budú v poriadku.

Náhľad: Budúci týždeň, na finále 3. sezóny Vydatá na prvý pohľad , páry si sadnú s odborníkmi. Šesťtýždňový experiment sa skončil a páry sa musia rozhodnúť. Kto zostane ženatý a kto sa rozhodne rozviesť? To sa dozvieme 23. februára.