Hlavná TV 3. sezóna „Novomanželia prvý rok“, rekapitulácia 5. epizódy: Rob, Tarina „rodinná posteľ“

3. sezóna „Novomanželia prvý rok“, rekapitulácia 5. epizódy: Rob, Tarina „rodinná posteľ“

  Novomanželia prvý rok's Rob and Tara Radcliffe Novomanželia Rob a Tara Radcliffe sa túlia v posteli s Tariným najlepším priateľom Taiom. Kredit: Kim White/Bravo/NBCU Photo Bank cez Getty Images

Mnoho ľudí sa obáva, že manželstvo bude mať za následok nenápaditý milostný život, ale jeden z nich Novomanželia Prvý rok páry sa ubezpečujú, že sa tak nestane.

V epizóde z 27. januára s názvom „Veľmi moderná rodina“ sú jeden manžel a manželka „šmrncovní“ s priateľom a náš obľúbené Novomanželia manželia hovorí o hraniciach, počte spermií a bábätkách. Ak vám chýbalo vzrušenie alebo ste len potrebovali dvojitý pohľad, čítajte ďalej. Toto je epizóda Novomanželia Prvý rok fanúšikovia by si nemali nechať ujsť.

Rob a Tara Radcliffe: Títo Novomanželia sú zjavne stále v období medových týždňov, keď sa prechádzajú po pláži. Rob povie svojej žene, že je krásna a ako veľmi ju miluje. „Niet pochýb o tom, že Rob a ja máme takú šialenú sexuálnu chémiu,“ hovorí Tara divákom. 'Myslím, že to je to, čo nás prenesie cez ťažké časy.' Priznáva, že si ich hádky užíva, pretože vie, čo bude nasledovať. 'Kto nemá rád make-up sex, úprimne?' ona sa pýta. Ako pokračujú v prechádzke po pláži, spievajú si a bozkávajú sa.

Pár sa neskôr stretne s Tariným najlepším priateľom Taiom na večeri v perzskej reštaurácii, kde pre nich žena tancuje. „Mám rada ženy,“ hovorí Tara divákom. 'Myslím si, že ženy sú atraktívne.' Zdá sa, že všetci traja si šou užívajú. „Tai je nielen moja najlepšia kamarátka, ale je to aj dievča, s ktorým som zažila svoj prvý bozk dievčaťa,“ vysvetľuje Tara. 'V mojom srdci má špeciálne miesto.' The Novomanželka uznáva, že bola vychovaná vo veľmi prísnej domácnosti, čo spôsobilo, že sa vzbúrila. Divákom hovorí, že jej rodičia by nesúhlasili s jej súčasným sexuálnym životom.

Keď si trojica pripije v dome Roba a Tary, všetci si oblečú úzke plavky a vlezú do vírivky. Rob vysvetľuje, že každý heterosexuálny muž by rád bol v jeho pozícii. „Môj život nie je nanič,“ hovorí divákom a Tara sa zdôveruje, že je presvedčená, že ženy by mali vždy „prevziať vedenie“ v sexuálnom vzťahu. 'Bola som s vašou spravodlivou časťou žien,' hovorí. Potom sa novomanželia + jeden rozhodnú ísť dovnútra na „rodinnú posteľ“. Tara vysvetľuje, že budú všetci spolu spať a „pritúliť sa“, keď žmurká do kamery.

Brandon Liberati a Craig Ramsay: Keď Brandon dáva svojmu manželovi masáž chodidiel, hovoria o možnosti, že Craig môže mať nízky počet spermií. „Napriek mnohým darom to stále nefunguje,“ vysvetľuje. Craig sa pokúsil darovať svoje spermie svojej švagrinej a jej manželke, aby ženy mohli mať dieťa. Ale pretože jeho úsilie bolo neúspešné, Brandon mu povedal, že potrebuje testovať spermie. 'Prebieha táto výmena,' hovorí Craig divákom. 'Teraz by som daroval a Bree by darovala svoje vajíčka pre naše dieťa a potom by bola Cristal (Craigova najlepšia priateľka) náhradou.'

Neskôr Brandon prekvapení Craig s červenou darčekovou taškou. Urobí mu dva domáce testy spermiogramu a Craig je zhrozený. The Novomanželia smejte sa a flirtujte pri čítaní pokynov, ale nálada v miestnosti sa drasticky zmení, keď Craig zistí, že jeho počet spermií je skutočne nízky.

Craig neskôr zavolá Cristal, svojej priateľke a budúcej náhradnej, aby jej oznámil túto novinku. Keď sa jej spýta, či by nezvažovala darovanie vlastných vajíčok, súhlasí, že pomôže svojej najlepšej kamarátke.

Brandon a Craig sa v ten večer pripravia do postele a Craig ďakuje svojmu manželovi za to, že sa vďaka výsledkom testu cítil lepšie. Brandonom však zarazí nervy, keď mu povie o svojom rozhovore s jeho BFF. 'Nechcem mať pocit, že si ženatý s Cristal,' hovorí Brandon naštvane. 'Nie je to tvoj manžel, takže stále musí existovať vhodný príkaz na klovanie,' pokračuje. Brandon hovorí svojmu manželovi, že sa s ním mal porozprávať skôr, ako sa dostane k jeho priateľovi.

„Hovoril o nej ako o svojej sestre,“ hovorí Brandon divákom. 'To je len hnusné.' „Voči Cristal sa cítim rozhorčene,“ priznáva, „a to nie je Cristalina chyba; je to Craigova chyba.'

Rob & Rochelle Fire: The Novomanželia sa balia na výlet na Floriu, aby navštívili svojich priateľov a rodinu. „Rob a ja sme sa veľa hádali,“ vysvetľuje Rochelle, „pretože dovoľujeme životným stresorom, aby skutočne prekážali v spôsobe, akým zvyčajne komunikujeme.“ Vadí jej, že jej manžel sa ponáhľa s balením. Rob dúfa, že ich čas prestane hádky zastaviť.

Pretože sú Robove narodeniny, rozhodli sa stretnúť s jeho rodičmi v Tampe. Rochellini rodičia tiež žijú na Floride, 2,5 hodiny od Robovej rodiny. Neskôr je Rob šokovaný, keď si myslí, že bude hrať golf so svojím otcom, ale všetci jeho priatelia sú na driving range na jeho narodeninovej oslave, ktorú naplánovala jeho manželka.

Rochelle chýba Florida a myslí si, že sa možno bude chcieť presťahovať späť. 'Sme zábavný, mladý pár,' hovorí. 'Zabudli sme, že žijeme v New Yorku.' Rob nie je otvorený pohybu, čo spôsobuje napätie medzi nimi Novomanželia . 'Je toho veľa, čo Tampa nemá ako New York,' hovorí svojej manželke. Požiada ho, aby si zachoval otvorenú myseľ, na čo odpovie, že „jedného dňa o tom môžu diskutovať“.

Po návrate do New Yorku Rochelle chýba domov a divákom hovorí: 'Vážne uvažujem o tom, že sa presťahujem späť na Floridu.' Rob nie je na palube. „Žijme prítomnosťou a nechajme minulosť tam, kde je,“ hovorí. Jeho manželka sa cíti v New Yorku „v pasci“, ale Rob priznáva, že je presvedčený, že nutkanie presťahovať sa je spôsobené tým, že nie je spokojná so svojou prácou. Stále sa hádajú a on hovorí svojej žene: „Vieš, kde je súd.

Adonis a Erica Gladney: Novomanželia idú vyzdvihnúť Adonisove Lamborghini; pred 13-mesačným väzením k nim nemal prístup. Keď šoféruje jedno zo svojich milovaných áut, trénuje komediálny akt, v ktorom bude v ten večer debutovať. Vtip je však na ňom, keď sa kabriolet pokazí. „Som úprimne šťastná,“ priznáva Erica manželovo nešťastie, „pretože tieto autá majú očividne priťahovať ženy. Predstavujú Adonisovu hráčsku stranu.'

V tú noc Adonis predvádza svoj „vyčistený“ komediálny akt, ktorý je celý o jeho manželstve. Jeho otec sa prekvapivo objaví na predstavení, pretože plánoval hrať aj komédiu. Jeho počin je o jeho polyamorických vzťahoch, z ktorých je jeho syn a Erica nepríjemní. Neskôr doma sa Adonis pokúsi prediskutovať situáciu so svojou ženou, ale tá je rozrušená a prevráti sa v posteli, ignorujúc manželovo pozvanie na rozhovor.

Náhľad: Je to Deň vďakyvzdania za Novomanželia Prvý rok páry ! Adonis pozve svojho otca k sebe domov a Rob a Tara navštívia jej rodičov. Craig a Brandon sa ďalej hádajú a Rochelle sa natiahne k svojmu otcovi.