Hlavná Darčeky 30 darčekových nápadov na 10-ročné výročie, ktoré si zaslúžia desaťročie

30 darčekových nápadov na 10-ročné výročie, ktoré si zaslúžia desaťročie

Pár, ktorý bol ženatý 10 rokov, dokázal, že ich zväzok je silnejší ako cín, hliník a dokonca aj diamanty. Darček zabalený v zlatej mašličke Lana_M / Shutterstock.com
  • Naoimh píše články pre Lizapourunemerenbleus Worldwide, špecializujúce sa na prehľadné ponuky od darčekových sprievodcov po svadobnú módu
  • Pred prácou na redakčnom obsahu Naoimh napísal popisy obchodov pre niektorých z mnohých svadobných predajcov Lizapourunemerenbleus Worldwide
  • Naoimh študoval kreatívne písanie na vysokej škole a žije v írskom Galway
Aktualizované 5. marca 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Desaťročie manželstva - aká neuveriteľná cesta! Či už ste priateľ, príbuzný alebo polovica šťastného páru, tento určite stojí za oslavu. Je to skvelý spôsob, ako to urobiť? Vyberte si zmysluplný darček k 10. výročiu pre svojho manžela alebo obľúbenú dvojicu. Nájdenie darčeka, ktorý si zaslúži taký veľký míľnik, môže byť trochu zastrašujúce, ale našťastie pre vás už existuje výber jedinečných 10-ročných symboly výročia môžete sa inšpirovať. Nielen to, ale nižšie sme uviedli naše obľúbené nápady pre tradičné aj moderné témy darčekov k 10. výročiu, ako aj niektoré skvelé alternatívy, o ktorých si myslíme, že by boli vynikajúcim darčekom. Ste pripravení začať? Zistite všetko, čo potrebujete vedieť o cínovom výročí a potom sa bavte o nakupovaní!

Čo je darček k 10. výročiu?

Podľa etikety je tradičný darček k 10. výročiu vyrobený z cínu alebo hliníka. Aj keď to nemusí znieť očarujúco, v skutočnosti je z týchto kovov strieborných tónov veľa kreatívnych, zábavných a romantických darčekov. Navyše sú obaja vhodnou reprezentáciou manželstva, ktoré trvalo 10 rokov. Tieto materiály nehrdzavejú, čo znamená, že si časom zachovajú lesk a ich poddajnosť je poctou flexibilite, ktorú trvalý vzťah vyžaduje.

Druhou výhodou je, že moderným darčekovým materiálom k 10. výročiu je diamant, ktorý rozhodne pôsobí očarujúco. Skóre perfektného 10 na Mohsovej stupnici je najtvrdší prírodný materiál na svete. Vzhľadom na to dáva zmysel, že tento trvanlivý drahokam by mal symbolizovať 10 rokov manželstva.

Ak vás žiadna z týchto tém neupúta, nie je dôvod sa znepokojovať. Každý rok manželstva je tiež symbolizovaný farbou a kvetom. Farba výročia 10 rokov je strieborná alebo modrá, na rozdiel od jasne žltých narcisov, ktoré sú tiež spojené s týmto nádherným míľnikom. A kto by povedal, že tradíciu predsa nemôžete vytvoriť? Vaša súčasnosť sa rozhodne neobmedzuje iba na tieto kategórie. Bez ohľadu na to, či je váš rozpočet veľký alebo malý, máme na výber množstvo klasických a jedinečných nápadov.

V tomto článku:

Nápady na darčeky k hliníku a cínu

Prekvapenie! Existuje množstvo skvelých a sentimentálnych darčekov z cínu a hliníka - stačí vedieť, kde hľadať. Našťastie pre vás máme! V našom zozname určite nájdete úžasný tradičný darček k 10. výročiu, či už nakupujete pre svoju manželku, manžela alebo obľúbených pár priateľov.

Hliníková výročná mapa umenia hviezd so súradnicami, dátumom a počiatkom nás

Mapa hviezd z dôležitého dátumu (možno je váš svadobný deň?) Je premyslený darček, ktorý si váš manželský partner vždy bude vážiť. Čo je na tomto zvláštne, je to, že je vyrobený z hliníkových panelov, ideálnych pre vaše 10-ročné výročie manželstva. Nechajte si ho prispôsobiť dátumom a umiestnením až na súradnice.

Moderné mapové umenie hliníkový darček k jeho výročiu, od 60 dolárov, Etsy.com

Hliníková baterka vojenskej kvality obklopená malými plechovkami zásob, ktoré sú uložené vo vnútri

Prekvapte dobrodruha vo svojom živote praktickou hliníkovou súpravou na prežitie. Táto vojenská baterka má vo svojom vnútri bezpečne uloženú škálu najdôležitejších vecí. Je to vynikajúca príležitosť začať spoločne plánovať ďalšie dobrodružstvo, napríklad kempingový výlet alebo romantickú túru (myslíme na štýl Davida a Patricka).

VSSL kompaktná dobrodružná súprava, 129 dolárov, VSSLGear.com

ako dať tip svadobným predajcom
Tri hliníkové prstence zverokruhu vyryté súhvezdiami

Veľa párov si ako zmysluplný darček vyberie prsteň k 10. výročiu. Ozvláštnite to tým, že darujete ten, ktorý je vyrobený z jedného z tradičných míľnikov a je označený znamením zverokruhu vášho partnera. Tieto minimalistické hliníkové pásy sú skvelé na stohovanie.

Lauren Elaine Designs súhvezdie ručne pečiatkovaný prsteň, 9 dolárov, Etsy.com

Servírovací podnos z recyklovaného hliníka s dizajnom inšpirovaným perlami a monogramom

Vylepšený riad vždy dobre poslúži ako darček pre pár, ale tento tanier s monogramom prevalcuje ostatné, pokiaľ ide o oslavu 10 rokov manželstva. Je vyrobený z recyklovaného hliníka a má elegantný dizajn inšpirovaný perlami.

Motýľ Oválny servírovací podnos na perle s perlami, 90 dolárov, PersonalizaceMall.com

Hliníkový pick -up na gitaru s vyrytým nápisom I Pick You

Kto povedal, že musíte rozbiť banku, aby ste prišli so zmysluplným darčekom? Tento hliníkový gitarový trenažér je roztomilým znakom vášho manžela / manželky milujúceho hudbu. Nechajte si ju opečiatkovať sladkou správou ako „vyberám ťa“, aby vedeli, že ste do nich stále blázni.

Lauren Elaine Designs personalizovaný Ručne pečiatkovaný gitarový pick I Pick You v hliníku, 10 dolárov, Etsy.com

Umelecká tlač rozcestníka predstavujúca pár

Či už hľadáte cínové darčeky pre neho, pre ňu alebo pre pár, tento je víťazom. Je to personalizovaná umelecká tlač pripomínajúca váš (alebo ich) vzťah - rozplačte sa šťastnými slzami! Čerešnička na torte? Môžete si ho dať zarámovať v cíne ako špeciálnu poctu k tejto príležitosti.

Patricia Carlin Fotografická tlač križovatky lásky v Tine, 175 dolárov, UncommonGoods.com

Detailný záber na umenie hliníkových zvukových vĺn z Can

Tu je dôkaz, že tradičné nápady na výročie 10 rokov môžu byť stále super kreatívne. Nechajte si vytlačiť jednu z vašich (alebo ich) svadobných piesní z brúseného hliníka a získajte úžasný darček, ktorý sa bude hodiť aj ako dekorácia do domu.

Artsy Voiceprint cínová zvuková vlna, od 80 dolárov, Etsy.com

Plechovka kúpeľných dobrôt k 10-ročnému výročiu

Nebojte sa myslieť mimo škatuľky, pokiaľ ide o nájdenie darčeka k 10. výročiu s cínovou tematikou. Prečo nedáte svojej druhej polovici plechovku naplnenú dobrotami? Tento je plný kúpeľných produktov čerstvých z farmy, vrátane bambuckého krému s vôňou svadobnej torty, ktorý ich okamžite privedie späť do dňa, keď povedali „Ja áno“.

Natasha McCrary farmársky čerstvý kúpeľný zážitok, 32 dolárov, UncommonGoods.com

Hliníkový plechový darček k výročiu slnečných hodín

Tu je ďalší jedinečný hliníkový darček pre pár oslavujúci desaťročie spoločne. Elegantné kovové slnečné hodiny budú u vás doma alebo na záhrade pôsobiť úchvatne. Znie: „10 nádherných rokov spolu“ a „cínové výročie svadby“.

Zlieváreň kovov Slnečné hodiny, jedinečný darček k 10. výročiu svadby, od 73 dolárov, Etsy.com

Čierne hliníkové gravírované pero v personalizovanej darčekovej krabičke s menom a monogramom

Gravírované hliníkové pero je malý, ale sentimentálny darček, ktorý dodá vášmu stolu S.O. osobnú atmosféru doma alebo v kancelárii. Prípad je možné prispôsobiť ich priezviskom a monogramom a do pera je možné vygravírovať takmer čokoľvek (zamyslite sa: ich meno, dátum svadby alebo príjemnú správu ako „Milujem ťa“).

Personalizace Mall Konkrétne vaša prispôsobená sada hliníkových pier, 40 dolárov, PersonalizaceMall.com

Tipy na darčeky k 20. výročiu svadby


SLEDUJTE VIDEO


Nápady na darčeky k diamantovému výročiu

Ako osvieženie predstavuje kameň výročia 10 rokov silu a trvanlivosť vzťahu. Existuje veľa spôsobov, ako začleniť tento vytúžený drahokam do nezabudnuteľného 10-ročného výročia svadby pre vášho manžela alebo obľúbené hrdličky, od diamantových šperkov po brúsené diamanty poháre na šampanské . Aby sme vám pomohli zúžiť vyhľadávanie, uviedli sme tu našich 10 najlepších tipov.

Krásny pavé diamantový prsteň z ružového zlata

Ste pripravení hýriť? Je to už desaťročie, čo ste im na prst navliekli prsteň, tak prečo si nedopriať k polročnému výročiu aj druhú polovicu prsteňa? Oslnivý diamantový prsteň, ako je tento, bude sám o sebe vyzerať rovnako dobre, ako sa bude skladať vedľa svadobného a zásnubného prsteňa. Tak či onak, zaručujeme, že im táto prskavka vyčarí úsmev.

S jasnosťou trojradový diamantový svadobný prúžok z mikrovlákna, od 1 480 dolárov, WithClarity.com

Dva náhrdelníky zo surových diamantov so zlatými retiazkami ako darček k 10. výročiu

Nakupovanie nápadov na desaťročné výročie svadby s rozpočtom neznamená, že sa musíte zbaviť diamantov. Surové drahokamy majú veľa charakteru bez výraznej ceny a navyše sú často udržateľnejšie ako ich vybrúsené náprotivky. Tento elegantný náhrdelník je skvelým darčekom pre vášho manžela, ktorý udáva trend.

Admantae Designs náhrdelník zo surových diamantov, od 45 dolárov, Etsy.com

Muž

Diamanty môžu byť kohokoľvek najlepší priateľ, a je tu oslnivý šperk, ktorý pristane každému štýlu. Tento minimalistický prsteň obsahuje malý čierny diamant na žlto-alebo bielo-zlatom páse. Je to jeden z najlepších nápadov na 10. výročie, ak má váš manžel decentný štýl. Bonus: Lepšie špecializuje sa na predaj šperkov z etických zdrojov, ktoré preskakujú z tradičných značiek.

Lepšie pánsky tenký diamantový pás, 510 dolárov, Mejuri.com

Dvojica diamantových brúsených fliaš Waterford Crystal

Hľadá sa 10-ročná nápady na darčeky k výročiu pre priateľov ? Nebojte sa byť kreatívni - každá téma je úplne otvorená interpretácii. Dvojica diamantov rezaných šampanských šampanských je jedinečným darčekom, ktorý môžu použiť na opekanie špeciálnej príležitosti. Na zdravie!

Waterford Kryštál Želá si šťastnú oslavu opekajúcich sa flakónov, 160 dolárov za súpravu 2 kusov, NeimanMarcus.com

Čierne hodinky s chronografom z nehrdzavejúcej ocele s tvárou posialou diamantmi

O 10 rokov neskôr a vaša láska stále žiari ako diamant. Hodinky sú sladkým spôsobom, ako si uctiť pamiatky minulosti a rokov, ktoré ešte len prídu, a tieto sú posiate ôsmimi trvanlivými drahokamami. Nielen to, ale tento nerezový chronograf je odolný voči vode až do 100 metrov a má funkciu kalendára.

Bulova Pánske klasické hodinky z kolekcie Classic Diamonds Collection, 595 dolárov, Bulova.com

nekonečné náušnice s diamantovou dlažbou

Existuje mnoho smerov, ktorými sa môžete vydať s moderným darčekom pre tento míľnik. Ak vás honba za dokonalými diamantovými šperkami zahltila, zamerajte sa na to, čo váš partner zvyčajne nosí. Ak sú fanúšikmi jemného lesku, tieto diamantové náušnice s nekonečným okrajom musíte mať.

šatky na svadobné šaty

Lepšie kruhové náušnice pavé diamant X, 295 dolárov, Mejuri.com

Swarovski crystal pavé love uzol manžetové gombíky k 10. výročiu

Príslušenstvo, ako sú manžetové gombíky, je veľmi darovateľné a môžete ušetriť nejaké peniaze, ak darujete svojej druhej polovici súpravu pokrytú ohromujúcimi kryštálmi Swarovski namiesto diamantov. Tieto majú tvar uzlov lásky - zodpovedajúca pocta vášmu trvalému spojeniu.

Ox & Bull Trading Co. mincovné manžetové gombíky Swarovski vydláždiť uzol, 220 dolárov, Cufflinks.com

Troj diamantový staničný náhrdelník so zlatou retiazkou

Gorjana je ďalším skvelým miestom na hľadanie šperkov k 10. výročiu. Značka založená ženami má typicky kalifornský štýl a ponúka množstvo kúskov navrhnutých na miešanie a párovanie. Milujeme klasickú krásu tohto náhrdelníka z diamantovej stanice. Môžu ich nosiť samotné pre decentný vzhľad alebo ich vrstviť kratšími a dlhšími kúskami, aby vytvorili vyvýšený štýl.

Gorjana náhrdelník diamantového tria, 280 dolárov, Gorjana.com

skvelé vianočné darčeky pre manžela
Hodinky z nehrdzavejúcej ocele s akcentom ružového zlata

Ako sme už povedali, hodinky sú významným symbolom vášho spoločného času a existuje veľa hodiniek zdobených diamantmi. Tento dvojtónový pás v štýle náramkov je ultra elegantný. Tiež sa nám páči, že sleduje deň, mesiac a fázy mesiaca.

Občan Kalendár, 475 dolárov, CitizenWatch.com

Náhrdelník z čierneho diamantu, tmavého striebra a titánu

Ak je váš rozpočet vyšší, pozrite sa na tento nádherný náhrdelník od David Yurman . Čierne diamanty dodávajú pútavú hranu, zatiaľ čo dizajn štítku pôsobí o niečo ležérnejšie. Vyberte si medzi lesklým sterlingovým striebrom alebo tmavým sterlingovým striebrom s titánom.

David Yurman Zefektívnite značku s čiernymi diamantmi, 3 200 dolárov, DavidYurman.com

Alternatívne nápady na darčeky k 10-ročnému výročiu

Len preto, že sa to nazýva cínové výročie, neznamená to, že musíte darovať kov - moderné a tradičné témy sú skôr návodom, ako tvrdým a rýchlym pravidlom. Okrem toho je možné po 10 rokoch predpokladať, že ich pravdepodobne dobre poznáte. Čokoľvek si myslíte, že by bol skvelý darček, choďte do toho! To však neznamená, že sa pred rozhodnutím nemôžete trochu porozhliadnuť. Pozrite sa na naše obľúbené alternatívne 10-ročné výročie nápady na darčeky pre manžela , manželka alebo šťastný pár nižšie.

Krabica šišiek otvorená, aby odhalila Milujem ťa, napísanú v šiškách

Kto by nemal rád šišky? Tento sladký a zábavný darček k 10. výročiu povie vášmu manželovi všetko, čo potrebuje vedieť. Lahôdky spoločne vyvolávajú „Ľúbim ťa“ farebnými ľadovými písmenami.

Pekáreň Angel Food Milujem ťa šišky, 79 dolárov, Goldbelly.com

Noty na plátne, prvé tanečné lyrické umenie zobrazené nad klavírom

Ich potlač na plátno prvé tanečné texty je druh emocionálnej pocty, ktorú každý pár víta v deň svadby. Tento úžasný kus dekorácie je rovnako sofistikovaný a sentimentálny.

Plátenné sľuby prvé tanečné texty na plátne, od 89 dolárov, CanvasVows.com

Zlatý kotúčový náhrdelník s potlačou narcisov a malým kúzlom personalizovaný na začiatku

Pripomienka: Každý rok manželstva je spojený s kvetom a tentokrát je to narcis. Symbol nových začiatkov, je to vhodný spôsob, ako začať svoje ďalších 10 rokov spolu. Preto bude elegantný diskový náhrdelník s potlačou jarného kvetu milým darčekom. Môžete dokonca pridať ďalšie kúzlo, takže bude obsahovať obe vaše iniciály.

Rellery elegantný náhrdelník narcisov, od 135 dolárov, Rellery.com

Manželia, ktorí si sadli, zatiaľ čo manželka používa na paži Theragun

Ak ste stále nenašli to, čo hľadáte, môže to byť práve ten. Theragun je úžasný darček k 10. výročiu, či už je to pre neho, pre ňu alebo pre pár. Tento elegantný masážny terapeutický prístroj upokojuje boľavé svaly a zmierňuje napätie bez ohľadu na príčinu. Či už trávite dni sedením za stolom, tvrdým cvičením v telocvični, behaním po svojich deťoch alebo všetkým vyššie uvedeným, tento šikovný nástroj zachraňuje život.

Therabody Theragun Prime, 299 dolárov, Theragun.com

kuchyňa s otvoreným pôdorysom
Hrnček s umelým boisom k 10. výročiu vo dvojici

Hovorí sa, že tajomstvom trvalého vzťahu je byť spolu nuda. Tieto rozkošné úvodné hrnčeky sú ideálne na ticho nočné rande sledovanie ich obľúbeného filmu a dizajn faux bois je príliš roztomilý.

Gina DeSantis prispôsobená porcelánová súprava hrnčeka z umelého dreva, 75 dolárov, UncommonGoods.com

Muž v zaprášenom modrom kašmírovom svetri s výstrihom do V a darčekom k 10. výročiu

Kašmír je vždy dobrý nápad, ale kašmírový sveter v tradičnej farbe tohto míľnika je ešte lepší. Tento super mäkký sveter je štýlový a cenovo dostupný-bootuje sa-tak často sa môže dostať do nesprávneho šatníka.

Pätnásť Mongolský kašmírový výstrih do V v Dusty Blue, 60 dolárov, OneQuince.com

Red PhoneSoap pro na doske

Ak ste o PhoneSoap ešte nepočuli, pripravte sa, že budete ohromení. Toto chytré zariadenie bude dezinfikovať ich telefón, kľúče, šperky a ďalšie položky automaticky alebo kliknutím na tlačidlo. Na účinné zabíjanie mikróbov používa svetlo UV-C (a trvá to iba päť minút-to je polovica času v porovnaní s pôvodnou verziou). ( Psst , Ak nakupujete vo dvojici, môžete si a sada dvoch za zľavu!)

Mydlo na telefón PhoneSoap Pro, 120 dolárov, PhoneSoap.com

Pár na pohovke si vymieňa vázu s kvetmi obklopenú ďalšími kyticami UrbanStems prostredníctvom Facebooku

TO rozvoz kvetov je krásne gesto, ale príliš často ide o jednorazové riešenie. Zvýšte tento rok ante tým, že svojej polovičke dáte polovicu predplatné aby mohli neustále prijímať krásne kvety. Plány Classic a Seasonal zahrnujú nadčasovú sklenenú vázu s prvou dodávkou, zatiaľ čo predplatné Luxe obsahuje vázu s kúskom s každou kyticou - vyberte si podľa svojho rozpočtu.

UrbanStems darčekové predplatné, od 55 dolárov za doručenie, UrbanStems.com

Zarámovaná umelecká tlač so svadobnými sľubmi v elegantnom kaligrafickom písme

Nechajte si vytlačiť a zarámovať svoje svadobné sľuby ako sladkú, každodennú pripomienku svojho odhodlania a lásky. Váš manželský partner sa znova zrúti, keď dostane tento úplne personalizovaný, superromantický darček. (A keď sme už pri tejto téme, obnovenie vašich sľubov je jedným z najkrajších nápadov na oslavu 10. výročia.)

Myseľ d Vaše sľuby ako umelecká tlač, od 41 dolárov, Razené.com

Čierna rohožka so zlatým nápisom Domov je kdekoľvek

Domov je tam, kde je srdce. Prispôsobená rohožka prináša sofistikovaný prízvuk každému vchodu a vzdáva hold životu, ktorý si manželia spoločne vytvorili. Toto znie: „Domov je, nech som kdekoľvek s tebou.“

Personalizace Mall Prispôsobená rohožka HOME With You, od 35 dolárov, PersonalizaceMall.com