Hlavná Móda 30 nezabudnuteľných darov od čestnej slúžky po nevestu

30 nezabudnuteľných darov od čestnej slúžky po nevestu

Hľadáte špeciálny darček ako budúcu nevestu vo vašom živote? Zhrnuli sme tie najlepšie darčeky, ktoré môže družička dať. Nevesta so slúžkou a družičkou Kate Headley Aktualizované 7. júla 2020 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Každý chce, samozrejme, dostať neveste darček, ktorý bude milovať, ale ak ste slúžnou, chcete, aby bol výnimočný. Váš najlepší priateľ alebo sestra si predsa vybrali ty byť jej pravou rukou v jeden z najväčších dní jej života a zmysluplný alebo múdry darček je spôsob, ako jej ukázať, aké dôležité je aj pre teba.

Čestný darček neveste by sa mohol dať v samotný svadobný deň, alebo to môže byť aj zasnúbenie alebo prítomná svadobná sprcha . Niektoré z najlepších prekvapení pre nevestu od čestnej slúžky sú položky, ktoré sú personalizované, sentimentálne alebo jej pomáhajú zaobstarať si malý R&R alebo rozmaznávanie počas svadobného dňa alebo okolo neho. Toto sú naše obľúbené nápady na darčeky pre nevestu z družičky.

Umelecká tlač svadobného sľubu

umelecká tlač svadobný sľub

Aký úžasný svadobný dar od slúžky pre nevestu a jej partnera. Aby vzdali hold tomu, čo by mohlo byť najdôležitejšou súčasťou ich dňa - sľubom - nechajú si zmysluplné slová vytlačiť ako umenie. (Požiadajte ich, aby sa s vami vopred podelili o svoje sľuby, darujte darčekový poukaz alebo čoskoro pošlite tento darček po svadba.)

Razené Vaše sľuby ako fóliová umelecká tlač, od 115 dolárov, Razené.com

Personalizované Kimono rúcho

personalizovaný hodvábny kimono župan

Nechajte si prispôsobiť toto pekné kimono iniciálkami nevesty (alebo prípadne jej novými iniciálkami, ak je zmena jej priezviska ?). Môže ju nosiť svadobné rúcho počas prípravy na svadbu, na svadobnej ceste i mimo nej.

Obchod s uzlami dámsky vyšívaný saténový župan s vreckami od 20 dolárov,

Monogramový náhrdelník

monogramový náhrdelník

Niektoré z najlepších prekvapení pre nevestu od čestnej slúžky pôsobia luxusne a sú prispôsobené iba pre ňu, vďaka čomu je tento monogramový náhrdelník voľbou, ktorá sa nesmie hodiť.

BaubleBar náhrdelník z monogramu z akrylového bloku, 58 dolárov, BaubleBar.com

r&b manželské piesne

Nákupná taška „Married AF“

Manželská nákupná taška AF

Toto je darček pre nevestu so zmyslom pre humor. Vaša sestra alebo najlepšia priateľka bude rada predvádzať skutočnosť, že je „vydatá AF“, keď sa na svadobnej ceste zmestí do tašky.

Rubi a Lib Manželská kabelka AF nevesta, od 25 dolárov, Etsy.com

Box na snubné prstene

personalizovaný box na snubné prstene

Ako nádherné je toto prispôsobené drevo krabička na snubný prsteň ? Nevesta to môže zdieľať so svojim novým manželom alebo môže mať svoj snubný prsteň a zásnubný prsteň zastrčené dovnútra, aby sa bezpečne uložili. Je to nádherný darček pre nevestu v jej svadobný deň od družičky.

Obchod s uzlami malá personalizovaná šperkovnica z dreveného prsteňa, 27 dolárov,

Zarámovaná zásnubná fotografia

zarámovaná zásnubná fotografia

Zmysluplným svadobným darom od družičky je zarámovaná zásnubná alebo svadobná fotografia. Akonáhle sa rozhodnete pre perfektný obraz, prispôsobte si tento darček výberom rámu v nadčasovom prevedení, ktoré dokonale ladí s domácou výzdobou vášho BFF.

Rámový most Vlastný rám Stella, 85 dolárov, Framebridge.com

Náhrdelník priateľstva

Maid of Honor priateľstvo náhrdelník

Je to nádherný darček pre slúžku pre nevestu, ktorá je tiež BFF. Náhrdelník priateľstva z krištáľovej, striebornej a zlatej vermeily jej hovorí, že ju máš vždy späť s nápisom: „Dobrí priatelia sú ako hviezdy. Nevidíš ich vždy, ale vieš, že tam vždy sú. '

Mary Steratore Dobrí priatelia sú ako náhrdelník ako hviezdy, 55 dolárov, UncommonGoods.com

Kompaktné zrkadlo z ružového zlata

kompaktné zrkadlo na mieru z ružového zlata

Toto nádherné kompaktné zrkadlo je ozdobené motívom diamantových drahokamov, ktoré prikyvuje na stav nevesty a nie je prehnane „svadobné“, takže ho bude používať navždy.

Obchod s uzlami personalizované gravírované kompaktné zrkadlo v Gemstone, 20 dolárov,

ako sa stať svadobným úradníkom

Sesterský náhrdelník

náhrdelník sestra nevesta

Tento sesterský náhrdelník, perfektný darček pre nevestu a nevestu, ktorá je tiež sestrou, nesie sladký cit: Sestra je vždy vo vašom srdci. Prispôsobte si to pomocou jej kameňa a získajte extra osobný dojem.

Škorica Lemoine Náhrdelník z kameňa Always In My Heart od 150 dolárov, UncommonGoods.com

Svadobné oznámenia a fotorámček

svadobné oznámenia a fotorámček darček pre nevestu

Umiestnite svadobné oznámenie a zmysluplnú fotografiu do tohto perleťového rámu na pamiatku, ktorú si novomanželia môžu vážiť dlho po svadobnom dni.

princ 2-otvárací rám s 5-palcovou a 7-palcovou perlou, 50 dolárov, BedBathandBeyond.com

Mapa sveta umenie

zoškriabaná mapa sveta

Hľadáte svadobný dar od družičky? Ak milujú cestovanie, mladomanželia budú zbožňovať túto roztomilú zoškriabanú mapu. Môžu si ich zavesiť doma a označiť všetky miesta, kde spolu chodia - počnúc destináciou, na ktorú sa chystajú na svadobnú cestu.

Kristin Douglas Art Gold Dreamer zoškrabal mapu sveta, 37 dolárov, Etsy.com

Gravírovaná doska na krájanie

prispôsobená doska na krájanie

Skutočne kopeme túto elegantnú prispôsobenú dosku na krájanie. Pretože môže byť vyryté meno alebo správa, je to veľmi premyslený svadobný dar od slúžky pre nevestu a jej S.O. - obzvlášť ak sú to labužníci.

Luxus v oblasti mlieka a medu prispôsobená doska na krájanie, od 25 dolárov, Etsy.com

Plyšová kozmetická taška

prešívaná taška na makeup

Táto kozmetická taštička s monogramom nielenže vyzerá draho (nie je), ale je aj prispôsobená, a preto je mimoriadne špeciálnym doplnkom svadobnej sady nevesty na svadobnú cestu.

Obchod s uzlami malá personalizovaná zamatová prešívaná taška na make -up, 11 dolárov,

Vlastná nákupná taška

nákupná taška na mieru

Nevesty majú veľa vecí, ktoré by mohli ťahať - poznámky o plánovaní svadby, časopisy (ako napr Uzol! ), medové týždne (ahoj, plážové potreby)-vďaka čomu je táto prispôsobená, moderná nákupná taška mimoriadne užitočná. Bonusové body, ak ho nacpete niekoľkými nevyhnutnosťami.

Obchod s uzlami personalizovaná extra veľká taška z bavlnenej textílie na plátno, 15 dolárov,

Okamžitý fotoaparát

okamžitá kamera, slúžka, darček neveste

Ak nevesta miluje všetky veci zo starej školy, zaobstarajte jej okamžitý fotoaparát, s ktorým sa môžete na svadobnej ceste (alebo na rozlúčka so slobodou ). S týmto svadobným darom od čestnej slúžky môže urobiť niekoľko špeciálnych fotografií, ktoré môže uložiť do albumu (alebo zdieľať len so svojim novým manželom).

Fujifilm Fotoaparát Instax Mini 11, 70 dolárov, Target.com

Svadobný prsteň

obrúčka pre nevestu

Ktorá nevesta by nechcela jednoducho nádherné (a bezpečné) miesto, kde by na konci dňa dala svoj prsteň? Na tejto obrúčke je nápis „s týmto prsteňom“, aby jej vždy pripomínal jej svadobný obrad.

Kate Spade v New Yorku Vezmite si koláčovú tortu, 40 dolárov, BedBathandBeyond.com

Zásnubný hrnček na kávu pre nevestu

kruhový hrnček na kávu

„Vďaka tomuto prsteňu vyzerám zasnúbene?“ Tento zásnubný hrnček na kávu robí perfektnú selfie operáciu. Koniec koncov, čerstvo zasnúbená nevesta pravdepodobne rada ukazuje svoje nové bling. Dajte jej spravodlivé varovanie: Chystá sa dostať všetky lajky na Instagrame.

Rozloženie kúpeľne 5x8

Obchod s uzlami vlastný biely keramický hrnček na kávu v roku Vďaka tomuto prsteňu vyzerám zasnúbený ?, 14 dolárov,

Svadobný darčekový balíček

darčekový balíček nevesty

Tento darčekový balíček je ideálny pre čerstvo zasnúbenú ženu. Je to plné prekvapení pre nevestu od čestnej slúžky, vrátane tašky na make -up, sójovej sviečky, hrnčeka na kávu, denníka a ceruziek, z ktorých každá má drzú svadobnú tému. Môžete si vybrať vôňu sviečky (odporúčame 'Champagne Kisses').

Definujte dizajn atď Darčeková krabička Budúca pani, od 80 dolárov, Etsy.com

Iniciály batožinového štítku

visačka na batožinu z umelej kože

Pošlite nevestu na cieľovú svadbu alebo svadobnú cestu so zlatou monogramovou visačkou na batožinu z peknej vegánskej kože.

Obchod s uzlami visačka na batožinu z umelej kože, 12 dolárov,

Vešiak na svadobné šaty „nevesty“

vešiak na svadobné šaty

Tento vešiak na svadobné šaty, krásny darček pre nevestu, je špeciálnym spôsobom, ako predviesť krásne šaty, ktoré tak rada nosí.

svadobný sľub, aby sa rozplakal

Whisky a svadobné zvony vešiak na svadobné šaty, od 24 dolárov, Etsy.com

Fotoalbum na mieru

Fotoalbum pán a pani

Drevenú obálku tohto fotoalbumu je možné prispôsobiť (a môže čítať aj „pán a pán“ alebo „pani a pani“) a dáva neveste miesto na uloženie dôležitých fotografií.

Bed Bath & Beyond 'Pán. & Pani.' fotoalbum, 33 dolárov, BedBathandBeyond.com

Diamantové poháre na pitie

diamantové okuliare

Šťastný pár si môže pripiť na svoje zásnubné, svadobné a budúce míľniky s týmito rozmarnými oslavnými okuliarmi.

Two's Company diamantové okuliare, 40 dolárov za sadu 2, Shopbop.com

Medailón inšpirovaný vintage

budúci nevesta

Sme zamilovaní do starožitného vzhľadu tohto strieborného medailónu s motívom viniča. Vnútri je dostatok priestoru na uloženie zmysluplného upomienkového predmetu, ako je milostný list od budúcej manželky alebo sladká gratulačná poznámka od vás, slúžky.

Obchod s uzlami starožitný strieborný medailónový náhrdelník v dizajne Filigree Vine Orb, 10 dolárov,

Prispôsobená prsteň

personalizovaná kruhová miska

Vyberte si prsteň s prvým alebo posledným iniciálom nevesty. Je si istá, že z toho bude mať veľké využitie, bez ohľadu na to, kam to dá alebo aké dôležité vychytávky na to položí. (Sme ochotní hádať, že jej zásnubný prsteň je jedným z nich.)

Antropológia botanická cedulka s monogramom, 12 dolárov, Anthropologie.com

Mramorové tácky

personalizovaná tácka

Personalizované tácky sú vhodným svadobným darom od slúžky pre nevestu a partnera, ktorí sa radi zabávajú.

Jodhpuri Inc tácka z bieleho mramoru s oceľovým monogramom, 19 dolárov za súpravu 4, BedBathandBeyond.com

Denník nevesty

nevesta

Tento svadobný denník môže obsahovať všetky jej „malé poznámky na veľký deň“ vrátane nápadov na plánovanie, poznámok k predajcom, návrhov sľubov a ďalších. Je to veľký darček pre slúžku neveste na jej zásnubnom večierku, skôr ako sa začnú všetky prípravné práce.

Obchod s uzlami personalizovaný vreckový zápisník sivej farby v malých poznámkach, 20 dolárov,

Vankúšik na hodenie akcentu

darček na vankúš na mieru

Svadobný dar od slúžky by mohol byť jednoduchým doplnkom nového domova mladomanželov. Tento vankúš na počiatočné hodenie vyhovuje faktúre - buď si vyberte jeden s ich spoločným posledným iniciálom, alebo si kúpte dva: pre ich oddelené prvé alebo posledné iniciály.

Hrnčiarska stodola personalizované obliečky na vankúše podľa abecedy, 36 dolárov za kus, PotteryBarn.com

najlepšie matka syn svadobné tance

Svadobná núdzová súprava

núdzová svadobná súprava

Tento nápad na darček pre nevestu od družičky ukazuje, že chcete, aby jej svadobný deň prebehol bez problémov. Boli by ste prekvapení, koľko nepredvídaných menších núdzových situácií môže nastať, ale výrobcovia tejto drobnej svadobnej núdzovej súpravy mysleli na všetky tie najbežnejšie. Vnútri sú obväzy, niť, odstraňovač škvŕn, zatváracie špendlíky, chrbty náušníc, obojstranná páska a mnoho ďalších. Existujú dokonca aj falošné svadobné obrúčky, pretože, viete, niekto skutočne mohol zabudnúť (a svadba musí pokračovať)!

Štipka ustanovenia minimergentná súprava pre nevesty, 20 dolárov, DavidsBridal.com

Rohožka „Práve vydatá“

práve vydatá rohožka

Toto je jednoduchý, ale zmysluplný nápad na svadobný dar od slúžky pre nevestu a jej druhú polovicu. Táto rohožka predstavuje, že manželia teraz zdieľajú svoj domov ako novomanželia. Tento hovorí, že pani a pani, ale pán a pán a pán a pani sú tiež k dispozícii.

Hrnčiarska stodola Personalizovaná rohožka pre pani a pani, od 95 dolárov, PotteryBarn.com

Darčekový poukaz do kúpeľov

darčekový poukaz do kúpeľov

Plánovanie svadby môže byť viac ako dospievajúcim stresom, takže každá nevesta by pravdepodobne uvítala darčekový poukaz do kúpeľa, ktorý by bolo možné použiť na relaxáciu tváre, masáže alebo mani-pedi.

Kúpeľný týždeň darčekový poukaz do kúpeľov a wellness, od 10 dolárov, SpaWeek.com