Hlavná Cestovanie 31 svadobných balíčkov a all inclusive rezorty na romantickú dovolenku

31 svadobných balíčkov a all inclusive rezorty na romantickú dovolenku

Pozrite sa na relaxačné a romantické útočisko z Maldív do Mexika. Pár na svadobnej ceste na pláži Brastock/Shutterstock
  • Laura je spisovateľka a redaktorka a špecializuje sa na svadby, cestovanie a nakupovanie
  • Predtým, ako sa pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, Laura pokryla funkcie cestovania a životného štýlu pre publikácie ako Glamour, Evening Standard, Cosmopolitan a Culture Trip
  • Laura má titul žurnalistiky a žije v Londýne vo Veľkej Británii
Aktualizované 24. augusta 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Nie je žiadnym tajomstvom, že jednou z najlepších súčastí plánovania svadby je vziať si dovolenku so svojim novým manželom po tom, ako ste si vymenili sľuby. V dnešnej dobe mnohé strediská vychádzajú v ústrety novomanželom tým, že ponúkajú exkluzívne svadobné balíčky s veľa romantických doplnkov (masáž párov, niekto?). Či už sa teda pozeráte na minimoon alebo na týždňovú plavbu niekam do exotiky, je tu balíček alebo all inclusive rezort, ktorý je pre vás ako stvorený. Aby sme vás posunuli správnym smerom a pomohli vám naplánovať si výlet na celý život, uviedli sme zoznam najlepších stredísk pre svadobnú cestu, ktoré sa nachádzajú v najobľúbenejších destináciách pre novomanželov na svete.

V tomto článku:

Na čo si dať pozor pri rezervácii svadobného balíčka

Tvoj medové týždne je pravdepodobne jednou z najšpeciálnejších dovoleniek, aké kedy absolvujete, ale s toľkými skvelými lokalitami, z ktorých si môžete vyberať, je najťažšie rozhodnutie, kam ísť. Podľa údajov spoločnosti sa 61% párov medových týždňov so sídlom v USA mimo USA a viac ako polovica párov rozhodne pre svadobnú cestu na pláži. Okrem toho asi štvrtina párov uprednostňuje all inclusive rezort na svadobnú cestu-ale na čo by ste si mali pri rezervácii svadobného balíčka dávať pozor?

„Rozpočet je zvyčajne jednou z prvých obáv. Pre väčšinu cenových relácií existujú možnosti, musíte však byť realistickí. Majte na pamäti, že dostanete to, za čo zaplatíte. ' Reco výletní dizajnéri Mike K. a Curtis R. poradiť. „Ďalšími položkami, ktoré je potrebné zvážiť, sú cestovné časy, pretože niektoré miesta môžu vyžadovať lety cez noc, ktoré môžu byť po svadbe stresujúce. Predovšetkým ide o nájdenie správneho strediska pre vaše túžby. Priatelia a rodina vám poskytnú návrhy, ale ich sympatie sa môžu líšiť od vašich. '

čo znamená sľubný prsteň

Reco hovorí, že 95% novomanželov na svadobnej ceste si vyberá balíček all inclusive, pretože umožňuje páru po svadbe „vydýchnuť a relaxovať“.

'Ak vás zaujíma konkrétne all-inclusive, vedzte, že v all-inclusive stredisku v blízkosti mesta je iný pocit než v otvorenom priestranstve mimo mesta,' pokračujú návrhári výletov. „All inclusive rezort, ktorý sa nachádza v meste alebo v jeho blízkosti, vám umožňuje ľahko vystúpiť z majetku a zažiť miestnu kultúru. V stredisku vzdialenejšom od mesta trávite väčšinu času na majetku a môžete urobiť niekoľko výletov, aby ste spoznali kultúru. “

S ohľadom na to je skutočne na vás, aby ste sa rozhodli, čo chcete zo svadobnej cesty dostať, a konkrétnejšie, čo chcete z balíčka medových týždňov. Ak chcete iba lietať a lietať na tropických ostrovoch, môže sa vám páčiť Karibik, južný Pacifik alebo Indonézia. Ak dávate prednosť destinácii, ktorá spája nádherné scenérie s adrenalínovými aktivitami, vyskúšajte Nový Zéland, Island alebo Austráliu. A pokiaľ ide o niečo bližšie k domovu (čo tiež znamená úsporu halierov!), Pouvažujte o svadobnej ceste v USA na Floride alebo na Aljaške. Samozrejme, jedným z faktorov pri rozhodovaní bude pandémia. Kedy plánovanie svadobnej cesty počas COVID-19 „Odporúčame všetkým párom, aby si pred rezerváciou akéhokoľvek balíčka na svadobnú cestu overili obmedzenia a pokyny pre vami zvolenú destináciu na svadobnú cestu.

Medové týždne pre Strednú Ameriku, Karibik a Mexiko

Stredná Amerika a Karibik majú takmer všetko, čo milujú medové týždne milujúce vonku. Od trás pokrývajúcich bujnú džungľu až po plážové ústupy, všade sú elegantné možnosti ekologického luxusu. Najlepší čas na medové týždne je od decembra do apríla - to sú mesiace s najmenším množstvom zrážok. Pláže s bielym pieskom a azúrové vody Karibiku a Mexika sú znakom typického miesta na svadobnej ceste. Ak vás však zaujíma viac atmosféra džungle, zvážte namiesto toho medové týždne v Kostarike.

Belize

Copal Tree Lodge a Muy

Kde? Copal Tree Lodge, rezort Muy'Ono .

Copal Tree Lodge je destináciou pre milovníkov jedla, pozorovania vtákov, muškárov a hľadačov dobrodružstiev. Je to 16-izbový luxusný ekologický rezort, reštaurácia a kúpele. Vy a váš nový manželský partner môžete relaxovať vo svojej vysnívanej suite - kompletne so súkromnou verandou s ležadlami a vonkajšou vaňou. K dispozícii sú dva rôzne balíčky na svadobnú cestu, pričom oba zahŕňajú šampanské pri príchode, romantickú večeru pri sviečkach a all-inclusive stolovanie z farmy na stôl.

Rezervovať Rezort Coco Plum Island Belize

Kde? Rezort Coco Plum Island .

Svadobný balíček, ktorý zahŕňa súkromnú chatu, všetky jedlá (plus jednu romantickú večeru pri sviečkach), miestne alkoholické nápoje a vodné športy? Áno prosím. To je to, čo získate pobytom v rezorte Coco Plum Island Resort v Belize. Stredisko sa rozprestiera na vlastnom ostrove, takže si zaručene nájdete kúsok bieleho piesku a tyrkysovej vody, ktoré si poviete. Ak nepočúvate zvuk lapajúcich sa vĺn a leňošíte vo svojej súkromnej hojdacej sieti, pravdepodobne budete naplno využívať zahrnuté aktivity, ako je šnorchlovanie Belize's Barrier Reef, podšívka na zips nad dažďovým pralesom a skúmanie mayských ruín Xunantunich. .

Rezervovať

Kostarika

Rezort La Paloma Lodge Kostarika

Kde? Chata La Paloma .

Táto nehnuteľnosť je presne to, o čom snívate, keď si predstavíte Kostarickú svadobnú cestu - s trochou luxusu. Chata sa nachádza na útese nad Tichým oceánom v zálive Drake Bay, kde sú izby ponorené do džungle vybavené klimatizáciou a nádherným interiérom, veľkým balkónom, hojdacou sieťou a množstvom pozorovaní opíc. Pri rezervácii pobytu na fľašu vína alebo šumivého vína, čokolády a kvetov pri príchode na masáž párov si vyberte romantický balíček.

Rezervovať Stredisko Rancho Pacifico Kostarika

Kde? Rancho Pacifico .

Rancho Pacifico má množstvo ocenení - vrátane toho, že ho TripAdvisor na rok 2021 označil za najlepší malý hotel v Kostarike - a je tak ideálnou voľbou na svadobnú cestu v Strednej Amerike. Svadobný balíček pozýva novomanželov na šesť nocí v jednom zo svojich moderných apartmánov, vrátane všetkých jedál (ako aj súkromnej večere s hviezdičkami), 60-minútovej masáže vo dvojici a dobrodružných aktivít podľa vášho výberu, od podšívky po rieku rafting alebo jazda na koni. Suity tu sú na svetovej úrovni. Okná od podlahy až k stropu, ktoré sa nachádzajú vysoko nad baldachýnom, sa môžu pochváliť dramatickým výhľadom na oceán, ktorý je najlepšie vidieť zo súkromnej terasy alebo z hlbokej vane.

Rezervovať

Mexiko

Stredisko miestokráľa Riviéra Maya Mexiko

Kde? Miestokráľska riviéra .

Viceroy Riviera Maya je relaxačný úkryt pre všetky vily, ktorý sa nachádza na úžasnom mieste, ktoré spája nádhernú džungľu s peknými plážami s bielym pieskom v Karibiku. Je to magnet na novomanželov na svadobnej ceste a tento paušálny balíček zahŕňa pobyt v súkromnej vile s vlastným ponorným bazénom, všetkými jedlami a domácimi nápojmi (vrátane niektorých koktailov!), Bezplatným organickým mydlom, súkromnou vonkajšou terasou so sprchou a 15 % zľava na kúpeľné procedúry.

Rezervovať Stredisko Grand Velas Riviera Nayarit v Mexiku

Kde? Grand Velas Riviera Nayarit .

Grand Velas Riviera Nayarit je all inclusive letovisko situované pozdĺž zlatých piesočných pláží západného pobrežia Mexika a je ideálnym miestom pre náročných novomanželov na svadobnej ceste. Rezort Puerto Vallarta má nespočetné množstvo bazénov, kúpele a vlastnú pláž so zlatistým pieskom, kde môžete sledovať, ako sa obloha pri západe slnka mení na ružovú. Pre maximálnu romantiku si rezervujte pobyt vo wellness suite rezortu. Dvojpodlažná suita má vlastnú terasu s jacuzzi, masážnymi posteľami a nerušený výhľad na Tichý oceán. Blaženosť

Rezervovať

Svätá Lucia

Jade Mountain Svätá Lucia

Kde? Jade Mountain .

Na Jade Mountain je veľa medových týždňov, ale pravdepodobne ich neuvidíte. Tu väčšina hostí neopúšťa miestnosti-alebo skôr ich honosné trojstenné, otvorené koncepčné apartmány, ktoré obklopujú obrovský ponorný bazén, pričom všetky majú výhľad na dramatické vrcholy Piton a šumivé Karibské more. Našťastie je izbová služba úžasná a efektívna. Ponuka Total Romance je svadobný balíček, kde sa luxus stretáva s dobrodružstvom. Očakávajte výlety so sopkou so sprievodcom, lekcie potápania, jazdu na bicykli do džungle, poldenný výlet jachtou a švédsku masáž.

Rezervovať

Európske svadobné balíčky

Pre tých, ktorí majú radi dávku kultúry, vynikajúce jedlo a relaxačné pláže, je Európa ako na svadobnej ceste plná možností. Paris, prezývaná Mesto lásky, je do značnej miery dokonalou kulisou romantických medových týždňov - stačí si predstaviť, že sa cez deň budete túlať v útulnom bistre a v noci sa budete prechádzať pod iskrivými svetlami Eiffelovej veže. Ak ste namiesto toho na pláži, nemôžete poraziť azúrové vody a ikonické nabílené domy v Grécku. Pokiaľ ide o dobrodružný pár, Island by mal byť na prvom mieste vášho zoznamu - nádherné ľadovce a polárne svetlá sa cítia nadpozemské.

Francúzsko

Hotel Plaza Athénée Paris

Kde? Hotel Plaza Athénée .

Hôtel Plaza Athénée je od roku 1913 plagátovým dieťaťom všetkého luxusu a stelesnením parížskeho šiku. Tu sú izby oblečené do bohatého hodvábu, damašku, vzácnych drevín a zamatu - mnohé z nich majú jedinečný výhľad na Eiffelovu vežu. Prirodzene, v hoteli tak vynikajúcom a v meste tak známom pre jedlo, že sa hodí, že šéfkuchár Alain Ducasse bude dohliadať na všetky hotelové prevádzky v oblasti stravovania a nápojov. Balíček Romantic Offer ponúka fľašu šampanského a čokoládu pri príchode, americké raňajky pre dvoch a vstup do sauny a hammamu v kúpeľoch Dior.

len tip svadobné zrážky
Rezervovať

Grécko

Hotel Carpe Diem Santorini

Kde? Carpe Diem .

Santorini je známe svojimi nádhernými západmi slnka s ružovými farbami-ale aby ste im boli svedkami, nemusíte stáť bok po boku s davmi v Oii. Tí znalí sa namiesto toho vyberú do mesta Pyrgos na kopci, kde sa z exkluzívneho hotela Carpe Diem naskytá najlepší výhľad na ostrov (a budete mať sedadlá v prvom rade na ikonický západ slnka priamo zo súkromného ponorného bazéna). Raňajky sú zahrnuté v cene a sú rozsiahle - môžete požiadať o homára benedikta s pohárom šampanského, ak o tom vopred informujete kuchyňu.

Rezervovať Abaton Island Resort & Spa Kréta

Kde? Abaton Island Resort & Spa .

Aj keď väčšina prúdi do Kyklad, keď smerujú do Grécka, prečo nevybočiť z davu a navštíviť namiesto toho najväčší ostrov v krajine? Abaton Island Resort & Spa je rýchly 20-minútový transfer z letiska na Kréte a jeho svadobná suita so súkromným bazénom, vírivkou a výhľadom na more je pripravená na relaxačný pobyt. V cene polpenzie je zahrnutá večera a raňajky.

Rezervovať

Island

Ústup na Islande v Blue Lagoon

Kde? Ústup na Islande v Blue Lagoon .

košele pre družičky na rozlúčku so slobodou

Zažite legendárne islandské geotermálne kúpele zblízka a osobne s týmto islandským svadobným balíčkom. Rozhodnite sa pre romantický pobyt pre dve masáže vo vode, šampanské a jahody pri príchode, stravovanie podľa hodnotenia Michelin a neobmedzené používanie kúpeľov Retreat a súkromnej časti Blue Lagoon.

Rezervovať Deplar Farm Island

Kde? Farma Deplar .

Pobyt na farme Deplar, zastrčenej na odľahlom islandskom polostrove Trollov, je svadobnou cestou, ktorá ponúka luxus a dobrodružstvo. Zahrnuté sú všetky vaše jedlá a na výber je aj množstvo aktivít. Zahrnuté aktivity sa líšia podľa sezóny, ale môžete sa rozhodnúť ísť pozorovať veľryby alebo jazdiť na koni po celý rok, zatiaľ čo lyžovanie helikoptérou a pozorovanie severného svetla je najlepšie rezervovať na chladnejšie mesiace.

Rezervovať

Svadobné balíčky v južnom Pacifiku, Austrálii a na Novom Zélande

Južný Pacifik obsahuje niektoré z najlepších medových týždňov, vrátane Fidži a Tahiti. Skladá sa z klastrov intímnych letovísk, malých pokojných dediniek a kilometrov tichých nedotknutých pláží, na ktoré sa môžu svadobní hostia vydať po náročných snoch. Vydajte sa napríklad na Fidži alebo Francúzsku Polynéziu za bungalovmi nad vodou alebo na Nový Zéland a Austráliu na svadobnú cestu ponorenú do prírody. Najlepší čas na cestu na Fidži a Francúzsku Polynéziu je v období hlavnej sezóny od júna do septembra, ale Nový Zéland a Austráliu je najlepšie navštíviť v období od decembra do marca, aby ste zachytili teplé počasie.

Austrália

qualia resort austrália

Kde? ako napr .

Známy ako jeden z najlepších stredísk na svete, pobytom v austrálskom hoteli qualia nič nepokazíte. Hotel sa nachádza na 30 akroch pôvodných záhrad a nachádza sa na najsevernejšom cípe ostrova Hamilton. Je ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie Veľkého bariérového útesu. Odporúčame vám na svadobnú cestu balíček Adventure Island? Zahŕňa to pobyt na štyri noci, prehliadku helikoptéry nad Veľkým bariérovým útesom a pristátie na helipade Heart Island, kde môžete stráviť nejaký čas šnorchlovaním okolo útesu. Hovorte o výrobcovi pamäte.

Rezervovať Longitude 131 Australia Uluru hotel

Kde? Zemepisná dĺžka 131˚ .

Pre all-inclusive svadobný balíček, ktorý je dobrodružný a zároveň scénický, sa rozhodnite pre pobyt na Longitude 131˚. Tu sa môžete ubytovať v jednej z luxusných stanových dómov alebo pavilónov, z ktorých každá má výhľad na vedierko slávneho austrálskeho Uluru. Novomanželia na svadobnej ceste by si k vašim jedlám a nápojom mali vybrať balíček Classic Uluru za kredity na kúpeľnú liečbu a komentovanú prechádzku na základňu Uluru.

Rezervovať

Fidži

Rezort Likuliku Lagoon Fiji

Kde? Rezort Likuliku Lagoon .

Žiadny výlet na Fidži sa nezaobíde bez pobytu v jednom z jeho podvodných bungalovov (alebo ako sa na Fidži hovorí, bures ). Balíček Celebration rezortu Likuliku Lagoon je ideálnym miestom na svadobnú cestu, pretože pri rezervácii pobytu na päť nocí zahŕňa hodinovú masáž pre páry a fľašu sektu. Cena izby zahŕňa všetky jedlá, balenú vodu a používanie nemotorových vodných športov-ale väčšinu času tu pravdepodobne strávite potápaním sa zo súkromnej paluby do kryštalických vôd, ktoré že zasnený!

Rezervovať Rezort Yasawa Island & Spa Fiji

Kde? Yasawa Island Resort & Spa .

Rezort Yasawa Island Resort & Spa sa nachádza v najslnečnejšej a najsuchšej časti Fidži a je jediným letoviskom na ostrove Yasawa - čo znamená, že tu majú hostia 10 súkromných pláží. All inclusive rezort sa môže pochváliť iba 18 luxusnými apartmánmi bure a svadobná cesta sa ukrýva na konci opustenej bielej pláže s horizontálnym bazénom. Cena zahŕňa poldenné výlety do známych jaskýň Modrej lagúny a výlety so šnorchlovaním so sprievodcom.

Rezervovať

Francúzska Polynézia

Stredisko Brando Francúzska Polynézia

Kde? Brando .

Na atole Tetiaroa nájdete toto letovisko schválené prezidentom (Barack Obama je známy fanúšik). Brando leží na zoskupení ostrovov, ktoré kúpil Marlon Brando a je prístupné iba súkromným lietadlom. Je tu veľký dôraz na udržateľnosť-ekologické kúpele sú poháňané kokosovým olejom a slnečnou energiou. Balíček all inclusive zahŕňa všetky jedlá (dokonca aj izbovú službu), denné dopĺňanie minibaru, jednu exkurziu denne, používanie bicyklov a 50-minútovú kúpeľnú procedúru pre jednu osobu na izbu a deň.

Rezervovať Le Taha

Kde? Rezort Le Taha'a by Pearl Resorts .

Ostrov Taha'a na jednej strane, Bora Bora na druhej strane a krištáľovo čisté tahitské vody všade naokolo predstavujú, že pobyt v jednom z podmorských bungalovov tohto rezortu je perfektným romantickým miestom na svadobnú cestu. Tu si môžete vybrať balíček s polpenziou-odporúčame kúpeľnú ponuku na denné raňajky a jednu tradičnú polynézsku masáž Taurumi na osobu.

Rezervovať

Nový Zéland

Huka Lodge Nový Zéland

Kde? Huka Lodge .

Po luxusnom svadobnom balíčku? Nehľadaj ďalej. Huka Lodge, uhnízděný v blízkosti brehu rieky Waikato na severnom ostrove Nového Zélandu, má len 20 hosťovských apartmánov (takže určite získate veľmi žiadané súkromie). Svadobný balíček zahŕňa dve noci, hodinovú kúpeľnú procedúru pre páry, kvety a čokoládu pri príchode, päťchodové večere v súkromnej reštaurácii a kompletné vidiecke raňajky.

Rezervovať Hapuku Lodge and Treehouses Nový Zéland

Kde? Chata Hapuku + stromové domy .

Chata Hapuku Lodge, postavená nad jeleňou farmou na južnom ostrove Nového Zélandu, sa pohodlne nachádza na úpätí pohoria Kaikoura Seaward. Pobyt v jednom z jeho stromových domov je taký jedinečný nápad na medové týždne. Každý stromový dom má veľké okná, ktoré sa pozerajú cez baldachýn-najlepšie to možno vidieť pri relaxácii v jednej z hlbokých vaní. Svadobný balíček zahŕňa tri noci v jednom zo stromov na strome, fľašu francúzskeho šampanského, organickú čokoládu, večeru o troch chodoch (s piatimi chodmi a jednou večerou s vínom!) A masáž pre každého z novomanželia. Zaregistrujte sa u nás.

Rezervovať

Svadobné balíčky pre južnú a juhovýchodnú Áziu

Tieto regióny poskytujú dokonalú kombináciu krásy, pláží a kultúry v jednom romantickom úteku. Práve tu nájdete množstvo nadzemných bungalovov (pozeráme sa na vás, Maledivy). Tieto bungalovy sú často posadené nad nedotknutými vodami, kde novomanželia na svadobnej ceste ležia deň na lôžku a potápajú sa v oceáne na svojej súkromnej palube. Maledivy však nie sú jedinou ponukou pripravenou na medové týždne. Pre páry, ktoré hľadajú luxus s nízkym rozpočtom, to musí byť indonézsky ostrov Bali. Alebo pre tých, ktorí sa chcú ponoriť do prírody, pobyt medzi sviežimi dažďovými pralesmi na Srí Lanke predstavuje svadobnú cestu pripravenú na Insta.

Indonézia

Hotel Jimbaran Puri Bali

Kde? Jimbaran Puri, hotel Belmond .

Tento hotel Belmond je obklopený bujnou vegetáciou a plážami mäkkými na mastenci na pláži Jimbaran na Bali. Môže sa pochváliť tradičnou eleganciou-štýlom Bali. Zamyslite sa: izby s bohatým teakovým drevom, slamenou strechou s vysokými trámami, gázovou bielou posteľnou bielizňou a luxusnými mramorovými podlahami. Chaty pri bazéne sú ideálne pre páry na svadobnej ceste a sú vybavené súkromným bazénom na okraji. Existuje niekoľko balíčkov, z ktorých si môžete vybrať, ktoré by boli vhodné pre vaše medové týždne, od balíčka podporujúceho miestne úsilie o ochranu prírody až po balíček, ktorý vám umožní večerať s členom balijskej kráľovskej rodiny (áno, naozaj!).

Rezervovať Alila Villas Uluwatu Bali medové týždne

Kde? Alila Villas Uluwatu .

Predstavte si to: Dorazíte k svojmu medové týždne destinácia a budete odvedení do svojho hotela, aby ste zistili, že ste zanechali svoj normálny život a vstúpili ste do sveta, ktorý je čistým luxusom. V Alila Villas Uluwatu vám all inclusive balíček dopraje každodenné raňajky, obed o troch chodoch a večeru o troch chodoch, kúpeľnú procedúru pre páry v izbe, popoludňajší čaj a auto na prehliadku miest. Ak chcete čo najlepšie využiť nádhernú polohu rezortu na útese, rezervujte si pobyt v jednej z viliek na okraji útesu, ktoré majú vlastný bazén s nekonečným okrajom.

Rezervovať

Maledivy

Rezort Anantara Veli Maldives

Kde? Rezort Anantara Veli Maldives .

pani. Pani. alebo slečna

Tento celý bungalov určený iba pre dospelých na Maldivách je o romantike na pláži. Páry prichádzajú motorovým člnom, aby sa skontrolovali v ich modernom príbytku - plnom súčasného vybavenia a dokončeného podlahou z tvrdého dreva a strechou z kokosovej slamenej strechy - dokonale posadenom nad Indickým oceánom. Každý bungalov má veľkú slnečnú terasu s ležadlom, priamy prístup do lagúny a niektoré dokonca aj vlastný ponorný bazén. Vďaka výhodám svadobnej cesty bude vaša posteľ pri príchode ozdobená posteľou čokolády a fľašou šampanského.

Rezervovať Rezort Huvafen Fushi Maldives

Kde? Huvafen Fushi Maldivy .

Ak dávate prednosť tomu, aby váš bungalov mal vlastný ponorný bazén, hľadáte správne miesto. Na Huvafen Fushi Maldives máte pocit, že ste to len vy, váš nový manželský partner a ryby (uvidíte ich cez sklenenú podlahu v izbách Ocean Bungalow). Novomanželia na svadobnej ceste milujú podvodné kúpele a 60-minútová procedúra je zahrnutá v romantickom balíčku rezortu, ktorý zahŕňa fľašu šampanského a ovocie namáčané v čokoláde pri príchode, denné raňajky (a jedno plávajúce raňajky), súkromnú štvorchodovú sviečku večera a bezplatné vybavenie na šnorchlovanie.

najlepšie miesto na ordináciu online
Rezervovať

Srí Lanka

Nine Skies Srí Lanka nekonečný bazén

Kde? Deväť neba .

Nine Skies je uvoľnený all inclusive hotel s výhľadom na slávnu slučku Demodara Loop. Vďaka premyslenej výzdobe (premýšľajte: ručne vyberané starožitnosti kombinované s modernými nálezmi) je Nine Skies upokojujúcou svätyňou, ktorá kontrastuje s vašimi akciami nabitými svadobnými cestami na Srí Lanke. Hotel ponúka all inclusive a ponúka výdatné raňajky, na obed miestne kari a čerstvé večere. Keďže Srí Lanka je len 2 hodiny letu z Maldív, prečo nespojiť tieto dve krajiny a nezabudnuteľné medové týždne?

Rezervovať Svadobná destinácia Uga Chena Huts Srí Lanka

Kde? Chaty Uga Chena .

Kombinácia dvoch z najväčších lákadiel Srí Lanky - exotických pláží a neuveriteľnej divokej zveri - chaty Uga Chena Huts je dokonalým pohlcujúcim srílanským medovým týždňom. Každá zo 14 kajút so slamenou strechou, ktorá sa nachádza pri Indickom oceáne a hraničí s národným parkom Yala, má vlastný súkromný bazén, v ktorom si užijete úplné súkromie. V ponuke je tu niekoľko balíkov all inclusive, vrátane jedál, vybraného vína, piva a destilátov. Niektoré balíčky obsahujú aj safari s voľne žijúcimi zvieratami, kde môžete vidieť leopardy, krokodíly a lietajúce hady v národnom parku alebo veľryby a keporkaky a delfíny v neďalekých útesoch Great a Little Basses.

Rezervovať

Balíky medových týždňov v USA

Medové týždne v štáte môžu byť úplne romantické. Či už je to tábor severných svetiel, svieže letovisko alebo súkromný ostrovný hotel, v USA je veľa možností na preskúmanie a rozsiahle krajiny. Florida, milovník pláže, ponúka chaty pri oceáne, ktoré pôsobia, akoby ste sa preniesli do južného Pacifiku. A samozrejme, je tu Havaj: zhluk ostrovov, ktorý je prakticky synonymom pre svadobnú cestu určenú pre tryskové lietadlá-doplnenú voňavými kvetinovými levmi, tropickými mai taismi a tancom hula. Tí, ktorí chcú mať viac aktívnych, medových týždňov v prírode, by sa mali pozrieť na sever Aljašky, aby získali úchvatne krásne scenérie.

Aljaška

Svadobný rezort Stillpoint Lodge na Aljaške

Kde? Stillpoint Lodge .

Na úpätí štátneho parku Kachemak Bay sa stratíte v pozoruhodnej aljašskej divočine pobytom v hoteli Stillpoint Lodge. Tu si môžete vybrať z niekoľkých balíkov - páči sa nám vzhľad balíčka Adventure alebo balíčka Nature & Nurture na svadobnú cestu. Každý balíček obsahuje organické jedlá, jednu kúpeľnú procedúru na osobu a rôzne aktivity, ako je sledovanie medveďa hnedého a ekologické výlety.

Rezervovať Medové týždne na ostrove Aljaška v Borealis

Kde? Borealis Basecamp .

Borealis Basecamp sa nachádza iba 100 kilometrov od Aljašky, na Aljaške a nachádza sa na 100 hektároch boreálneho lesa-ale skutočnou atrakciou sú jeho kupoly s jasnými vrcholmi, kde môžu novomanželia na svadobnej ceste sledovať, ako nad nimi tancujú polárne svetlá, ako sa schúlia v posteli. K dispozícii sú rôzne jesenné a zimné balíčky a podľa toho, ktorý z nich si vyberiete, aktivity ako napríklad aljašský výlet na psích záprahoch a stretnutie so sobmi.

Rezervovať

Florida

Svadobný rezort Little Palm Island Resort & Spa na Floride

Kde? Little Palm Island Resort & Spa .

Toto medové týždne sa môže nachádzať v meste Little Torch Key na Floride, ale pôsobí skôr ako južný Pacifik. Táto oáza je prístupná iba loďou alebo hydroplánom a nachádza sa v súkromnej rezervácii s rozlohou 5,5 akrov a umožňuje maximálne 60 hostí naraz. Súkromné ​​bungalovy s doškovou strechou sú vybavené súkromnými verandami, vonkajšími sprchami a posteľami zahalenými do gázovej motýlej siete-ale bez telefónov a televízie. Balíček Culinary Paradise poteší gurmánov fľašou šampanského na uvítanie, dennými raňajkami, obedom o troch chodoch, večerou so štyrmi chodmi a kreditom vo výške 100 USD na osobu a deň.

Rezervovať

Havaj

Hotel Wailea na Havaji na svadobnej ceste

Kde? Hotel Wailea .

Vďaka sviežemu zelenému prostrediu a ubytovaniu iba pre dospelých nie je prekvapením, že je to jeden z najromantickejších hotelov. Ak si chcete užiť svadobný pobyt na Havaji, odporúčame vám ponuku rezortu Návrat do raja? Zahŕňa to spiatočné lety súkromným prúdovým lietadlom, sedem nocí v najluxusnejšej suite rezortu, sedemchodovú večeru s párovaním vín, popoludňajšie ružové popoludnie s neobmedzenou konzumáciou, luxusnú plavbu na jachte a dvojhodinovú masáž páru ( a to nie je ani zďaleka všetko!).

Rezervovať Ko

Kde? Ko'a Kea Hotel & Resort na pláži Poipu .

Pri rezervácii svadobnej cesty all inclusive na Havaji chcete dve veci: slnko a more. V Ko'a Kea Hotel & Resort nájdete oboje v hojnom počte. Tento hotel na ostrove Kauai má pred hotelom pláž so zlatistým pieskom a ponúka romantický balíček, ktorý si zaslúži pozornosť všetkých novomanželov na svadobnej ceste. Výberom tohto balíka získate zľavnený pobyt v jednej z luxusných izieb, vítané vybavenie a kredit na jedlo a nápoje vo výške 500 dolárov na pobyt.

Rezervovať

Anne Roderique-Jones prispela k nahláseniu tohto článku.