Hlavná Zásnuby 35 najlepších zlatých zásnubných prsteňov roku 2020

35 najlepších zlatých zásnubných prsteňov roku 2020

Ak bojujete s hľadaním prsteňa svojich snov, už viac nehľadajte. zlatý zásnubný prsteň Fotografia Julia Wade Aktualizované 20. mája 2020 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Nákup zásnubného prsteňa znamená urobiť veľa veľkých rozhodnutí naraz. Ale ak ste si istí, že chcete zlatý prsteň, musíte sa pozrieť na náš zoznam najlepších zlatých zásnubných prsteňov nižšie. Od cenovo dostupné zlaté zásnubné prstene do štýlov inšpirovaných vinobraním i mimo nich sme zaokrúhlili 35 najkrajších prsteňov každého tvaru a štýlu. Pokračujte v posúvaní, aby ste našli prsteň svojich snov.

Najlepšie zlaté zásnubné prstene

Pokiaľ ide o vynikajúce zlaté zásnubné prstene, toto sú tipy, ktoré práve milujeme.

Drobný diamantový zásnubný prsteň Blue Nile

Tento štýl prsteňa je v posledných rokoch veľmi populárny a my úplne vidíme, prečo. So stredovým kameňom v tvare hrušky, ktorý je sprevádzaný polkruhom trblietavých drobných mikropavských diamantov na ultratenkom páse, je tento kúsok jemný, ale extravagantný.

Modrý Níl drobný mikropavý diamantový zásnubný prsteň, od 790 dolárov za nastavenie, BlueNile.com

Zásnubný prsteň z diamantovej galérie Ritani solitaire

Hľadáte prsteň, ktorý je rovnakých dielov štýlový a ohromujúci? Práve ste na to pristáli. Ritaniho solitairová kapela obsahuje rad jemných diamantov okolo základne stredového diamantu, ktoré dodávajú iskru a extravaganciu.

Ritani zásnubný prsteň galérie diamantov solitaire, od 1 285 dolárov za nastavenie, Ritani.com

James Allen vankúš brúsený diamantovým zásnubným prsteňom

Tento prsteň zo 14 karátového žltého zlata, ktorý je k dispozícii prostredníctvom Jamesa Allena, je možné úplne prispôsobiť, čo znamená, že si môžete vybrať, ktorý tvar kameňa a zlatú povrchovú úpravu uprednostňujete.

James Allen diamantový zásnubný prsteň brúsený vankúšom, 5400 dolárov, JamesAllen.com

Diamantový zásnubný prsteň z modrého Nílu

Kto by nechcel nosiť tento paralyzér? Strihy vankúšov a svätožiary sú super trendové vlastnosti zásnubného prsteňa - skombinujte ich a získate štýlový šperk.

Modrý Níl diamantový zásnubný prsteň asscher, od 1 790 dolárov za osadenie, BlueNile.com

Cenovo dostupné zlaté zásnubné prstene

Kúpa prsteňa nemusí znamenať hromadenie veľkého účtu za kreditnú kartu alebo míňanie celých životných úspor naraz. Prstene v tejto kategórii sú stále kvalitné, ale spadajú na dostupnejšiu stránku.

Prispôsobený perlový zásnubný prsteň Alya zo 14K ružového zlata

predám svoje svadobné šaty do obchodu

Tento jemný zásnubný prsteň má bočné kamene z peekaboo, ktoré rámujú stredové nastavenie prstenca. Iste, je to prsteň, ktorý budete chcieť nosiť celý život.

AlyaPersonalizované perlový zásnubný prsteň zo 14K ružového zlata, 480 dolárov, Etsy.com

Okrúhly bezfarebný moissanitový zásnubný prsteň Charles & Colvard zo 14 karátového žltého zlata

Tento moderný zásnubný prsteň od spoločnosti Charles & Covard, moderný tradičný zásnubný prsteň, má elegantný vzhľad, ktorý je stále nadčasový.

Charles & Colvard okrúhly bezfarebný moissanitový zásnubný prsteň so štyrmi hrotmi zo 14K žltého zlata, 679 dolárov, CharlesandColvard.com

Zásnubný prsteň s diamantom Kay v 10K žltom zlate

Tento konkrétny zásnubný prsteň, ktorý má stredový diamant v tvare solitairu, je vyrobený z bieleho zlata, žltého zlata a ružového zlata. Pre väčšiu eleganciu má katedrálne ramená držiace stredový kameň.

Kay diamantový zásnubný prsteň zo žltého 10k zlata, od 900 dolárov, Kay.com

Zásnubný prsteň zo solitairu modrej nílskej drobnej katedrály zo 14 karátového žltého zlata

Nedá sa poprieť, že tento malý prstenec katedrálneho solitéru je klasikou.

Modrý Níl zásnubný prsteň drobnej katedrály zo 14 karátového žltého zlata, od 410 dolárov za osadenie, BlueNile.com

SolitaireRingJeweler okrúhly svadobný prsteň zo 14 karátového zlata

Stredovým diamantom na tomto nadčasovom zásnubnom prsteňu solitaire je 1,5 karátový moissanit. Ak necítite okrúhly tvar diamantu alebo pásik žltého zlata, predajca Etsy môže tento kúsok prispôsobiť tak, aby lepšie vyhovoval vašim preferenciám.

SolitaireRingJeweler okrúhly svadobný prsteň solitaire zo 14 karátového bieleho zlata, 245 dolárov, Etsy.co

Bezfarebný moissanitový zásnubný prsteň so stopkou Charles & Colvard zo 14K žltého zlata

Tento svätožiarový prsteň od Charles & Colvard je tým, čím sa radi pochválite priateľom a rodine. Má elegantný pás s delenou stopkou, ktorý je k dispozícii v biele zlato a ružové zlato.

Charles & Colvard vankúš bezfarebný moissanitový zásnubný prsteň so stopkou a halo zo 14 karátového žltého zlata, 759 dolárov, CharlesandColvard.com

Zlatý dvojfarebný zásnubný prsteň z katedrálového solitéru James Allen v pohodlnom prevedení zo žltého 18K zlata

Tento solitérový prsteň vyzerá klasicky, ale má moderný nádych. Na vnútornej strane kapely je luxusný pop v podobe žltých zlatých čiar. Ak si zároveň chcete kúpiť aj svadobnú pásku, pozrite sa na túto zhodu svadobná kapela od Jamesa Allena.

James Allen zlatý dvojfarebný zásnubný prsteň katedrálneho solitéru v pohodlnom prevedení z 18K žltého zlata, od 590 dolárov za osadenie, JamesAllen.co

SolitaireRingJeweler oválny solitér moissanitový diamantový zásnubný prsteň zo žltého 14K zlata

Tento ručne vyrobený 1,5-karátový zásnubný prsteň má hlavný kameň oválneho tvaru to je také nadčasové, že ťa to dlhé roky nebude unavovať.

SolitaireRingJeweler zásnubný diamantový zásnubný prsteň z moissanitu solitairu zo 14 karátového žltého zlata, 259 dolárov, Etsy.com

Námorný moissanitový prsteň Milgrain značky Charles & Colvard zo 14K žltého zlata

Ak ste si zamilovali vzhľad vintage zásnubných prsteňov, omdliete nad touto krásou v tvare hviezdy. Tento kúsok od Charlesa & Covarda inšpirovaného art deco má kameň so štvorcovým prízvukom, ktorý je obklopený detailmi milgrain a okrúhlymi drahými kameňmi.

Charles & Colvard podpisový milgrainový štvorcový moissanitový prsteň zo 14 karátového žltého zlata, 419 dolárov, CharlesandColvard.com

SonyaJewelryShop markizácky brúsený moissanitový zásnubný prsteň v 14K žltom zlate

Markizácky strih na tomto prsteňu je klasický a historický tvar, ktorý nevychádza z módy. S týmto konkrétnym prsteňom sa môžete rozhodnúť, či chcete 14K alebo 18K zlato - a môžete si vybrať, aký typ zlatého povrchu chcete.

Obchod SonyaJewelryShop markizácky brúsený moissanitový zásnubný prsteň zo 14K žltého zlata, 342 dolárov, Etsy.com

Jedinečné zlaté zásnubné prstene

Pri výbere zásnubného prsteňa našťastie neexistujú pravidlá, ako by mal vyzerať, pokiaľ ho milujete. Inšpirujte sa týmito jedinečnými štýlmi.

Modrý nílsky zásnubný prsteň zo žltého 14 karátového zlata

Tento zásnubný prsteň ponúka farebnosť a stredový kameň drahokamu, ktorý je vyrobený z nádherného zeleného peridotu. Osem jemných diamantov a osem svetlých peridot drahokamov obklopuje stred a dodáva im iskru.

Modrý Níl zásnubný prsteň peridot zo 14 karátového žltého zlata, 550 dolárov, BlueNile.com

Opálový zásnubný prsteň NyFineJewelry zo 14K ružového zlata

Nakoniec sme našli zásnubný prsteň, ktorý dokonale zahŕňa kreativitu a nadčasovosť všetko v jednom. Jeho opálový stredový kameň vyzerá zasnený medzi listami ružového zlata a diamantovými klastrami.

Šperky NyFine opálový zásnubný prsteň zo 14K ružového zlata, 706 dolárov, Etsy.co

Zásnubný prsteň s diamantom Kay zo žltého 14 karátového zlata

S týmto výnimočným prsteňom určite otočíte hlavu. Unikátny tvar tohto kusu predstavuje markizácky stredový diamant, ktorý je po páse sprevádzaný celým radom okrúhlych diamantov. Celková hmotnosť diamantu tohto prsteňa dosahuje 5/8 karátov.

Kay diamantový zásnubný prsteň zo 14 karátového žltého zlata, 2 199 dolárov, Kay.co

Modrý nílsky drobný guľatý zelený chalcedónový kabošonový prsteň zo 14 karátového žltého zlata

Povedať, že tento zásnubný prsteň zo zeleného chalcedónu je „zasnený“, by bolo podhodnotením. Milujeme lesklú farbu stredového kameňa, ktorý je obklopený 22 elegantnými diamantmi.

Modrý Níl malý okrúhly zelený chalcedónový kabošonový prsteň zo 14 karátového žltého zlata, 425 dolárov, BlueNile.com

Okrúhly bezfarebný prsteň moissanitu Charles & Colvard zo žltého 14 K zlata

Tento kvetinový svadobný prsteň poslúži ako vyhlásenie pre nevesty, ktoré chcú, aby ich prsteň vynikol. Okrúhly rez stredového kameňa je obklopený svätožiarou zo 14K zlatých okvetných lístkov a moissanitových akcentov, ktoré dodávajú lesk.

Charles & Colvard okrúhly bezfarebný okvetný prsteň z moissanitu v 14K žltom zlate, 839 dolárov, CharlesandColvard.co

Zásnubný prsteň s diamantom Kay zo žltého 14 karátového zlata

Ako hovorí Kay, trojuholníkový tvar tohto elegantného prsteňa pôsobí ako „nádherne moderný prejav vašej lásky“. Nemohli sme súhlasiť viac.

Kay diamantový zásnubný prsteň zo 14 karátového žltého zlata, 849 dolárov, Kay.com

Zásnubný prsteň zo žltého zlata Arosha s perlou zo žltého 14 K zlata

Ak hľadáte zásnubný prsteň, ktorý je rovnako umelecký, štýlový a sofistikovaný, práve ste ho našli. Tento jedinečný dizajn perlových prsteňov ponúka moderný geometrický nádych, ktorý budú nevesty milovať.

Arosha zásnubný prsteň zo žltého zlata s perlou zo 14 karátového žltého zlata, 850 dolárov, Etsy.com

Zlaté zásnubné prstene inšpirované vintage

Máte chuť na klasické kúsky? Pozrite sa na tieto zásnubné prstene inšpirované vintage.

James Allen starožitný rámček a pavé zásnubný prsteň zo 14K žltého zlata

Tento prsteň inšpirovaný vinobraním ponúka nádherné zobrazenie nastavení lunety a pavé, ktoré predvádzajú stredový kameň tým najkrajším spôsobom.

James Allen starožitný zásnubný prsteň a zásnubný prsteň zo žltého 14 -karátového zlata, 1 140 dolárov za nastavenie, JamesAllen.com

Diamantový zásnubný prsteň Zales Diamond Infinity v štýle 14 K žltého zlata

Tento prsteň má pocit, že 'cool girl', ktorý všetci milujeme. Skôr ako s tradičnejším diamantovým prsteňom so stredovým kameňom, má táto možnosť rovnako extravagantný pásik pokrytý diamantmi.

Zales zásnubný prsteň s diamantovým nekonečnom vo vintage štýle zo 14 karátového žltého zlata, 2 400 dolárov, Zales.com

Ručne gravírovaný diamantový zásnubný prsteň v modrom Níle v 14 K žltom zlate

Klasický a luxusný ohromujúci stredový kameň tohto zásnubného prsteňa drží šesť vroubkovaných hrotov zo 14 karátového žltého zlata. Pozdĺž pásma je 26 diamantov okrúhleho strihu, ktoré dodávajú kusu iskru.

Modrý Níl ručne gravírovaný diamantový zásnubný prsteň zo 14K žltého zlata, 1 290 dolárov za osadenie, BlueNile.com

Diamantový cik-cak zásnubný prsteň Zales v 14K žltom zlate

Sme posadnutí týmto diamantom inšpirovaným vinobraním, ktorý ponúka krásne navrhnuté okraje a cikcaky so zložitými detailmi milgrain.

Zales diamantový cik-cak vintage zásnubný prsteň zo 14K žltého zlata, 1 000 dolárov, Zales.com

Zásnubný prsteň z akvamarínu Kay zo žltého 14K zlata

Tento 3/4 karátový prsteň má stredový kameň akvamarínu, ktorý je obklopený okrúhlymi diamantmi, ktoré sledujú stred a krivku pozdĺž pásma, čím dodávajú iskru a lesk.

Kay zásnubný prsteň z akvamarínového zlata zo žltého 14 karátového zlata, 3 500 dolárov, Kay.com

WRMetalarts minimalistický oválny prsteň zo 14K žltého zlata

Minimalistické nevesty si zamilujú tento prsteň inšpirovaný vinobraním, ktorý má klasické šesťcípové nastavenie.

WRMetalarts minimalistický oválny prsteň zo žltého 14 -karátového zlata, 4 500 dolárov, Etsy.com

camo svadobné kapely jeho a jej

Decentné zlaté zásnubné prstene

Nevesty, ktoré chcú niečo jednoduchšie, si zamilujú tieto štýlové (ale decentné) zlaté zásnubné prstene.

Zásnubný prsteň Ringonly zo žltého 14 karátového zlata

Slovo „jemný“ nadobúda úplne nový význam, pokiaľ ide o tento elegantný - a napriek tomu super krásny - diamantový prsteň.

Ringonly diamantový zásnubný prsteň zo 14 karátového žltého zlata, 756 dolárov, Etsy.com

Zásnubný prsteň brúsený diamantom Kay zo žltého 14 karátového zlata

Tento ohromujúci zásnubný prsteň obsahuje tri diamanty vybrúsené princeznou, ktoré poskytujú dokonalý vokálny bod. Celková hmotnosť diamantu tohto prsteňa dosahuje pol karátu.

Kay zásnubný prsteň brúsený diamantom zo 14 karátového žltého zlata, 1399 dolárov, Kay.com

Diamantový zásnubný prsteň zo skupiny LoveringsDesign

S týmto diamantovým zásnubným prsteňom ste našli zásnubný kúsok, z ktorého srší len jemná sofistikovanosť.

Milujúci dizajn kazetový diamantový zásnubný prsteň zo 14 karátového žltého zlata, 489 dolárov, Etsy.com

Zásnubný prsteň Kay Marquise s diamantom zo žltého 14 K zlata

Ako hovorí Kay, je to perfektný prsteň pre „moderného minimalistu“. Je to delikátne a jednoduché, ale stále to slúži ako vyhlásenie s prehliadkou malých okrúhlych diamantov, ktoré sa tiahnu po tenkom páse zo žltého 14K zlata.

Kay markizácky diamantový zásnubný prsteň zo 14 karátového žltého zlata, 1 349 dolárov, Kay.com

Diamantový zásnubný prsteň z diamantového kameňa zo 14K žltého zlata

Dovoľte nám predstaviť tých najdokonalejších zásnubný prsteň z mesačného kameňa videli sme. Pre taký jemný kúsok to určite robí vyhlásenie.

JewelringDesign zásnubný prsteň s diamantom moonstone zo 14 karátového žltého zlata, 298 dolárov, Etsy.com

Zásnubný prsteň s diamantom z troch kameňov Zales v 10K žltom zlate

Tradičné nevesty, ktoré nechcú príliš ukážkový prsteň, si zamilujú tento trojkameňový diamantový prsteň zo žltého zlata.

Zales zásnubný prsteň s tromi kamennými diamantmi z 10K žltého zlata, 359 dolárov, Zales.com

Diamantový zásnubný prsteň s bagetou Hotcrown zo žltého 14K zlata

Minimalistický a moderný tento zásnubný prsteň s bagetami a diamantmi je rovnako preppy a elegantný.

Hotcrown zásnubný prsteň s bagetou zo 14 karátového žltého zlata, 1 080 dolárov, Etsy.com

Zlatý zásnubný prsteň so surovou soľou a korením BravermanOren zo smaragdu

Neviem, ako vy, ale nám sa tento prsteň inšpirovaný Art Deco a jeho smaragdovo brúseným kameňom cíti ako najsofistikovanejšia.

BravermanOren smaragdová bageta surový zlatý zásnubný prsteň so soľou a korením, 1 050 dolárov, Etsy.com