Hlavná Darčeky 39 jedinečných a nezabudnuteľných darov pre matku nevesty

39 jedinečných a nezabudnuteľných darov pre matku nevesty

Hľadáte špeciálny darček pre matku nevesty, ktorý je rovnako jedinečný ako ona? Hľadali sme široko -ďaleko, aby ste nemuseli. darčeky pre matku nevesty Aktualizované 9. júna 2020 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Tak dlho, ako ste snívali o svojom svadobnom dni, je veľká šanca, že o tom sníva aj vaša mama. Koniec koncov, nie je to každý deň, keď vidí svoju dcéru kráčať uličkou. Ďakujem jej za jej vedenie, podporu a lásku s darčekom, ktorý sa pri tejto príležitosti objaví. Zhromaždili sme viac ako tri desiatky nápadov na darčeky pre mamičky nevesty, od sladkých a sentimentálnych po jedinečné, ale praktické. A ak ste jej budúce zať alebo dokonca len priateľ niekoho, koho dcéra sa vydáva, tieto premyslené darčeky sú skvelým spôsobom, ako prejaviť svoju lásku a podporu aj v týchto scenároch.

Víkendová taška

Plátenná cestovná taška na víkend

Ak vám mama nepomohla pri plánovaní svadby, povzbudzujte ju, aby si urobila potrebnú postnárodnú dovolenku s priestrannou plátenou taškou, ideálnou na rýchly víkendový útek.

Obchod s uzlami veľká personalizovaná nákupná taška z bavlneného plátna na víkendové plátno, od 30 dolárov,

Útulné rúcho

Spoločenský župan zo sivej látky

Existuje dokonalejší spôsob, ako povedať: „Ďakujem za všetko, čo robíte - teraz sa choďte uvoľniť!“? Myslíme si, že nie.

Obchod s uzlami dámsky šedý kúpeľný a kúpací plášť s kapucňou, 30 dolárov,

Vlastná ilustrácia

Vlastná ilustrácia matky a dcéry

Vlastné darčeky sú spôsob, akým môžete ísť pre nevesty, ktoré hľadajú niečo, čo hovorí srdečne „ďakujem“. Zapamätajte si svoje špeciálne puto mama-dcéra pomocou personalizovanej ilustrácie vašich podobností.

Ssasa Designs matka nevesty darček od dcéry personalizovaný umelecký výtlačok, od 50 dolárov, Etsy.com

Beauty Compact

Kompaktné kozmetické zrkadlo

Skombinujte tento sladký malý doplnok kabelky s jej obľúbeným rúžom alebo lakom na nechty ako premyslený darček pre krásu, ktorý bude používať roky. (Hej, tvoja mama chce tiež dobre vyzerať na svadbe!)

Obchod s uzlami prispôsobené gravírované kompaktné zrkadlo pre svadobnú hostinu v srdci, 18 dolárov s personalizáciou,

vybudovanie prenosného záhradného altánku svadba

Prispôsobená vreckovka

Ďakujem maminka vreckovka

Vo váš svadobný deň sú vodné práce prakticky zaručené - obzvlášť od vašej matky. Dajte jej pekne uháčkované hankie a pre maximálnu sentimentálnosť dajte darček prispôsobiť vyšitým menám, dátumom alebo monogramom.

Obchod s uzlami personalizovaná vyšívaná biela vrecková vreckovka v háčkovaní, od 16 dolárov,

Víno Caddy

Caddy na čierne víno

Ak je vaša mama fanúšikom slovného spojenia „niekde je päť hodín“, darujte jej tento elegantný dvojdobý nosič a naplňte ho obľúbenými ročníkmi. Nič nehovorí „ďakujem“ ako víno a nič nehovorí „Milujem ťa“ dva fľaše vína.

Obchod s uzlami Dvojdielna taška na víno, 20 dolárov,

Kúpeľný zážitok

Darčekový poukaz do kúpeľov a wellness

Uľavte svojej matke od úlohy nevesty tým, že jej doprajete relaxačný darček. Vďaka viac ako 9 000 pobočkám Kúpeľného týždňa po celej krajine je takmer určite miesto, kde môže uplatniť túto darčekovú kartu.

Kúpeľný týždeň darčekový poukaz, od 25 dolárov, SpaWeek.com

Špeciálny medailón

Vintage náhrdelník z medailónu

Vložte malú poznámku alebo vinobranie fotografií svojich blízkych pre sentimentálny darček, ktorý si bude navždy uchovávať.

Obchod s uzlami personalizovaný vintage zlatý náhrdelník z medailónu, od 20 dolárov,

Srdcový náhrdelník

Zlatý náhrdelník so srdiečkom

Pošlite matke nevesty jasnú správu o láske s náhrdelníkom so srdiečkom. Tento oslnivý pozlátený darček bude mať ženícha vo svojich dobrých knihách už čoskoro.

BaubleBar Náhrdelník s príveskom srdca Cintia, 58 dolárov, BaubleBar.com

Puzdro na pas

Kožený držiak na pas

Ak je vaša mama (alebo mama vášho partnera) tryskovým typom, luxusný kožený držiak pasu je len vstupenka. A je to obzvlášť premyslený darček pre nevestu, ak musela cestovať na svadbu!

Shinola kožená cestovná peňaženka, 150 dolárov, SaksFifthAvenue.com

Zmysluplná figúrka

Drevená figúrka dcéra a matka

Táto ručne vyrezávaná, ručne maľovaná figúrka je stelesnením sladkého sentimentu. Predstavuje jedinečné priateľstvo medzi matkou a jej dcérou.

Vŕba Ručne namaľovaná postava Chrysalis, 42 dolárov, Amazon.com

Difúzor vône

Difúzor vône ruže

Táto jedinečná darček pre matku nevesty vám poskytne spomienky na vaše svadobné kvety, kedykoľvek dostane závan rozmaznávajúcej kvetinovej vône.

Jo Malone London Priestorový difuzér Red Roses Scent, 98 dolárov, SaksFifthAvenue.com

Kovová umelecká tlač

Kovová umelecká tlač rodokmeňa

S nádhernou ilustráciou a dojímavou správou nie je na planéte mama, ktorá by nerada dostala od svojej dcéry tento prispôsobiteľný výtlačok.

Paper Metal Canvas & Co. kovový darček pre matku, 89 dolárov, Amazon.com

Plyšová deka

Plyšová fleecová fotografická deka na mieru

Táto útulná fleecová deka s jemným chevronovým vzorom je sama osebe štýlová, ale dá sa prispôsobiť aj obľúbeným citátom alebo fotografiou, ak ju chcete prispôsobiť.

Shutterfly fotografická deka z chevron ikat collage, od 60 dolárov, Shutterfly.com

Efektná francúzska tlač

Keramický francúzsky lis Rocky Luten a Mark Weinberg

Máte v rukách milovníka kávy? Obdarujte mamu touto nádhernou francúzskou tlačou a splňte jej všetky sny o parížskej kaviarni. Teraz je to luxusný darček pre matku nevesty!

VÝNOS keramický francúzsky lis, 120 dolárov, Food52.com

Náhrdelník matka-dcéra

Náhrdelník matka nevesty

Prepletené kruhy predstavujú nerozbitné puto medzi matkou a jej dcérou, čo z neho robí obzvlášť zmysluplný darček šperku pre matku nevesty.

Milé darčeky Ava darčekový náhrdelník matky nevesty, 38 dolárov, Etsy.com

Pamätný tanier

Vlastný tanier

Áno, je to vaša svadba, ale bez zväzku rodičov by ste tu neboli. Poznačte si to ako ručne vyrobený tanier na servírovanie kameniny spolu s dátumom ich vlastnej svadby.

Susabella personalizované taniere ďakovný darček pre rodičov, 170 dolárov za sadu 2, Etsy.com

Klub vína mesiaca

Klub vína mesiaca

Oenophiles si zamiluje mesačný výber tých najlepších vín, ktoré Kalifornia ponúka, dodávaných priamo k nim. Mesačné balíčky obsahujú dve fľaše ocenených vín doplnené informatívnou publikáciou Vínny lis .

Vínny klub so zlatou medailou Zlatý vínny klub, od 120 dolárov za 3 zásielky, GoldMedalWineClub.com

Sofistikovaný riad

Holandská/francúzska rúra z červenej liatiny

Pre mnohých ľudí - mladomanželov i šťastne ženatých - je Le Creuset svätým grálom riadu. Môže to byť drahé, ale trvá to celý život. Žiadny domáci kuchár, ktorý stojí za to, by nemal ovládať kuchyňu, v ktorej chýba aspoň jedna položka z obľúbeného radu liatinových hrncov a panvíc.

koľko stoja svadby

Le Creuset 5 1/4-litrová okrúhla smaltovaná liatinová holandská rúra, 325 dolárov, Nordstrom.com

Sklenená váza

Sklenená váza ružovej farby

Kvety sú tradičným darčekom. Postarajte sa o to ante a usporiadajte ich sami v tejto nápadnej sklenenej váze ružového odtieňa s elegantným botanickým dizajnom. Priatelia a rodina môžu pomôcť matke nevesty so svojim domom týmto jednoduchým darčekom.

svadobné samohlásky v biblii

VIETRI Váza z ibišteka, 54 dolárov, SaksFifthAvenue.com

Izbová rastlina

Izbová rastlina palmy

Ak má vaša mama zelený palec, určite uvíta nový prírastok do svojho sortimentu izbových rastlín. Je to tiež skvelý darček pre nevestu od partnera jej dcéry - dokazuje to, že ste venovali pozornosť jej záujmom!

Farmy Costa 3-stopová majestátna palma v kvetináči dekorácií, 49 dolárov, Amazon.com

Dekoratívna dlažba

Rodinná keramická dlažba

Sentimentálna a dlhotrvajúca táto dekoratívna dlaždica môže byť navrhnutá s retro fotografiami vás a vašej matky, keď ste boli ešte jej dieťa (narážajte na vodné dielo!).

Shutterfly textúrovaná keramická dlažba Forever Family, od 35 dolárov, Shutterfly.com

Skladacie byty

Sklopné ploché vreckové topánky

Po dlhom dni behania, pózovania pre obrázky a strihania na parkete si každý zaslúži dopriať svojim štekajúcim psom odpočinok - vrátane matky nevesty.

Obchod s uzlami skladacie baletky na mieru s vreckom, od 17 dolárov,

Kožou viazaný denník

Denník svadobných rodičov z kože

Tento ručne robený denník viazaný v koži je dokonalým plátnom pre vašu matku, aby rozprúdila kreatívne šťavy. Urobte to zo srdca pridaním špeciálnej poznámky na obálku alebo prvú stranu.

Kód personalizovaný denník viazaný v koži, 91 dolárov, Etsy.com

Custom House Portrait Art

Portrétne umenie na mieru

Pamätajte si svoj detský domov: Jednoducho nahrajte fotografiu domu, v ktorom ste vyrastali (alebo inej zmysluplnej štruktúry) a domácich umelcov zRazenévytvorí prispôsobený perokresbu. Je to prítomná matka nevesty, ktorá je sentimentálna a štýlová.

Razené portrétne umenie na mieru, od 32 dolárov, Razené.com

Parfumová darčeková sada

Darčeková sada parfumov Dior

Ak je mama milovníkom parfumov, vymeňte jej obľúbený flakón. Tento darčekový balíček od Diora obsahuje tri svieže a ovocné vône, ktoré je potrebné doplniť (alebo pridať) do jej zbierky.

Dior Darčeková sada kvetov Miss Dior Blooming, 129 dolárov, Sephora.com

Servírovacia doska

Servisná drevená doska

Ak je vaša mama (alebo mama vášho partnera) gastronómom, drevená servírovacia doska je praktická a osobná, a to vďaka priloženému prispôsobeniu. Staňte sa súčasťou väčšieho darčeka milovníka jedla s výberom jemných syrov a krekrov.

Obchod s uzlami prispôsobená doska na rezanie a servírovanie dreveného pádla s rukoväťou, 20 dolárov,

Nákupná taška

Ružová námornícka a biela taška

Vaša mama bude nepochybne v tento deň zaneprázdnená. Pomôžte jej udržať organizáciu-a je v trende-so štýlovou vegánskou koženou taškou, ktorú je možné prispôsobiť jej iniciálam.

Obchod s uzlami veľká prispôsobená farebná taška z umelej kože, 20 dolárov,

Súprava na degustáciu čokolády Premium

luxusný výber čokolády

Výber gurmánskych čokolád je niečo, čo by väčšina ľudí sama pre seba nepohltila, a preto je darček pre vašu čokoládovú mamu taký skvelý pre matku nevesty.

Godiva podpisová darčeková sada na ochutnávku čokolády, 99 dolárov, Godiva.com

Box na pamiatku

Krabica so spomienkami

Táto sklenená a ružovo-zlatá krabička je vrchol elegancie. Nechajte meno svojej matky vryté elegantným písmom a vložte dovnútra sentimentálnu nôtu alebo špeciálnu vychytávku, než jej ho predložíte.

Obchod s uzlami veľká personalizovaná obdĺžniková sklenená šperkovnica, 26 dolárov,

Servírovacia misa

Servírovacia miska zo zlatého srdca

Konečný symbol lásky? Srdce. Vytvorte z neho ohromujúce ručne vyrobené mosadzné srdce a získate hodnotný sentimentálny darček.

Michael Aram veľké jedlo na srdce, 125 dolárov, SaksFifthAvenue.com

Foto koláž

Fotografická koláž srdca

Chcete si pripraviť prezentáciu z detstva na skúšobnú večeru alebo svadobnú hostinu? Dávajte si pozor na obrázky s vami a svojou matkou a potom ich pošlite na adresuRazenénavrhnúť koláž v tvare srdca.

Razené Filtrujte vlastný mix fotografií Heart Snapshot Mix od 29 dolárov, Razené.com

Drevený fotokalendár

Drevený fotokalendár

Vylepšite kancelársku základňu pomocou starostlivo upraveného výberu vašich obľúbených fotografií matky a dcéry nasnímaných v priebehu rokov zabalených ako pekný ručne vyrobený kalendár do schránky.

Artefaktové povstanie drevený kalendár, od 25 dolárov, ArtifactUprising.com

Sada štetcov na make -up

Sada štetcov na make -up z ružového zlata a čiernej farby

Ako darček, ktorý bude slúžiť matke nevesty vo veľký deň a neskôr, vyskúšajte kompaktné kozmetické potreby (čítaj: pripravené na cestovanie). Skombinujte túto trendovú cestovnú súpravu z čierneho a ružového zlata s taškou niektorých z jej obľúbených kozmetických a kozmetických výrobkov.

Obchod s uzlami prispôsobená sada štetcov na make -up a cestovné puzdro v čiernom a ružovom zlate, 20 dolárov,

Beauty darčeková sada

Kozmetická darčeková sada

Podporte svoje nové svokra postaviť nohy s touto luxusnou sadou vo svojej obľúbenej vôni. Táto kúpeľná súprava prináša to najlepšie z troch R: odpočívajte, relaxujte, opakujte.

Little Flower Soap Co. kúpeľná darčeková sada, 35 dolárov, Etsy.com

Novinka Hrnček

Hrnček pokojnej novinky pre matku nevesty

Bonusové body za humor. Doprajte jej tento malý žetón ráno na svadbe (samozrejme naplnený po okraj kávou alebo čajom, ktorý musíte mať).

Willcallyou Nemôžem byť pokojný, som matka nevesty, zábavný hrnček na kávu s hmotnosťou 11 uncí, 12 dolárov, Amazon.com

Monogramovaná spojka

Monogramovaná kožená spojka

Príslušenstvo často otvára cestu k srdcu matky a matka nevesty nie je výnimkou. Táto univerzálna, elegantná a nadčasová spojka môže byť oblečená hore alebo dole v závislosti od príležitosti.

jedinečný sľubný prsteň pre ňu

Obchod s uzlami spojka z umelej kože, od 20 dolárov,

Saténové pyžamo

Saténové pyžamo

Saténové pyžamo je stelesnením luxusného spoločenského oblečenia. Táto útulná sada pošle matke nevesty jasné „poďakovanie za všetko, čo robíte“. Prezentujte tento luxusný darček samostatne alebo ho skombinujte s jej obľúbeným vínom na príjemnú noc.

Natori Dvojdielna saténová pyžamová sada Purple Dove Feathers, 150 dolárov, SaksFifthAvenue.com

Perličkový kúpeľ

Perličkový kúpeľ

Ak je jedna vec, ktorá sa nikdy nemení, mama potrebuje nejaký ďalší výskum. Pomôžte jej dosiahnuť blaženosť v kúpeľnom bublinkovom kúpeli s upokojujúcimi vôňami medu, bieleho čaju a bergamotu.

LOLLIA Bublinkový kúpeľ s bielym čajom a zimolezom, 52 dolárov za 24 oz., Amazon.com