Hlavná Darčeky 40 unikátnych darčekov k výročiu 1 k prvému významnému míľniku

40 unikátnych darčekov k výročiu 1 k prvému významnému míľniku

Hľadáte perfektný darček k prvému výročiu? Nakúpte v našom zozname kreatívnych, tradičných (ahoj, papier!) A moderných darčekov. Pár držiaci sa za ruky BAM svadobná fotografia
  • Naoimh píše články pre Lizapourunemerenbleus Worldwide, špecializujúce sa na prehľadné ponuky od darčekových sprievodcov po svadobnú módu
  • Pred prácou na redakčnom obsahu Naoimh napísal popisy obchodov pre niektorých z mnohých svadobných predajcov Lizapourunemerenbleus Worldwide
  • Naoimh študoval kreatívne písanie na vysokej škole a žije v írskom Galway
Aktualizované 27. augusta 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Tristošesťdesiatpäť dní-a rátam! The prvý rok manželstva je v knihách, čo znamená, že je čas na oslavu. Každý pár, ktorý uviazal na uzde uprostred globálnej pandémie, si zaslúži epickú oslavu prvého výročia (a vážne premyslený darček k výročiu). Či už nakupujete pre svojho manžela alebo svojich obľúbených novomanželov, posunuli sme latku pri hľadaní najlepších darčekov pre tento úžasný míľnik. Od sentimentálnych pamiatok po chladné a praktické darčeky je v našom zozname niečo, čo vyhovuje každému z manželov a každému páru. Kým však začneme, zistite si všetko, čo potrebujete vedieť tradičné a moderné darčeky k prvému výročiu nižšie. (Tip: Tento rok je známy aj ako papierové výročie.)

svadobný ďakovný darček pre rodičov

V tomto článku:

Čo je to darček k výročiu?

Ak ste to ešte nevedeli, každý rok manželstva má tradičnú tému darovania, ktorú mnohé páry a ich blízki hľadajú pre inšpiráciu. „Obvykle platí, že čím dlhšie ste vy alebo pár manželia, tým hodnotnejší alebo trvanlivejší je dar alebo materiál,“ hovorí Kathy Flynn, senior viceprezidentka pre obchodný a kreatívny obchod. Personalizace Mall . S ohľadom na to nie je prekvapením, že papier je tradičný darček k výročiu. Je krehký, ale podstatný a predstavuje novosť mladého manželstva.

Papier samozrejme nie je jedinou možnosťou. Mnoho míľnikov v manželstve má tiež modernú tému, ktorá sa hodí k skvelým nápadom na darčeky. Modernou súčasnosťou tohto nádherného míľnika sú hodiny - a verte či neverte, na výber máte oveľa viac ako hodinky. Hodiny môžu byť skutočne super zmysluplným darčekom. „Myšlienka umiestnenia v časti domu môže byť symbolická pre prvé výročie,“ hovorí Susan Chandler, hlavná referentka pre obchodovanie s potravinami, Citizen Watch America, zastupujúca obe strany. Citizen Watch a Bulova značky. Chandler pokračuje: „Hodiny tiež predstavujú pohyb času a pripomínajú vám, ako stráviť čas starostlivosťou o váš vzťah na ďalšie roky.“ (Awwh!)

Ak vám nehovorí ani jedna z týchto možností, stále existuje množstvo ďalších darčekových nápadov, ktoré vám môžu pomôcť osláviť s druhou polovicou alebo šťastným párom. Neváhajte sa inšpirovať tradičným kovom k prvému výročiu, ktorým je zlato, alebo farbou, ktorá je zlatá alebo žltá. Karafiáty sú tiež spojené s prvým rokom manželstva, čo z nich robí ďalší vhodný znak vášne a mladej lásky. Je tiež úplne prijateľné úplne opustiť tradičné symboly, ak to je správne. Na konci dňa by ste si mali vybrať to, čo si myslíte, že najviac ocenia.

Papierové nápady na darčeky k výročiu

Rozhodli ste sa ísť tradičnou cestou? Existuje toľko kreatívnych spôsobov, ako si uctiť papierové výročie (samozrejme okrem napísania sladkej karty). Našli sme niektoré z najlepších darčekov k papierovému výročiu, na ktoré ste pravdepodobne nikdy predtým nepomysleli, od origami náušníc až po predplatné kníh. Ste pripravení začať? Nájdite perfektné prvé výročie darček pre manžela , manželka alebo šťastný pár práve tu.

Zmysluplná notová osnova

Stránky knihy s notami poskladané do seba, aby vytvorili srdce

Super zmysluplný spôsob, ako si uctiť prvý spoločný rok, je vzdať hold dôležitému detailu z veľkého dňa. Keďže tohtoročnou témou je papier, je to ideálna príležitosť oživiť svoju prvú tanečnú pieseň na notovom papieri, ktorý vždy vyzerá krásne zarámovane (vyskúšajte Rámový most ). Spárujte to so záznamom piesne na vinyl (pretože Spotify je skvelý, ale niekedy chcete iba fyzickú vec).

Ceny sa líšia | Hudobné poznámky

Dekoratívna cestovná mapa

Zelená a žltá mapa sveta s nápisom To Travel Is To Live v spodnej časti

Cestovanie bolo možno na nejaký čas odložené na vedľajšiu koľaj, ale to neznamená, že stále nemôžete obdarovať skvelým darčekom s cestovateľskou tematikou. Táto nádherná push-pin mapa im pripomenie všetky dobrodružstvá, ktoré ešte len prídu a u nich doma to bude vyzerať nádherne. Stále sa nepredáva? Prispôsobíte si ich menami, dátumom svadby alebo srdečným citátom.

Od 159 dolárov | Plátenné sľuby

Jedinečné papierové náušnice

Motýľové náušnice vyrobené z recyklovaných stránok kníh

'Rovnako ako pri výbere darčeka pre pár, je dôležité pamätať na to, že darček pre vášho manžela / manželku by mal byť osobný, intímny a jedinečný ako oni,' hovorí Flynn. Pred výberom zmysluplného darčekového výročia svadby z papiera navrhuje venovať pozornosť koníčkom a záujmom vašej spoločnosti S.O. Tieto roztomilé motýľové náušnice sú vyrobené z recyklovaných stránok kníh, čím sa stávajú romantickým darčekom pre každého, kto má rád čítanie alebo výstredné doplnky.

Od 18 dolárov | Etsy

Odkazy na manžety na svadobné oznámenia

Tri sady manžetových gombíkov vložené s rôznymi svadobnými oznámeniami

Tu je ďalší jedinečný papierový doplnok, ktorý ste možno nevideli. Tieto špeciálne manžetové gombíky sú prispôsobené malým kúskom vašich svadobných pozvánok. Odolný a navrhnutý tak, aby vydržal, váš S.O. môžu skutočne nosiť srdce na rukáve v podobe tohto romantického darčeka.

Od 89 dolárov | Etsy

Svadobný sľub kníhtlače

Zarámovaná umelecká tlač páru

Prečo si nedáte elegantne vytlačiť svadobný sľub na luxusnom papieri? Je to nielen krásna spomienka na váš svadobný deň, ale aj na sľuby, ktoré ste obaja dali. Vytlačte si ich sami alebo to nechajte na odborníka; táto možnosť knihtlače je úplne hodná steny.

Od 158 dolárov | Razené

Zábavný dobrodružný denník

Obálka dobrodružnej výzvy: pár

Pravdepodobne ste na tom mali svoj spravodlivý podiel rande po roku manželstva, takže je úplne normálne, ak vám začínajú dochádzať nápady. Ak je to tak, táto bestsellerová kniha je riešením. Stránky sú vytlačené s prekvapením a aktivitami, ktoré môžete spoločne robiť, od pečenia so zaviazanými očami až po prvé rande vašich starých rodičov. Môžete tiež pomôcť udržať si každú pamäť upgrade na darčekový set ktorý je dodávaný s okamžitým fotoaparátom. A ak by vás to nepresvedčilo, máme pre vás exkluzívnu 10% zľavu s kódom THEKNOT10.

45 dolárov | Dobrodružná výzva

Vlastná hviezdna mapa

Zarámovaná mapa nočnej oblohy s osobnou správou, súradnicami a dátumom Zablikajte včas prostredníctvom Facebooku

Vlastná mapa hviezd z dňa, keď ste obaja povedali „Ja áno“, je ultra-romantický darček, ktorý môžete dať svojmu manželovi / manželke o rok neskôr. Môžete zahrnúť srdečný citát, dátum a dokonca aj súradnice miesta, kde ste uviazali uzol.

Od 60 dolárov | Žiariť v čase

Portrét romantického páru

Pár

Zažite darčeky ako fotenie sú vždy obľúbené (pozrite sa na Flytographer rezervovať si svoje). To znamená, že v súčasnosti existuje veľa neistoty ohľadom rezervácie takmer čohokoľvek. Namiesto toho, prečo tomu neposlať fotografiu Etsy predajca a premenili ho na portrét dvojice na pamiatku? Vytlačte si ho sami na papier podľa vlastného výberu.

Od 50 dolárov | Etsy

Denník výročia Keepsake

Denník obálky výročia čiernej bielizne zobrazený uzavretý aj otvorený

Tento klasický denník je dokonalým darčekom k prvému výročiu svadby. Má svoju stránku na každý rok, odteraz až po pár 60. míľnik , s priestorom na zaznamenanie toho, ako oslavovali, svoje obľúbené veci z minulého roka a všetky pozoruhodné nové objavy. K dispozícii sú tiež stránky s fotografiami, ktoré pomáhajú ilustrovať spomienky, a vrecká na pamiatku každé desaťročie pre ďalšie dôležité spomienky. Chcete ísť o míľu ďalej? Inovujte na toto prispôsobená verzia .

85 dolárov | Nezvyčajný tovar

Jedinečná papierová kytica

Kytica papierových kvetov s potlačou romantických citátov vo vedrovej váze v štýle farmy

Pre človeka, ktorý nikdy neodmieta krásne kvety, kúpte im kyticu, ktorá vydrží navždy - papierovú kyticu. Tieto umelé kvety sú vytlačené zmysluplnými citátmi, ktoré sa pozerajú do budúcnosti, napríklad „zostarni so mnou“ a „to najlepšie ešte len príde“. Sú ľahko jedným z najromantickejších nápadov na darčeky z papiera, aké sme kedy videli.

Od 49 dolárov | Etsy

Sentimentálne nástenné umenie

Obrázok znázorňujúci dve križujúce sa značky na smerovníku pripomínajúcom, kde sa pár nachádza

Podľa Dany Selarnickovej, senior nákupkyne, domova a technológie v Nezvyčajný tovar , najobľúbenejšie darčeky predajcu k výročiu sú vždy prispôsobené. Vráťte ho tam, kde to všetko začalo, s personalizovanou potlačou, ktorá ukazuje, kde sa vaše cesty najskôr skrížili. Tento roztomilý darček je vytlačený na luxusnom matnom papieri s možnosťou výberu rámovania. Vyberte si zlato, aby ste vzdali hold tradičnej farbe a kovu.

Od 75 dolárov | Nezvyčajný tovar

Okrasný borovicový kužeľ

Papierová ozdoba zo šišky vyrobená z textu piesne

Pre najslávnostnejší pár, ktorý poznáte - obzvlášť ten, ktorý sa oženil cez prázdniny - im zaobstarajte papierovú ozdobu. Tento má tvar šišky a je vytvorený podľa textu piesne. Aký roztomilý spôsob, ako kývnuť na ich prvý tanec! Koniec koncov, niečo, čo im pripomína ich svadobný deň, je perfektný darček k výročiu.

čo je to párová sprcha
30 dolárov | Etsy

Premyslená fotokniha

Osoba

Čo sa týka papierových darčekov k vášmu prvému výročiu, a fotokniha na mieru je jedným z najviac sentimentálnych. Naplňte ich momentkami, ktoré sa spätne pozerajú na váš prvý spoločný rok, počínajúc dňom, keď ste každý povedali „Ja áno“. Tento nadčasový fotoalbum je dodávaný s ľanovým krytom chráneným úplným alebo čiastočným prebalom predstavujúcim mimoriadne špeciálnu pamäť (možno jedna z vašich obľúbených svadobných fotografií?).

Od 69 dolárov | Artefaktové povstanie

Mesačné predplatné knihy

Odpojený box na predplatné knihy s knihou, maskou na spánok a ďalšími dobrotami

Ak je váš partner vášnivým čitateľom, zistite, či môžete vyhľadať jeho obľúbenú publikáciu ako prvé vydanie alebo podpísanú kópiu (vyskúšajte Biblia ). Ak nie, zvážte, ako ošetriť svoje predplatné tejto knihy. Každý mesiac dostanú nový kus beletrie pre dospelých a niekoľko dobrôt na starostlivosť o knihy s tematikou knihy. Je to pre nich úžasný spôsob, ako si rozšíriť obzory o nový materiál na čítanie a zároveň si nájsť čas.

Od 38 dolárov mesačne | Cratejoy

SLEDUJTE VIDEO

Hodiny Nápady na darček k výročiu

Je to príbeh starý ako čas! Aj keď je tradičným darčekom k prvému výročiu papier, existuje aj moderná možnosť: hodiny. Darovaním svojmu manželovi (alebo dvojici) v podobe hodiniek si pripomínate uplynulý rok-a pozeráte sa dopredu na všetky roky nasledujúce. Čo by mohlo byť väčším prejavom dôvery? Keď sme zostavovali tento zoznam darčekov, mysleli sme na každého, od milovníkov vinobrania až po technologicky posadnutých.

Hodiny na statku

Nástenné hodiny v modernom vidieckom štýle z regenerovaného dreva

Pre sentimentálny pár alebo manžela / manželku vyskúšajte tieto nástenné hodiny v štýle farmárskeho domu prispôsobené ich priezviskom (ak ho zdieľajú, tj.) A rokom, v ktorom povedali „ja“.

Od 182 dolárov | Etsy

Retro vreckové hodinky

Vreckové hodinky vo vintage štýle s viditeľným pohybom a striebornou retiazkou

Pre manžela / manželku, ktorí už majú elegantné náramkové hodinky (alebo majú skôr vintage štýl), sú vreckové hodinky perfektnou alternatívou. Tento darček na objednávku ponúka úžasný exponovaný pohyb a na obal je možné vygravírovať monogram vášho partnera. Verte nám, nikdy nebudú chcieť stratiť toto sentimentálne príslušenstvo.

Od 33 dolárov | Etsy

Elegantné náramkové hodinky

Elegantné čierno -zlaté náramkové hodinky k prvému výročiu

Na druhej strane, ak si myslíte, že by váš partner uprednostnil niečo trochu modernejšie, choďte do toho! Hodinky sú skvelým darčekom pre každú príležitosť, ale predstavujú obzvlášť premyslený spôsob, ako si pripomenúť jeden rok manželstva za lásku vášho života. Táto elegantná čierno -zlatá možnosť z modernej kolekcie Bulova je bez námahy chladná a rafinovane hrá zlatú tému. Chandler hovorí, že je ideálny pre pár, ktorý hľadá súčasné a rafinované línie.

475 dolárov | Bulova

Nezvyčajné hodiny z achátu

Tyrkysové achátové hodiny v unikátnom tvare so zlatými hranami

Stolové hodiny sú ideálnym spôsobom, ako zdvihnúť stôl alebo nočný stolík, a čo môže byť trendovejšie ako achát? Pozlátené hrany opäť prikyvujú tradičnému kovu a môžete si ho prispôsobiť aj sladkou správou.

Od 56 dolárov | Etsy

Elegantné perlové hodinky

Remienkové hodinky z nehrdzavejúcej ocele s ručným setom s bielou tvárou a ôsmimi perlami

Samozrejme, nemusíte ísť po zlato, ak to nie je štýl vášho S.O. Tieto lesklé hodinky z nehrdzavejúcej ocele sú nadčasové a moderné vďaka elegantnému, minimalistickému dizajnu, ktorý je umocnený ôsmimi ručne nastavenými perlami Cabochon.

240 dolárov | Matka perly

Pútavé odkazy na manžety

Sada oceľových manžetových gombíkov s neobvyklým dizajnom strojčeka

Hľadáte niečo super jedinečné? Máme vás pokrytých. Tento neobvyklý výber je ideálny pre milovníkov hodiniek, ktorí už toho majú dosť aktuálne hodinky. Jedinečné manžetové gombíky sú vyrobené z originálnych dielov hodiniek-aké je to cool?

175 dolárov | Cufflinks.com

Krásne slnečné hodiny k výročiu

Biele a zlaté slnečné hodiny prvého výročia na tráve

Slnečné hodiny sú perfektným darčekom pre vášho manžela, manželku alebo pár, ktorí radi trávia čas v záhrade. Táto ohromujúca bielo -zlatá pamiatka je ručne vyrobená z mosadze a znie: „Prvý z mnohých nádherných spoločných rokov.“ Vytvorte si šťastné slzy.

Od 94 dolárov | Etsy

Užitočné inteligentné hodinky

Mladá žena s úsmevom počúvajúca hudbu cez slúchadlá s hodinkami Fitbit Fitbit cez Facebook

Pokiaľ ide o výber hodiniek pre druhú polovičku, Chandler odporúča zamyslieť sa nad preferenciami svojho partnera: „Ako očakávate, že ich manžel bude používať a používať hodinky? Aký je ich životný štýl? Je to na špeciálne príležitosti alebo každý deň? ' Ak majú radi šport alebo fitnes, najlepšie by mohli byť inteligentné hodinky. Táto štýlová ponuka od spoločnosti Fitbit je navrhnutá tak, aby pomáhala pri zvládaní stresu, sledovala zdravie srdca a ďalšie. Bez ohľadu na to, či váš manželský pár miluje chodenie do posilňovne alebo preferuje víkendovú turistiku, táto šikovná vychytávka bude ich novým BFF (samozrejme vedľa vás).

Od 300 dolárov | Fitbit

Klasický presýpací hodiny

Elegantné presýpacie hodiny s vyrytým nápisom Our Love Is Timeless

Nie všetky hodiny sú si rovné. Tento sofistikovaný časovač piesku bude krásnym novým doplnkom na páre na kávovom alebo konzolovom stole. Nechajte si ich prispôsobiť ich menami, dátumom ich svadby a milým citátom ako „naša láska je nadčasová“.

60 dolárov | Personalizace Mall

Showstopping Anniversary Clock

Hodinová veža k výročiu vo vnútri sklenenej kupoly vedľa fľaše šampanského

Ak sa chystáte pokropiť trochu drahším darčekom, urobte z toho tento. Tieto neuveriteľne zmysluplné hodiny nehovoria len o čase-vďaka zabudovanému prehrávaču MP3 automaticky prehrajú pieseň páru každý rok v ich špeciálny deň (alebo kedykoľvek stlačením tlačidla). Prvý ciferník počíta roky, druhý počíta mesiace a dni a tretí ukazuje čas. Sklenená kupola inšpirovaná rozprávkou a gravírovaná tabuľa dodávajú konečnú úpravu.

Od 390 dolárov | Etsy

Alternatívne nápady na darčeky k výročiu

Keď máte celý rok manželstva hotový a zaprášený, pravdepodobne ich poznáte lepšie ako kedykoľvek predtým. Napriek tomu to chápeme, ak máte problém nájsť skutočne originálny darček k prvému výročiu pre svojho manžela, manželku alebo obľúbený pár. Nie ste nastavený na moderné alebo tradičné témy? Nebojte sa, sme vám chrbtom - tu sú naše obľúbené alternatívne darčeky, ktoré ich zasypú láskou.

Roztomilé ladiace spodné prádlo

Pár sa usmieva a stojí vedľa seba v zodpovedajúcom svetlomodrom spodnom prádle

V prípade páru, ktorý ocení dobrý smiech, zvážte veselý darček zodpovedajúce spodné prádlo . Vyberte si medzi hravými vzormi, výraznými farbami a decentnými neutrálnymi vzormi podľa toho, ako zábavný chcete svoj darček mať. Môžete ich dokonca zaregistrovať na predplatné, aby si mohli vybudovať zbierku vysokokvalitného spodného prádla.

Ceny sa líšia | MeUndies

Košíčky s príchuťou svadobnej torty

Košíčky inšpirované svadobnou tortou na bielom tanieri pokryté hoblinami z bielej čokolády

Neuložili ste svadobnú tortu? (Alebo chcete záložnú pochúťku?) Choďte na tieto obľúbené (a rozkošné) mini svadobné košíčky plnené bavorským krémom a posypané vanilkovou polevou a hoblinami z bielej čokolády. Dary na výročie svadby nikdy neboli také sladké!

ako vyčistiť zásnubný prsteň
Od 35 dolárov | Pečie Melissa

Doručenie v noci a mesačne

Rozbalenie predplatného klubu DateBox zobrazujúce želé a materiály na maľovanie

Toto predplatná služba pre páry odstraňuje tlak z plánovania rande v noci. Objednajte si fyzické balíky, ktoré obsahujú všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste si novú aktivitu mohli užiť doma, alebo sa rozhodnúť digitálne predplatné namiesto toho (je to trochu viac DIY, ale úplne šetrné k rozpočtu).

Od 5 dolárov mesačne | DateBox Club

Terapeutický masážny nástroj

Žena sediaca vedľa svojho manžela a používajúca Theragun na ruke

Darčeky k výročiu prvého roka v manželskom páre rozhodne nie mať byť sentimentálny. Nedokážeme si predstaviť, že by bol niekto sklamaný po rozbalení jedného z týchto nástrojov na masáž hlbokých svalov. Theragun, navrhnutý s ergonomickou viacúčelovou rukoväťou, sa ľahko používa, kdekoľvek to najviac potrebuje. Mimoriadne dlhá výdrž batérie znamená, že si môžu užiť dlhšie sedenie, zatiaľ čo super tichý motor vám zaistí ešte väčšiu relaxáciu.

299 dolárov | Therabody

Virtuálna lekcia varenia

Pár sa usmieva a varí spolu v kuchyni doma Monkey Business Images / Shutterstock

Milovníci, ktorí sa radi učia? Darujte páru kurz varenia, na ktorom sa môžu spoločne zúčastniť informatívneho (a chutného) rande. Na stole ponúka online lekcie, takže si môžu variť z pohodlia vlastnej kuchyne.

Od 29 dolárov | Na stole

Symbolický náhrdelník s kosťou

Modelka so zlatým príveskom na náhrdelníku

Auvere má veľa štýlových darčekov k výročiu svadby, ktoré sa mu budú hodiť a ju. Tento trendový reťazec je vyrobený z klasického žltého zlata a má kúzlo lichobežníkovej kosti. Je to sladký spôsob, ako si pripomenúť deň, keď sa vám splnili všetky želania.

Od 850 dolárov | Auvere

Inteligentná vnútorná záhrada

Biela inteligentná záhradná súprava na poličke v kuchyni s prosperujúcou zeleňou

Inteligentná vnútorná záhrada bude splneným snom každého páru hrdličiek, ktoré nemajú veľa vonkajšieho priestoru. Toto chytré malé zariadenie robí všetku prácu za nich a poskytuje správne množstvo svetla, živín a vody pre optimálny rast rastlín. Je to jeden z najlepších nápadov na prvé výročie darčeka pre páry, ktoré oceňujú dobrú domácu kuchyňu (alebo dokonca len čerstvú ozdobu).

100 dolárov | Kliknite a rast

Predplatné sexy spodnej bielizne

Modelka a model plus-size oblečená v rovnakej modrej čipkovanej spodnej bielizni Underclub cez Facebook

Na love pre romantické darčeky pre vašu manželku ? Zaregistrujte svojho manžela / manželku a získajte predplatné luxusnej spodnej bielizne od Underclub . Dostanú e -mail s darčekom vo vami zvolený dátum a potom môžu vyplniť štýlový dotazník na úpravu predplatného. Chcete svoju polovičku ešte viac ohromiť? K ich prvému doručeniu môžete pridať niekoľko štýlových (a sexy) doplnkov.

Od 45 dolárov | Underclub

Predplatné čerstvých kvetov

Jasná kytica zobrazená v doručovacom boxe BloomsyBox

Kto by nemiloval kyticu nádherných kvetov? Zorganizujte a dodávka krásnych kvetov každý mesiac až do tvojho ďalší veľký míľnik . Obzvlášť milujeme čerstvé kytice z farmy BloomsyBox . Dodávajú sa dokonca s kvetinovým jedlom a užitočnou informačnou kartou, aby každý zväzok vydržal čo najdlhšie.

44 dolárov mesačne | BloomsyBox

Slávnostná fľaša vína

Nápad na darček k fľaši vína

Slávnostná fľaša vína je vhodným darčekom k prvému výročiu svadby pre vášho manžela, manželku alebo pár - najmä ak je to tak toto fľaša vína. Podľa našich priateľov z Wine Access „Tento Crémant de Loire oslňuje komplexnosťou, akú sme zvyknutí vídať iba v Champagne.“ Ale počkajte, bude to lepšie: „Neexistuje žiadna fľaša, ktorá by bola oslavnejšia a šetrnejšia k rozpočtu.“

25 dolárov | Prístup k vínu

Luxusné hodvábne PJ

Žena, ktorá má na sebe prateľné hodvábne šortky LJ Lunya a vestu v neutrálnom odtieni

Chcete naozaj odfúknuť svoju polovičku? Dve slová: umývateľný hodváb. Toto spoločenské oblečenie, ktoré vám zmení život Lunya bude ich novým oblečením, oblečením na spanie a ďalšími potrebami WFH. Vyberte si z ponuky roztomilých farieb, ktoré zodpovedajú osobnému štýlu vášho manžela.

kde kúpiť silikónové krúžky
178 dolárov | Lunya

Súčasné poháre na whisky

Dva poháre na whisky so zlatým písmom CHEERS

Zábavný fakt: Každý míľnik v manželstve je spojený s drahokamom alebo kovom. A ako sme už spomenuli, kov prvého roka je zlatý. Čo hovoríte na tieto okuliare „na zdravie“ pre osobu, ktorá ocení jemnejšie veci? Sú potlačené skutočným zlatom, čo ich robí dokonale oslavnými. (Psst: Predajca tiež robí set môžete prispôsobiť podľa obľúbených typov likérov svojho S.O.)

32 dolárov za súpravu 2 | Etsy

Útulný župan do kúpeľa

Tri plyšové župany vo svetlosivej, bielej a tmavosivej farbe zavesené na háčikoch

Ak ste niekým, kto sa chce rozčuľovať (možno mama alebo otec), zvážte darovanie každého páru luxusným županom. Mäkkosť týchto ultra-plyšových kúskov je priam božská.

98 dolárov každý | Brooklinen

Očarujúce ružové memorandum

Sklenená kupola s umelou ružou a rozprávkovými svetlami vo vnútri

Na hľadaní dobrých nápadov na výročie nie je nič dobré ani zlé - to všetko súvisí s tým, čo by ocenil váš partner (alebo pár). Každý fanúšik Disney by bol nad mesiacom a dostal by jednu z týchto romantických vecí Kráska a zviera -inšpirované očarené ruže. Pri výrobe každého z nich je kladený veľký dôraz na detaily, od farebných rozprávkových svetiel po vyrezávanú drevenú základňu.

75 dolárov | Rose žije láskou

Súradnicový reťazec kľúčov

Štyri kožené kľúčenky v rôznych farbách prispôsobené súradniciam

Ako osvieženie je každému roku manželstva priradená aj špeciálna farba. Prvý rok má dva: žltý a zlatý. Prispôsobte si jednu z týchto praktických kľúčeniek tak, aby obsahovala obe, plus ďalšie prispôsobenie. Vyberiete si odtieň kože, hardvér a text fólie. Teraz vás váš manželský partner môže nosiť - a spomienky na váš míľnik - so sebou, nech idú kamkoľvek.

Od 11 dolárov | Etsy

Gravírovaný box na víno

Pár sediaci na sebe, usmievajúci sa a držiaci otvorený drevený box na víno

Fľaša vína je už sama o sebe skvelým darčekom-prečo však nedopriať originálny darček? Zabalte ho do prispôsobeného boxu, aby pôsobil elegantnejšie. Môžete dokonca vyberte si fľašu s ich svadobným rokom ako vinobranie - alebo fľaša, ktorá má starnúť a otvárať sa pri ďalšom míľniku. Je to jeden z najlepších nápadov na darček k prvému výročiu pre pár od rodičov, súrodencov alebo priatelia .

20 dolárov | Obchod s uzlami