Hlavná Beauty Wellness 5 afrických amerických tipov na svadobnú krásu

5 afrických amerických tipov na svadobnú krásu

Nie ste si istí, akým smerom sa vydať pre svoj svadobný vzhľad? Máme tu pre vás radu. Nevesta s minimálnym make -upom Apríl + Galina Photography Aktualizované 29. januára 2019

Nájdite svoju estetiku krásy s týmito piatimi metódami pre afroamerické nevesty.

1. Maximalizujte svoj melanín

Make -up a podkladová báza

Ak sa pozriete na kozmetický priemysel pred niekoľkými rokmi, bolo by ťažké nájsť perfektný odtieň základu ako farebná žena. Ale dnes sa nemusíte pozerať ďaleko, aby ste získali dokonalú svadobnú žiaru. Pri značkách ako Fenty, Huda Beauty, Nars, Bobbi Brown, Black Opal a Makeup For Ever sú škály odtieňov rozmanité, aby zodpovedali vašej presnej základnej farbe a podtónu. Či už zamestnávate vizážistku na svadobný deň, alebo sa líčite sami, je rovnako dôležité nájsť základ, ktorý poskytne správne krytie. Spolu s typom pokožky musíte tiež zvážiť vzorec nadácie. Rosnejší povrch funguje lepšie pre suchú pokožku, zatiaľ čo matný povrch je ideálny pre mastnejšiu pleť. Prepnutie tohto poradia je spoľahlivý spôsob, ako na konci noci vyzerať tvár vyprahnuto alebo mastne - a to nikto nechce. Bonusový tip: Korekcia farieb pomocou broskyňového a zeleného korektora je kľúčovým pomocníkom pri odstraňovaní kazov a zafarbení.

2. Akcent s výraznými farbami

Nevesta s fialovým očným tieňom

Urobte si poznámku od Nigérijský svadobný make -up a buď odvážnou nevestou, ak chceš. Hlbšie farby, ako je slivka, vínová, čokoládová a šarlátová, lichotia tónom pleti bohatým na melanín. Tieto živé odtiene fungujú dobre, ak sa používajú ako očné tiene, červenanie alebo rúž. Podtón vašej pokožky spolu s farbou vlasov a očí vám napovedá, ako ďaleko môžete zájsť. Čo je však najdôležitejšie, cítite sa sebavedomo a krásne s odvážnejším líčením. Ak chcete ešte viac vylepšiť svoju krásnu tvár, kontúrujte a zvýrazňujte zlatými a bronzovými tónmi. Ďalšou možnosťou, ktorú by mala zvážiť africká americká nevesta, ktorá chce vyniknúť, je trblietavý záhyb so silnou očnou linkou, ktorý často doplní tmavšiu pleť a jednoduchšie svadobné šaty.

3. Rozhodnite sa pre make -up „Bez make -upu“

Nevesta s minimálnym make -upom

Pre nevesty s nenápadným kľúčom je dosiahnutie ľahkého vzhľadu „Práve som sa zobudil“ týmto splneným snom. Podľa vizážistky celebrít je celkovým cieľom vyzerať ako najlepšia verzia seba samého, ktorá poskytuje nadčasovosť, ktorú oceníte, keď sa po rokoch pozriete na svoje svadobné fotografie. Melissa Hibbert . Na vytvorenie tohto vzhľadu je kľúčové rovnomerné plátno s jemnými vylepšeniami-čo znamená jemné sčervenanie a dymové oko ladené so zemou. Zvýraznenie a kontúrovanie pomocou produktov, ktoré sa líšia len o niekoľko odtieňov od vášho skutočného tónu pleti, dodá vašim funkciám šmrnc, zatiaľ čo tmavé oči a riasenka definujú vaše oči. Od „žiadny make -up“ Make-up look je taký jednoduchý, že doňho môžete pridať niekoľko falošných rias, ktoré kradnú, a ružový až hnedý nahý rúž.

4. Nezabudnite na starostlivosť o pleť

Kefa do kúpeľa

Nosenie make -upu nie je dôvodom na to, aby vám pokožka zhrubla. V skutočnosti starostlivosť o svoju prirodzenú pleť umožní všetkým kozmetickým prípravkom, ktoré použijete, pokračovať hladšie. Budovanie režimu prispôsobeného potrebám vašej pokožky vám pomôže vyzerať žiarivo dlho predtým, ako prejdete uličkou. Pri každodennej údržbe vykonajte dvojité čistenie, aby ste vyčistili pokožku a pripravte ju na tonery, séra a zvlhčovače. Pridanie fyzického alebo chemického pílingu, ktorý môžete používať až trikrát týždenne, pomôže minimalizovať bežné kožné problémy, ako je akné a hyperpigmentácia. Je tiež dôležité, aby ste počas dňa nešetrili na SPF - tmavšie tóny pleti nie sú imúnne voči škodlivým ultrafialovým lúčom slnka. Opaľovací krém s SPF 30 je viac ako dostatočný na ochranu pokožky. Navyše, tí, ktorí majú problémový typ pokožky, by si mali naplánovať stretnutie s licencovaným dermatológom alebo estetikom najmenej rok pred svadbou. Mohlo by to znieť ako prehnané, ale vidieť odborníka skôr ako neskôr umožňuje, aby sa procedúry na čistenie pokožky podávali v primeranom čase. Uistite sa, že špecialista, ktorého navštívite, má skúsenosti s prácou s tmavšími tónmi pokožky.

5. Uprednostnite vlasy

Žena s kvetmi

Je ľahké nechať sa uniesť tým, ako bude vyzerať vaša tvár a telo, keď prejdete uličkou, ale rovnako dôležitý je aj účes, ktorý si vyberiete na svadobný deň. S cievky s prírodnou textúrou , elegantné lisované kadere , parochne , väzby, predĺženia a ochranné vrkoče , existuje nespočetné množstvo štýlov, ktoré môžu afroamerické nevesty rockovať. Z tohto dôvodu je skvelé spolupracovať so stylistom niekoľko mesiacov vopred, aby vám vlasy pristáli. Prijímanie odborných rád pomôže nielen pri určovaní vášho strihu a farby, ale aj celkového stavu vašej hrivy. Medzi ďalšie faktory, ktoré je potrebné mať pri výbere účesu, patrí sezóna, výzdoba, svadobný štýl a vaše šaty, samozrejme, aby ste zaistili súdržnosť svojho svadobného vzhľadu.

ako si zmeniť meno v manželstve


Cortney Moore je redaktorkou časopisu Black Bride Magazine, najlepšieho miesta pre multikultúrne nevesty farieb. Ak sa chcete dozvedieť viac o trendoch a tipoch, navštívte BlackBride.com .