Hlavná Celebrita 5 prekvapivých faktov o milostnom príbehu Sereny Williamsovej a Alexisa Ohaniana: Ich prvý rozhovor, prvé rande a ďalšie podrobnosti

5 prekvapivých faktov o milostnom príbehu Sereny Williamsovej a Alexisa Ohaniana: Ich prvý rozhovor, prvé rande a ďalšie podrobnosti

  Serena Williamsová Alexis Ohanian Alexis Ohanian a Serena Williams sa 1. mája 2017 zúčastňujú na galavečeri inštitútu kostýmov Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between v Metropolitnom múzeu umenia v New Yorku. (Foto: George Pimentel/WireImage)

Toto nepravdepodobné duo tvorí dokonalú súhru. Serena Williamsová otvorila o svojom vzťahu so snúbencom Alexis Ohanian v nový titulný príbeh pre Vanity Fair , a z pohľadu tenisového šampióna je jasné, že fanúšikovia neboli jediní, koho ich milostný príbeh prekvapil.

Budúci manželia sa prvýkrát stretli v hoteli v Ríme – presnejšie pri bazéne – v máji 2015 a krátko na to začali chodiť. Hoci sú obaja megahviezdy vo svojich odboroch (Williams je 23-násobný grandslamový šampión a Ohanian v roku 2005 spoluzaložil Reddit), ani jeden z nich nevedel veľa o odbornosti toho druhého.

Ale rýchlo vpred do decembra 2016, keď Williamsová prekvapila svet diamantovou prskavkou na prstenníku, a je jasné, že protiklady sa skutočne priťahujú. Nižšie uvádza The Faircityfire päť najprekvapivejších vecí, ktoré Williams odhalila vo svojom rozhovore pre Vanity Fair.

1. Prvý rozhovor Williamsa a Ohaniana sa točil okolo potkanov.
12. mája 2015 sa Williams aj Ohanian ocitli v tom istom hoteli v Ríme; Williams bol v meste súťažiť na Italian Open a Ohanian tam bol na technologickej konferencii. Tenisový šampión sa bavil s priateľmi pri bazéne, keď Ohanian pristúpil k ich skupine a posadil sa na neďalekú stoličku.

„Príde tento veľký chlap a len si ľahne k stolu vedľa nás a ja hovorím: „Hu! Všetky tieto stoly a on tu sedí?‘“ povedal Williams časopisu. Ohanian zo svojej strany tvrdil, že bazén „nie je taký prázdny“.

Jeden člen Williamsovej skupiny sa pokúsil zastrašiť Ohaniana a poukázal na to, že pri stole vedľa nich sú potkany, ale technický guru zostal stáť. Williamsová si spomenula na svoje prvé slová, ktoré povedala svojmu budúcemu manželovi: „Nie, len nechceme, aby si tam sedel. Použijeme ten stôl.'

„Som z Brooklynu. Potkany vidím neustále,“ reagoval Ohanian. Motal sa okolo.

2. Ohanian nikdy nesledoval tenisový zápas pred stretnutím s Williamsovou.
Zakladateľ Redditu povedal magazínu, že je skôr fanúšikom futbalu a basketbalu, ale nikdy sa neobťažoval sledovať tenisový zápas, či už osobne alebo v televízii. 'Bol to doslova šport - aj keby ESPN oznamovala aktualizácie o tenise, jednoducho by som sa zbavil,' povedal. 'Naozaj som nemal rešpekt k tenisu.'

3. Ale ani Williams nevedel, čo je Reddit.
Atlétka nechcela vyzerať ako hlupák, a tak predstierala, že vie všetko o Reddite, keď sa pár v ten deň rozprával pri bazéne, dokonca si všimol, že v ten deň bola práve na pódiu. Ale keď sa ju Ohanian pokúsil grilovať, ako sa jej stránka páči, odmlčala sa.

Dala predĺžené „No dobre…“ a zachránili ju priatelia, ktorí sa vrhli do rozhovoru. Nakoniec obrátila konverzáciu smerom k svojej webovej stránke a požiadala Ohaniana o jeho názor na to, či by mala alebo nemala mať aplikáciu. Keď sa ich cesty rozišli, sľúbili, že zostanú v kontakte, zdanlivo kvôli jej stránke.

4. Ich prvé rande bolo v Paríži a trvalo šesť hodín.
Neskôr v tom istom mesiaci Williams pozval Ohaniana, aby sa s ňou stretol v Paríži na French Open, pozvanie, ktoré technický riaditeľ bez výhrad prijal. „Aj keď ma vyhodí a nebudeme sa ani stretávať, stále budem mať úžasný čas v Paríži a budem mať ešte lepší príbeh pre všetkých mojich priateľov z detstva, keď som si hovoril: „Áno. , odišiel som na víkend do Paríža,“ povedal o svojom rozhodnutí povedať áno. 'Mal som sa stretnúť so Serenou Williamsovou, vyhodila ma z toho, ale mám tam iných priateľov a skvele sme sa zabavili.'

Dvojica namiesto toho nakoniec spolu preskúmala Paríž, prechádzali sa mestom svetiel a spoznávali sa v priebehu šiestich hodín.

Tradičný darček k 2. výročiu svadby

5. Serena vedela, že je pripravený navrhnúť... A tu je dôvod.
Ohanian plánoval pre dvojicu spontánny výlet do Talianska v decembri 2016, no Williams už vedel, že má niečo v rukáve. 'Vedela som, že to príde,' povedala. Povedal som si: ‚Serena, máš 35, si pripravená. Toto je to, čo chceš.‘“ Ohaniana položila otázku pri tom istom stole, kde sa prvýkrát rozprávali o potkanoch.

O mesiac neskôr zistili, že očakávajú. Bábätko sa má narodiť túto jeseň, keď sa pár zosobáši.

„Ak by ste mi minulý rok v októbri alebo novembri povedali, že budem mať dieťa, nie som tehotná, ale budem mať dieťa, myslela by som si, že ste najväčší klamár na svete,“ povedala pre magazín. 'Takto som práve teraz.' Toto sa deje skôr ako neskôr a ide to tak rýchlo.'