Hlavná Večierky 5 vecí, ktoré vám nikto nehovorí o vašej skúšobnej večeri

5 vecí, ktoré vám nikto nehovorí o vašej skúšobnej večeri

Skúšobná večera sa k vám prikradne (v dobrom!). Tablescape K A K FOTOGRAFIA
  • Maggie Seaver je digitálnou redaktorkou na RealSimple.com.
  • Maggie píše o živote, kariére, zdraví a ďalších.
  • Maggie bola redaktorkou časopisu Lizapourunemerenbleus v rokoch 2015 až 2019.
Aktualizované 24. januára 2019

Skúšobná večera (alebo skúšobný brunch, ak ste manželia z palaciniek a mimózy) zvyčajne pripadá na vašu slávnostnú skúšku v deň (alebo dva) pred vašou svadbou. Táto predsvadobná udalosť môže byť intímna alebo honosná, ako by ste chceli, ale väčšina párov sa drží niekoľkých tradičných prvkov alebo ich variácií (myslite na: svadobnú hostinu a čoskoro na prípitky). Ale mimo skúška základy plánovania večere musíte vedieť, tu je niekoľko malých tajomstiev, ktoré vedia len tí, ktorí si tým prešli.

1. V skutočnosti si to musíte naplánovať.

Áno, čítate dobre. Skúšobná večera nemusí byť taká dlhá alebo dlhá, ako vaša svadobná hostina, ale vy (alebo niekto z vašich blízkych) stále musíte nájsť miesto, vytvoriť zoznam hostí, vybrať si menu a dostať slovo. , nájsť outfit a podobne. Je to jednoduchá udalosť, ktorú môžete pri plánovaní obradu a recepcie položiť na vedľajšiu koľaj, ale budete radi, že ste to nenechali na poslednú chvíľu.

2. Môže to byť ešte emotívnejšie ako vaša svadba.

Znie to nemožné, vieme, ale počas skúškových rečí - kvality aj samotného množstva - sa budete cítiť tak milovaní, dojatí a tak šťastní. Od smiechu vás budú bolieť líca a riasenka absolútne začne behať. Ak chcete, skúšobná večera je šancou pre vašu svadobnú hostinu (mínus prítomní cti), rodičov, vás dvoch a ďalších blízkych, aby ste povedali pár slov. A pretože je to často uvoľnenejšie a viac zamerané na rodinu, váš strážca bude na dne - takže áno, veci môžu byť veľmi emocionálne.

3. Fotky sa vám budú páčiť.

Vo svetle všetkých vyššie uvedených emócií budú obrázky z vašej skúšobnej večere nečakane špeciálne. Ak máte chuť na malú maródku, najmite si svadobného fotografa na pár hodín na mieste, kde sa chystáte na večeru - po prvé, aby ste získali profesionálne zábery, a po druhé, aby ste sa presvedčili, že sa vaši hostia nemusia starať o ich fotografovanie. V opačnom prípade si urobte láskavosť a získajte aplikáciu The Guest na zdieľanie fotografií a potom požiadajte svojich blízkych, aby sa v noci vydali a podelili sa o svoje obľúbené položky.

4. Niektorí ľudia musia byť na zozname hostí.

Je niekoľko ľudí, ktorých musíte pozvať, ale potom už bude vaša veľkosť zoznam hostí zo skúšobnej večere je to na tebe Okrem najbližšej rodiny a svadobnej hostiny nezabudnite pozvať aj svojho dôstojníka a jeho partnera, ako aj ďalších významných osobností vašej svadobnej hostiny (ak sú k dispozícii). Možno to ani neprijmú, ale je to pekné gesto na predĺženie otázky.

5. Potom budete pripravení na párty.

Po skúšobnej večeri pocítite lásku (a možno aj víno), čo znamená, že nebudete ani zďaleka pripravení nazvať to nocou. Využite túto príležitosť a naplánujte si príležitostné stretnutie s inými svadobnými hosťami, ktorí už prišli. Nech je to jednoduché, povedzte, že vy a vaše rodiny sa budete po skúšobnej večeri stretávať v takom a takom bare-zastavte sa, prosím, na objatie a drink. (Ak viete, že budete veľká skupina, nezabudnite zavolať vopred a rezervovať si miesto). Majte však na pamäti: Na ďalší (veľmi dôležitý!) Deň si chcete predsa len oddýchnuť a byť svieži.