Hlavná Večierky 53 klasických a súčasných nápadov na darčeky pre svadobnú sprchu

53 klasických a súčasných nápadov na darčeky pre svadobnú sprchu

Bez ohľadu na to, či sa chcete držať osvedčeného alebo skutočného, ​​je tu zoznam darčekových nápadov, ktoré vám pomôžu začať. Tipy na darček pre svadobnú sprchu Fotografia Jonathana Canlasa
  • Elena vytvára obsah pre rôzne tlačené a digitálne publikácie vrátane kníh Lizapourunemerenbleus, The Bump, Rodičia, Real Simple a Good Housekeeping.
  • Elena je bývalá svadobná redaktorka, ktorá zastávala pozície v Modern Bride and Bridal Guide a prispela do Lizapourunemerenbleus Ultimate Wedding Lookbook.
  • Elena je v súčasnosti vedúcou redaktorkou časopisu Happify Health, pomocnou inštruktorkou Univerzity Pace, nezávislou spisovateľkou a poradkyňou pre obsah ...
Aktualizované 28. februára 2020 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Ak máte v budúcnosti svadobnú sprchu, možno budete zápasiť s nápadmi na darčeky. Alebo konkrétne, či už svadobné darčeky do sprchy mať pochádzať zo zoznamu želaní budúcich. Vieme, vieme - darovanie sady lopatiek neznamená presne: „Sme BFF a som pre teba tak šťastný!“ Ale zároveň pár venoval veľa času svojmu registru a je dôležité to rešpektovať.

V prípade, že sa ocitnete v tejto hádanke, radi by sme uvažovali o darovaní mimo registra: Ak je v zozname želaní sada pohárov, je to bezpečná stávka, ktorú by pár uprednostnil pred súpravou, nad ktorou ste sa stretli v nedeľu. popoludňajšie pochôdzky. Ale čo doplnky, ako sú koktailové obrúsky, ktoré sa hodia k týmto pohárom? Alebo kniha kokteilov? Úplne vhodné. S ohľadom na to sme zhrnuli najlepšie nápady na darčeky pre svadobnú sprchu-polovica z nich bola pre klasický pár a druhá polovica pre súčasnejších novomanželov. Pokiaľ ide o to, čo priniesť do svadobnej sprchy, tento zoznam je taký. (A ak ste v súčasnosti mladistvým budovanie svoj register pred sprchou, zvážte aj tieto skvelé nápady.)

V tomto článku:


Klasické nápady na darčeky pre svadobnú sprchu

Nie ste si istí, čo zaobstarať pre svadobnú sprchu? Pozrite sa na tieto osvedčené darčeky. Tieto tradičné a prispôsobené darčeky pre svadobnú sprchu potešia páry z roka na rok, takže sú skvelým miestom pre začiatok, ak sa skutočne cítite ohromení - a viete, že obdarovaní majú klasický štýl.

Stojan na dezert

Biely stojan na tortu, darček na svadobnú sprchu

Každý hostiteľ potrebuje niekoľko stojany na dezert v ich repertoári. Náš výber? Stojan s podstavcom, ktorý sa dá zdvojnásobiť na sladkosti alebo predjedlá. Teraz je to dobrý darček pre svadobnú sprchu.

Antropológia Stojan na tortu Glenna, od 58 dolárov, Anthropologie.com

Prestieranie

Tkané podložky pre svadobnú sprchu tip na darček

Dvojica sa možno zaregistrovala na prestieranie v dostatočnom množstve, ale na čo tieto jedlá nastavia? Dobre, určite by boli na stole v poriadku, ale tieto krásne podložky skutočne doplnia ich prezentáciu na večeru.

Biela spoločnosť tkané podložky, 24 dolárov za sadu 2, Nordstrom.com

Rám obrázku

Pozvánka na svadbu a svadobná sprcha rám obrazu

Sladký rám vedľa seba je dokonalým doplnkom k stolu alebo ku stolu. Po svadbe môžu manželia vsunúť do jednej strany dodatočné pozvanie na svadbu a do druhej svoju obľúbenú snímku zo svadobného dňa.

Kate Spade v New Yorku miláčik, dvojitý rámček pre pozvanie pána a pani, 110 dolárov, KateSpade.com

Ľanové obrúsky

Ľanové obrúsky svadobná sprcha tip na darček

Nikdy nemôžu mať príliš veľa súprav obrúskov, najmä ak sú nastávajúci vášnivými hostiteľmi večierkov. Niet divu, že sú to také dobré darčeky pre svadobnú sprchu.

GUĽA Obrúsky Hamilton, 90 dolárov za sadu 4, Bloomingdales.com

Krištáľová váza

Tip na darček pre svadobnú sprchu z krištáľovej vázy


Kvalitná váza dodáva vstupnému stolu alebo jedálenskému stolu okamžitú triedu. Diamantové rezy v tomto prevedení vytvárajú nádhernú iskru, vďaka ktorej budú mať pocit, že žijú vysoký život, kedykoľvek okolo neho prejdú.

Waterford Poskytnite 10-palcovú vázu, 65 dolárov, Amazon.com

Predjedlá

Predjedlá taniere svadobná sprcha tip na darček

Predjedlá sú skvelým darčekom pre svadobnú sprchu. Sú príjemným doplnkom, na ktorý tento pár možno ani nepomyslel, ale sú naozaj dobré mať poruke pre neformálne koktailové večery alebo formálne prázdninové večierky.

aký je darček k 8. výročiu

Prepravka a sud predjedlové taniere, 25 dolárov za sadu 12 kusov, CrateandBarrel.com

Poháre na šampanské

Tip na darček pre svadobnú sprchu pre šampanské a flauty

Ah, poháre na šampanské - zásadný svadobný dar. Osprchujte pár v luxusnom prevedení so sadou krištáľových flaštičiek, ktoré budú určite zmysluplnou spomienkou (a mohli by fungovať aj na prípitok na svadobný deň).

Vera Wang Wedgwood Milujte vždy opekajúci sa flautový pár, 90 dolárov, Bloomingdales.com

Kašmírová prikrývka

Kašmírová prikrývka na svadobnú sprchu tip na darček

Dobre, a myslíme to dobre , deka nikdy nezostane nedocenená. Už pri pohľade na tento útulný kašmír sa vnútri cítime teplo a neostro. (Stránka produktu taktiež používa výraz „neodolateľne jemný“, aby ste vedeli, že je úžasný.)

Padák mramorovaný kašmírový hod, 349 dolárov, Padák.com

Stojanový mixér

Mini stojanový mixér pre svadobnú sprchu tip na darček

Ideálny pre pár, ktorý spolu varí, KitchenAid stojanový mixér je svätým grálom kuchynských spotrebičov. Ak máte málo miesta na pulte, rozhodnite sa pre malý mixér (má rovnaké otáčky motora, ale v menšom balení).

KitchenAid remeselný mini stojanový mixér, 300 dolárov, Amazon.com

Šperkovnica

Puzdro na šperky svadobná sprcha nápad na darček

Pomôžte jej ukryť jej svadobné šperky (a všetky ostatné ozdoby, ktoré jej dal jej partner) pomocou elegantnej šperkovnice. Môžete si vybrať stojaci hrudník, ktorý sedí na jej komode, alebo tento univerzálnejší prípad na zips pripravený na cestovanie, ktorý si môže vziať na rozlúčku so slobodou alebo na svadobnú cestu.

VLK Puzdro na šperky Marrákeš na zips, 155 dolárov, Nordstrom.com

Župan do župana

Tip na darček pre svadobnú sprchu v bielom rúchu

V živote je len málo radostí, ktoré by vás mohli utešiť, ako keby ste sa zabalili do úplne nového šaty, a pri všetkom behu, ktorý bude budúca nevesta robiť, vkĺznutie do pohodlného zábalu na konci dňa bude nutnosťou zmierňujúcou stres.

SNEHU klasický župan, 100 dolárov, SNOWE.com

Posteľné prádlo

Ekologické obliečky na svadobnú sprchu tip na darček

Novomanželské hniezdo nemôže mať dostatok kvalitných listov-to je len fakt. Táto certifikovaná organická sada hárkov kontroluje všetky správne škatule-je certifikovaná pre spravodlivý obchod a je dodávaná v ekologickom darčekovom balení.

Boll & Branch klasická sada lemovaných listov, od 160 dolárov, BollandBranch.com

Pomalý varič

Pomalý sporák tip na svadobnú sprchu

Pomalý sporák nie je najsexi darček, ale kto by z toho nemal psychiku? Je to perfektný asistent na prípravu večierku pre predjedlá, hlavné jedlá, polievky, dipy - takmer všetko. Nie ste si istí, ktorý kúpiť pre darček pre svadobnú sprchu? Nehľadajte nič iné, ako tohto víťaza ceny Lizapourunemerenbleus 2019 Registry Award.

taška pre hostí mimo mesta

Všetko oblečené gurmánsky pomalý sporák so zhnednutím všetko v jednom, 300 dolárov, Williams-Sonoma.com

Hriankovač

Retro tip na darček pre svadobnú sprchu

Spríjemnite si ráno dvojice pár retro hriankovačom v ich obľúbenom odtieni. Porozprávajte sa o šikovnom darčeku pre svadobnú sprchu.

Smeg Dvojplatnička v retro štýle z 50. rokov, od 170 dolárov, Nordstrom.com

Chlebník

Krabica na svadobnú sprchu tip na darček

Všetko staré je opäť nové, o čom svedčí popularita domácich potrieb v štýle farmárskeho domu. Ak nevesta zblázni do niečoho ošarpaného, ​​elegantného, ​​bude v tejto kurióznej a super užitočnej chlebovej krabičke. Je to skutočne jedinečný darček pre svadobnú sprchu.

Domáce potreby pre tajfún kôš na chlieb z čiernej ocele, 60 dolárov, Food52.com

Doska na krájanie

Nástenka na krájanie svadobná sprcha nápad na darček

Kto by nemohol použiť krájaciu dosku na sekanie zeleniny alebo prezentáciu syra a údeniny? Bonusové body, ak sú prispôsobené menám páru.Tento je dokonca vyrytý s ich budúcim dátumom svadby pre mimoriadne roztomilý darček pre svadobnú sprchu.

Obchod s uzlami prispôsobená okrúhla drevená rezacia a servírovacia doska, 21 dolárov,

Kopulovitý server

Klenutý server, darček pre svadobnú sprchu

S týmto atraktívnym serverom môžu uchovávať koláče, koláče, predjedlá a ďalšie. Motív olivovej ratolesti z nej robí štartéra konverzácie.

Michael Aram Servírovací riad zo sklenenej kupoly z olivovej vetvy, 150 dolárov, SaksFifthAvenue.com

Mixér

Tip na darček pre svadobnú sprchu mixéra

Mixéry sú ďalšou stálicou na zozname klasických darčekov pre svadobnú sprchu a toto bol výber nášho páru pre Lizapourunemerenbleus 2019 Registry Awards. Ľahko rozdrví ľad, mrazené ovocie a ďalšie.

Ninja profesionálny 72 oz stolný mixér, 100 dolárov, Amazon.com

Krištáľová miska

Tip na darček pre svadobnú sprchu z krištáľovej vaničky

Dizajn tejto nádhernej misky pripomína diamant, a preto sa zdá byť mimoriadne vhodný ako darček pre svadobnú sprchu.

Orrefors Drahé veľké jedlo, 200 dolárov, NeimanMarcus.com

Servírovací tanier

Servírovací podnos svadobná sprcha tip na darček

Vyberte si pekný tanier, ktorý doplní riad dvojice, a možno vás pozvú na večeru vďakyvzdania.

Juliska Veľký košík z keramického taniera, 98 dolárov, Nordstrom.com

Monogramované uteráky

Monogramizované uteráky tip na svadobnú sprchu

Osušky s monogramom sú spoľahlivými a prispôsobiteľnými svadobnými darmi do sprchy-sú to pravé veci, vďaka ktorým sa budúci novomanželia budú cítiť super nóbl priamo v pohodlí svojho domova.

Koniec zeme Sada tureckých kúpeľňových uterákov, 130 dolárov za súpravu 6, LandsEnd.com

Sada nožov

Sada nožov svadobná sprcha nápad na darček

Perfektná sada nožov sa dodáva v bloku, ktorý bude na ich kuchynskej linke vyzerať štýlovo. Ak pár miluje varenie, tento darček pre svadobnú sprchu si zvykne každý deň.

dvojča Sada nožových blokov Zwilling Pro, 370 dolárov za sadu 7, Verishop.com

Krájač koláčov a server

Darčeková sada na servírovanie koláčov

The vykrajovačka a server by mal obdarovať veľmi blízky člen rodiny alebo priateľ. Je to preto, že je to mimoriadne špeciálny a jedinečný darček pre svadobnú sprchu, ktorý bude pravdepodobne použitý vo svadobný deň a stane sa spomienkou na pár.

Obchod s uzlami postriebrená súprava na servírovanie koláčov s elegantnými kryštálmi, 35 dolárov,

Holandská rúra

Tip na darček pre svadobnú sprchu v holandskej rúre

Aj keď môže byť holandská rúra trochu drahá, je to skutočne úžasný kuchynský doplnok. Táto viacúčelová liatinová panvica prechádza od sporáka k peci k stolu, aby zvládla rôzne spôsoby varenia. A má úplne klasický vzhľad, takže ho možno použiť aj na servírovanie.

Le Creuset podpisová okrúhla holandská rúra, od 150 dolárov, BedBathandBeyond.com

Espresso kávovar

Tip na darček pre svadobnú sprchu Nespresso

Na pár posadnutý perfektnou šálkou javy určite zapôsobí luxusný espresso kávovar.

Nespresso Hliníkový kávovar Pixie, 199 dolárov, Nespresso.com

Džbán

Darček pre svadobnú sprchu s džbánom

Sklenený džbán je užitočný darček pre pár, ktorý rád hostí letných hostí - najmä preto, že by ich možno nenapadlo sa pre jedného zaregistrovať. Kopeme francúzsku atmosféru tejto krásy s motívom včiel.

čo si obliecť na black tie, ak nemáte smoking

La Rochère včelí džbán, 39 dolárov, SurLaTable.com

Súčasné nápady na darčeky pre svadobnú sprchu

Tieto trendové, instagramovateľné a všestranné jedinečné darčeky pre svadobnú sprchu sú ideálne pre moderný pár a skvelé doplnky k tomu, čo už majú v registri.

Predplatné balíčka Beauty Box

Tip na darček pre svadobnú sprchu Birchbox

Predplatné boxy sú dar, ktorý stále dávate. Vyberte si niečo, čo nevesta miluje, od čítania po krásu a doprajte jej prekvapenie doručené slimačou poštou.

Birchbox dámske darčekové predplatné, od 45 dolárov za 3-mesačné predplatné, Birchbox.com

Koktejlové obrúsky

Zábavný tip na darček pre svadobnú sprchu z koktailových obrúskov

Koktejl so smiechom? Urobte z nás dvojníka. Tieto drzé obrúsky sú dokonalým doplnkom k sérii okuliarov alebo príslušenstva k barovým vozíkom.

August Morgan koktailové obrúsky, 40 dolárov za súpravu 4, Tnuck.com

Mesačné predplatné spodnej bielizne

Čierna a nahá čipkovaná spodná bielizeň s nápisom Underclub Underclub cez Facebook

Budúca nevesta bude bezpochyby nakupovať štýlové novinky svadobná bielizeň v blízkej budúcnosti. Pomôžte jej začať so zbierkou s mesačným predplatným Underclub . Ich značkové spodné prádlo sa dodáva v celom rade štýlov a vrátane rozmerov. Navyše bude príjemca požiadaný o vyplnenie štýlového kvízu, ktorý pomôže zaistiť dokonale upravené balíčky.

Underclub darčekové predplatné od 45 dolárov, Underclub.com

Skriptová váza

Váza svadobná sprcha darček tip

Jednoduchá váza na porcelánový kvet dostane trochu modernej premeny s čiernym písmom a kontemplatívnou teóriou. Znie to: „Radšej budem mať na stole ruže ako diamanty na krku, so slobodou, knihami, kvetmi a mesiacom, kto by nemohol byť šťastný?“

Kate Spade v New Yorku Daisy Place Radšej by som bola váza, 68 dolárov, Amazon.com

Karafa na víno

Sprchovací karafa svadobná sprcha tip na darček

Ak existuje niečo ako nervózna karafa určujúca trendy, bolo by to toto. Je to doslova život na hrane (a ako bonus, dodávané s dvoma okuliarmi pre pár).

Swoon Living otočná súprava pohárov na víno a karafy, od 199 dolárov, Etsy.com

Svietiace puzdro na telefón

Mramorový obal na telefón Svadobná sprcha ako darček

Vo svojom živote sa chystá zažiť viac selfie momentov než kedykoľvek predtým a toto LED svetlo na puzdro na telefón zaisťuje, že bude mať vždy najlepšie osvetlenie. Bol dokonca vyvinutý profesionálnym fotografom, takže viete, že je to to pravé orechové.

LuMee Puzdro na iPhone, od 60 dolárov, LuMee.com

Plážová taška so svadobnými potrebami

Svadobná súprava nevestiných tipov na svadobnú sprchu

Chystá sa budúca nevesta na tropickú svadobnú cestu? Tematická sada naplnená niekoľkými náležitosťami by bola pre ňu dokonalým jedinečným darčekom pre svadobnú sprchu. Táto súprava obsahuje a „nevesty“ plavky „plážová taška„ amore “a vrecko inšpirované plátkom citrónu. Choďte spolu s niekoľkými priateľmi na dobre zaobstaraný skupinový darček.

Nevesta Darčekový balíček Sun Seeker, 200 dolárov, Brideside.com

Ring box

Kruhový box Svadobná sprcha tip na darček

Ak nie je dievčaťom so šperkami, možno by plnohodnotná šperkovnica nestála za miesto, ktoré by zaberalo. Namiesto toho jej darujte menší box na prstene aby bol jej najšpeciálnejší šperk bezpečný a zdravý.

Esselle Lovita ring box, 65 dolárov, BirdyGrey.com

Nástenné hodiny

Nástenné hodiny svadobná sprcha tip na darček

Steny galérie sú v móde - prispejte niečím do ich novomanželského hniezda, ktoré je úplne trendy. Tieto hodiny prepožičiavajú stene nedokončenej galérie vášho priateľa čisté línie a tlmenú farebnosť.

Hodiny Newgate moderné nástenné hodiny Scandi, 105 dolárov, Food52.com

Prenosné koktailové poháre

Prenosný darček na svadobnú sprchu zo skleneného vína

Efektné krištáľové okuliare sú presne to, čo niektoré páry chcú, ale ak hľadáte jedinečné darčeky pre svadobnú sprchu viac prispôsobené modernému duu, vyskúšajte tieto prenosné. Sú ideálne pre mladomanželov, ktorí milujú príležitostné popíjanie.

W&P prenosné poháre na víno a koktaily Porter, každý po 25 dolárov, Amazon.com

Sexy oblečenie na spanie

Svadobná sprcha z hodvábneho pyžama nápad na darček

Nikto nechce vytiahnuť a sexy kúsok spodnej bielizne pred svojou čoskoro svokrou, ale to neznamená, že nevesta nedúfa v nejaké nové kúsky zábavného oblečenia na spanie. Táto ultramoderná (hodvábna) sada z hodvábu je úplne otvoreným darčekom pre každého, ktorý je vhodný ako darček pre svadobnú sprchu, ale stále je trochu odvážny.

Lunya súprava umývateľného hodvábneho trička, 198 dolárov, Lunya.com

Výrobca zmrzliny

Výrobca zmrzliny Cuisinart

Myšlienka experimentovať so zmrzlinovými príchuťami je vždy vzrušujúca, bez ohľadu na to, koľko máte rokov. Aj keď vaša priateľka nie je úplná šéfkuchárka, určite to zvládne. Teraz je to jedinečný darček pre svadobnú sprchu.

Cuisinart výrobca zmrzliny a sorbetu, 60 dolárov, BedBathandBeyond.com

Medený riad

Medený riad Martella Lagostina

zmena mena Missouri po sobáši

Áno, trendový riad je vec a táto medená súprava s kladivkovým vonkajším dizajnom je vzorom, pokiaľ ide o obľúbené nákupy do kuchyne. Nielen, že to vyzerá elegantne, ale trojvrstvová konštrukcia umožňuje rovnomerné varenie zakaždým.

Lagostina tepaný medený riad Martellata, 500 dolárov za súpravu 10 kusov, Williams-Sonoma.com

Batožinu

Away The Bigger Carry-On v bielom

Vylepšenie batožiny pred svadobnou cestou? Áno prosím. Okrem toho, že je tento high-tech valec ľahký pre oči, má aj hlavné výhody, vrátane zámku schváleného TSA, nabíjačky pre smartfóny a koliesok otočných o 360 stupňov (ahoj, hladká jazda). Ak hľadáte prispôsobený darček pre svadobnú sprchu, vedzte, že môžete pridať visačku s monogramom na batožinu.

Preč Väčšia príručná batožina 245 dolárov, AwayTravel.com

Záhrada v Jar

Interiérová záhradná súprava darček pre svadobnú sprchu

Tu je jeden z najunikátnejších a najšikovnejších darčekov pre svadobnú sprchu, aký sme v poslednej dobe videli: súprava na pestovanie byliniek. Aj tí, ktorí nemajú zelený palec, si môžu užiť zábavu vďaka tejto súprave samozavlažovacích nádob. Kto by nechcel, aby mu v kuchynskom okne klíčila čerstvá bazalka?

Moderný výhonok Darčeková sada Harvest Live Well, 50 dolárov, Bloomingdales.com

Organizér na kávu pod

Organizér na svadobnú sprchu kaktusového podu na kávu

Tento chladný organizátor v tvare kaktusu nielenže zabráni tomu, aby jednorazové kávové lusky prevzali skrinku, ale je to aj-odvážime sa to povedať?-elegantné.

Sheyne zelený kaktus Držiak kapsúl Nespresso Original, od 110 dolárov, Etsy.com

Difúzor éterických olejov

difuzér éterických olejov

Olejové difuzéry sú zúrivosťou pre tých, ktorí sa venujú aromaterapii alebo sa radi obklopujú jemnými, príjemnými vôňami. K nej jej môžete zaobstarať aj ukážkový balíček esenciálnych olejov.

Zenový vánok difuzér éterického oleja, 30 dolárov, Amazon.com

Mixologická sada

Barové nástroje, darček pre svadobnú sprchu

Možno sa zaregistrovali pre barový vozík, ale žiadne skutočné nástroje. Prekvapte svojich obľúbených začínajúcich mixológov touto ultramodernou súpravou z dreva, nehrdzavejúcej ocele a mramoru.

Králik sada tyčových nástrojov, 150 dolárov, Bloomingdales.com

Personalizované čl

Akvarel súradnice umelecká tlač darček pre svadobnú sprchu

Nakupovanie darčeka pre svadobnú sprchu pre nevestu, ktorá už má zdanlivo všetko? Túto nádhernú tlač v akvarelovom štýle je možné prispôsobiť menami páru a geografickými súradnicami miesta ich svadby. Očakávajte, že sa všetci budú pýtať: „Ako ste to urobili ?!“

Karidy Walkerová umelecká tlač akvarelových súradníc, 89 dolárov za zarámovanú tlač 11x14, Razené.com

Fritéza

Nápad na darček pre svadobnú sprchu na fritéze

Najnovší kuchynský spotrebič, v ktorom je všetok vztek? Fritéza, ktorá vám umožní variť vyprážané jedlá bez toho, aby všade striekal olej. (Hm, áno a mňam.) Tento slúži aj ako hriankovač, takže ide v zásade o dva darčeky pre svadobnú sprchu v jednom.

Cuisinart fritéza, 136 dolárov, BedBathandBeyond.com

Svadobná núdzová súprava

Núdzová sada pre nevestu Tip na darček pre svadobnú sprchu

Uistite sa, že je pripravená na všetko, čo jej príde do cesty. Tento roztomilý darček pre svadobnú sprchu je vybavený zatváracím špendlíkom, obojstrannou páskou, niťou, súpravou na opravu, vreckovkami a mnohými ďalšími.

Štipka ustanovenia Minimergency kit pre nevesty, 19 dolárov, Francescas.com

Sada na piknik

Piknikový set tip na darček pre svadobnú sprchu

Budúce manželky budú milovať dobrú výhovorku na večeru pod holým nebom s týmto roztomilým piknikovým batohom.

chodec apollo taška na piknikový batoh pre 2 osoby, 43 dolárov, Amazon.com

Zošit

Personalizovaný kožený zápisník pre svadobnú sprchu

Šikovný pár si určite nájde svadobný album, kde si môžu uložiť svoje obľúbené fotografie a spomienky. Mohla by to byť najroztomilejšia darčeková možnosť pre svadobnú sprchu.

Drevená dekorácia Amy personalizovaný kožený fotoalbum, od 39 dolárov, Etsy.com

Personalizovaný náhrdelník

Personalizovaný nápad na darček pre svadobnú sprchu

Šperk na mieru sa môže stať cenenou pamiatkou. Ak chcete dotyk na mieru, ozdobte ju jej iniciálami alebo jej a jej budúcim manželom.

BaubleBar vlastný čierny náhrdelník Pisa, 36 dolárov, BaubleBar.com

Kúpeľná liečba

Kúpeľný týždeň darčekový poukaz na svadobnú sprchu tip na darček

Plánovanie svadby je určite zábava, ale niekedy môže byť aj stresujúce. Najlepším darčekom pre svadobnú sprchu môže byť darčekový poukaz na relaxačnú masáž alebo tvár. Alebo ju môže použiť na získanie mani-pedi alebo salónu na svoj svadobný deň.

Kúpeľný týždeň darčekový poukaz, suma podľa vášho výberu od 10 do 500 dolárov, SpaWeek.com

Listová tabuľa

Nápad na darček pre svadobnú sprchu s listovou doskou

Vyberte si listovú tabuľu, s ktorou môžu odpočítavať svoje svadby (alebo písať milé poznámky svojmu partnerovi), a máte jedinečný nápad na darček pre svadobnú sprchu.

Zdalo sa to ako zdieľanie listová doska z plsti, 18 dolárov, Amazon.com

Date Night on You

Priznajte 1 darček na večernú svadobnú sprchu

Konečný darček z registra? Dar rande v noci (narážka na aww s). Pozrite sa na nadchádzajúce divadelné alebo hudobné predstavenia alebo si pozrite darčekové poukazy pre miestne kino alebo obľúbené miesto na jedenie.