Hlavná Darčeky Darčeky k 60. výročiu pre vašich rodičov, priateľov alebo inú polovičku

Darčeky k 60. výročiu pre vašich rodičov, priateľov alebo inú polovičku

Tu je 35 nápadov na darčeky, ktoré sú hodné oslavy výročia diamantu. Tipy na darčeky k 60. výročiu svadby
  • Laura je spisovateľka a redaktorka, špecializujúca sa na všetky svadby, cestovanie a nákupy
  • Predtým, ako sa pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, Laura pokryla funkcie cestovania a životného štýlu pre publikácie ako Glamour, Evening Standard, Cosmopolitan a Culture Trip
  • Laura má titul žurnalistiky a žije v Londýne vo Veľkej Británii
Aktualizované 3. augusta 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

60. výročie je obrovský míľnik, ktorý treba dosiahnuť. So šiestimi desaťročiami manželstva prichádzajú roky neuveriteľných spomienok a ako lepšie osláviť, ako darovať svojmu partnerovi úžasný darček k 60. výročiu, rodičia alebo priatelia ? Aby ste svojmu manželovi (alebo šťastnému páru) ukázali, ako si vážite každý jeden rok strávený spoločne, je načase odstrániť všetky prekážky - s diamantmi! Aj keď môžete ísť von a dostať ich a diamantový prsteň alebo diamantové hodinky, tému 60. výročia môžete tiež interpretovať vlastným spôsobom pomocou domácich potrieb v tvare diamantu alebo niečoho vo farbe 60. výročia, diamantovej bielej. Bez ohľadu na to, akým smerom sa uberáte, nižšie sme zhrnuli niekoľko špeciálnych darčekov k ich výročiu diamantov.

V tomto článku:

Čo je darček k 60. výročiu?

60 rokov manželstva si zaslúži niečo skutočne výnimočné na pamiatku, takže nie je prekvapením, že tradičný darček k 60. výročiu je diamant. Tento vzácny drahokam je poctou skalnému vzťahu, ktorý symbolizuje svetlo, trvanlivosť a vernosť. Diamant, ktorý nikdy nevybledne a nikdy nie je ohromujúci, je jedným z najsilnejších materiálov na Zemi, vďaka čomu je dokonalým kameňom, ktorý predstavuje lásku, ktorá trvá dlho. Rovnako ako drahokam, aj farba 60. výročia je diamantovo biela pre lásku, ktorá jasne žiari.

Darčeky k výročiu diamantovej svadby

Diamanty sú navždy, rovnako ako láska, ktorú zdieľa dlhoročný pár. Či už kupujete darček k výročiu diamantu pre svojich rodičov, priateľov alebo inú polovičku, našli sme kúsky, do ktorých sa oplatí investovať.

pásmo catbird diamond eternity

60 rokov sa vám môže zdať ako večnosť, ale vaša láska bude trvať večnosť. Oslávte to s večnou kapelou, ktorá sa leskne okrúhlymi a bagetovými diamantmi. Ďalší kus dedičstva, ktorý možno priložiť k ich snubnému prsteňu, možno.

2 810 dolárov | Catbird

darčeky k výročiu 15 rokov
diamantový koberec etsy

To znamená, že darček k výročiu diamantu nemusí byť iskrivý. Zahrajte si tému 60. výročia svadby s týmto elegantným diamantovým kobercom - spoľahlivým stredobodom každej obývačky.

Od 99 dolárov | Etsy pánska svadobná páska z briliantového čierneho diamantu

Je to už 60 rokov, čo ste si vymenili sľuby (a prstene!), Prečo teda neoslavovať tento míľnik s novým svadobným páskom? Tento súčasný prsteň ponúka sériu čiernych diamantov zasadených do 18 -karátového bieleho zlata a za príplatok je možné naň vygravírovať špeciálne posolstvo.

2 050 dolárov | Brilantná Zem kožená taška s diamantovým šekom

Nákupná taška bude vždy užitočným darčekom a táto kožená taška - s opleteným diamantovým vzorom - ladí s témou 60. výročia. Jediný hrubý popruh znamená, že ho môžu nosiť cez rameno alebo ho ľahko nosiť v ruke. V zásade teda nikdy neodídu z domu bez toho.

249 dolárov | A ďalšie príbehy diamantové čapy mejuri

Prejdite sa doslova s ​​darčekom k výročiu diamantu s týmito ohromujúcimi diamantovými čapmi. Diamanty 0,5kt sú vyrobené zo 14 karátového zlata a majú etický pôvod (dobrý faktor!) A každý kus je vyrobený na objednávku.

1 400 dolárov | Lepšie hod diamantovým vzorom

Diamantový darček k výročiu svadby, ktorý je na tému a niečo, čo budú používať každý deň? Jasné, tento modrozelený hod diamantom je vynikajúci darček. Je vyrobený z recyklovaných plastových fliaš a recyklovanej bavlny, čo znamená, že je šetrný aj k životnému prostrediu.

43 dolárov | Oliver bonas pánske diamantové hodinky

Ach, ako ten čas letí, keď si s láskou svojho života šľaháte roky! Oslávte svoju trvalú lásku s týmito špeciálnymi hodinkami - štyri značky hodín diamantov sú jemným prikývnutím na tému výročia diamantu.

2 000 dolárov | Bloomingdale

zvonček na darčeky z diamantového domáceho tovaru

Pokiaľ ide o diamantový darček, ktorý dodá ich domovu nádych rozmarnosti, musí to byť tento rustikálny zvončekový zvonček z Anthropologie. Môžete ho zavesiť vonku, aby ste počuli zvony, alebo v interiéri, kde nájdete elegantný doplnok.

35 dolárov | Antropológia diamantový tenisový náramok

Tí, ktorí sa venujú témam výročia veľmi vážne by som mal zvážiť tento diamantový tenisový náramok - ak by to skúsil, nemohol by na ňom byť viac diamantov. Tento náramok zasadený do 14 k ružového zlata bude elegantným doplnkom ich zbierky šperkov.

6 850 dolárov | Saks Piata Avenue poháre na diamantovú whisky

Táto súprava diamantových skiel na whisky je ideálnym darčekom pre manžela alebo manželov milujúcich whisky a dodáva sa s dvoma krištáľovými pohármi, žulovými kameňmi, kliešťami a dvoma bridlicovými podložkami. Všetky sú zabalené v luxusnom drevenom darčekovom balení, aby ho mohli vytiahnuť, kedykoľvek chcú na svojich hostí zapôsobiť.

35 dolárov | Etsy Náhrdelník zo solitairu Swarovski

Vďaka svojim vysokým cenám nie sú diamanty pre každého. Našťastie tento solitérový krištáľový prívesok od Swarovski vyzerá rovnako ako skutočná vec, ale za zlomok ceny. Vyhrať!

99 dolárov | Swarovski krištáľové okuliare diamantový darček Ty Mecham a Julia Gartland

Sklo je jedným z najpopulárnejších darčekov k 60. výročiu pre rodičov. Táto ručne fúkaná karafa v tvare diamantu a sada okuliarov budú vyzerať úžasne na jedálenskom stole aj v skrini. Spárujte ich s ich obľúbenou fľašou vina a získajte darček, ktorý nemôžete stratiť.

Od 45 dolárov | Jedlo 52 vankúše s diamantovým vzorom

Skutočnosť: Nikdy nemôžete mať príliš veľa vankúšov. Tento vankúš zo slonoviny zaujme miesto na ich pohovke a tlač diamantovými bodkami je tichou poctou symbolu 60. výročia svadby.

98 dolárov | Antropológia krištáľové manžetové gombíky

Oslava 60. výročia je dokonalou výhovorkou, ako sa obliecť, a tak doplňte svoj vzhľad pomocou týchto manžetových gombíkov Swarovski. Čierny kryštál je obklopený rámom z bronzu potiahnutým diamantom. Takže na tému.

pre ňu najromantickejší citát
250 dolárov | Bloomingdale držiak diamantových rastlín

Držiak diamantovej rastliny je taký jedinečný darček k 60. výročiu. Ten má univerzálnu drevenú poličku, a aby bola údržba jednoduchšia, vymeňte rastlinu za obrázok celej rodiny alebo páru v ich svadobný deň.

Od 50 dolárov | Etsy súprava na občerstvenie z karty

Toto je pre pár, ktorý miluje zábavu. Darujte im darček k 60. výročiu, ktorý môžu používať neustále, napríklad túto sadu občerstvovacích misiek a podložiek na tému s kartami. Je to zábavný a praktický spôsob, ako osláviť míľnik vo vzťahoch (a misa v tvare diamantu krásne zapadá do témy).

48 dolárov | Neobvyklý tovar

Alternatívne darčeky k 60. výročiu

Napriek tomu, že vám diamanty môžu odskočiť na nápady na darčeky k 60. výročiu svadby, nie sú všetky a konečné. Existuje veľa ďalších rovnako premyslených a jedinečných darčekov, ktorými môžete obdarovať svojich blízkych pri oslavách 60 rokov manželstva.

darčeky pre švagrinú
darček k sentimentálnej tlači

Sentimentálne darčeky k 60. výročiu pre rodičov nie sú oveľa lepšie ako toto. Potlač si môžete prispôsobiť obrázkom a podrobnosťami o ich svadobnom dni, vrátane ich sľubov alebo textov prvých tanečných piesní. Je to darček, ktorý si skutočne budú vážiť.

Od 35 dolárov | Etsy súhvezdí tlač darček k výročiu

Ako diamanty na oblohe! Vyberte zmysluplný dátum a miesto (tip: vaše výročie) a od tohto dňa dostanete mapu nočnej oblohy. Budú milovať túto srdečnú pamiatku na jeden z najlepších dní ich života.

Od 125 dolárov | Neobvyklý tovar padáky

Kto by nemiloval dobré papuče? Naťahovacie čižmy na padáku sú vyrobené z tureckej bavlny, majú hrubé tlmiace vnútro a protišmykovú podrážku (a navyše sú k dispozícii v bielej farbe, farbe 60. výročia!). Získajte dve sady, aby sa milostné vtáky mohli zhodovať.

59 dolárov | Padák jo malone vintage gardenia parfum

Kvalitný parfum je klasický darček, ktorý je ideálny pre tento veľký míľnik. Kedykoľvek si oblečú túto nádhernú kvetinovú vôňu, prenesú sa späť k tomuto špeciálnemu výročiu.

144 dolárov | Bloomingdale sklápacie sedadlo v domácom depe

Dosiahnutie 60-ročného míľnika znamená, že sa môžete pohodlne usadiť, relaxovať a spoločne pokračovať v ďalšej dekáde. Myslíme si, že je najlepšie to urobiť bok po boku, a toto polohovateľné sedadlo lásky vám to umožní (pohodlne a štýlovo).

890 dolárov | Home Depot súprava na pečenie koláčov

Každý, kto oslavuje šesťdesiatku, vie, že páry, ktoré spolu pečú, zostávajú spolu. Označte príležitosť pomocou tejto super jednoduchej súpravy čokoládových koláčov bez múky (stačí pridať maslo a vajíčka). Priložený jedlý zlatý list robí fantastickú topperu.

25 dolárov | Caker biela orchidea 60. výročie kvetu

Čo je lepšie ako kytica kvetov? Kvety, ktoré vám vydržia dlhšie, než dokončíte poslednú časť vášho výročného koláča. Niektorí hovoria, že orchidey sú kvetinou k 60. výročiu a túto elegantnú orchideu Phalaenopsis stačí zalievať každé dva týždne, čo z nej robí perfektný darček s nízkymi nárokmi na údržbu.

98 dolárov | Parapet rodokmeň etsy

Ak ste súčasťou veľkej rodiny, personalizovaný rodokmeň je 60. výročie, ktoré si vyberiete. Umelec ilustruje tvár každého člena rodiny a pošle vám digitálne stiahnutie, aby ste si ho mohli vytlačiť a zarámovať sami. Aké zábavné!

50 dolárov za digitálny súbor | Etsy antropologický čajový darček

Nakupovanie pre milovníka čaju? Existuje množstvo nápadov na darčeky k 60. výročiu, ktoré budú v kuchyni vyzerať ako doma. Táto nádherná kvetinová čajová kanvica určite rozžiari každý priestor. Spárujte ich s ich obľúbeným čajom a vytvorte premyslený darček k 60. výročiu.

68 dolárov | Antropológia personalizované šampanské flauty

60 rokov spolu si vyžaduje prípitok - samozrejme v prispôsobených flaškách šampanského! Vaši ľudia alebo priatelia budú milovať túto ručne gravírovanú súpravu, ktorá sa najlepšie dodáva s fľašou bublinky.

85 dolárov | Neobvyklý tovar

oblečenie na nosenie prsteňa pre chlapcov
modrá kožená peňaženka ekster

Niektoré z najlepších darčekov k 60. výročiu svadby sú najpraktickejšie. Váš partner bude z tejto príjemnej novej peňaženky s vysúvateľným držiakom karty využívať maximum. Ich karty budú na konci prstov jediným kliknutím. Aby toho nebolo málo, dodáva sa v škále farieb, ktoré zodpovedajú ich jedinečnému štýlu.

89 dolárov | Vonku predplatné jedla v ústach

Prekvapte svojich priateľov alebo rodičov darčekom k 60. výročiu, ktorý ich povzbudí v skúšaní nových vecí. Mesačné predplatné gurmánskych jedál je pre nich vynikajúci spôsob, ako rozšíriť svoje chuťové bunky.

Od 54 dolárov mesačne | Ústa vlastnoručná akvarelová maľba domu etsy

Po 60 rokoch spolu šťastní manželia určite budú vedieť, že domov je tam, kde je srdce. Objednajte si teda akvarelový domový portrét ich domu ako premyslený darček.

85 dolárov | Etsy župan brooklinen

Hľadáte darček k 60. výročiu svadby pre svojho manžela alebo manželku? Budú milovať túto super-plyšovú róbu z Brooklinenu. Róba sa dodáva v piatich rôznych farbách, takže si dokonca môžete jednu objednať aj pre seba.

98 dolárov | Brooklinen súprava opatrovateľa ezopu

Doprajte svojmu blízkemu efektnú starostlivosť o pleť s touto relaxačnou sadou od Aesop. Obsahuje aromatický balzam na ruky, ružový čistiaci prostriedok na telo a masť z cédrového a citrusového pera, všetko v jednom opakovane použiteľnom kufríku.

85 dolárov | Ezop deka kailu

Doprajte svojmu partnerovi luxusnú deku vo farbe 60. výročia svadby: diamantová biela. 100% morušová hodvábna výplň v tomto hode ich v zime zahreje a v lete schladí.

165 dolárov | Kailu

klasický darček k výročiu potlače zo starej školy

60 rokov si treba pripomínať, tak prečo to neurobiť štýlovo s vlastnou potlačou? Toto zarámované umelecké dielo od chicagského výtvarníka Alexandra Dolla je možné prispôsobiť svadobným miestom, dátumom a mestom páru, ako aj ich menami a dokonca aj farbami vlasov.

Od 300 dolárov | Neobvyklý tovar predplatné parapetu

Ak má váš partner zelený palec, mesačné predplatné rastlín je pre neho dokonalým darčekom k 60. výročiu. Táto inovatívna spoločnosť vám každý mesiac doručí rôzne závody až k dverám. Teraz môžu pestovať záhradu z pohodlia svojej obývačky.

60 dolárov | Parapet šál burberry

Vaše diamantové výročie je o objatí luxusu - po 60 rokoch spolu si to zaslúžite! Nič nehovorí „luxus“ ako kašmír, z ktorého je táto ikonická károvaná šatka od Burberry vyrobená. Najlepšie na tom je, že tento darček k 60-ročnému výročiu svadby sa bude hodiť takmer ku všetkému.

470 dolárov | Nordstrom