Hlavná Darčeky 65 najlepších darčekov pre vášho manžela, ruky dole

65 najlepších darčekov pre vášho manžela, ruky dole

Snažíte sa nájsť perfektný darček? Pripravili sme pre vás jedinečné nápady na darčeky pre každý typ chlapa. Manžel držiaci darček iStock
  • Emily je spisovateľka a redaktorka, ktorá sa špecializuje na nákupný obsah
  • Predtým, ako sa pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, Emily napísala pre Martha Stewart Weddings
  • Emily má bakalársky titul z Vassar College
Aktualizované 11. júna 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Napriek tomu, že ho poznáte ako vlastnú dlaň, v určitom okamihu je panickému Googlingu „darček pre manžela“ v zásade nevyhnutný. Ak ste uviaznutí v tvorivej koľaji, zostavili sme dokonalého sprievodcu po daroch pre akéhokoľvek muža vo vašom živote - priateľ , snúbenec alebo manžel - aby ste si uľahčili nakupovanie. Či už sú Vianoce alebo jeho narodeniny, Deň otcov alebo váš výročie , sme tu na to, aby sme vám pomohli pokaziť mu úžasný darček.

Pokiaľ ide o nájdenie skvelého darčeka pre manžela, zamyslite sa nad tým, ako v ňom chcete urobiť pocit. Milovaní a oceňovaní? Choďte romantickou cestou a nakupujte niečo sentimentálne. Rozumiete a staráte sa o to? Kúpte mu niečo užitočné, čo potrebuje, ale čo by ho nenapadlo požiadať. Prekvapený a potešený? Ctite jeho koníček, vyberte si niečo vtipné alebo sa rozhodnite pre zážitkový darček. (Skúsenosti sú obzvlášť dobré darčeky pre manžela, ktorý zdanlivo má všetko.)

Tu sme zhrnuli množstvo darčekov, ktoré zasiahli všetky správne noty. Od reproduktorov Bluetooth po javorový sirup bourbon (áno, naozaj) nájdete nižšie všetky tohtoročné najlepšie darčeky pre manželov. Títonápady na darčekyurčite inšpirujú, takže majte svoju kreditnú kartu pripravenú.

1. Veľká peňaženka

Peňaženka Ekster jedinečný darček pre manžela

Táto peňaženka je vážne múdra. Po stlačení tlačidla sa otvory na karty vysunú a získate neuveriteľne pohodlný prístup. Spárujte ho s doplnkovým sledovačom peňaženky, aby vždy vedel, kde je jeho moola.

Vonku Parlamentná peňaženka s kartou sledovača, 138 dolárov, Ekster.com

2. Theragun

Perkusný masážny prístroj Theragun Elite pre manžela

Je to pomôcka, bez ktorej nebude vedieť, ako žil. Theragun poskytuje doma to, čo sa nazýva „perkusívna masáž“. Čo presne robí perkusívna masáž urobiť ? Zbavuje celú kopu otravných bolestí a bolestí. Bez ohľadu na to, či ho bolí práca alebo sedenie za stolom, tento kreatívny darček pre manželov stretne veľkú vďaku.

Therabody Theragun Elite, 399 dolárov, Theragun.com

3. Dezinfekčný prostriedok na telefón

PhoneSoap Pro darček pre manžela

Získajte mu včasný darček: dezinfekčný prostriedok na telefón. Krabica nielen dezinfikuje jeho techniku, ale aj nabíja. Porozprávajte sa o dobrom darčeku pre manžela, ktorý (údajne) má všetko.

Mydlo na telefón PhoneSoap Pro, 120 dolárov, PhoneSoap.com

4. Vylepšené tepláky

osoba v nohaviciach Public Rec

Nechceme znieť dramaticky, ale tieto nohavice mu zmenia život. Sú to v zásade tepláky v prestrojení a idú mu fúkať. Neveríš nám? Prečítajte si extatické recenzie - presne vám povedia, prečo je to jeden z najlepších darčekov pre manželov.

Public Rec Nohavice celý deň, 98 dolárov, PublicRec.com

5. Golfová hra Genius

osoba vonku hrajúca golf

Nechajte svojho manžela, aby cvičil svoj putt doma s týmto hybridom medzi golfom a beer pongom. Aký to je múdry sviatok, deň otcov alebo darček k narodeninám! Varovanie: Možno nikdy nebude chcieť prestať hrať.

PutterBall golfová hra, 190 dolárov, PutterBallGame.com

6. High-Tech Valet Tray

kožený nabíjací zásobník s obsluhou darček pre manžela

Darujte svojmu manželovi darček, ktorý mu pomôže udržať si poriadok: elegantná stanica, kde si môže odložiť hodinky, kľúče a ďalšie príslušenstvo. Tento zásobník s obsluhou môže dokonca nabíjať jeho telefón a slúchadlá AirPods. Ako je to s manželom, ktorý má všetko?

Beh CATCH: 3 bezdrôtová nabíjačka telefónov a zásobník na príslušenstvo, 175 dolárov, StayCourant.com

7. Štýlová bunda

Everlane tmavomodrá bombera ako darček pre manžela

Teplá, ale stále módna bunda je jedným z najlepších nápadov na darčeky pre manžela počas prázdnin alebo Valentín . Táto inteligentná bombera sa hodí k čomukoľvek a je vyrobená z ekologických materiálov.

Everlane Uniformná bunda Bomber, 98 dolárov, Everlane.com

8. Praktické spomienky na šport

otvárač na fľašu baseballovej pálky pre manžela

Nie je to žiadny starý otvárač na fľaše. Je to otvárač na fľaše vyrobený z bežne používanej bejzbalovej pálky MLB. Každý darček na pamiatku má svoju vlastnú kartu príbehu, ktorá vrhá svetlo na jeho pôsobivú históriu.

biblické verše o láske k manželovi

Wallau Ward Hra MLB používa otvárač na fľaše na baseballové pálky, od 115 dolárov, UncommonGoods.com

9. Osobný krb

mini osobný krb darček pre manžela Rocky Luten

Myslíme na toľko spôsobov použitia tejto úžasnej mini ohniska. Pre začiatočníkov? Opekanie Marshmallow. Pridajte do jeho mužskej jaskyne útulné teplo alebo rozjasnite svoju rande s týmto chladným betónom.

FLÎKR Požiar osobný betónový krb, 95 dolárov, Food52.com

10. Okuliare na modré svetlo

usmievavá osoba v okuliaroch s modrým svetlom

Ďalší trendový tip na darček? Okuliare pre chlapíka, ktorý vždy hľadí na obrazovku. Tieto štýlové špecifikácie blokujú modré svetlo, aby chránilo jeho oči pri práci (alebo pri rolovaní na Instagrame). Môžete tiež pridať šošovky na predpis ako darček, ktorý plní dvojakú povinnosť.

Barner Počítačové okuliare Dalston man, od 75 dolárov, BarnerBrand.com

11. Bourbon javorový sirup

Pappy & Company bourbon javorový sirup darček pre manžela


Ak mu chcete dopriať sladký darček, ktorý nie je doslova fľašou alkoholu, je tento javorový sirup ideálny. Dozrieva v sudoch Pappy Van Winkle, ktoré-ak ste nevedeli-je famózne drahý a ťažko dostupný bourbon. Zamilujete si to tak, že budete poliaty svojimi domácimi flapjackmi rovnako ako on.

Pappy & Company javorový sirup v sudovom veku, 38 dolárov, Huckberry.com

12. Vnútorno-vonkajší reproduktor

Prenosný reproduktor Sonos Roam

Ak hľadáte technologický darček pre svojho manžela, vyskúšajte tento prenosný reproduktor. Je vodotesný, odolný voči pádu a poskytuje skutočne veľký zvuk pri tak kompaktných rozmeroch. Ale predovšetkým to môže pomôcť zmeniť akúkoľvek časť jeho domova - od kuchyne po zadný dvor - na hudobnú oázu. Znie to pekne, však?

Sonos Roam reproduktor, 169 dolárov, Sonos.com

13. Knit Quarter-Zip

model oblečený v svetlomodrom pletenom štvrťroku na zips

Ak oblečenie Rhone už nie je základom v jeho skrini, chystáte sa ho prepnúť na svoju novú obľúbenú značku. Muži po celom svete chvália tieto dobre vyrobené šaty, ktoré im sedia, cítia sa a vyzerajú skvele. Naštartujte ho všestranným pulóverom a počkajte, kým požiada o ďalšie.

Rhône Dochádzajúci 1/4 zips, 118 dolárov, Rhone.com

14. Prispôsobená logická hra

hádanka o rodnom meste premyslený darček pre manžela

Dostáva váš chlap vo svojom voľnom čase kopačky z hádaniek? Zaobstarajte mu hru, ktorá mu bude prispôsobená - na tabuli je totiž vytlačená mapa jeho rodného mesta. Teraz je to roztomilý a sentimentálny darček pre vášho manžela.

L. L. Bean Mapa môjho rodného mesta II, 50 dolárov, LLBean.com

15. Sofistikovaná karafa

karafa na sklo a sklo s horským dizajnom

Možno má váš manžel už sklenenú karafu, ktorú miluje. Má však taký, ktorý má vo vnútri ručne fúkanú sklenenú horu? Tento kreatívny darček pre neho posunie jeho bar na úplne novú úroveň - najmä preto, že obsahuje koordinačné okuliare.

Whisky Peaks horská karafa + americká horská sada 4 pohárov whisky, 130 dolárov, Huckberry.com

16. Nový spôsob streamovania hudby

Darujte svojmu manželovi zvukové slnečné okuliare

Ideálny nápad na sezónny darček? Tieto inteligentné slnečné okuliare. Môže ich používať na prehrávanie hudby, počúvanie podcastov a telefonovanie - a pri tom vyzeraj v pohode. Zo svojho zoznamu úloh vyškrtnite „nájdite narodeninový darček pre manžela“.

Bose Tenorové rámy, 249 dolárov, Bose.com

17. Personalizovaná služba predplatného

personalizovaný darček predplatiteľskej služby pre manžela

Zaregistrujte sa do Bespoke Post a každý mesiac dostane darček. Svoje škatule dokáže uspokojiť svojimi záujmami, takže dobroty, ktoré dostane, nevyjdú nazmar. Minulé škatule obsahovali všetko od koktailových prísad až po skutočne praktické multifunkčné nástroje.

Príspevok na mieru predplatné, 45 dolárov za box, BespokePost.com

18. Kvalitná vesta

darčeková vesta vesta pre manžela

Táto vysoko hodnotená vesta Patagonia kontroluje všetky škatule: je odolná, vetruvzdorná, vodeodolná a dokonale zbaliteľná. Pozdravte perfektný nápad na darček pre svojho manžela v prírode.

Patagónia páperová pánska vesta, 179 dolárov, Backcountry.com

19. Súprava DNA

Súprava AncestryDNA s telefónom zobrazujúca mapu výsledkov

Ak niekedy premýšľal o tom, odkiaľ pochádza jeho rodina, zaobstarajte mu súpravu DNA. Jedinou nevýhodou je, že na svoje výsledky bude musieť niekoľko týždňov počkať.

Predkovia Súprava AncestryDNA, od 99 dolárov, Ancestry.com

20. Špeciálna horúca omáčka

hľuzovková horúca omáčka darček pre manžela

Okoreňte tento darček, ktorý určite poteší. TRUFF vyrába dekadentné korenie z chilli a hľuzovkového oleja. Akonáhle váš manžel ochutná svoju prvú kvapku, bude zasiahnutý.

TRUFF odrodové balenie horúcej omáčky z hľuzovky, 70 dolárov, TRUFF.com

21. Rozvoz zmrzliny

eCreamery darček pre nerdského manžela

eCreamery vám to umožní úplne prispôsobiť pinty zmrzliny, gelato alebo sorbet bez mliečnych výrobkov. Vyberte si príchute, mixy a obaly pre skutočne prispôsobené darčeky pre svojho manžela. Nemôžete sa rozhodnúť pre vlastný odvar? Nebojte sa. eCreamery predáva aj svoje vynikajúce a zábavné príchute.

eCreamery Sci-Fi prémiová zbierka, 70 dolárov za 4 pinty na tému, eCreamery.com

22. Pivná chladnička

mini chladnička na pivo premyslený darček pre manžela

Teraz si to možno neuvedomuje, ale skladovanie piva v len správna teplota úplne zmení hru. A spojler: Ideálna mrazivosť sa líši od piva k pivu. Táto malá chladnička je vyrobená tak, aby chladila najrozmanitejšie nápoje, ale najmä jeho obľúbené nápoje. Je to skvelý darček pre vášho manžela a užitočné.

NewAir Froster 46 môže voľne stojacu mini chladničku na pivo, 420 dolárov, NewAir.com

23. Ďalšie pekné zapínanie na zips

Alex Mill biela fleecová mikina s polovičným zipsom pre manžela

Čo môžeme povedať? Tento klasický darček k sviatku nikdy nevyjde z módy. A verzia fleecového polovičného zipsu Alexa Millea je mimoriadne atraktívna.

Alex Mill fleecová mikina s polovičným zipsom, 135 dolárov, AlexMill.com

24. Kožený víkendník

kožený víkendovka drahý darček pre manžela

Pri skutočne špeciálnej príležitosti, ako je míľnik výročia svadby, vytiahnite všetky zastávky. Hladká, pružná koža tejto luxusnej tašky sa líši od všetkého, čo sme už videli. Tento darček kričí sofistikovanosťou a určite bude trvať celý život.

Aktovka a stránka víkendy, 625 dolárov, Satchel-Page.com

25. Rozvoz pizze po vybalení z krabice

donáška mrazenej pizze jedlo pre manžela

Tento kreatívny darček je skvelým nápadom pre manžela, ktorý vždy túži po kúsku (alebo po ôsmich). Roberta's, slávna brooklynská pizzeria, začala baliť svoje koláče na drevo na celoštátnu dodávku-wahoo! Teraz ich môže vyčiarknuť zo svojho vedrového zoznamu s ochutnávkou pizze, aj keď nemôže cestovať do New Yorku.

Roberta's Pizza drevená pálená margherita 10 balení, 149 dolárov, Huckberry.com

26. Unikátna obslužná doska

štátna doska na krájanie premyslený darček pre manžela

Bez ohľadu na to, či je šéfkuchár alebo len rád hostí (má šťastie!), Jedinečná servírovacia doska je skvelým darčekom pre vášho manžela. Vyberte si jedného v tvare jeho domovského štátu, aby mal zmysel.

Amy Stringer-Mowat a Bill Mowat štátne syrové dosky, 48 dolárov za kus, UncommonGoods.com

27. Personalizované pero

darčeková sada dreveného pera na mieru pre manžela

Ak váš chlap rád čmára alebo si zapisuje svoje myšlienky, zamiluje si efektné pero, ktoré si môže vziať so sebou. Tento je personalizovateľný, preto mu vyryte jeho meno na mimoriadne sladký sviatok alebo narodeninový darček pre vášho manžela.

Personalizace Mall Konkrétne vaša prispôsobená sada pier, 30 dolárov, PersonalizaceMall.com

28. Hrnček, ktorý sleduje jeho cesty

farebný hrnček národného parku pre manžela

Ak má každý národný park na zozname vedierok, povzbudzujte ho, aby si svoje sny splnil. Tento kreatívny hrnček s farbami mu umožňuje zmapovať jeho dobrodružstvá. Musí to byť jeden z najdostupnejších a najunikátnejších darčekov pre manželov.

Candelaria Reymundo a Greg Waloszczyk hrnček farebnej mapy národných parkov, 24 dolárov, UncommonGoods.com

29. Vnútorná záhrada

Vnútorná inteligentná záhrada Click & Grow

Verte či neverte, nepotrebuje akýkoľvek vonkajší priestor na pestovanie vlastnej zeleniny a byliniek. S touto inteligentnou vnútornou záhradou môže zbierať čerstvé produkty priamo zo svojej dosky. Je to skutočne také jednoduché, ako niekoľko kliknutí.

Kliknite a rast Smart Garden 9 PRO, 260 dolárov, ClickandGrow.com

30. Pekná zbierka starostlivosti o pleť

sada starostlivosti o pleť darček pre manžela

Starostlivosť o seba je pre každého a luxusné výrobky na starostlivosť o vlasy a pokožku Scotch Porter spôsobia, že sa bude cítiť ako milión dolárov. Táto sada má všetko, čo potrebuje, aby sa staral o svoju tvár, bradu, hlavu a ešte viac citlivý oblasti. Ach, a tieto dary ho zanechajú voňavým.

Škótsky vrátnik Zbierka od hlavy po päty, 130 dolárov, ScotchPorter.com

31. Závesná toaletná taška

závesná toaletná taška personalizovaný darček pre manžela

Potrebuje miesto, kde by mohol uložiť svoju rastúcu skrinku toaletných potrieb. To je miesto, kde príde táto praktická taška na plátno. Ak nakupujete s nízkym rozpočtom, tento prispôsobený darček pre vášho manžela vyzerá oveľa drahšie, ako je.

Obchod s uzlami personalizovaná pánska závesná cestovná toaletná taška, 20 dolárov,

32. Fritéza Air

Ninja vzduchová fritéza s hranolkami a kuracím mäsom

Je to kuchynský spotrebič, pre ktorý si želal, aby sa zaregistroval: fritéza. Dajte mu dar lahodne chrumkavého jedla bez neporiadku.

Ninja 2-košíková fritéza Foodi 6 v 1 s technológiou DualZone, 180 dolárov, NinjaKitchen.com

33. Papuče navodzujúce relaxáciu

strižné mokasínové papuče

Pomôžte mu nakopnúť a oddýchnuť si v tento Deň otcov. Tieto semišové a strižné papuče nie sú len pohodlné - sú odolné aj vďaka gumenej podrážke.

RG Barry Požiarny mokasín, 84 dolárov, UpWest.com

34. Propagačná stanica

propagačná stanica rastlinný darček pre manžela

Ak hľadáte darček pre svojho manžela, ktorý je tiež rastlinným otcom, zaobstarajte mu túto skvelú propagačnú stanicu. Dokonca prichádza s prekvapivým rezaním, aby mohol začať rásť nové rastlinné deti štát.

Krajina Alice Studio stanica na rozmnožovanie sklenených trubíc, od 25 dolárov, Etsy.com

35. Mäkká šatka

osoba v dlhej sivej kašmírovej šatke

Váš manžel sa vám poďakuje za jemnú pletenú šatku, ktorá ho zahreje celú zimu. Ešte lepšie je, že tento darček k sviatku sa hodí ku všetkému.

Kašmír Gobi pletený šál, 79 dolárov, GobiCashmere.com

36. Projektor filmu

dvaja ľudia pozerajú film vonku s domácim projektorom

Toto nastavenie domáceho kina je ešte lepšie ako ísť do kina. Súprava obsahuje všetko, čo potrebuje pre dokonalý zážitok. A áno, je to skvelé aj pre hranie hier.

Packard Bell projektor a plátno domáceho kina, 98 dolárov, UrbanOutfitters.com

37. Špeciálny fotografický displej

fotografický displej sentimentálny darček pre manžela

TO foto darček je jedným z najlepších nápadov na romantické darčeky pre vášho manžela. Robte mu spoločnosť pri stole s týmto roztomilým a zmysluplným displejom. Vyplňte ho výtlačkami špeciálnych momentov vo vašom vzťahu.

Artefaktové povstanie drevený blok a výtlačky, 20 dolárov, ArtifactUprising.com

38. Zábavný hrnček

roztomilý vtipný hrnček Yoda romantický darček pre manžela

Tento romantický hrnček s rozkošnou slovnou hračkou je ideálnym výberom pre Hviezdne vojny fandiť tomutoValentínalebo Deň otcov.

Hľadajte hrnčeky Hrnček Yoda Best Husband Love You I, od 24 dolárov, Etsy.com

39. Teplé rúcho

snehový župan útulný darček pre manžela

Útulný župan nie je len dobrým darčekom na zimu. Váš manžel si bude vážiť teplé rúcho, do ktorého sa môžete zabaliť po celý rok. Toto je mrzutosť, ale je nadýchaná, rýchloschnúca a nepopierateľne luxusná.

Snowe klasický župan, 100 dolárov, SnoweHome.com

40. Odkazy na vlastné manžety

kožené manžetové gombíky personalizovaný darček pre manžela

Môže myslieť si má všetko, ale má manžetové gombíky v kvalite dedičstva? Kúpte mu tento prispôsobený kožený pár za skutočne pôsobivý darček.

Koža Kingsley personalizované kožené manžetové gombíky, 74 dolárov, Etsy.com

41. Mesačná rande

box na rande v noci roztomilý darček pre manžela

Chcete pre svojho manžela darček, ktorý stále dáva? Skúste a predplatná služba pre páry . DateBox Club vám posiela všetko, čo potrebujete pre domácu aktivitu, aby ste si ich mohli užívať raz za mesiac. Začnite tým, čo je na Deň otcov, na Valentína, na výročie alebo na prázdniny. PS: Existuje aj a digitálne predplatné to je cenovo dostupnejšie a urob si to sám.

DateBox Club predplatné, od 33 dolárov mesačne, DateBoxClub.com

matka nevesty nohavice

42. Fajčiar koktailov

osoba fajčiaca kokteil

Tento úžasný darček vnesie do jeho domácich koktailov novú chuť. Sada je dodávaná s kovovou baterkou a fajčiarskym blokom vyrobeným z suda whisky, takže je očividné, že vám prinesie epický zážitok.

Motorové sudy whisky sud sudový kokteil darčekový set, 69 dolárov, Etsy.com

43. Bezdymový táborák

vonkajší kovový bezdymový oheň

Táto najpredávanejšia požiarna jama s nízkym dymom zmení jeho palubu na dokonalé miesto na stretnutie. Bude to chcieť vyskúšať hneď, ako to rozbalí.

Iba sporák Ohnisko na ohni vo dvore Bonfire, 640 dolárov, SoloStove.com

44. Skvelý pár slnečných okuliarov

osoba, ktorá nosí červené slnečné okuliare a rifľovú bundu

Slnečné okuliare Nroda majú pôsobivý zoznam fanúšikov, od Snoop Dogga po Keke Palmer. Tento špecifický pár prichádza v čerstvej škále farieb pre moderný vzhľad klasického pocestného.

Nroda Každodenné letné slnečné okuliare, 98 dolárov, Nroda.com

45. Steak Flight

Let steakom svätého grálu

Áno, čítate správne: Môžete svojmu manželovi priniesť steaky. Presne povedané, steaky z pásika a ribeye odborne vysušené.

Holy Grail Steak Co. darčekový let pre deti vo vyššom veku, 219 dolárov, HolyGrailSteak.com

46. ​​Mikina odolná voči škvrnám

čierna nepremokavá mikina

Či už je náchylný na škvrny od jedla (rovnaké) alebo trávi veľa času v divočine, táto mikina odolná voči vode, zápachu a poliatiu je úžasná.

Niekto niekde Lifeproof sveter 2.0, 69 dolárov, SomeoneSomewhere.com

47. Pick-His-Own Candy

Krabička cukríkov s doručením

Uspokojte jeho chuť na sladké týmto kreatívnym darčekom pre vášho manžela: acukríkdodávku, ktorú si môže prispôsobiť. Potom ho prekvapíte Sugarwishom on vyberá, ktoré pochúťky dostanete. Pretože vieme, že viete, aké sú jeho obľúbené príchute, ale len pre prípad ...

Sugarwish cukrík Sugarwish, od 20 dolárov, Sugarwish.com

48. Darčeková súprava pre vonku

Darčeková sada whisky Yeti vianočný darček pre manžela

Skombinujte vášeň svojho manžela pre vonku s jeho obľúbeným nápojom. Táto elegantná sada obsahuje nie jednu, ale dve fľaše whisky Bulleit, ktorá je známa svojim odvážnym a chutným charakterom. A vďaka špičkovému cestovnému poháru YETI si môže dopriať kdekoľvek chce, od nádherného exteriéru až po váš dvorček.

Bulleit x YETI vonkajší balíček, 72 dolárov, ReserveBar.com

49. Sladké strely

ľudia vyrábajú piškóty zo sušienok a plnia ich mliekom

Na mlieko a sušienky nie ste nikdy príliš starí. Prekvapte a potešte ho touto drzou verziou klasického komba.

Nezvyčajný tovar súprava na výrobu skla a mlieka a sušienok, 20 dolárov, UncommonGoods.com

50. Zarámovaná fotografia

zarámovaná fotografia zmysluplný darček pre manžela

Rozmýšľate, čo kúpiť novému manželovi? Ak ste ešte nemali čas zarámovať žiadne svadobné fotografie, Framebridge to robí jednoducho. Odošlite svoj digitálny súbor na web, zvoľte rámček a veľkosť a potom váš vlastný obrázok zarámovaný príde pripravený na zavesenie. Aké jednoduché to je? Poštovné je tiež vždy zadarmo.

Rámový most rámovacia služba, od 39 dolárov, Framebridge.com

51. Predplatné remeselného piva

let remeselného pivného klubu

Tento kreatívny darček umožňuje vášmu manželovi prístup k najlepším pivám z celej krajiny. Teraz môže ísť pivovar skákať zo svojho gauča.

Klub remeselného piva predplatné od 45 dolárov za zásielku, CraftBeerClub.com

52. Pivný Caddy

personalizovaný darček na mieru pre manžela

Alebo, ak často navštevuje uličku „urobte si-svoj-vlastný“, tento prispôsobený darček je ideálny pre vášho manžela.

Obchod s uzlami personalizovaná drevená nádoba na fľašu piva s otváračom, 30 dolárov,

53. Stolový gril

stolový gril s mäsom a zemiakmi

Nemysleli ste si, že máte miesto na gril? Zamysli sa znova. S týmto stolovým grilom môže grilovať kdekoľvek - dokonca aj na pláži alebo v parku.

Berghoff stolové grilovanie, 249 dolárov, BespokePost.com

54. Sada na holenie pre citlivú pokožku

súprava na holenie užitočný darček pre manžela

Chlapi prisahajú, že táto prémiová súprava na holenie vám zmení život. To znamená, že je načase vymeniť starú, podskupinu vášho manžela. Výrobky boli klinicky testované, aby sa predišlo nárazom holiaceho strojčeka, s ktorými v minulosti zápasil. Zanechajú jeho pokožku vyživovanú, hladkú a čistú - úplný opak podráždenia. Aby toho nebolo málo, tento darček na poslednú chvíľu k sviatku je k dispozícii prostredníctvom Amazon Prime.

Skosenie sada na holenie, 90 dolárov, Amazon.com

55. Jemné šperky

zlatý retiazkový náhrdelník romantický darček pre manžela

Stále hľadáte nápady na romantické darčeky pre svojho manžela? Šperky sú z nejakého dôvodu klasikou. Ak to váš muž myslí so štýlom vážne, pozrite sa na Auvere. Vyberať môžete z ponuky zlatých prsteňov, náušníc a retiazok. Čokoľvek si vyberiete, bude to trvať tak, aby to vydržalo.

Auvere dlhý reťazec, 6 000 dolárov, Auvere.com

56. Nové hrnce a panvice

hrnce a panvice užitočný darček pre manžela

Kto hovorí, že najlepšie nápady na darčeky pre vášho manžela nemôžu byť praktické? Hrnce a panvice nemusia zvuk romantický, ale ak zúfalo hľadá lepší riad, tento darček mu prinesie srdce. Abbio vyrába výrobky, ktoré znamenajú podnikanie - sú navrhnuté na každodenné varenie, jednoduché čistenie a široké spektrum použití.

Mať Sada, 355 dolárov, AbbioKitchen.com

57. Veselá kartová hra

Čo si pamätáš? vtipný darček pre manžela

Ak je meme kráľom, zaobstarajte svojmu manželovi túto veselú kartovú hru. Je to malý, vtipný nápad na darček, ktorý ho zabaví na niekoľko hodín.

Čo si pamätáš? hra, 30 dolárov, UrbanOutfitters.com

58. Darčeková sada pre golfistu

darčeková sada s vínom a golfom

Prekvapte manžela golfistu niečím čerstvým a novým. Táto darčeková sada s golfovou tematikou poctí jeho obľúbený šport lahodným vínom. Každé balenie obsahuje fľašu (alebo dve!), Šálky, odpaliská a golfový uterák z mikrovlákna.

Argaux „Golfová súprava Gaux, od 35 dolárov, Argaux.com

59. Chutné koktailové bitky

kokteil bitters jedinečný darček pre manžela

Nakupovanie pre chlapa, ktorý vie, ako s ním zatriasť? Zaobstarajte si do svojho života znalca koktailov súpravu bitterov s jedinečnou príchuťou, ktoré môže použiť na výrobu klasických alebo podpisových nápojov.

Hella Cocktail Co. sada koktailových bitterov, 35 dolárov, UncommonGoods.com

60. Novotný zapaľovač

Game Boy zapaľovač jedinečný darček pre manžela

Hľadáte malý darček pre manžela hráča? Nikdy sme si nemysleli, že by sme zapaľovač označili za roztomilý, ale tento najpredávanejší zapaľovač inšpirovaný Game Boy je presne to. Kúpte si ho ako a Plnička vianočných pančúch alebo zábava len preto, že darček .

Laserové gravírovanie Red Dot Otočný zapaľovač inšpirovaný Nintendo Game Boy, 30 dolárov, Etsy.com

61. Ekologické puzdro na telefón

ekologický darček na telefón pre manžela

Znížte plastový odpad tým, že svojmu manželovi zaobstaráte puzdro na telefón Pela. Sú úplne kompostovateľné, čo je samo o sebe výkon, ale sú aj atraktívne. Bonus: Tento je dodávaný s praktickým vreckom na karty.

podľa prípadu ekologické puzdro na peňaženku iPhone, 60 dolárov, PelaCase.com

62. Chladiaca stolička

chladiaca stolička jedinečný darček pre manžela

Tento darček na mieru je praktickým darčekom pre kempingového alebo rybárskeho manžela. Chladič s monogramom slúži aj ako sedadlo, čo mu pomôže zbaliť svetlo.

Obchod s uzlami personalizovaná čierna skladacia chladiaca stolička v Monogram Embroidered, 30 dolárov,

63. Praktická batožina

príručná batožina darček pre manžela

Tento elegantný prenosný počítač má niečo, čo väčšina ostatných nemá: prednú priehradku s puzdrom na prenosný počítač. Zjednoduší to vytiahnutie jeho techniky, čo je praktické v bezpečnostnej linke a kým čaká na nástup. Teraz si už len jeden musíte zaobstarať.

Calpak Hue príručná batožina s vreckom, 195 dolárov, CalpakTravel.com

64. Kuchynské príslušenstvo Rockin '

Doska na rezanie dreva Taylor Guitars

Ak je samozvaným gitarovým nadšencom, ohromí ho ohľaduplnosť za touto chladnou doskou. Je vyrobený zo zvyškového dreva použitého na výrobu známych gitár Taylor.

Stella Falone reverzibilná malá doska na krájanie, 129 dolárov, StellaFalone.com

65. Pohodlné pyžamo

červené nohavice do pyžama

Najlepší vianočný darček pre vášho manžela? PJ, ktoré môže nosiť, aby otvoril svoje ďalšie darčeky. Ale úprimne, bude chcieť nosiť tieto útulné joggerky na spanie každú noc v týždni. Hľadáte pyžamové nohavice s trochou väčšej osobnosti? Pozrite sa na „dobrodružné“ vzorce. Môžete dokonca získať aj seba zodpovedajúce spoločenské oblečenie .

MeUndies pánske spoločenské nohavice v Cabernete, 68 dolárov, MeUndies.com