Hlavná Darčeky 68 najlepších nápadov na svadobný darček v tomto roku

68 najlepších nápadov na svadobný darček v tomto roku

Nakupovanie v okolí? Máme vás pokrytých. Pár s úsmevom rozbaľujúci svadobný dar Fotografovanie Iris Mannings
  • Emily je spisovateľka a redaktorka, ktorá sa špecializuje na nákupný obsah
  • Predtým, ako sa pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, Emily napísala pre Martha Stewart Weddings
  • Emily má bakalársky titul z Vassar College
Aktualizované 31. marca 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Vymyslieť perfektný svadobný dar nie je vždy jednoduché. Zjednodušene povedané, rôzni ľudia majú radi rôzne veci. Preto si novomanželia nájdu čas na vytvorenie prispôsobených svadobných registrov - a zoznam prianí manželov je vždy tým najlepším miestom, kde môžu hostia začať hľadať. ( Psst : Ak je váš pár registrovaný v Lizapourunemerenbleus, zoznam jeho prianí nájdete tu.) Niekedy však svadobní hostia potrebujú nápady na svadobné darčeky hľadať inde. Keď ste v núdzi, môžete sa spoľahnúť na tento zoznam najlepších svadobných darov.

Ste zapojení a pripravení zaregistrovať sa? Táto inšpirácia nie je len pre hostí. Hľadali sme vysoké a nízke ceny svadobných darov, ktoré majú manželia radi, od tradičných vecí po jedinečné darčeky, ktoré v obchodnom dome neuvidíte. Pomocou registra svadieb Knot môžete pridávať položky (odkiaľkoľvek!) Do vášho zoznamu želaných prianí.

V tomto článku:

Ak chcete získať ďalšie rady týkajúce sa darčekov, pozrite sa na nášho kompletného sprievodcu etiketa svadobného daru . Môžeme vám tiež pomôcť zistiť svoje rozpočet na svadobný dar v niekoľkých jednoduchých krokoch. A ďalšie nápady na darčeky nájdete v najnovších víťazoch cien Lizapourunemerenbleus Registry Awards.

Klasické svadobné darčeky

Tradičné darčeky, ako napríklad kuchynský riad a spotrebiče, sú jednými z najpraktickejších darčekov. Sú to tiež darčeky, ktoré sú najčastejšie pridávané do svadobných matrík párov. Ak sa novomanželia už zaregistrovali na typ daru, ktorý máte na mysli, splňte jeho prianie a kúpte im presne to, čo si vybrali - budú mať veľkú radosť. Ak sa neprihlásili na klasické svadobné darčeky, môže to byť tým, že už tieto veci majú. Využite svoje znalosti páru a akékoľvek stopy z ich svadobného registra, aby ste im poskytli niečo, čo ešte potrebujú. Ak máte pochybnosti, obráťte sa na tento zoznam nadčasových (ale stále kreatívnych) svadobných darov, ktoré doplnia ich domov alebo zmodernizujú ich staré vybavenie. Potom pokračujte v posúvaní a hľadajte ďalšie jedinečné nápady a inšpirácie na svadobné darčeky.

dlhé šaty na svadobnú hostinu

1. Robotický vysávač iRobot Roomba E5 s podporou WiFi

Inteligentné vysávanie Roomba a aplikácia iRobot

Páry sa tohto vákua iRobot nevedia nabažiť. Vážne - je to jeden z top svadobné darčeky . Je to preto, že jeho inteligentné senzory plne automatizujú čistenie. Prístroj ľahko kĺže po podlahách z koberca, dlažby a tvrdého dreva a nasáva nečistoty, prach a špecialitu vysávača: chlpy domácich zvierat a srsť. S pomocou aplikácie dokonca navrhne dodatočné čistenie počas peľovej alebo dovolenkovej sezóny. Či už sú novomanželia alergici alebo veľmi chlpatá mačička, tento klasický svadobný dar im môže jednoducho zmeniť život. Vitajte v budúcnosti, priatelia.

350 dolárov | Uzol

2. Libbey Signature 12-kusové triedené poháre na víno

pohár na červené víno a pohár na biele víno

Zálohovať poháre na víno nie je nikdy zlý nápad. Táto základná sada obsahuje šesť pohárov červeného vína a šesť pohárov bieleho vína. To stačí na zábavu ich rodičov alebo najbližších priateľov.

77 dolárov | Uzol

3. Príloha k lisu na cestoviny KitchenAid

Stojanový mixér KitchenAid na výrobu cestovín

Ak už niekto zachytil stojanový mixér KitchenAid (alias najklasickejší svadobný dar zo všetkých), prekvapte pár zábavným nadstavcom, vďaka ktorému bude ich stroj oveľa lepší. Tento lis na cestoviny z nich za chvíľu urobí majstrov rezancov.

180 dolárov | Uzol

4. Toastovač Smeg 2-plátok

retro strieborný hriankovač

Toto nie je bežný hriankovač. Je to skvelá opekačka. Smegove návrhy inšpirované vinobraním premenia základné kuchynské náležitosti na elegantnú domácu výzdobu hodnú Instagramu. Ak sa manželia chystajú vymeniť štartovacie zariadenie, bude tento špičkový spotrebič vítanou inováciou.

170 dolárov | Verishop

5. Naše miesto poháre na pitie

zelené, oranžové, hnedé a číre poháre na pitie

Poháriky s tónovaným sklom sú štýlové a nepochybne všestranné. Tieto šálky sú vhodné do umývačky riadu, mikrovlnnej rúry a sú vhodné na všetky druhy nápojov (a občerstvenie). Zemité farby sú navyše v trende. Ešte lepšie je, keď sa okuliare skladajú pre esteticky príjemné uloženie.

Od 50 dolárov | Naše miesto

6. Artefakt Uprising Drevo Svadobný box

drevená krabička na pamiatku s vyrytou špeciálnou frázou

Toto je nadčasový darček, pre ktorý ich zrejme nenapadlo zaregistrovať: krásny kontajner na pamiatku určený na ukladanie svadobných spomienok. Táto škatuľa je vyrobená z regenerovaného dreva a opatrená výrazom „od dnešného dňa“. Je to perfektný domov pre tlač fotografií a iné svadobné suveníry.

Od 65 dolárov | Artefaktové povstanie

7. Hamilton Beach 4 Qt. Výrobca zmrzliny

biely elektrický výrobník zmrzliny

Ak je ich kuchyňa už dobre zásobená, je načase popremýšľať. Tento zmrzlinovač je kreatívny svadobný dar, ktorý stále patrí do klasickej kategórie (spotrebiče). Dodáva sa s 20 rôznymi receptami na jednoduché a sladké DIY dezerty.

37 dolárov | Uzol

8. Sada 20-dielnych grilovacích nástrojov Cuisinart

rôzne kovové grilovacie nástroje v úložnom boxe

Keďže vonkajšie stolovanie je obľúbenejšie ako kedykoľvek predtým, pár už možno investoval do dobrého grilu. Majú však tie správne nástroje, ktoré im skutočne pomôžu zlepšiť ich skúsenosti? Táto sada obsahuje všetky grilovacie potreby, o ktorých ani nevie, že ich potrebujú, od držiakov kukurice až po digitálnu teplotnú vidlicu.

53 dolárov | Uzol

9. Libbey Acacia Cake Dome With Lid

koláč na dreve stojan pod sklenenou kupolou

Zábavný fakt: Tento pekný servisný softvér je najobľúbenejším darom registra v dvoch rôznych štátoch. Páry na celom svete však dobre využijú jeho viacúčelový dizajn. Kým stojan z prírodného dreva pojme všetky druhy pečiva, koláče a košíčky vyzerajú obzvlášť pekne pod elegantnou sklenenou kupolou. V zásade sa tento darček stane základným prvkom narodeninovej oslavy.

55 dolárov | Uzol

10. Zwilling J.A. Rezbárska sada Henckels Twin Four Star II

kovová rezbárska vidlica a nôž s čiernymi držadlami

Ako mnoho párov starne, začínajú brať povinnosti súvisiace s hosťovaním na dovolenke. Táto vysokokvalitná rezbárska sada je jediná, ktorú kedy budú potrebovať. Medzi ostrým presným nožom a robustnou servírovacou vidličkou sa novomanželia nikdy nebudú musieť stresovať tým, že sa budú hrabať pred morom.

200 dolárov | Uzol

Jedinečné svadobné darčeky

Zaujíma vás, čo dať párom, ktoré už majú všetko? Odpoveď je jeden z týchto skvelých svadobných darov. Máme veľa kreatívnych nápadov, ktoré posunú ich novomanželský život na ďalšiu úroveň. Tieto jedinečné nálezy sú skutočne jedným z najlepších svadobných darov.

modrozelené šaty družičky Davidove svadobné

11. Kompletná 2-dielna súprava na pečenie pizze

pizza kameň s kovovou rezačkou a servírovacím tanierom

Po prvé, tento kameň na pizzu vhodný do rúry zapôsobí na manželský pár. Potom zapôsobí na každého, kto vidí (a ochutnáva) ich domáce pizze. Sada obsahuje rotačný nôž, ktorý pretína chrumkavé kôrky, a servírovací podnos, aby si svoje výtvory ľahko preniesli z rúry na stôl.

125 dolárov | Uzol

12. DOMOV SERÉNY Difúzor elektrickej aromaterapie Supernova

rozjasňovač aromaterapie s drevenou základňou

Po tom všetkom plánovaní svadby mohli manželia využiť poriadny relax. Urobte im dobrú službu tým, že im pomôžete zmeniť svoje novomanželské hniezdo na svätyňu. Tento sofistikovaný rozptyľovač vône provonia ich domov ako luxusný hotel. Je to jedinečný svadobný dar, ktorý neuvidia.

70 dolárov | Nordstrom

13. PhoneSoap UV Sanitizer HomeSoap

osoba používajúca dezinfekčný box HomeSoap UV

Číhajúce mikróby sa pre tento neobvyklý, ale geniálny svadobný dar nehodia. Zariadenie HomeSoap používa technológiu UV na dezinfekciu niektorých z najčastejších predmetov domácnosti, ktorých sa manželia dotýkajú. Telefóny, tablety, diaľkové ovládače televízora, herné ovládače - táto špeciálna škatuľka sa zmestí do všetkého. Dva vstavané porty mu navyše umožňujú nabíjať a zároveň dezinfikovať. Čo by mohlo byť vhodnejším svadobným darom pre dnešnú dobu?

200 dolárov | Uzol

14. Základné informácie o kuchyni domu Spice

najrôznejšie kuchynské korenie na ležanie

Korenie je nevyhnutnosťou v kuchyni, tak prečo sa k nemu neprihlási viac ľudí? Keď dáte páru upravenú štartovaciu sadu od The Spice House, nedáte im len dobrý svadobný dar. Dáte im dobrý svadobný dar nápad pre budúcnosť.

Od 68 dolárov | Dom korenia

15. Sada farebných skiel Estelle z 2 ručne fúkaných skiel

okuliare na farebné skaly v antickom štýle Rocky Luten & Ty Mecham

Prekvapte pár súpravou nádherných nízkych loptičiek. Z tohto remeselne vyrobeného nápoja vyžaruje moderná elegancia. Je to dar, vďaka ktorému sa znalci jemnej nálady budú cítiť dobre.

85 dolárov | Jedlo 52

16. Darčekový poukaz Wine.com

Krabica Wine.com vedľa rôznych vín

Darčekový poukaz môže byť skutočne premyslený svadobný dar. Vyberiete si obchod, o ktorom viete, že ho budú milovať, a potom spolu vyberú niečo špeciálne-win-win! Do registra Lizapourunemerenbleus Registry Store sme načítali množstvo darčekových poukážok, z ktorých si môžete vyberať, ale tento je skvelým pomocníkom pre páry popíjajúce víno. Doprajte mladomanželom oslavnú fľašu podľa vlastného výberu. Bonus: Tento svadobný dar na poslednú chvíľu je doručený e-mailom.

Od 25 dolárov | Uzol

17. Sada na piknikový kôš na piknik Time Pioneer

plátenný piknikový kôš plný piknikových potrieb v lese

Položte základy romantického rande - všetko, čo pár potrebuje pridať, je víno (pozri vyššie) a syr. Tento elegantný plátenný piknikový kôš je plný všetkého, čo by si dvojica mohla kedy priať, k elegantnému jedlu na tráve. Hovoríme o tanieroch, obrúskoch, striebre, o prácach ... a samozrejme o károvanej piknikovej deke.

176 dolárov | Saks Piata Avenue

18. YETI Rambler 20 Oz. Sada pohárov 2

biela Sada dvoch izolovaných pohárov YETI Rambler

Takmer každý má využitie pre odolný, izolovaný pohár. Táto sada párov je skvelým svadobným darom pre spolupracovníkov, priateľov a príbuzných, pre ktorých sa bežne ťažko nakupuje.

60 dolárov | Uzol

19. Sada palaciniek na materiál a jedlo+ľudí

kovová metla, palacinková zmes a lyžica s modrým držadlom

Táto jedinečná darčeková sada je perfektnou výhovorkou pre pár na raňajky. Pekná metla na šľahanie, šikovná kovová lyžička a skvelá zmes na cesto pre dokonalý (prečítajte si: najpohodlnejší a najchutnejší) spôsob, ako pripraviť palacinky.

50 dolárov | Materiál

20. House of Marley Rozmiešajte bezdrôtový gramofón

drevený gramofón House of Marley

Ak je hudba ich džemom, tento ekologický gramofón je pravdepodobne priamo v ich uličke. Elegantný dizajn je vyrobený z udržateľných materiálov a vďaka technológii Bluetooth ponúka zážitok z bezdrôtového počúvania.

250 dolárov | Marleyov dom

21. Stan The North Face Eco Trail pre 2 osoby

modrý a žltý stan pre dve osoby

Nakupovanie pre outdoorových nadšencov? Pozdravte tento jedinečný svadobný darček. Tento kempingový stan ich udrží v teple, suchu a pohodlí s dostatkom priestoru pre dvoch. Ďalšie predajné miesta? Je ľahké ho zostaviť a je vyrobený z recyklovaných materiálov.

249 dolárov | Uzol

22. Elektronická váha na batožinu TUMI

digitálna váha na batožinu

Niektoré z najlepších svadobných darov pre páry riešia bežné nepríjemnosti. S touto batožinovou váhou po ruke sa už nikdy nebudú musieť starať o poplatky za ďalšiu batožinu. Teraz je to pekný svadobný dar, ktorý môžete dostať pred svadobnou cestou!

50 dolárov | Uzol

Roztomilé svadobné darčeky

Ak poznáte tento pár skutočne dobre, máte o niečo väčšiu tvorivú slobodu. Možno ste už niečo kúpili z registra na svadobnú sprchu . Možno nakupujete unikát zásnubný darček ktoré ctí váš tesný vzťah s manželmi. Bez ohľadu na to, tieto sladké a osobné darčeky predstavujú mimoriadne špeciálne svadobné darčeky pre najlepšieho priateľa alebo blízkeho člena rodiny.

23. Fotografická tlač križovatky lásky od Patricie Carlin

zarámovaná fotografia vlastných pouličných značiek

Bytový dekor je obzvlášť náročné kúpiť pre niekoho iného. Ale keď si nakupovanie za BFF s ktorým štýlom sa dobre vyznáš, sa z umeleckých diel stane férová hra. Naši čitatelia zbožňujú tento sentimentálny výtlačok, ktorý predstavuje jedinečný vzťah páru. Symbolizujte to vtedy, keď sa ich cesty prvýkrát skrížia a milostný príbeh, ktorý odvtedy rozkvitol.

Od 75 dolárov | Nezvyčajný tovar

24. Sada kamier pre páry Adventure Challenge

Kniha a fotoaparát edície Adventure Challenge Couples Edition

Tu je ďalší out-of-the-box svadobný dar pre pár, ktorý má všetko: zoškriabateľný denník aktivít plný ročných roztomilých a kreatívnych nápadov na rande. Každý dátum je úplným tajomstvom, až kým sa nepoškodí, čo dáva milovníkom dobrodružstva veľa čerstvých a vzrušujúcich vecí, na ktoré sa môžete tešiť. Najlepšie na tom je, že kniha je vybavená fotoaparátom na zachytávanie spomienok. Ponúkajte 10% zľavu do júla a augusta s naším exkluzívnym kódom THEKNOT10.

185 dolárov | Dobrodružná výzva

25. Neobvyklý tovar vaša, moja a naša sada na dekantér

Art Deco Vaša, moja a naša karafa a okuliare

Táto sada karafy je elegantná a rozkošná z rovnakých dielov. Dizajn Art Deco okamžite zvýši ich domáci bar, zatiaľ čo leptaná správa je roztomilou pripomienkou toho, že zdieľanie je dôležité.

65 dolárov | Nezvyčajný tovar

26. Svetová cestovná mapa Canvas Sows Pushpin

veľká modrá mapa sveta so špendlíkom

Poskytnite svetobežníkom roztomilý spôsob, ako sledovať ich manželské cesty, začínajúc medovými týždňami. Táto špendlíková mapa je štýlová a jednoduchá a navyše je skvelým pomocníkom pri konverzácii. Prispôsobte si cenovú ponuku a farbu a máte svadobný dar pre priateľov, ktorý skutočne vyniká.

159 dolárov | Plátenné sľuby

27. Kate Spade New York All in Good Taste Ampersand Trivet

kovový ampér a trivet

Tento ampersand trivet je roztomilým prikývnutím k ich spolupatričnosti, ale je tiež praktický. Objekt z nehrdzavejúcej ocele ochráni ich stôl pred trúbením teplých jedál.

21 dolárov | Uzol

28. Sada 2 leptaných fliaš na šampanské od Jennifer Francis Fillinger

faux bois šampanské flauty leptané iniciálami

Na zdravie manželskému životu! Tieto romantické flauty na šampanské sú roztomilým doplnkom klasického svadobného darčeka. Každý z nich zobrazuje iniciály páru a dátum svadby na rustikálnom pozadí faux bois.

85 dolárov | Nezvyčajný tovar

29. Vlastné súradnice Baumbirdy čl

umelecká tlač čiernobielych súradníc

Je pravdepodobné, že svadobné miesto páru má v ich srdciach špeciálne miesto. Tento zmysluplný svadobný dar mení súradnice na moderné umelecké dielo. Namiesto toho ste si mohli vybrať aj ich rodné mesto alebo miesto, kde sa stretli. Bez ohľadu na to sa ich vaša ohľaduplnosť dotkne.

Od 24 dolárov | Razené

30. Čas od spustenia hodín od Che-Wei Wang a Taylor Levy

malé kapsulové hodiny, ktoré sledujú čas

Odpočítavali do svadobného dňa. Teraz môžu s týmto kreatívnym darom spočítať každú nádhernú minútu manželského života. Tento roztomilý a šikovný gadget je zmysluplným spôsobom, ako si pripomenúť novú kapitolu, do ktorej sa pustili.

199 dolárov | Nezvyčajný tovar

31. Zlatá fólia mesta Patrina Paperie

umelecká tlač mapy zlatej fólie

Česť láske, ktorá je rovnako dobrá ako zlato, pomocou tejto sentimentálnej mestskej tlače. Umelec vytvára zmysluplné mapy z luxusnej zlatej fólie. Umelecké dielo je nezarámované, aby ste (alebo pár) mohli byť kreatívni s prezentáciou.

Od 18 dolárov | Etsy

32. Syrová rada pre plemená psov od Toma Casha

doska z dreveného syra v tvare psej hlavy

Ak je špičatý pár tohto páru, je to pre nich svadobný dar. Objednajte si syrovú dosku podľa podoby ich domáceho maznáčika a stane sa stredobodom pozornosti ich pultu. Ako je to pre roztomilý svadobný darček pre tvojho najlepšieho priateľa?

minimálna veľkosť garáže
45 dolárov | Nezvyčajný tovar

Cool svadobné darčeky

Hľadáte ďalšie svadobné darčeky s charakterom? Od inovatívnych produktov, ktoré nikdy predtým nevideli, až po premyslené darčeky, ktoré idú o kilometer ďalej, sme našli to, čo v najmodernejších pároch povie „cool!“

33. Darčeková karta Airbnb

červená darčeková karta s logom Airbnb

Ako sme už povedali, darčekové karty prinášajú skvelé nápady na svadobné darčeky na poslednú chvíľu. Sponzorujte ďalšiu romantickú dovolenku páru pomocou darčekovej karty Airbnb. Pomôžete im prejsť iným cieľom z ich zoznamu vedier.

Od 100 dolárov | Uzol

34. Systém konzervovania vína Coravin Model Five

pár používajúci systém konzervovania vína Coravin

Nebuďte prekvapení, ak tento pár dostane a veľa gratulačného vína. Tento inovatívny darček im umožňuje všetko vyskúšať bez toho, aby ste stratili drahocennú kvapku. S Coravinom si môžu sami naliať chuť (alebo plný pohár) bez toho, aby odškrtli fľašu. Brilantné, vieme. Je to úžasný doplnok, ktorý máte poruke, keď sa nedokážu oddať plnej fľaši - alebo keď hostia skupinu hostí s rôznymi preferenciami vína.

250 dolárov | Na stole

35. Prebieha vo vrecku

tmavozelený príručný kufor s vonkajším vreckom z nylonu

Away robí trendovú batožinu, ktorú začínate vidieť všade. Tento nový kufor je však ešte chladnejší ako pôvodný kufor značky. Okrem cestovnej batérie na nabíjanie na cestách (niečo, bez čoho by manželia nevedeli, ako žili) je tu aj vonkajšie vrecko odolné voči vode, vďaka ktorému je príprava na bezpečnostnú linku oveľa menej hektická.

275 dolárov | Preč

36. Click & Grow Smart Garden 3

zlatá vnútorná inteligentná záhrada Click & Grow

Keď varíte pre dvoch, je vždy výzvou použiť celé balenie byliniek z obchodu s potravinami. Click & Grow to robí, aby si manželia mohli pestovať svoje vlastné - bez tradičnej záhrady alebo akýkoľvek vonkajší priestor. Táto vnútorná záhrada automatizuje každý krok procesu, od poskytnutia vody a živín rastlinám až po správne množstvo svetla. Okrem byliniek môže pestovať ovocie, zeleninu a kvety. Inými slovami, vážne to ovplyvní hru mladomanželov v obloha.

110 dolárov | Kliknite a rast

37. Sporák Yukon 27 'Ohnisko

ľudia vyrábajúci s

Tento mimoriadne chladný svadobný dar premení dvorček manželov na obľúbené miesto na stretnutie. Ohnisko Yukon je navrhnuté tak, aby vytváralo dlhotrvajúce ohne bez akéhokoľvek otravného dymu.

500 dolárov | Uzol

38. Štítky na prenosnú nabíjačku CALPAK

kožené visačky na batožinu v rôznych farbách

Zabráňte nízkemu výkonu na dlhej ceste (napríklad na svadobnej ceste) s týmto skvelým nápadom na svadobný darček. Pretože nikto nechce prísť o tašky - alebo o nabitie telefónu.

32 dolárov každý | CALPAK

39. Whisky Peaks Mountain Decanter

sklenená karafa s horským dizajnom

Niekedy sa karafy cítia prehnané. Nie tento. Z vnútra tohto starostlivo vyrobeného plavidla sa dvíha ručne fúkaná hora. Je to rozprávajúci kus, ktorý ohromí každého páru v prírode. Bonusové body, ak plánovali svadobnú cestu vo vysokej nadmorskej výške.

65 dolárov | Huckberry neónový žltý reproduktor v malej lodi

Každý, kto počúva hudbu, môže použiť pekný prenosný reproduktor. Tento pár s rozhraním Bluetooth zaisťuje bezproblémový zážitok z počúvania kedykoľvek a kdekoľvek. Je tiež vodeodolný, čo zaisťuje mimoriadny pokoj.

129 dolárov | Uzol

41. Godinger Silver Art Co. Sada 4 pohárov na whisky Isla

sada štyroch šesťhranných pohárov na whisky

Štýlový sklenený tovar je vždy dobrým svadobným darom. Tieto šesťuholníkové krištáľové okuliare sú moderné a rafinované - rovnako ako chladný pár.

40 dolárov | Uzol

42. Inteligentný fotorámček Nixplay

digitálny fotorámček zobrazujúci obrázok manželského páru

Je to digitálny svet, predstavte im preto tento digitálny rámik na obrázky. Nixplay umožňuje priateľom a rodine zdieľať obrázky online a okamžite ich zobrazovať. Dvojica ho môže použiť na ukladanie, odosielanie a predvádzanie všetkých svojich obľúbených spomienok na fotografie.

biblické verše o hľadaní manželky
Od 180 dolárov | Nixplay

43. Ponorný obehový systém Sous Vide

steak z varenia sous vide zariadenia

Uspokojte serióznych domácich kuchárov s touto inteligentnou kuchynskou pomôckou. Tento presný hrniec používa technológiu profesionálnej úrovne na ohrev jedla na presnú teplotu. Čo to znamená, že už nie je mäso podvarené alebo prevarené. Ale sous vide nie je skvelé len na steaky. Pár sa chystá zažiť všetky svoje obľúbené jedlá - od zeleniny po vajíčka - úplne novým spôsobom.

200 dolárov | Uzol

44. Libbey Craft Brews 6-dielna súprava rozmanitých nápojov

šesť rôznych remeselných pivných pohárov

Priaznivci remeselného piva vedia, že sklo robí rozdiel. Táto skvelá súprava je dodávaná so špeciálnym nápojom na všetko od stoutov po pilsners. Teraz si môžu priniesť plný zážitok z pivovaru domov.

34 dolárov | Uzol

Malé svadobné darčeky

Svadobné dary nemusia byť veľké, aby mali veľký vplyv. Niektoré z najnutnejších a najzábavnejších domácich potrieb sú tiež cenovo najdostupnejšie. Tieto malé svadobné darčeky balia punč za 50 dolárov alebo menej.

45. DASH 2 Qt. Kompaktná fritéza

malá červená fritéza na hranolky

Fritézy sú teraz v móde, ale na ich získanie nemusíte míňať veľa peňazí. Podľa našich údajov je tento cenovo dostupný výber v súčasnosti jedným z najobľúbenejších darčekov v registri. Kompaktný dizajn šetrí párom priestor bez obetovania chuti. Kúpte si ju vo vodnej, čiernej, červenej alebo sivej farbe za pouhých 50 dolárov.

Od 50 dolárov | Uzol

46. ​​Stojan na gril Cuisinart Taco

tacos na roštu taco taco

Na utorok v Taco zabudnite. Tento šikovný stojan na grilovanie ponúka tacos s vynikajúcou chuťou každý deň v týždni. Funkčný tvar opečie tortilly, roztaví syr a robí montáž úplným vínom.

13 dolárov | Uzol

47. Syrová doska a tanier Anolon Pantryware

syr a sušienky na mramorovej a drevenej doske

Táto elegantná servírovacia doska vyzerá oveľa drahšie, ako je. Kombinácia gréckeho mramoru a teakového dreva vytvára elegantný asymetrický dizajn. Ak pár miluje dobro deli doska , ocenia tento atraktívny doplnok do svojej kuchyne.

40 dolárov | Uzol

48. Sur la Stolový sklenený olej a ocot

sklenená nádoba na olej a ocot s korkovými zátkami

Táto sklenená karetka musí byť jedným z našich obľúbených nápadov na malé svadobné darčeky. Vo vonkajšej fľaši je olej, vo vnútornej fľaši je ocot. Po naplnení je to krásne jednoduchá a pohodlná servírovacia nádoba. V skutočnosti to vyzerá tak bez námahy elegantne, mladomanželia to nikdy nebudú chcieť dať dole zo svojho jedálenského stola.

25 dolárov | Na stole

49. Zwilling J.A. Henckels Sada 2 hrnčekov Sorrento Plus

hrnčeky na kávu s dvojitou stenou, sada dvoch

Káva vyzerá lepšie - a dovolíme si tvrdiť, že aj lepšie chutí - v týchto sofistikovaných hrnčekoch. Sú to malé vylepšenia, ktoré dvojici trochu spríjemnia rána.

32 dolárov | Uzol

50. Stub Ceramics 9 'Round Pie Miska

červená a biela keramická koláčová miska

Keďže je toho toľko, čo je potrebné sledovať, pre páry je ľahké zabudnúť na niekoľko príjemných miest, ktoré majú v registri. Kvalitný koláčový pokrm pre nich nemusí byť v tejto chvíli najdôležitejší, ale nikdy nie je na škodu, ak ho máte. Tento keramický riad je príjemný pre oči a tiež sa ľahko čistí.

30 dolárov | Uzol

51. Libbey Sada 8 futbalových pohárov

poháre na pivo v tvare futbalu

Je herný deň veľkou súčasťou partnerského vzťahu? Ukážte im, ako dobre ich poznáte, s týmito zábavnými okuliarmi v tvare pohára. Je to ten malý, ale premyslený svadobný dar, ktorý určite bude dotykom.

27 dolárov | Uzol

52. Súprava 12-dielnej oblátkovej utierky T-Fal

tyrkysovo modré a biele utierky

Očarujúce? Nie. Neuveriteľne užitočné? Áno. Nikto sa nebude sťažovať na pekné, savé, v práčke umývateľné utierky. Tieto utierky sú vyrobené z trendovej vaflovej textílie a ponúkajú mix roztomilých farieb a vzorov. Garantujeme, že budú použité.

34 dolárov | Uzol

53. Sviečka šampanského Jonathan Adler

zlatá sviečka vedľa otvoreného boxu na sviečky

Tento svadobný dar hovorí „na zdravie“ novým spôsobom. Vôňa inšpirovaná šampanským urobí z ich domova príjemnú vôňu; kovová nádoba sa stane ich domovom pozri vymyslený.

47 dolárov | Uzol

54. Súprava žulovej malty a tĺčika IMUSA

sada žulovej malty a tĺčika

Ak si dvojica vždy nájde cestu k čipsom a omočí sa pri každom stretnutí, zaobstarajte jej tento užitočný svadobný dar. S ním si budú môcť slobodne pripraviť všetku salsu a guac, po ktorých zatúžia.

17 dolárov | Uzol

55. Sklenená kokteilová trepačka Cambridge Silversmiths

kokteilová trepačka s receptami na skle

Vyhnite sa hádaniu z miešania klasických nápojov tým, že darujete páru tento kokteil. Recepty sú vytlačené priamo na sklenenú podložku, aby ste uľahčili barmanstvo doma. Je to zábavné príslušenstvo, ktoré môžete rozšíriť o ich rastúcu zbierku nevyhnutných kokteilov.

23 dolárov | Uzol

56. Súprava 5-dielnych pozinkovaných tyčových nástrojov Cambridge Silversmiths

tyčinky z ružového zlata s pozinkovanými kovovými držadlami

A čo je to bar bez niekoľkých ďalších štýlových nástrojov na bar? Táto fantasticky vyzerajúca súprava obsahuje všetko, čo musíte mať: jigger, barovú lyžicu, sitko a otvárač na fľaše, plus pár klieští na ľad.

46 dolárov | Uzol

57. Zóna Minimalistická sada 6 silikónových podložiek

silikónové podložky v zemitých farbách Tie Mecham & Rocky Luten

Chráňte ich nový nábytok pomocou všestrannej sady tácok. Tieto sú vyrobené z protišmykového silikónu a sú dodávané so stojanom na skladovanie.

30 dolárov | Jedlo 52

58. Sada 4-dielneho riadu Ayesha Curry

sada štyroch drevených kuchynských potrieb

Ak sa manželia zaregistrovali na nepriľnavý riad, uistite sa, že máte správne kuchynské pomôcky. Kov poškriabe ich hrnce a panvice, ale nástroje v tejto drevenej súprave nie.

26 dolárov | Uzol

Luxusné svadobné darčeky

Luxusné darčeky nie sú v žiadnom prípade povinné, ale ak ste na trhu, sme tu pre vás. Či už nakupujete módu alebo funkciu, tieto luxusné svadobné darčeky nesklamú.

nápady na narodeninové darčeky pre manželku

59. Bric's Capri 27 '4-kolesový rozšíriteľný károvaný kufor

námornícky modrý, zlatý a kožený kufor

Čo hovoríte na úplne nový kufor od tejto luxusnej značky batožiny? Táto zapísaná batožina skontroluje všetky škatule: Je priestranná a odolná, ľahko sa s ňou manévruje a je vybavená zámkom schváleným TSA. Kožené akcenty ešte viac pozdvihujú nadčasový dizajn.

395 dolárov | Uzol

60. 2-šálkový kávovar a espresso Philips s napeňovačom mlieka

čierny kávovar s dvoma šálkami kávy

Najlepšia časť o tomto popadanom kávovare? Uvarí dve lahodné šálky naraz. Ľahko použiteľné ovládacie prvky a pripevnený napeňovač mlieka prispievajú k luxusnému zážitku.

549 dolárov | Uzol

61. Sada 6-dielnych organických uterákov Coyuchi Cloud Loom

modrošedá súprava nadýchaných bavlnených uterákov

Uteráky Coyuchi sľubujú kúpeľný zážitok doma. Sú pôsobivo mäkké, hrejivé a savé, nehovoriac o tom, že sú vyrobené zo 100% organickej bavlny. Je to ten druh svadobného darčeka, pri ktorom môžete mať naozaj dobrý pocit.

198 dolárov | Uzol

62. Le Creuset 1,25 Qt. Pískajúca varná kanvica

oranžová čajová kanvica Le Creuset s čiernou rukoväťou

Kuchynský riad Le Creuset je vyhľadávaný z nejakého dôvodu: Je vyrobený tak, aby vydržal a bol jednoducho pekný na pohľad. Ak sa už na slávnu holandskú rúru tvrdilo, zvážte niečo iné od značky. Nič nehovorí „doma“ ako krásna kanvica sediaca na sporáku.

70 dolárov | Uzol

63. Pom Pom doma Jaspis Ručne tkaná deka na hodenie strapca

sivá vzorovaná prikrývka so strapcami

Keď sa práve netúžia pod týmto boho hodom, môžu si ho prehodiť cez kreslo na ozdobu. Je to perfektný spôsob, ako dať svojmu domovu vzhľad prežitého luxusu.

103 dolárov | Uzol

64. Vera Wang Sada 2 flitrových kryštálových kupé

sada dvoch pohárov kupé s unikátnym kryštálovým vzorom

Tento šumivý pohárik kričí sofistikovanosť. Zakaždým, keď si manželia sajú z týchto elegantných kupé, budú sa cítiť ako milión dolárov. Môžu dokonca sľúbiť, že ich vytiahnu každé výročie svadby .

105 dolárov | Uzol

65. Vitamix Professional G Series 64 Oz. Mixér

Mixér Vitamix na výrobu zelenej šťavy

Existuje dôvod, prečo sú milovníci smoothie posedlí výbavou Vitamix. Mixéry skutočne robia všetko - a robia to všetko dobre. Tento model ponúka 10 rôznych rýchlostí na odšťavovanie, sekanie, mixovanie a ďalšie. Ešte lepšie je, že veľká nádoba umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie miešanie dávok. Akonáhle si manželia uvedomia, koľko toho tento spotrebič zvládne, budú úprimne ohromení.

599 dolárov | Uzol

66. Chladnička na víno s dvojzónovým kompresorom NewAir

veľká chladnička na víno v rohu obývačky

Nie je pochýb o tom: Táto chladnička na víno znamená biznis. Dvojzónový spotrebič drží červenú a biele pri správnej teplote. S priestorom na 28 rôznych fliaš budú mať oenofilia veľa priestoru na uloženie svojej rastúcej zbierky. Čo je luxusnejšie, ako mať na dosah ruky dokonale vychladené víno?

400 dolárov | NewAir

67. Kate Spade New York Rosy Glow Double Frame

rám obrazu s svadobnou pozvánkou a svadobnou fotografiou

Tento luxusný dekor je premysleným darčekom pre sentimentálny pár. Postriebrený rámček sa hodí k milovanej fotografii aj k kópii ich svadobného oznámenia. Špeciálne sklo ochráni ich cenné pamiatky pred slnkom a zachová pamiatky na dlhé roky.

130 dolárov | Uzol

68. Šachová súprava Umbra Wobble

drevená šachová súprava s konkávnou doskou a kývavými figúrkami

Táto elegantná šachová súprava je viac ako len očný bonbón - kreatívny dizajn slúži funkčnému účelu. Posuňte (alebo omylom narazte) doskou a figúrky nespadnú. Hovorte o rozprávajúcom sa diele!

250 dolárov | Uzol