Hlavná „Kuchynské Vzory 81 nápadov na kuchynský ostrov na mieru (krásne vzory)

81 nápadov na kuchynský ostrov na mieru (krásne vzory)

Krásny kuchynský ostrov s kamenným pultomKuchynský ostrov je skvelým príkladom kuchynského prvku, ktorý kombinuje formu aj funkciu. Kuchynský ostrov je v podstate nepripojený pult, zvyčajne sa nachádza uprostred kuchynského priestoru, ktorý umožňuje prístup zo všetkých štyroch strán. Kuchynské ostrovy môžu slúžiť ako centrum pre aktivity spojené s varením a prípravou jedla, ako aj ako miesto na stolovanie. Táto stránka obsahuje našu galériu nápadov na kuchynské ostrovy pre inšpiráciu.

Najbežnejší typ kuchynského ostrovného tvaru je obdĺžnikový, ale nemusíte sa ho držať a môžete ho mať v tvare alebo tvare, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu kuchynskému priestoru alebo štýlu. Zaoblené ostrovy v tvare L a T sú bežnou alternatívou k obdĺžnikom. Môžete tiež zvážiť voľne stojace ostrovy, čo sú v podstate stoly alebo vozíky. Táto možnosť je vhodná pre malé kuchyne, pretože bránia tomu, aby sa veci cítili stiesnene.

Obsah

svadobné dary pre mladé páry
Aj keď základnou funkciou kuchynského ostrovčeka je poskytnúť vám ďalší pracovný priestor zväčšením plochy pracovnej dosky vašej kuchyne, v závislosti od ďalších jeho funkcií existuje typ, ktorý vyhovuje všetkým potrebám. Mnoho typov spája dosky so skrinkami na základni. Podstavec môže mať zásuvky, otvorené police, police na knihy a skrinky, ktoré vám poskytnú ďalší úložný priestor a dokonca slúžia ako výstavný priestor. Niektoré typy slúžia ako konkrétne pracovné oblasti alebo body v kuchynskom pracovnom trojuholníku. Tieto typy môžu obsahovať praktické kuchynské detaily, ako sú sekundárne drezy, kútiky pre spotrebiče alebo dokonca varné dosky, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť váš priestor.

Súčasná kuchyňa s mramorovým vodopádovým pultovým ostrovomNávrhy kuchynských ostrovov

Návrhy kuchynských ostrovov, ktoré sú zamerané na varenie, obsahujú varnú dosku alebo sporák. Tento štýl sa môže zamerať na prípravu jedla a má veľký neprerušovaný povrchový priestor. Niektoré typy môžu obsahovať aj drez alebo umývačku riadu, ktoré uľahčujú čistenie po jedle. Ostrov je umiestnený v strede miestnosti, takže môže slúžiť ako stredový bod prípravy varenia, ale môže slúžiť aj ako stredový bod pre zábavu a socializáciu. Ostrov môže nahradiť kuchynský stôl a môže mať zabudované sedenie, ktoré mu umožní slúžiť ako neformálny jedálenský kút a centrum aktivít.

Veľký ostrov môže mať v skutočnosti dvojúrovňové priestory alebo priestory, jednu pracovnú plochu a druhú ako zábavnú oblasť. Pracovný priestor by mal poskytovať dostatok priestoru, aby sa doň mohlo zapojiť viac osôb a pomôcť im s prípravou jedla. Medzitým by zábavná časť mala ľuďom poskytnúť pohodlné sedenie, kde sa môžu porozprávať, povaľovať sa a komunikovať s kuchármi. Až bude jedlo hotové, bude ho môcť aj jesť.

Nech už si pre svoj kuchynský ostrov zvolíte akýkoľvek tvar alebo štýl, nezabudnite vziať do úvahy veľkosť priestoru, ktorý zaberie. Pamätajte, že budete musieť byť schopní manévrovať po ostrove a odtiaľ mať ľahký prístup do zvyšku kuchyne. Veľkosť, forma a umiestnenie kuchynského ostrovčeka by nikdy nemali brániť plynulosti kuchynskej premávky.

Obrázok hore predstavuje modernú kuchyňu s klasickou inšpiráciou, ktorá využíva neutrálnu farebnú schému. Má biele kuchynské skrinky s jednoduchým obložením a sivú dosku zo žuly so soľou a korením. Má tiež veľký obdĺžnikový kuchynský ostrovček v strede, v tmavo šedej povrchovej úprave a zakončený hrubou doskou z mlyna Calacatta. Na kuchynskom ostrove je priestor, do ktorého môžete vo vnútri naskladať tri barové stoličky, pre prípad, že ich ešte nemáte v úmysle použiť. Priestor je dobre osvetlený rôznymi oknami a visiacimi prívesnými svetlami nad ostrovom.

Kuchynský ostrov s umývadlom a ľahkou kremennou doskouKuchynské ostrovy na mieru sú skvelým spôsobom, ako maximalizovať efektívnosť a skladovacie potreby vašej kuchyne a zároveň vám pomôžu dosiahnuť požadovaný štýl. Dizajn kuchyne na obrázku vyššie demonštruje koordinovanú rovnováhu teplých a studených sivých odtieňov. Zatiaľ čo steny sú zakončené teplým sivohnedým tónom, skrinky sa udržiavajú v neutrálnej bielej farbe s teplou šedou masívnou doskou, ktorá ladí so stenami. Ukryté pod ostrovným pultom si všimnete tri barové stoličky so studeným šedým čalúnením, ktoré pomáhajú vyvážiť teplé tóny kuchyne.

Náklady na kuchynský ostrov na mieru

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako získať vlastný kuchynský ostrov s rozpočtom, je byť kreatívny s materiálom, ktorý používate na dosku. Žulové dosky sú štýlovou, odolnou a klasickou voľbou, ale potom môžu byť trochu cenené. Podľa Consumer Reports sa cena žuly pohybuje od 20 do 60 dolárov za štvorcovú stopu. Mramor je tiež ďalším populárnym materiálom a jeho lesklý povrch je často spájaný s luxusnými kuchyňami - bohužiaľ, má aj zodpovedajúcu luxusnú cenu, ktorá zvyčajne stojí 25 - 100 dolárov za štvorcový meter.

Ak chcete klasický a elegantný vzhľad dosiek zo žuly, mramoru a iných prírodných kameňov, ale nie ste si takí istí tým, že z tohto množstva peňazí vykĺznete, dobrou alternatívou by bolo vloženie do kremenných dosiek. Kremeň, ktorý sa inak nazýva inžiniersky kameň, sa vyrába zo zmesi kamenných triesok, živíc a pigmentov. Môžete získať kremenné dosky za cenu približne 20 - 60 dolárov za štvorcový meter. Tieto odolné dosky majú rôzne farby a môžu presvedčivo napodobňovať prírodný kameň.

Jedným z najšetrnejších materiálov, ktoré môžete použiť na získanie pracovnej dosky na mieru, ktorú chcete, je laminát. Ak chcete získať laminátovú dosku, budete musieť vyčerpať iba okolo 5 až 25 dolárov za štvorcový meter. S laminátom je ľahké byť kreatívny, pretože tento materiál je k dispozícii v širokej škále farieb a vzorov. Môžete dokonca zohnať také, ktoré sa podobajú na drahšie materiály, ako je žula alebo mramor.

Snáď najviac dostupnou a ľahko prispôsobiteľnou voľbou materiálu dosky sú dlaždice. Ak chcete použiť dlaždice na doske, mali by ste rozpočet okolo 5 až 15 dolárov na štvorcovú stopu dosky. Dlaždice na dosku môžu byť keramické, porcelánové alebo kamenné a sú odolné a ľahko sa čistia a udržiavajú. Sú tiež krásne a sú k dispozícii v širokej škále farieb, veľkostí a vzorov - sú veľmi prispôsobiteľné.

Dlaždice vám umožňujú byť skutočne kreatívni a vytvoriť jedinečný vzhľad svojej dosky. Môžete sa pohrať s typmi dlaždíc, ktoré použijete, zmiešaním rôznych farieb a zmiešaním rôznych vzorov, aby ste vytvorili dizajn, ktorý vyhovuje vašim vkusom. Môžete dokonca vytvoriť mozaiku, aby ste sa skutočne ubezpečili, že máte jedinečnú jedinečnú pultovú dosku na mieru.

Dosky z mäsiarskeho bloku z dreveného alebo umelého dreva sú tiež relatívne lacné za 30 dolárov za štvorcový meter. Tieto drevené dosky fungujú veľmi dobre, ak hľadáte vidiecku alebo rustikálne vyzerajúcu kuchyňu. Pomáhajú tiež pridať trochu domácej horúčavy do inak studenej kuchyne.

Kuchyňa s dreveným pultovým ostrovom a tmavomodrými skrinkamiTáto kuchyňa má krásny ostrov na doske z prírodného dreva, bohatú tmavomodrú skrinku a osvetlenie prívesku z brúsenej mosadze.

Štvrťkruhový kuchynský ostrov s umývadlomTento štvrťkruhový ostrovný pult je ideálnym doplnkom kuchynského priestoru. Táto oblasť je vyrobená zo zabudovanej sadrokartónovej dosky s doskou z bielej žuly a slúži ako umývacia plocha, ďalšia plocha na prípravu a malá jedáleň / raňajky. Rozloženie kuchynského ostrovčeka s drezom môže byť veľkou pomocou pri príprave jedla a upratovaní. Barové stoličky zafarbené na tmavo wengue dobre kontrastujú s bielymi pultmi a červené čalúnenie sa zhoduje s červenými akcentmi nachádzajúcimi sa na zvyšku kuchyne.

Veľký dvojúrovňový kuchynský ostrov s umývadlomPomerne veľká kuchyňa priamo susediaca s jedálňou, ktorá má veľký kuchynský ostrovný pult. Má dve úrovne. Spodná štandardná časť ostrova s ​​protiľahlou výškou má kuchynský drez pod umývadlom a zabudovanú umývačku riadu, zatiaľ čo väčšia a vyššia časť pultu s ostrovom slúži ako ďalšia oblasť na prípravu a ďalší priestor na stolovanie / raňajky. Celá kuchyňa jednotne využíva nádhernú himalájsku dosku z bielej žuly. Tento veľký kuchynský ostrov na mieru predstavuje dvojúrovňový dizajn s pultom so raňajkovým barom na jednom konci a priestorom na prípravu jedla na druhej strane.

Kuchynské ostrovné skrinky

Pamätajte, že váš kuchynský ostrov je v prvom rade vašou hlavnou pracovnou oblasťou. Súčasťou kuchynskej dosky na ostrove môže byť umývadlo alebo dokonca rúra. Podstavec kuchynského ostrovčeka môže mať aj množstvo jedinečných a funkčných prvkov, ako sú zásuvky, skrinky a ďalší úložný priestor.

Začlenenie vstavaných skriniek do podstavy vášho kuchynského ostrovčeka je ďalším skvelým spôsobom, ako si prispôsobiť pracovný priestor. Ďalšou výhodou skriniek v podstavci ostrova je, že máte úložný priestor ľahko v ruke. To uľahčuje prípravu jedla a pomáha vám maximalizovať váš dostupný kuchynský priestor.

Existujú tri základné typy skriniek. Toto sú sklad, polozvyk a zvyk . Uistite sa, že ste si vybrali typ skrinky, ktorý zodpovedá vášmu vkusu a celkovému dizajnu kuchyne.

Skladové skrinky sú tiež známe ako lacné skrinky a ako už z názvu vyplýva, sú to skrinky, ktoré sú pre rozpočet najvýhodnejšie. Skladovú skrinku môžete získať už za 70 dolárov za stopu. Skladovú skrinku je možné kúpiť predmontovanú alebo zostavenú z domácich centier.

Aj keď skladové skrinky môžu byť najpohodlnejšou voľbou, majú tendenciu byť obmedzené z hľadiska dostupného štýlu alebo farieb. Polozvyčajné skrinky ponúkajú o niečo väčšiu rozmanitosť a - ak nenájdete skladovú skrinku, ktorá by vyhovovala vašej vízii vášho vysnívaného kuchynského dizajnu, je to druhý cenovo najvýhodnejší typ základnej skrinky. Cena za polozvyčajnú skrinku sa začína na 150 dolárov za stopu.

Základná skriňa na mieru zvykne používať rámovú konštrukciu tváre, kde je okolo dverí vidieť drevené rámy. Polozvyk skrinky majú zvyčajne tiež vlastné možnosti, ktoré vám umožňujú zvoliť veľkosť a materiál. Často poskytujú aj možnosti, pokiaľ ide o typy povrchovej úpravy a zdobenia.

Skrinky na mieru sú skrinky, ktoré sú vyrobené z vašich presných špecifikácií. Aj keď to znamená, že získate skrinku, ktorá úplne zodpovedá vašej vízii vašej vysnívanej kuchyne, znamená to, že získate aj skrinku, ktorá je cenovo výhodnejšia ako prvé dve skrinky, ktoré sme spomenuli. Cena tohto typu skrinky začína na približne 500 dolárov za stopu.

Typy dverí kuchynských ostrovných skríň

Dná skrinky vášho kuchynského ostrova môžete tiež prispôsobiť výberom dvierok skrinky. Uistite sa, že ste si vybrali štýl dverí skrinky, ktorý zodpovedá vášmu dizajnu a téme.

Dvere plochej skrinky sú dvere, pri ktorých je stredový panel plochý. Tieto dvere sú veľmi elegantné a vyzerajú dobre a ladia s minimalistickými modernými štýlmi.

Dvere skrinky so zvýšeným panelom sú dvere, kde je stredový panel vyvýšený a obklopený profilovaným rámom. Tieto dvere skrinky sú zvyčajne uprednostňované tými, ktorí majú radi tradičný vzhľad svojej kuchyne.

Dvere skrinky sú dvere, ktoré sú vyrobené z pevného kusu bez rámov alebo panelov. Tieto minimalistické dvere sa zvyčajne používajú v moderných kuchynských dizajnoch.

Dvere skrinky Mullion sú dvere skrinky, ktoré sú vyrobené zo sklenených tabúľ. Rám dverí je vyrobený z dreva alebo hliníka a lišty z tohto materiálu vytvárajú mriežku nad sklenenými tabuľami. Existuje veľa pekných vzorov, ktoré môžete získať s týmto typom dverí skrinky.

Luxusný kuchynský ostrov s dvoma úrovňamiVeľká tradičná kuchyňa s veľkým viacúrovňovým kuchynským ostrovom zafarbeným wengue. Štandardná výška pultu slúži ako ďalšia prípravná plocha pre kuchyňu, zatiaľ čo úzka plocha pultu je určená na stolovanie. Kuchynský ostrov tiež integruje displej a úložisko na vína po jeho stranách a na dosku používa soľ a korenie žuly.

Maľovaný zelený kabinetný kuchynský ostrovček so sporákomTáto kuchyňa používa pre svoje kuchynské skrinky pôvabný odtieň smaragdovej zelene, namiesto toho, aby zvolila bežnejšie povrchové úpravy dreva alebo neutrálne farby. Má veľký kuchynský ostrov rovnakej povrchovej úpravy s integrovanou varnou doskou a krásnou doskou zo šedého mastenca. Kuchynský ostrov so sporákom je ideálny pre zábavu hostí a skutočne pomáha kuchárovi pri spoločenskej príprave počas prípravy jedla.

Zaoblený žulový kuchynský ostrov s dekoratívnym drevomPovrchové úpravy z teakového dreva použité v týchto kuchynských skrinkách sú v súlade s povrchovými úpravami interiéru, ako sú zárubne a soklové lišty. Kuchyňa v tvare L má dlhý kuchynský ostrovček s doskou zo žulovej žuly. Do kuchynského ostrovčeka je integrovaný nerezový drez a na malú plochu sa zmestia dvaja stravníci.

Detailne zdobený kuchynský ostrovček v luxusnom domeTáto jedinečná kuchyňa v empírovom štýle používa skrinky natreté čiernou farbou a tvarovacie detaily natreté zlatom. Je to kuchynský ostrovček v jedinečnom tvare, ktorý má rovnakú povrchovú úpravu ako hlavné skrinky. K tomu používa žulovú dosku krémovej farby. Tento ostrov sa väčšinou používa na ďalší jedálenský priestor, úložný a prípravný priestor.

Žulový kuchynský ostrov so smotanovou skrinkouĎalšia kuchyňa v tradičnom štýle, ktorá používa sivobiele maľované skrinky a dosku z čiernej žuly. Kuchynský ostrov v tomto dizajne používa rovnaké povrchové úpravy ako hlavné skrinky, ale na dosku so zložitými nosnými detailmi používa hrubú dosku zo šedej žuly.

Kuchynský ostrov na mieru so žulovým pultomKlasický dizajn kuchyne, ktorý tiež integruje kuchynský ostrovný pult do stredu. Na rozdiel od väčšiny kuchynských ostrovčekov, ktoré nasledujú po zakrivenom, obdĺžnikovom tvare alebo tvare písmena L, majú tento nepravidelnejší tvar, ktorý pripomína tvary klasických tvarovaných lišt. Svetlé skrinky z borovice dodávajú priestoru jemnejší vzhľad a ladia s himalájskymi bielymi žulovými doskami.

Tmavý kuchynský ostrov s jedlom v jedálni a barovým pultomKuchyňa v tmavej farbe, ktorá kombinuje tmavé povrchové úpravy - tmavá wengue pre skrinky a čierna žula pre dosku. Má dva kuchynské ostrovčeky, z ktorých jeden je v štandardnej výške pultu a druhý vo výške baru.

Biely kuchynský ostrovček so žltým žulovým pultomKuchynské linky, ktoré ladia so žltým motívom miestnosti, používajú namiesto bežných neutrálnych riešení materiál na dosku zo žltého kameňa. Farba žltého zlata a prirodzené žilky kuchynského ostrovného žulového pultu sa dobre miešajú so žltými stenami a bielymi skrinkami a slúžia ako skvelý doplnkový priestor na pult na umývanie riadu a prípravu jedál.

Dubový kuchynský ostrovček so žulovým pultomTento kuchynský ostrov funguje skôr ako súčasť kuchyne než ako ďalší bar / jedálenský kút. Je vybavená skrinkami z masívneho dubového dreva a doskou z béžovej žuly. Má tiež vstavaný spodný drez a vstavanú umývačku riadu. Barový pult je oddelený od kuchynského ostrova.

Jedálenský kuchynský ostrov s čierno-bielou tematikouČiernobiely kuchynský dizajnový priestor, ktorý na vytvorenie svetlého kuchynského priestoru využíva prevažne bielu skrinku. Súčasťou kuchyne v tvare L je veľký obdĺžnikový kuchynský ostrov s rovnakou bielou skrinkou a doskou z čiernej žuly.

Plány kuchynských ostrovov

Pridanie kuchynského ostrovčeka je ideálnym spôsobom, ako vytvoriť viac pultového priestoru, displeja a úložného priestoru pre kuchyňu. Tu je niekoľko rôznych ostrovných plánov, ktoré vám pomôžu nájsť dizajn, ktorý je ideálny pre vaše potreby a potreby vašej rodiny.

Šedý žulový a biely kabinetný kuchynský ostrovčekTáto kuchyňa sa riadi klasickým dizajnovým plánom kuchynskej skrinky, ale má modernejšiu voľbu farebnej palety, hlavne na svojich pultoch používa bielu farbu a jednoduchú dosku zo žuly so soľou a korením. Veľký kuchynský ostrovný pult má štvorcový tvar a je umiestnený v strede kuchyne, čo z neho robí ideálny prípravný povrch spojený so zabudovanou umývadlom. Pod skrinkou ostrova sa nachádza zabudovaný úložný priestor na víno a veľa zásuviek a skríň na odkladanie riadu, hrncov a panvíc. Ostrov má dvojúrovňový dizajn s výstupom do raňajkového baru, ktorý poskytuje viac priestoru na stolovanie a zábavu.

Biely kuchynský ostrov s doskou zo žltej žulyKuchyňa, ktorá využíva dlhý ostrov so svetlými farbami a povrchovými úpravami, aby vytvorila svetlý kuchynský priestor. Teplá farba jej laminátových podláh dodáva bielo natretej skrinke teplý lesk, zatiaľ čo silná doska z béžovej žuly sienna béžovej farby sa dobre mieša s podlahovým materiálom. Kuchynský ostrov v strede má tiež rovnaké biele skrinky a materiál na doske a slúži iba ako ďalšia prípravná plocha bez drezov alebo varných dosiek.

Zaujímavý kuchynský ostrov na mieru v bielej farbeVitrínová kuchyňa, ktorá efektívne zdôrazňuje krásu kuchyne s jedálenským kútom susediacim so zvyškom domu. Má hlavné kuchynské skrinky zafarbené mahagónom a veľký kuchynský ostrovček s bielymi skrinkami a zásuvkami a nádhernú dosku z čiernej a bielej žuly, ktorá vedie až k bokom kuchynského ostrova.

Kuchynský ostrov na mieru so žulovou doskouTento veľký kuchynský ostrov v tradičnom štýle inšpirovaný kuchynským ostrovom modernizuje neoklasické detaily odstránením ďalších rezbárskych detailov. Je ukončená tmavosivou farbou a má dosku zo šedého mastenca a integrované keramické umývadlo.

Kuchynský ostrovček s jedinečným digestoromPriamy kuchynský ostrov, takmer kubický. Ostrov sa prispôsobí dizajnu v tvare písmena U a zladí kuchynské linky s borovicovým drevom pre skrinky a žulovou doskou Bianca Sardo. Všimnete si opakujúci sa štvorcový vzor, ​​ktorý sa nachádza v podlahových dlaždiciach, dlaždiciach backsplash a vo francúzskych dverách skriniek horných skriniek.

Veľký biely kuchynský ostrov s barovými stoličkamiTento dizajn jednej kuchyne s ostrovom je nastavený tak, aby poskytoval stolovanie v raňajkovom bare. Celobiela povrchová úprava kuchyne a kuchynských skriniek zdôrazňuje prírodnú krásu kamennej dosky použitej v tomto dizajne. Kuchyňa je väčšinou tvorená veľkým obdĺžnikovým kuchynským ostrovom so zabudovanou indukčnou varnou doskou. Aj barové stoličky použité v tejto kuchyni sú celé biele a vytvárajú farebný vzhľad kuchyne s trochou tepla z farby použitého kameňa.

Jedzte v jedálenskom kuchynskom ostroveStredne veľký kuchynský ostrov, ktorý kombinuje ďalší barový a jedálenský priestor s užitočnosťou. Tento ostrovný pult obsahuje umývadlo pod montážou a dostatok priestoru na pult pre 3 barové stoličky. K dispozícii je tiež dostatočný zostávajúci priestor pre ďalšiu pracovnú plochu.

Vyrezávaný kuchynský ostrov z dreva so svetlou žulovou doskouĎalším klasickým dizajnom kuchyne, ktorý na dosiahnutie tohto vzhľadu používa kombináciu povrchových úprav. Hlavné kuchynské skrinky sú v zvetranom bielom prevedení so svetlou krémovou žulovou doskou. Kuchynský ostrov si však zachováva svoju povrchovú úpravu zo zlatého orecha a používa rovnakú dosku zo žuly.

Štýlový kuchynský ostrovček s bielymi modernými barovými stoličkamiModerný dizajn kuchyne, ktorý sa zameriava na jednoduchosť a čisté línie. Vo všetkých skriniach kuchyne používa jednotnú povrchovú úpravu z dreveného laminátu, čo vytvára elegantný a bezproblémový vzhľad. Disponuje tiež veľkým kuchynským ostrovom so zabudovanou varnou doskou a bezšvovou bielou pevnou doskou. Kuchynský ostrov slúži aj ako jedáleň / raňajkový priestor a je schopný ubytovať 3 naraz.

Ostrov na mieru so stĺpmi a žulovým pultomTáto kuchyňa má jednotný celodrevený povrch a na svoje skrinky používa masívne drevo morené wengue. Uprostred je kuchynský ostrovček oválneho tvaru s rovnakými morenými skrinkami a doskou z čiernej žuly. Má zabudované umývadlo a rozloženie raňajkového baru s 2 barovými stoličkami na stolovanie. Žulový pultový previs umožňuje stravníkom, ktorí majú večeru v stolovaní, mať priestor pod nohami a dlhý obdĺžnikový dizajn poskytuje pri jedle dostatok priestoru po lakte.

Kuchynský ostrov s posedením

Mimoriadne veľký kuchynský ostrov s posedením a čiernou žulovou doskouTento veľký kuchynský ostrov s posedením je dostatočne veľký, aby sa v ňom dalo pohodlne ubytovať stravníkov. Mimoriadne veľký ostrovný pult slúži nielen ako priestor na prípravu jedál a jedálenský kút, ale má aj ďalší odkladací priestor pod pultmi. Má svetlošedé klasické skrinky, čiernu žulovú dosku a podpery stĺpikového stĺpika pre barový pult. To ladí s modernými matnými čiernymi závesnými lampami a čiernymi lakovanými ratanovými barovými stoličkami. pôsobivý vlastný odsávač pár so zadným okrajom dlaždice robí odvážne vyhlásenie a slúži ako ústredný bod.

Kuchynský ostrovček s žulovým pultom s ryhouDoska z prírodného kameňa na tomto kuchynskom ostrove je určite prvkom tejto kuchyne. Má integrované umývadlo a skrinky na uskladnenie a je vhodný pre 3 hostí. Teplé hnedé tóny materiálu na doske dopĺňajú mahagónový povrch skriniek a obklad z umelého kameňa na stene s kuchynským sporákom. Atraktívny sortiment plynovej nehrdzavejúcej ocele Wolf 36 ″ v pro-štýle je dokonalým doplnkom pre šéfkuchára v domácnosti.

Jedzte na kuchynskom ostrove s pálenými žulovými pultmiTento veľký kuchynský ostrov s posedením sa odlišuje od hlavných kuchynských skriniek tým, že namiesto popolavej bielej používa skrinky s moreným dubom. Na dosku používa hrubú dosku z béžovej žuly s detailným okrajom a integruje tiež kuchynský drez. Drevené barové stoličky s tkanými sedadlami zodpovedajú povrchovej úprave ostrova z tmavého dreva.

Luxusný drevený kuchynský ostrov s čiernym pultomPoužitie veľkých zrkadlových panelov pomohlo vylepšiť priestor, vďaka čomu vyzeral priestrannejšie. Používa skrinky z tmavého mahagónu s doskou z čiernej žuly. Má tiež kuchynský ostrovček, ktorý má rovnakú povrchovú úpravu ako hlavné skrinky a do jeho povrchu integruje umývadlo pod montážou. Kovové barové stoličky s drôtenými operadlami sú klasického dizajnu v polovici storočia.

Kuchynský ostrov z bielej žuly so vstavanou varnou doskouTento moderný kuchynský priestor umiestni varnú dosku na kuchynský ostrov a vytvorí kuchyňu, ktorá je ideálna na zábavu hostí a na predstavenie vašich kuchárskych know-how. Využíva nádhernú dosku z bielej žuly, ktorá sa hodí k tmavým laminovaným skrinkám s wengue.

Luxusný žulový kuchynský ostrov s jedálenskou plochouPriestranná kuchyňa s veľkým obdĺžnikovým kuchynským ostrovčekom v mahagónovom drevenom prevedení a hrubou doskou z béžovej žuly s guľatými nosmi. Nerezový pod drez je integrovaný do kuchynského ostrovčeka a má dostatok priestoru na ubytovanie 2 alebo 3 hostí naraz.

Štýlový kuchynský jedálenský ostrov s modernými chrómovými barovými stoličkamiTento moderný dizajn kuchyne je väčšinou vyrobený z vysoko lesklých moderných povrchových úprav a materiálov. Uprostred kuchyne stojí obdĺžnikový kuchynský ostrov s červenými laminátmi vo vysokom lesku. Kuchynský ostrov je viacúrovňový, jeden so štandardnou výškou pultu a konzolová doska z čiernej žuly galaxie slúži ako povrch výšky barového pultu.

Kuchynský ostrov na mieru s červenou žulouTáto tradičná veľká kuchyňa má malý štvrťkruhový kuchynský ostrovček, ktorý sa nachádza v strede. má tradičné skrinky s matným bielym povrchom s balustrami a zakončené pultom z červenej žuly s guľatými nosmi. Je vhodná pre 2 okrúhle drevené barové stoličky s červenými podsedákmi zodpovedajúcimi materiálu dosky

Zakrivený žulový kuchynský ostrovček s podpultovým drezomKuchyňa v bielom štýle, ktorá má nádherné čierne natreté drevené parketové podlahy, ktoré zdôrazňujú biele skrinky a nádhernú dosku z bielej žuly. Kuchynský ostrov je v tvare polkruhu a má pár tmavých sedlových barových stoličiek.

Kuchynský ostrov na mieru s pevným povrchom v luxusnom domeTento kuchynský ostrovček maximalizuje bezproblémovú príťažlivosť pevného povrchu obložením všetkých stacionárnych povrchov kuchynského ostrova. Má ďalší vyšší pult pre večerníkov, občerstvenie alebo neformálne nápoje z tvrdeného skla a je namontovaný na nerezových podperách pripevnených k hlavnému ostrovnému pultu.

Veľký teakový kuchynský ostrovček so skosenou hranou pultuVďaka veľkorysému kuchynskému priestoru je tento kuchynský dizajn schopný integrovať veľký kuchynský ostrovček priamo v strede. Jedálenský / barový povrch kuchynského ostrova je podporený malými bielymi stĺpikmi, zatiaľ čo ostatné kuchynské skrinky sú v teakovej farbe. Na zmiernenie teplej červenej teakovej farby používa nádhernú bielu kremennú dosku.

Zaoblený kuchynský ostrovný žulový pultVeľkú časť tohto kuchynského priestoru zaberá mohutný štvrťkruhový kuchynský ostrovný pult. Rám je vyrobený z tmavých drevených skriniek Millettia Laurentii a má hrubú dosku zo žuly so soľou a korením s okrúhlym nosom. Tento kuchynský ostrov je väčšinou určený na ďalší jedálenský priestor a priestor na prípravu jedla.

Veľký luxusný kuchynský ostrov s umývadlomTento veľký kuchynský priestor nadväzuje na klasickejší dizajn kuchynskej skrinky, ktorý kombinuje biele kuchynské skrinky pre svoje hlavné pulty a práškovo modré skrinky pre svoj ostrovný pult. Kuchynský ostrov je pomerne veľký, umiestnený v strede a má štvorcový tvar. Má vstavanú umývaciu časť a pojmú sa tu 2 až 4 stravníci naraz. Aj keď sa používa ako barový pult, stále má veľmi dostatočný priestor na prípravu a vystavenie jedla.

svadobné šaty Alenka v krajine zázrakov

Moderný dizajnový kuchynský ostrov s barovými stoličkamiVäčšina moderných návrhárov kuchýň miluje kombináciu estetického a úžitkového dizajnu a tento dizajn je toho dobrým príkladom. S pomerne obmedzeným priestorom sú hlavné kuchynské skrinky určené pre vstavané rúry a úložný priestor chladničky a komory, ktoré zaberajú celú stenu. Na to slúži veľký obdĺžnikový kuchynský ostrov, ktorý má základnú varnú dosku a drez. Použitý materiál na doske je tmavošedý pevný povrch a na vrchu pevného povrchu pre kuchynský barový pult obsahuje drevený mäsiarsky blok.

Zaoblený žulový pult kuchynský ostrovPo tradičnom estetickom dizajne kuchyne používa táto kuchyňa klasické dizajny skriniek s tradičnou povrchovou úpravou. Skrinky zo starožitného orecha sú zdobené doskami z béžovej žuly. Má tiež veľkú kuchynskú linku v tvare jednoduchého tvarovania steny a integrovaný keramický drez pod montážou, ktorý pojme štyri až päť stravníkov naraz. Rozloženie v tvare písmena L môže dostať nápady na kuchynské ostrovy tým, že vytvorí potrebu vlastného tvaru, aby lepšie vyhovoval hosťom, ako napríklad v tomto zaoblenom ostrovnom dizajne.

Zaoblený žulový pultový kuchynský ostrovTento kuchynský dizajn kombinuje modernú a tradičnú estetiku. Aj keď sú jej skrinky tradične inšpirované, sú to laminované dvere v červenom mahagóne a zdobené béžovou žulou s plochými hranami. Dlhý kuchynský ostrov je rovnobežný s dlhou stranou kuchynskej linky a tiež používa rovnaké materiály ako hlavné skrinky. Tento kuchynský ostrov slúži väčšinou na ďalší pracovný priestor, skladovanie a stolovanie, pretože nie je k dispozícii integrovaný sporák alebo drez.

Čierny kremenný pult kuchynský ostrovčekČistá a svieža, táto čiernobiela kuchyňa s tematikou je nadčasovou krásou. Má biele obložené dvere skrinky v tradičnom štýle a pokryté hrubou doskou z čiernej žuly. Kuchynský ostrov stojí uprostred, má obdĺžnikovú veľkosť a je dosť masívny. Má keramické umývadlo pod pultom a má tri biele barové stoličky pre hostí a divákov.

Návrh kuchynského ostrovčeka na mieru v luxusnom domeVďaka kráľovskej a elegantnej príťažlivosti bude tento priestranný kuchynský priestor určite predmetom závisti pre mnohých. Má vintage tvary a povrchové úpravy od vnútorných povrchových úprav až po samotný nábytok a skrinky. Hlavné kuchynské skrinky sú vo farbe svetlo žltej starožitnej farby. Jej mohutný kuchynský ostrovček má skrinky v mahagónovom prevedení so žulovou doskou v elegantnom tvare pripomínajúcom tvarovacie profily.

Kuchynský ostrov s jedlom v sklenenom jedálenskom pulteMalá kuchyňa nemusí vždy obsahovať kuchynský ostrov. Tento konkrétny príklad ukazuje, ako kuchynské ostrovčeky pomáhajú vizuálne rozdeliť alebo oddeliť kuchyňu v otvorenom štýle. Skrinky sú postavené z jednoduchej stužkovej preglejky s červeným mahagónovým moridlom a jednoduchej čiernej žuly. Súčasťou kuchynských ostrovov je aj vyššia plocha barového pultu z tvrdeného skla, do ktorej sa zmestia dve osoby.

Kuchynský ostrovček so svetlými drevenými barovými stoličkamiToto je ďalší príklad malého kuchynského priestoru, ktorý je schopný integrovať kuchynský ostrov do svojho dizajnu. Aby bol dizajn jednotný, paleta sa udržiava konzistentná po celej ploche. prispôsobenie jedného tónu dreva v celom priestore. Pre všetky skrinky a dosku modrej azúrovej používa lamináty z borovice žltého odtieňa. Kuchynský ostrov je veľký a obdĺžnikový bez zabudovaného drezu alebo varnej dosky. Má tiež 3 barové stoličky v rovnakom prevedení ako skrinky.

Veľké kuchynské ostrovy

Extra dlhý obdĺžnikový kuchynský ostrov so žulou a barovými stoličkamiTento kuchynský ostrov sa môže pochváliť veľkým oknom a krásnym výhľadom na mesto. Tento kuchynský ostrov je v štandardnej výške pultu a je vybavený umývadlom pod hornou časťou. Je pomerne zreteľne dlhý a postačuje na ubytovanie 4 alebo dokonca 5 hostí. Počítadlo je vyrobené z nahromadenej sadry a pokryté svetlo krémovou žulou.

Šedý pultový kuchynský ostrov s koženými barovými stoličkamiTáto kuchyňa sa vyznačuje sivou farebnou schémou a môže sa pochváliť eleganciou a mužnosťou. Má veľký kuchynský ostrovček so skrinkami laminovanými do svetlošedej farby a má dosku s tmavošedým laminátom s pridanou textúrou, ktorá umožňuje variáciu povrchov. K téme kuchyne ladí s modernými kockovými stoličkami s čiernymi koženými sedadlami a nohami z brúsenej nehrdzavejúcej ocele.

Luxusný kuchynský ostrov na mieru so vstavanou rúrouTento tradičný dizajn kuchyne dodáva moderným šmrnc svojim klasickým dizajnovým skrinkám kombináciou skriniek z tíkového dreva s tmavosivými lakovanými skrinkami. Veľký kuchynský ostrov v tvare U má vertikálne drevené obklady v šedej farbe a hrubú červeno-oranžovú žulovú dosku. Medzera v ostrove v tvare U je určená pre veľký rozsah varenia.

Šikmý žulový kuchynský ostrovček obdĺžnikového tvaruTáto malá kuchyňa je vhodná pre úzky kuchynský ostrov a poskytuje ďalší priestor na prípravu. Má obložené dvere skrinky v tmavom prevedení wengue a pokryté žulovou doskou krémovej farby.

Veľký dekoratívny kuchynský ostrov v luxusnom domeTáto kuchyňa má plán otvoreného typu a vysoký strop a vyzerá a vyzerá priestranne. Povrchová úprava kuchynskej skrinky má dve rôzne farby, hlavné skrinky svetlo béžovej farby a kuchynský ostrovček tmavohnedej farby. Kuchynský ostrov používa na svoju dosku hrubú dosku z béžového mramoru Seinna a má veľa úložného priestoru a políc na vystavenie.

hnedá a biela spálňa

Biely kuchynský ostrovček vyrobený na mieru v luxusnom domeKuchyňa v neoklasickom štýle s veľkým obdĺžnikovým kuchynským ostrovom. Jeho základňa je v popolavom bielom prevedení a na vrchu je doska z modrej azúrovej žuly. Je v nej integrovaný aj kuchynský drez s doplnkovým príslušenstvom potretým olejom. Skrinky sú v čerešňovom dreve a kontrastujú s bielou skrinkou ostrova.

Malé kuchynské ostrovy

Veľký štvorcový kuchynský ostrovček s čiernym pultomTáto moderná kuchyňa má ázijskú zenovú jednoduchosť a eleganciu. Má veľmi jednoduché kuchynské skrinky v borovicovom lamináte bez povrchovej úpravy a pokryté masívnou čiernou žulovou doskou. V strede kuchyne leží štvorcový kuchynský ostrovček s rovnakými povrchovými úpravami ako hlavné skrinky a vstavaná varná doska. Dizajn umožňuje používateľovi ďalší priestor na prípravu jedla i na stolovanie.

Luxusný kuchynský ostrov s vyvýšeným jedálenským kútomVďaka európskemu štýlu glam designu táto kuchyňa určite zanechá rozprávkový dojem. Má jednoduché biele obložené kuchynské skrinky a dosky z čiernej žuly. Kuchyňa v tvare písmena L má v strede kuchynský ostrovček, štvorcového tvaru a hornú plochu barového pultu.

Minimalistický kuchynský ostrovček v krémovej farbeModerný dizajn kuchyne s mierne priemyselnou estetikou s odhalenými rúrkami a potrubím. V celej kuchyni používa obyčajné krémové laminované skrinky. Uprostred je malý kuchynský ostrovček s barovou výškou s rovnakými svetlo krémovými laminátmi a svetlou krémovou doskou s pevným povrchom, ktorá je takmer rovnakej farby ako lamináty.

Moderný dizajnový kuchynský ostrov s varnou doskou a nerezovým digestoromTáto moderná kuchyňa pre svoje skrinky jedinečne kombinuje lamináty z tmavého dreva wengue s jasne oranžovým laminátom a vytvára tak zábavnú a osviežujúcu paletu pre kuchynský kút. Má štvorcový kuchynský ostrovček so zabudovaným indukčným sporákom a peknú veľkú plochu na prípravu jedla a na stolovanie. Materiál na doske je žula umiestnená na preglejkovom podklade.

Malá moderná kuchyňa s ostrovnými a barovými stoličkamiPríklad kuchynského dizajnu pre malý priestor. Tento dizajn obsahuje kuchynský ostrovček, ktorý väčšinou funguje ako ďalšia prípravná oblasť a ako jedálenský kút. Rám je laminovaný farbou wengue, zatiaľ čo pracovná doska je biely pevný povrch.

Úzke kuchynské ostrovy

Čierny pult kuchynský ostrovSkvelý príklad úzkeho kuchynského ostrovčeka, ktorý je dostatočne veľký na to, aby sa do neho vošiel ostrovný pult. Na rozdiel od bielo natretých skriniek na hlavných pultoch sa kuchynský ostrovček oddeľuje od zvyšku kuchyne skrinkami z tíkového dreva a doskou z čiernej žuly.

Dlhý žltý žulový dvojúrovňový kuchynský ostrovPretože táto kuchyňa je dosť úzka a dlhá, bol použitý dlhý viacúrovňový kuchynský ostrov. Jedna plocha je v štandardnej výške jedálenského stola, ktorá slúži ako ďalší jedálenský kút, zatiaľ čo druhá je v štandardnej výške kuchynského pultu. Oba povrchy používajú dosku z béžovej žuly sienna.

Biely minimalistický kuchynský jedálenský ostrovĎalším moderným dizajnom kuchyne, ktorý kombinuje laminát v prevedení jaseňového dreva s hladkými bielymi laminátmi. Výsledkom je teplá a svetlá farebná kombinácia, ktorá je vizuálne veľmi príťažlivá. Obdĺžnikový pult vo výške tyče stojí rovnobežne s hlavnou kuchynskou linkou a je vyrobený zo svetlo béžového pevného povrchu pokrytého preglejkovým rámom.

Kuchynský ostrovček na mieru s bielou skrinkou so žulovým pultomKombinácia tvarovacích detailov a povrchových úprav z masívneho dreva dodáva tejto kuchyni elegantný pôvab. Uprostred stojí úzky obdĺžnikový kuchynský ostrovček s bielo natretými skrinkami a tmavo červenou žulovou doskou. Má vstavaný drez a batériu so saténovou povrchovou úpravou, ktorá dokonale zodpovedá estetike celej kuchyne.

Omotajte okolo extra veľkého kuchynského ostrovčeka v bielej farbeV nadväznosti na jedinečný tvar a usporiadanie kuchyne tento zvinovací mimoriadne veľký kuchynský ostrov prispôsobuje tvar steny, proti ktorej sú hlavné kuchynské skrinky, a vytvára polovicu šesťuholníka. Skrinky sú z masívneho dreva v sivobielej povrchovej úprave, zatiaľ čo materiál na doske je tiež biely. Veľký kuchynský ostrov má tiež vstavaný keramický drez v strede a varnú dosku na pravom konci pultu.

Moderné kuchynské ostrovy

Moderný kuchynský ostrov s neónovým osvetlenímPre tento moderný kuchynský dizajn je jeho najvýznamnejšou vlastnosťou veľký kuchynský ostrovný pult v tvare štvorca. Jeho materiál na doske je nádherná doska z béžového kameňa zlatého pavúka a pod pulty integruje modrofialové svetlá, ktoré vytvárajú dramatický efekt. Tento kuchynský ostrov slúži väčšinou ako ďalší jedálenský priestor, pretože je trochu ďaleko od hlavných kuchynských liniek.

Čiernobiely moderný kuchynský ostrov s nehrdzavejúcou kapucňouTento ultramoderný dom určite maximalizuje svoje otvorené usporiadanie využitím svojho kuchynského ostrovčeka na uloženie indukčného sporáka a spodného umývadla. Doska z čiernej žuly perfektne maskuje indukčnú varnú dosku, takže je hladká a bezproblémová a dokonalá s bielymi laminovanými zásuvkami a skrinkami.

Moderný biely kuchynský ostrovček s čiernym pultomJedná sa tiež o moderný dizajn kuchyne, ale na rozdiel od predchádzajúcich príkladov sa tento konkrétny dizajn zameriava skôr na lesklejšie a reflexnejšie povrchové úpravy ako na kombináciu matných a reflexných povrchov. Podlahy sú z bieleho kremeňa s bielymi stenami a bielymi skrinkami v klavírnom prevedení, vďaka čomu vyzerá celá kuchyňa veľmi jasne. Leštený čierny pult na kuchynskom ostrovčeku vyváži svetlé povrchy, zatiaľ čo ozdoba z nehrdzavejúcej ocele medzi pultom a skrinkou plynulo prechádza materiálom skrinky a pultovej dosky.

Zakrivený žulový kuchynský ostrov v luxusnom domeModerný dizajn kuchyne, ktorý efektívne zúročuje prírodnú krásu svojich povrchových úprav. Nádherné skrinky z vlašských orechov sú nepoškvrnené ľahkou vrstvou číreho povrchu. Táto kuchyňa má tiež veľmi veľký kuchynský ostrov s dvoma úrovňami výšky pultu. Jeden je v normálnej výške pultu s čiernou doskou z travertínu a rovnakými orechovými skrinkami, zatiaľ čo druhý je vo výške pultu s rovnakým čiernym travertínom, ale so zaoblenými rohmi a telom z nehrdzavejúcej ocele.

Červený moderný kuchynský ostrovček s nerezovým digestoromPriestranná moderná kuchyňa, ktorá má pre svoje kuchynské skrinky výraznú červenú. Celá skrinka je v červenom lamináte v kombinácii s nehrdzavejúcou oceľou a sklom. Kuchynský ostrovček je obdĺžnikový so zabudovanou indukčnou varnou doskou a stropným digestorom z nehrdzavejúcej ocele. Aj keď sú kuchynské skrinky veľmi moderné, výber materiálu pracovnej dosky je tradičnejší, namiesto pevného povrchu sa namiesto šedej hnedej žulovej dosky používa doska.

Moderný biely kuchynský ostrov s pripojeným jedálenským kútomTento moderný kuchynský dizajn je elegantný a elegantný, ideálny pre malé priestory a otvorené pôdorysy. Kuchynské skrinky majú obyčajnú bielu povrchovú úpravu s úchytmi z nehrdzavejúcej ocele. Má obdĺžnikový kuchynský ostrov s bielou pevnou doskou a priamo spojený s jedálenským stolom, ktorý je vyrobený z béžovej pevnej plochy pripevnenej k kuchynskému ostrovu.

Moderný ostrovček do domácej kuchyne v čiernej farbeTento kuchynský ostrov je moderný a elegantný so skrinkami vo vysokom lesku z bridlicovej šedej, ktoré pôsobia proti drsnej povrchovej úprave tehlovej prízvučnej steny. Materiál jej pracovnej dosky je čierny pevný povrch, ktorý vytvára lesklý a hladký povrch.

Šedý kuchynský ostrov v modernom štýle s kruhovým digestoromNádherná moderná kuchyňa, ktorá pre svoje skrinky kombinuje povrchovú úpravu z vlašského orecha s obyčajnými bielymi laminátmi. Kuchyňa v tvare L má veľký obdĺžnikový kuchynský ostrovček, v ktorom je zabudovaný indukčný sporák. Namiesto klasického kameňa alebo materiálov s pevným povrchom sa tento ostrov rozhodol pre modernejšiu možnosť - laminátovú povrchovú úpravu v béžovej farbe.

Kuchynský ostrovček z ľahkého dreva s bielym pultomToto je ďalší vynikajúci príklad moderného dizajnu kuchyne. Pre svoje dvere skrinky používa lamináty z borovice. Pre zachovanie elegantnosti a modernosti používa hliníkové kľučky dverí. Veľký obdĺžnikový kuchynský ostrov stojí uprostred s rovnakými borovicovými laminátmi ako hlavné skrinky a pokrytý bielym pevným povrchom s 8 širokými fasciami.

Dlhý moderný kuchynský ostrov s oranžovými barovými stoličkamiNa rozdiel od predchádzajúcich príkladov moderného dizajnu kuchyne používa táto vzorka pre svoje kuchynské skrinky a kuchynský ostrovček jedinečný typ laminátov. Namiesto typických laminátov s dreveným povrchom používa laminátové panely s dizajnom zvetraného dreva, ktoré vytvárajú moderný, ale rustikálny vzhľad. Kuchynský ostrovček namiesto kamenných povrchov používa dosku z nehrdzavejúcej ocele tónovanej ružovým zlatom a rustikálne vyzerajúce skrinky dodáva elegantnému povrchu.

Rustikálne kuchynské ostrovy

Kuchyňa s rustikálnym ostrovom v núdzi, s bielym backsplash a pultom z bieleho mramoruRustikálny kuchynský ostrov so zúfalým drevom je skvelým spôsobom, ako vniesť do svojho inak súčasného dizajnu nádych vidieckeho šarmu. Táto kuchyňa využíva dosku z bieleho mramoru pre drevený ostrovček, kontrastovanú so sivým kremenným pultom pre hlavnú plochu pultu. Spätná väzba z bielych dlaždíc s dizajnovým vzorom v tvare chevronu dopĺňa bielu skrinku a otvorené šrafovanie.

Prenosný drevený kuchynský ostrovčekTáto tradičná kuchyňa má zaujímavý prenosný rustikálny kuchynský ostrov. Obvyklé kuchynské ostrovčeky majú skrinky alebo podstavce navrhnuté podobne ako hlavné kuchynské skrinky, ale tento kuchynský ostrov je pohyblivý nábytok. Je to štandardný stôl do výšky pultu s masívnou konštrukciou zo zlatého duba s veľkými točenými nohami a bez skriniek alebo zásuviek.

Rustikálny kuchynský ostrovček s úložným priestorom v skrinkeTáto kuchyňa má jedinečný dizajn inšpirovaný stodolou a v prírodnom prevedení používa zvetrané drevo. V kuchyni nájdete aj pohyblivý kuchynský ostrovček, ktorý je obdĺžnikového tvaru a ktorý používa rovnakú povrchovú úpravu z dreva ako hlavné kuchynské skrinky. Materiál na doske je čierny mastenec so sivou keramickou obkladačkou.

Rustikálna kuchyňa s ostrovom kuchárovDizajn kuchyne, ktorý sa vyznačuje moderným moderným priemyselným vzhľadom a kombinuje povrchové úpravy dreva s tmavými drsnými povrchmi a kovovými povrchmi. Trupy skriniek sú lakované s povrchovou úpravou, ktorá napodobňuje listy GI, a s použitím masívnych plôch dubovej zásuvky. Má obdĺžnikový kuchynský ostrovček s rovnakými povrchovými úpravami ako hlavné kuchynské skrinky. Na dosku používa pevný povrch, ktorý napodobňuje vzhľad mramoru, a má vstavaný drez vyrobený z rovnakého pevného povrchu.

Luxusná kuchyňa s dvoma ostrovmiTáto veľká kuchyňa v tradičnom štýle má dva kuchynské ostrovčeky integrované do dizajnu, čo umožňuje súčasne pracovať viac ľuďom v kuchyni. Jeden z kuchynských ostrovčekov má vstavaný keramický drez pod dosku a dosku z béžovej žuly. Druhý kuchynský ostrov má však kamennú dosku namiesto kamennej dosky a funguje ako jedálenský kút a priestor na prípravu.

Krásny luxusný kuchynský ostrovček so skrinkami na mieruTáto kuchyňa v klasickom štýle má mierne neobvyklé usporiadanie. Zatiaľ čo väčšina kuchynských ostrovov je rovnobežná s nástennými skrinkami, tento sa mierne oddeľuje od hlavných kuchynských skriniek. Nádherné obložené orechové skrinky kuchynského ostrova sa dobre hodia k sivej doske z mastenca. Na kuchynskom ostrove je navyše k dispozícii malý úložný priestor na poháre a pohár na víno na boku, okrem vstavaného drezu a umývačky riadu.

Kuchynské ostrovy mäsiarskeho bloku

Kuchyňa s pultovým ostrovčekom s mäsovými blokmi, s bielou skrinkou a so šedými hlavnými skrinkami s pultmi z béžovej žulyMäsiarsky blok kuchynský ostrovček s olejovou úpravou môže byť krásnym doplnkom vášho interiérového dizajnu. Táto kuchyňa ponúka biely ostrovček skrinky, ktorý kontrastuje so sivou farbou hlavných skriniek. Ostrov slúži ako raňajkový bar pre dvoch a tiež ako efektívna oblasť na prípravu jedál doplnená umývadlom pod pultom.

Mäsiarsky blok kuchynský ostrov a jesť v oblastiMnoho nápadov na kuchynské ostrovy pochádza z potreby maximalizovať menší priestor. Tento ostrov pomáha tým, že sa v ňom podáva raňajkový bar, poskytuje pultové skladovanie a ponúka dostatok ďalšieho priestoru na prípravu jedla. Namiesto obvyklých kamenných materiálov na dosku môže byť vynikajúcou voľbou drevený mäsiarsky blok, ktorý môžete použiť ako kuchynský ostrovček, ako v tomto príklade. Olejom zafarbený drevený povrch dodáva kuchynským ostrovným skrinkám v žlto-béžovej farbe eleganciu a teplo a dopĺňa tak drevenú povrchovú úpravu hlavných kuchynských skriniek.

Mäsiarsky blok z dreveného kuchynského ostrovaNápady na kuchynské ostrovčeky s pultmi zo svetlého dreva ponúkajú príjemnú atmosféru, ktorú majitelia domov milujú. Táto tradičná kuchyňa sa oddeľuje od ostatných tým, že pre svoj hlavný pult a svoj kuchynský ostrov používa nádhernú masívnu dosku z mäsitého dubového masívu. Tón dreva pomáha prihrievať biele kuchynské skrinky pri zachovaní jej tradičnej elegantnej príťažlivosti. Steny vyrobené z umelého muriva tiež dobre dopĺňajú materiál dosky.

Súvisiace galérie kuchynského dizajnu, ktoré by sa vám mohli páčiť:

143 luxusných dizajnov kuchyne - Nápady na dizajn malej kuchyne - Nápady na kuchyňu v tvare U. - Moderné kuchynské ostrovy - Moderné kuchynské vzory