Hlavná Večierky 9 Základy bakalárskej párty, ktorú bude vaša posádka milovať

9 Základy bakalárskej párty, ktorú bude vaša posádka milovať

Tu je všetko, čo potrebujete pre svoju veľkú bitku.
  • Sophie Ross je vedúcou textárkou v spoločnosti Adore Me.
  • Sophie je skúsená spisovateľka štýlu a krásy.
  • Sophie pracovala ako spolupracovníčka redaktora časopisu Lizapourunemerenbleus v rokoch 2017 až 2019.
Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Bez ohľadu na to, kam pôjdete na svoju bakalársku párty - a verte nám, možnosti sú skutočne nekonečné - podstata zostáva rovnaká. Môžete osláviť budúcnosť, prijať niekoľko posledných chvíľ jednotlivca a stráviť čas svojho života so svojimi najlepšími priateľmi. Znie to ako celkom dobrý obchod! Aby sme vám pomohli naplno využiť vašu bakalársku párty, zhrnuli sme náležitosti, ktoré budete potrebovať na epický víkend.

1. Šerpa

krídlo

Ako je tradíciou, vy (nevesta) budete pravdepodobne jediné dievča v bielom, keď pôjdete von s družstvom (či už máte oblečené šaty, rifle alebo rifle). Ale aby ste sa ako budúca nevesta odlišovali ešte viac, nahoďte roztomilú šerpu.

Odtiene ružovej Butiková nevesta za slobodna, 14 dolárov, Etsy.com

2. Dekor

banner

Ak ste družička, musíte byť pripravení s výzdobou nevesty v hotelovej izbe alebo v apartmáne. Zamyslite sa nad: výrezmi tváre nevestinho partnera (najlepšie v ich neľahkých tínedžerských rokoch), falickými rekvizitami (ak o to má každý záujem), roztomilými obrázkami nevesty a jej družičiek a sladkými transparentmi alebo balónikmi.

Earles Úplne Bachelorette Party cursive glitter banner, 10 dolárov, Etsy.com

3. Fľaše na vodu

fľaša na vodu

Buďme úprimní: Je šanca, že sa počas slávnostného víkendu so svojimi dievčatami napijete. Preto odporúčame roztomilý spôsob, ako zostať hydratovaný, ako sú fľaše vody Team Bride.

Cafe Press Fľaša vody Team Bride, 17 dolárov, CafePress.com

4. Všetko

tote

Pri všetkej všeobecnej šialenosti, ktorá sa chystá nasledovať - ​​vrátane mnohých aktivít a večierkov - je múdre vybaviť svoje dievčatá roztomilou zodpovedajúcou figúrkou, aby si mohli veci usporiadať. Jednoduché, roztomilé plátna je možné kúpiť hromadne a prispôsobiť si ich.

Plážové tašky na párty Personalizované plátenné plážové tašky, 174 dolárov za sadu 12 kusov, Etsy.com

5. Spoločenské hry

hry

Od „prilepenia bozku na tvár nevesty“ až po „ako dobre poznáte mládenku?“ možnosti párty hier sú nekonečné (a dajú sa zadarmo stiahnuť online). Príďte pripravení.

Stag & Hen Hľadanie mrchožrútov, zadarmo, ShopStagandHen.com

6. Zodpovedajúce oblečenie plavky

Či už ste na večierku na pláži alebo v horách, môžete si vybrať sadu zodpovedajúcich nití pre akékoľvek podnebie. Jednodielne plavky sú z nejakého dôvodu všadeprítomné, alebo môžete ísť s jednoduchými tankami alebo odpaliskami.

StrongNewSexy Plavky pre družičku, 24 dolárov, Etsy.com

7. Boozy Party Favours

vínové poháre

Či už ide o koozie, sklenený pohár, pohár alebo pohár na víno, vaše dievčatá budú milovať poháre na pitie na tému počas víkendu so slobodou a mimo neho.

priemerné náklady na zásnubný prsteň 2020

Swoozieho Pohár na víno bez baklažánu, 5 dolárov, Swoozies.com

8. Tetovanie

tetovanie

Zanechajte (dočasnú) značku na svojich priateľkách zábavnými zodpovedajúcimi kúskami.

AllForBachelorette Dočasné flash tetovanie na bakalárskej párty, 13 dolárov, Amazon.com

9. Selfie tyč

selfie tyč

Verte nám, budete chcieť všetko zdokumentovať. Uľahčite si život tým, že sa vybavíte selfie tyčou. Ak je vaše prostredie vodnaté, vodotesný fotoaparát (aby ste sa nemuseli starať o svoj telefón) je nevyhnutnosťou.

Retrack Bluetooth selfie tyč, 11 dolárov, HomeDepot.comnové citáty o vzťahu pre neho