Hlavná Darčeky 9-ročné nápady na darčeky pre vášho partnera alebo obľúbený pár

9-ročné nápady na darčeky pre vášho partnera alebo obľúbený pár

Oslávte deväť rokov manželstva sentimentálnym darčekom. Tipy na darčeky k 9-ročnému výročiu
  • Laura je spisovateľka a redaktorka, špecializujúca sa na všetky svadby, cestovanie a nákupy
  • Predtým, ako sa pripojila k Lizapourunemerenbleus Worldwide, Laura pokryla funkcie cestovania a životného štýlu pre publikácie ako Glamour, Evening Standard, Cosmopolitan a Culture Trip
  • Laura má titul žurnalistiky a žije v Londýne vo Veľkej Británii
Aktualizované 30. júla 2021 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Gratulujem! Vy (alebo váš milovaný) ste dosiahli deväť rokov manželstva. Teraz prichádza tá ťažšia časť: vybrať perfektný darček k deväťročnému výročiu. Napriek tomu, že sa jeden rok hanbia 10-ročný míľnik , deviate výročie svadby je rovnako špeciálne a malo by sa podľa toho aj osláviť. Motívy a symboly sú užitočné pri zvažovaní nápadov na darčeky k deviatemu výročiu svadby. Ak ste tradicionalista, držte sa hrnčiarskych a vŕbových darov. Na druhej strane, tí, ktorí sa rozhodnú pre modernú tému deviateho výročia, by mali siahnuť po koži. Okrem tém sa môžete pre inšpiráciu spoľahnúť aj na farby deviateho výročia (terakota, fialová a zelená) alebo drahokam (modrý lapis). Šťastné darovanie!

V tomto článku:

Čo je darček k deväťročnému výročiu?

Tradičné: keramika a vŕba

Tradične keramika a vŕba predstavujú deväťročné výročie . Keramika sa v minulosti používala ako nádoba na prenos vody, ktorá tečie a prispôsobuje sa svojmu okoliu rovnako ako vaše deväťročné manželstvo. Keramika tiež predstavuje domov, ohnisko a rodinu. Willow je naopak charakteristicky silná, odolná a prepletená - symbolizuje stabilné a láskyplné manželstvo.

Moderné: koža

Modernisti prijali kožu aj ako reprezentáciu deviateho výročia svadby. Nielenže je pevná a pružná, ale tkanina je tiež trvanlivá - rovnako ako úspešný vzťah. Toto je múdra možnosť ako darček k deviatemu výročiu svadby, pretože testuje čas. Ktovie, možno budú aj naďalej športovať so svojimi koženými výrobkami 60. výročie ?

Hrnčiarske a vŕbové darčeky k výročiu svadby

Tradicionalisti, radujte sa. Ak vás zaujíma, čím dostať svojho partnera alebo obľúbený pár k ich deväťročnému výročiu, nezúfajte. Odviedli sme tvrdú prácu za vás a našli sme niekoľko hviezdnych (ak to sami povieme) hrnčiarskych a vŕbových darčekov, ktoré im dáme tento rok.

hrnčeky zo sedmokrásky

Či už je váš partner zábavný alebo si rád oddýchne pri šálke kávy, vo vašom dome nebude nikdy príliš veľa hrnčekov. Tieto biele keramické hrnčeky, ktoré zdobia sladké sedmokrásky, budú krásnym doplnkom ich zbierky.

35 dolárov | Etsy kvetináče terakoty

Jednou z najlepších vecí na darčekoch k keramike je, že sú tak pekné, ako praktické. Tieto jednoduché kvetináče dvakrát strieľajú-terakotový odtieň predstavuje farbu deviateho výročia.

38 dolárov | Bloomist kuchynský keramický džbán Tie Mecham, Rocky Luten

Každá kuchyňa potrebuje džbán - či už ich použijete na vodu alebo ako alternatívu k váze, budú štýlovým nákupom. Tieto ručne hádzané keramické džbány sú vyrobené v malom štúdiu v Bronxe a každý je vyrobený na zákazku, aby ste vedeli, že kupujete niečo špeciálne.

Od 135 dolárov | Jedlo 52 keramické stoličky, antropologie

Ste spolu deväť rokov, a tak je načase zdvihnúť nohy a plaviť sa ďalej k tomuto míľniku desaťročia. Tieto vzorované stoličky navrhla floridská ilustrátorka Maggie Stephensonová a prinesie do vášho príbytku európsku atmosféru.

oranžovo-biele svadobné šaty
198 dolárov | Antropológia keramický pekáč na cesnak

Kto by nechcel ísť do kuchyne naplnenej vôňou čerstvo praženého cesnaku? Správne, nikto (pokiaľ teda nie ste upír), a preto je táto ručne vyrábaná keramická pražička cesnaku ako keramický darček, ktorý budú používať znova a znova.

40 dolárov | Neobvyklý tovar vŕbová doska na krájanie

Krájacia doska je perfektný darček k deviatemu výročiu pre každého gurmána. Aj keď je táto doska na krájanie vyrobená z orecha, motívom je krásna vŕba. Navyše si ho môžete prispôsobiť svojim menám a dátumu výročia.

Od 40 dolárov | Etsy vŕbové pero etsy

Ak hľadáte praktický darček, ktorý budú používať každý deň, zvážte toto elegantné vŕbové pero. Kto vie, možno ich to dokonca povzbudí, aby vám napísali milostné listy?

55 dolárov | Etsy vŕbové náušnice etsy

Tieto starožitné strieborné náušnice z vŕby sú nečakaným darčekom z vŕby. Sú vyrábané na zákazku, takže si s nimi dajte na čas.

Od 32 dolárov | Etsy vŕbové fotorámčeky

Splňte si svoj darček k deviatemu výročiu svadby s týmito rámami z vŕbového dreva. Dokončite darček tak, že si vytlačíte svoj obľúbený obrázok vás dvoch a vložíte ho dovnútra. Príliš roztomilý.

Od 21 dolárov | Etsy prútený piknikový kôš

Prútie sa často vyrába z vŕby, a preto je tento prútený piknikový kôš ľavou stranou poľa pri tradičnom darčeku k deviatemu výročiu. Izolovaný kôš je zakončený plochým vekom, ktoré je možné gravírovať, ale to nie je všetko. Môže sa tiež použiť ako provizórny stôl!

Od 150 dolárov | Etsy

Kožené darčeky k výročiu svadby

Symbolickým darčekom k deviatemu výročiu je okrem vŕby a keramiky aj koža. Pokračujte v čítaní našich obľúbených darčekov z kože, ktoré darujete svojmu manželovi alebo šťastnému páru.

piesne na prechádzku po ostrove
krémová kožená taška

Čo je praktickejšie ako spoľahlivá taška? Táto elegantná a odolná taška bola vyrobená tak, aby vydržala a je dodávaná v mnohých farebných kombináciách typu všetko so všetkým.

195 dolárov | Cuyana zelená kožená peňaženka ekster

Skombinujte dve témy deviateho výročia s touto inteligentnou zelenou koženou peňaženkou. Napriek tomu, že peňaženky Ekster majú klasický vzhľad, sú navrhnuté aj s niektorými skutočne modernými funkciami. Vstavaný hliníkový držiak kariet rozdáva karty jediným kliknutím. Navyše chráni pred skimmingom.

89 dolárov | Vonku kožená výročná tlač etsy

Táto kožená potlač je tak premysleným darčekom k deväťročnému výročiu pre vášho manžela alebo manželku. Môžete si ho prispôsobiť pomocou špeciálneho umiestnenia (alebo dvoch!), Čo pre vás veľa znamená.

Od 52 dolárov | Etsy pridajte diptyque z koženej sviečky

Kožený darček nemusí znamenať nákup koženého tovaru. Vstúpte: táto luxusná sviečka s vôňou kože od Diptyque.

68 dolárov | Diptych kožená hudobná potlač etsy

Tvoj svadobná pieseň bude pre vás oboch vždy zvláštnou spomienkou a tento sentimentálny notový záznam vyrytý kožou je krásnym spôsobom, ako si pripomenúť deväť rokov. Pri každom pohľade na to sa vaša polovička usmeje s príjemnými spomienkami.

ako si viažeš mašľu
49 dolárov | Etsy Kožené a zlaté hodinky BOSS

S elegantnými koženými hodinami nikdy nič nepokazíte. Tieto zlaté hodinky s hnedým koženým remienkom budú ideálnym darčekom pre zberateľa k deviatemu výročiu.

245 dolárov | Šéf hnedá kožená taška na prenášanie

Ak sa chystáte kúpiť si koženú tašku, oplatí sa investovať do takej, ktorá je vysoko kvalitná a super univerzálna. Váš partner bude používať túto tašku Satchel & Page na všetko, od každodenného dochádzania po víkendové pobyty.

595 dolárov | Aktovka a stránka notebook s vegánskym koženým stehom

Tento vegánsky kožený zápisník im umožňuje zaznamenávať výlety autom perom, ihlou a niťou. Jasné, čítate to správne. Okrem toho, že si váš partner zapíše cestovné úvahy, bude môcť šiť vaše cesty aj priamo na obálku denníka (zábavné!).

35 dolárov | Neobvyklý tovar personalizovaná vegánska kožená tácka

Milujeme tieto vegánske kožené podložky z dvoch dôvodov: dajú sa prispôsobiť vašim priezviskom a rokom výročia a vzhľad umytej kože dodáva každému konferenčnému stolíku rustikálny nádych.

24 dolárov | Etsy kožená taška na make -up na mieru

Stále hľadáte darček k deviatemu výročiu? Ak váš partner miluje make -up, bude sa mu páčiť táto vlastná taška na počiatočný make -up. Bonus: Dodáva sa v 12 rôznych farbách, takže si môžete vybrať ich obľúbený odtieň.

Od 40 dolárov | Etsy

Alternatívne deväťročné darčeky k výročiu

Len preto, že keramika, vŕba a koža sú témami deviateho výročia, neznamená to, že sa ich musíte držať. Inšpirujte sa farbami deviateho výročia, drahokamom alebo namiesto toho nájdite inšpiráciu inde. Nižšie sme vás posunuli správnym smerom.

korkový glóbus neobvyklý tovar

Takmer desaťročie spolu znamená, že budete mať veľa dobrodružstiev. Korkový glóbus je pre páry príjemným spôsobom, ako zdôrazniť, kde boli za posledných deväť rokov - a kam plánujú ísť v budúcnosti spoločne.

Od 80 dolárov | Neobvyklý tovar slúchadlá nordstrom

Ak má váš partner rád aktivitu, pravdepodobne potrebuje skvelú sadu bezdrôtových slúchadiel. Tieto slúchadlá zostanú na mieste, či už sa chystáte do posilňovne alebo si zabehať vonku.

129 dolárov | Nordstrom pestovateľ piva prispôsobený etsy

Pivovary sú taká zábavná vec, ktorú môžete mať poruke, keď sa zabávate, a tento dvojlitrový pestovateľ je možné prispôsobiť iniciálam vašej lásky. Keramický flip top je malým prikývnutím aj na tému keramiky.

Od 54 dolárov | Etsy mejuri zelený zlatý prsteň

Je to už deväť rokov, čo ste povedali „Ja áno“, ale ešte dlhšie, odkedy jeden z vás položil otázku - preto je načase dať svojmu partnerovi ďalšie dedičské dielo. Tento asymetrický prsteň obsahuje dva bagetové diamanty, dva zelené zafíry a prasiolit, vďaka ktorým je dokonalou poctou farbe deviateho výročia: zelenej.

750 dolárov | Lepšie rajka rastlina deviate výročie kvet

Ako kvetina deviateho výročia svadby symbolizuje rajský vták vzrušujúcu budúcnosť - to najlepšie ešte len príde. Kvitnúca rastlina má nízku údržbu a odstraňuje toxíny zo vzduchu, ale je najlepšie držať ju mimo domácich zvierat, pretože môže spôsobiť podráždenie úst.

199 dolárov | Bloomscape lunya prateľný župan

Váš partner bude chcieť nájsť akúkoľvek výhovorku, aby zostal a mohol nosiť toto prateľné hodvábne rúcho. Fialová je ďalšou z farieb výročia deviatich rokov a oversize strih udrží vášho partnera v pohodlí po celú dobu lenivej nedele.

248 dolárov | Lunya modré náušnice lapis

Modrý lapis je drahokam k deviatemu výročiu - a je veľmi pekný. Kendra Scott má ohromujúce zbierka modrých lapis šperkov , ale tieto náušnice z 18k zlata sa nám páčia najviac.

148 dolárov | Kendra Scott tlač vtáka z raja

Ak, rovnako ako my, nie ste skvelým rodičom rastlín, rozhodnite sa namiesto nich osláviť jemnú potlač raja. Tento akvarelový obraz je nezarámovaný, takže si určite vezmite rám, ktorý funguje s vašim domácim dekorom a dopĺňa aj tlač.

Od 25 dolárov | Etsy fotka na pamiatku prsteňa

Krúžkové jedlá neprichádzajú oveľa zmysluplnejšie ako toto. Nechajte svoje tri obľúbené obrázky zo svadobného dňa vytlačiť čiernobielo na tieto elegantné keramické misky ako darček, ktorý budú milovať.

180 dolárov | Neobvyklý tovar vlastné manžetové gombíky od etsy

Bez ohľadu na to, či sa váš partner hodí do práce alebo len na špeciálne príležitosti, budú s týmito personalizovanými manžetovými gombíkmi vyzerať mimoriadne elegantne. Nechajte si na ne špeciálne vygravírovať iniciály a dátum svadby.

Od 50 dolárov | Etsy košík na chlieb s keramickou doskou

Máte doma pekára? Zamilujú si tento tkaný ohrievač chleba a košík, ktoré sú vyrobené ručne z etických a udržateľných materiálov. Terakotový tanier je zábavná hra na dve témy deviateho výročia.

55 dolárov | naše Spoločenstvo koktejlová súprava oliver bonas zlatého vzhľadu

Koktaily sú vždy dobrý nápad, obzvlášť keď si pripijete do druhého desaťročia. Povzbuďte svoju polovičku, aby sa stala majstrom mixológov s touto elegantnou zlatou súpravou.

80 dolárov | Oliver bonas kliknite a pestujte inteligentnú záhradu

Či už ste obyvateľom bytu alebo jednoducho nemáte dostatok času alebo priestoru na pestovanie vlastnej zeleninovej záhrady, táto inteligentná záhrada od spoločnosti Click & Grow vám pomôže pestovať vlastné bylinky a zelené po celý rok. Je perfektný na to, aby vám obom pomohol vymeniť základné jedlá.

papierové nápady na darčeky k výročiu pre ňu
600 dolárov | Kliknite a rast