Hlavná Celebrita Aasif Mandvi z Daily Show sa ožení so Shaifali Puri na svadobnom obradu v Atlante

Aasif Mandvi z Daily Show sa ožení so Shaifali Puri na svadobnom obradu v Atlante

 Svadba Shaifali Puri Aasif Mandvi sa vydala Korešpondent „The Daily Show“ Aasif Mandvi, ktorý tiež hrá v seriáli TV Land Younger, sa tento víkend v Atlante oženil so Shaifali Puri. (Foto: Kevin Winter/Getty Images)

Manželia Mandviovci to oficiálne oznámili tento víkend. Denná šou korešpondent Asif Mandvi sa oženil s výkonným riaditeľom Nadácie Nike Shaifali Puri tento víkend na multikultúrnom a medzináboženskom svadobnom obrade v Atlante v štáte Georgia.

Dvojica sa zosobášila v nedeľu 27. augusta pred 220 hosťami Ľudia .

„Najviac sa teším z toho, že môžem zdieľať tento neuveriteľný moment s toľkými rodinnými príslušníkmi a priateľmi zo všetkých rôznych častí môjho života,“ povedal 51-ročný Mandvi, ktorý tiež hrá Jay Malick v TV Land's. Mladší . 'Som tak poctený, že sa všetci objavili. Po toľkých rokoch si myslím, že väčšina ľudí rezignovala na to, že som niekedy zaviazal uzol.“

Dvojica obsahovala kľúčové detaily z ich hinduistického a moslimského presvedčenia a kultúr. „Do každého jedného aspektu našej svadby sme zahrnuli prvky našej indickej hinduistickej a moslimskej kultúry. Od obradu, cez jedlo, hudbu až po oblečenie,“ dodal Mandvi.

Podľa magazínu mal pár na ceremónii oblečený tradičný indický odev od Anity Dongre. Ženích sa potom na párty prezliekol do obleku Sebastiena Greya.

Dvojica sa prvýkrát stretla prostredníctvom spoločného priateľa pred štyrmi rokmi. Minulý rok na jeseň sa zasnúbili v Big Sur v Kalifornii.