Hlavná Svadobné Správy Abby Elliott sa vydala za Billyho Kennedyho na svadbe v Novom Anglicku

Abby Elliott sa vydala za Billyho Kennedyho na svadbe v Novom Anglicku

Abby ElliottAbby Elliott zdieľa svoj návrhový príbeh výlučne s Lizapourunemerenbleus. Zápočet: Christopher Polk/NBC

Autor: Kelly Spears 09.05.2016 o 9:00 hod

Nová anglická rozprávka sa splnila! Herečka Abby Elliott oženiť sa Billy Kennedy v Connecticute v sobotu 3. septembra.

Podľa Ľudia , 29-ročný Zvláštna mama von hviezda kráčala uličkou v čipkovaných a tylových šatách Leanne Marshall. Po výmene sľubov pred 200 hosťami počas ich elegantného cirkevného obradu sa novomanželia a ich blízki dostali do domu Elliottovych rodičov v gotickom štýle.

Rodiny páru pomohli zorganizovať červenú, modrú a smotanovú tému. Vystúpila Elliotova sestra a jej strýko vytvoril kaligrafie a ponuky a čísla tabuliek. Zásnubný prsteň nevesty bol odovzdaný Kennedyovej babičke.

Hviezda Bravo a jej ženích scenáristu sa pre svoj veľký deň rozhodli pre čerstvé organické kvetinové úpravy. Viacnásobné vrstvy ich poschodovej svadobnej torty boli pokryté cukrovými kvetmi.

Kennedy - spisovateľ obľúbenej drámy Netflix Domček z kariet - navrhla Elliottovi vlani v októbri potom, čo sa duo stretlo rok a pol. Aby vykonal prekvapivý návrh, nechal ozdobiť celý ich byt kvetmi a sviečkami.

ako zistiť, či je diamantový prsteň skutočný

Bolo to naozaj krásne a on bol tradičný a padol na jedno koleno, povedal Elliott Uzol výhradne v januári. Bolo to veľmi jednoduché, ale krásne a úžasné.

Talentovaná dvojica mala praktické dôvody, prečo sa v septembri rozhodla vziať. Má niekoľko priateľov, ktorí sa v októbri vezmú. Celý október bol teda už zabraný, s čím sa Elliott podelil Uzol počas procesu plánovania. Nejaký august bol vzatý, pretože, viete, tentoraz v našich životoch sa všetci ženia, a takí boli: „A čo september?‘ Dobre, tento dátum. Práve sme vybrali dátum.

Na začiatku plánovania nám Elliott povedal, že svadobná hostina tohto páru bude veľká šestnásťčlenná posádka. Jej sestra, Bridey bude slúžiť ako čestná slúžka a Kennedyho sestra, Mária , by sa postavil aj za hrdličky.

Napriek tomu, že mladomanželia vedú uponáhľaný život, Elliott v marci prezradil, že si vezmú čas na svadobnú cestu. Ideme do Afriky na safari, povedala Uzol . A potom skončiť na pláži niekde v Mozambiku.