Hlavná Celebrita Abby Elliott sa vydala za Billyho Kennedyho na svadobnom obradu v Novom Anglicku

Abby Elliott sa vydala za Billyho Kennedyho na svadobnom obradu v Novom Anglicku

 Abby Elliott Abby Elliott zdieľa svoj návrhový príbeh exkluzívne s The Faircityfire. Poďakovanie: Christopher Polk/NBC

Splnená rozprávka z Nového Anglicka! Herečka Abby Elliott st Billy Kennedy v Connecticute v sobotu 3. septembra.

Podľa Ľudia , 29-ročný Odd mama vonku hviezda kráčala uličkou v čipkovaných a tylových šatách Leanne Marshall. Po výmene sľubov pred 200 hosťami počas elegantného cirkevného obradu sa novomanželia a ich milovaní vybrali do domu Elliottových rodičov v gotickom štýle.

Rodiny páru pomohli zrealizovať podujatie s červenou, modrou a krémovou tematikou. Elliottova sestra vystupovala a jej strýko vytvoril menu a čísla stolov pomocou kaligrafie. Nevestin zásnubný prsteň bol odovzdaný Kennedyho babičke.

Hviezda Bravo a jej ženích scenárista sa na svoj veľký deň rozhodli pre svieže organické kvetinové aranžmány. Viaceré vrstvy ich poschodovej svadobnej torty boli pokryté cukrovými kvetmi.

Kennedy – ktorý je autorom populárnej drámy Netflix Domček z kariet – navrhol Elliottovi vlani v októbri po tom, čo dvojica spolu randila rok a pol. Nechal vyzdobiť celý ich byt kvetmi a sviečkami, aby uskutočnil prekvapivý návrh.

'Bolo to naozaj krásne a bol tradičný a kľakol si na jedno koleno,' Elliott povedal Faircityfire výhradne v januári. 'Bolo to veľmi jednoduché, ale krásne a úžasné.'

Talentovaný pár mal praktické dôvody, prečo sa v septembri rozhodol vziať. „Má pár priateľov, ktorí sa v októbri vezmú. Takže celý október bol už zabratý,“ Elliott zdieľané s Faircityfire počas plánovacieho procesu. „Niektorý august bol zachytený, pretože, viete, tentoraz v našich životoch sa všetci ženia, a tak boli len: ‚A čo september?‘ Dobre, tento dátum. Len sme si vybrali dátum.'

Počas plánovania nám Elliott povedal, že svadobná hostina páru bude „veľká partia“ šestnástich. Jej sestra, Bridey , bude slúžiť ako družba a Kennedyho sestra, Mária , by sa zastali aj hrdličky.

Hoci majú novomanželia zaneprázdnený život, Elliott v marci prezradil, že si nájdu čas na medové týždne. 'Ideme do Afriky na safari,' povedala Faircityfire . 'A potom skončiť na pláži niekde v Mozambiku.'