Hlavná Celebrita Adele potvrdila manželstvo so Simonom Koneckim v emotívnom prejave udeľovania cien Grammy 2017, ktorý bol plný Beyonce

Adele potvrdila manželstvo so Simonom Koneckim v emotívnom prejave udeľovania cien Grammy 2017, ktorý bol plný Beyonce

 Adele sa vydala na Grammy Speváčka Adele preberá cenu za album roka pre „25“ na pódiu počas 59. odovzdávania cien GRAMMY v STAPLES Center 12. februára 2017 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto: Jeff Kravitz/FilmMagic)

Dobrý deň...je vydatá! Po mesiace špekulácií , Adele potvrdila manželstvo s dlhoročným partnerom Simon Konecki pri preberaní ceny za album roka na Grammy 2017 v nedeľu 13. februára.

Speváčka (28) strávila väčšinu času na pódiu chválou nominovanej Beyonce, ktorá stála proti 25 hitmaker za jej kriticky uznávaný album, Limonáda.

'Grammy, vážim si to, akadémia, milujem ťa,' povedala cez slzy. 'Môj manažér, môj manžel a môj syn - vy ste jediný dôvod, prečo to robím.'

Konecki (42) a Adele sa prvýkrát zoznámili Ed Sheeran (áno, je to pravda!) a chodili spolu päť rokov, kým sa tajne vzali. Dlhoroční partneri, ktorí majú spolu 4-ročného syna Angela, cez prázdniny vyvolali klebety o manželstve potom, čo boli obaja odfotení s podozrivými zlatými pásikmi na prstenníku.

 Adele Simon Konecki

LOS ANGELES, CA – 12. FEBRUÁRA: Speváčka Adele počas 59. odovzdávania cien GRAMMY v STAPLES Center 12. februára 2017 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto Christopher Polk/Getty Images pre NARAS)

V bezplatnom rozhovore s Vanity Fair vlani v októbri Adele zdôraznila dôležitosť svojej rodiny pre jej prosperujúcu kariéru.

'Všetky moje vzťahy sú pre mňa dôležitejšie ako akékoľvek turné, ktoré kedy urobím,' povedala vtedy. „Ak by sa môj vzťah so Simonom alebo môj vzťah s Angelom začal teraz trochu kaziť, stiahol by som sa z turné. Môj život je pre mňa dôležitejší ako čokoľvek, čo robím, pretože ako mám sakra napísať záznam, keď nemám život? Ak nemám skutočný život, potom je koniec hry aj tak.'

Pozrite si jej emocionálny prejav prijatia Grammy vyššie.