Hlavná Celebrita Al Roker a manželka Deborah Roberts zdieľajú svadobné fotografie na počesť ich 21. výročia svadby

Al Roker a manželka Deborah Roberts zdieľajú svadobné fotografie na počesť ich 21. výročia svadby

 Manželka Al Roker Deborah Roberts a Al Roker sa zúčastňujú premiéry filmu 'Sully' v New Yorku v Alice Tully Hall, Lincoln Center 6. septembra 2016 v New Yorku. (Foto: Roy Rochlin/FilmMagic)

Dvadsaťjeden rokov manželskej blaženosti! Al Rocker a Deborah Roberts oslávil v piatok 16. septembra 21 rokov manželstva.

Pri tejto príležitosti hrdá manželka zdieľala spätnú fotografiu zo svojho svadobného dňa prostredníctvom Instagramu. „Pred 21 rokmi #dnes sme povedali, že áno,“ napísal k záberu na Instagrame 55-ročný novinár. „Kam sa podel #čas? Pocit #požehnania nazývať @alroker svojím #životným partnerom. Šťastné výročie!'

Pred 21 rokmi #dnes sme povedali, že áno! Kam sa podel #čas? Pocit #požehnania nazývať @alroker svojím #životným partnerom. Šťastné výročie !

Fotografia, ktorú zverejnila Deborah Roberts (@debrobertsabc).

Roker (62) a Roberts vnášajú do svojho manželstva veľa zábavy. The Dnes Show Predpoveď počasia a jeho nevesta spolu nedávno strávili kvalitný čas v Napa Valley v Kalifornii. Čas trávili aj v Bielom dome prezident Obama oslava 55. narodenín predtým, ako Roker odletel Rio pokrývať letné olympijské hry 2016.

Je mi cťou zúčastniť sa dnes večer oslavy 55. narodenín prezidenta @BarackObama v @WhiteHouse

Fotografia, ktorú zverejnil Al Roker (@alroker) na

Roberts informoval pre NBC aj ABC. S Rokerom sa zoznámila, keď vstúpila do NBC v roku 1990. Pár má spolu dve deti a Roker má dcéru z predchádzajúceho manželstva.