Hlavná Celebrita Alicia Keys napísala neuveriteľne sladkú správu o manželovi Swizzovi Beatzovi k jeho narodeninám

Alicia Keys napísala neuveriteľne sladkú správu o manželovi Swizzovi Beatzovi k jeho narodeninám

 Alicia Keys Swizz Beatz Alicia Keys a Swizz Beatz sa zúčastňujú '2015 Keep a Child Alive 12th Annual Black Ball' v Hammerstein Ballroom v New Yorku. �� LAN (Foto Lars Niki/Corbis cez Getty Images)

Chandler jej Monike. Držiteľka Grammy Alicia Keys sa podelila o neuveriteľne sladkú správu o svojom manželovi Swizzovi Beatzovi v deň jeho narodenín v utorok 13. septembra.

35-ročná speváčka „Girl on Fire“ zverejnila čiernobielu nahrávku portrét seba s manželom to vzalo dynamické holandské duo Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin.

'Všetko najlepšie k narodeninám princovi mojej Popoluške,' napísal Keys k obrázku. 'Ossie mojej Ruby.' Marvin mojej Tammy. The Beatz to my Keys.“

Rozkošne dodala: „Som šťastná, že som našla svoju druhú polovicu. Navždy tvoj!'

The Clyde to my Bonnie... #happybirthday 👑

Fotografia, ktorú zverejnila Alicia Keys (@aliciakeys) na

pnina tornai spoločenské šaty svadobné

Keys nemohol odolať, aby nenasledoval ďalšiu fotografiu s oslávencom. „Clyde mojej Bonnie...“ napísala k fotke s hudobným producentom. “ #šťastné narodeniny 👑 .“

 Alicia Keys Swizz Beatz

NEW YORK, NY – 7. SEPTEMBRA: Swizz Beats a Alicia Keys sa zúčastnili na módnej prehliadke Toma Forda počas New York Fashion Week na 99 East 52nd Street 7. septembra 2016 v New Yorku. (Foto: Presley Ann/Patrick McMullan cez Getty Images)

Keys a Beatz sa vzali na intímnom obradu v Stredozemnom mori v júli 2010, ktorý celebroval Dr. Deepak Chopra. Pri tejto príležitosti si speváčka obliekla svadobné šaty v gréckom štýle od Vera Wang. Ženích mal na sebe biely smoking od Toma Forda.