Hlavná Večierky BBQ s názvom „Ja robím“ je myšlienkou večierku, ktorý ste hľadali

BBQ s názvom „Ja robím“ je myšlienkou večierku, ktorý ste hľadali

Tu sú všetky rady a inšpirácie, ktoré budete potrebovať pri plánovaní pohodovej predsvadobnej grilovačky. Robím nápady na grilovanie HelloFresh
  • Maggie Seaver je digitálnou redaktorkou na RealSimple.com.
  • Maggie píše o živote, kariére, zdraví a ďalších.
  • Maggie bola redaktorkou časopisu Lizapourunemerenbleus v rokoch 2015 až 2019.
Aktualizované 30. septembra 2020 Zahrnuli sme produkty tretích strán, ktoré vám pomôžu navigovať a užiť si najväčšie chvíle života. Nákupy uskutočnené prostredníctvom odkazov na tejto stránke nám môžu zarobiť províziu.

Grilovačky nie sú úplne nové - to vieme - ale grily „ja“ sa objavujú všade ako obľúbený nápad na svadobnú hostinu a svadobnú sprchu (a to nielen preto, že robí rozkošnú hlavičku pozvánky a hashtag). Zásnuby alebo grilovacia sprcha pre páry je dokonalým spôsobom, ako osláviť nadchádzajúcu svadbu s jedlom príjemným pre dav v uvoľnenom prostredí. Môžete ho obliecť hore alebo dole a stále ho stiahnuť bez toho, aby ste mali v dohľade gril alebo zadný dvor (pozerajúc sa na vás, mestské klzáky).

Claudia Sidoti, šéfkuchárka a vedúca vývoja receptov v HelloFresh , je veľkým fanúšikom tejto párty myšlienky. Požiadali sme ju, aby sa podelila o základné tipy, nápady a inšpirácie, ktoré vám pomôžu zorganizovať oslavné grilovanie, o ktorom vaši hostia neprestanú hovoriť.

Pracujte s nastavením, ktoré máte

Žiadny dvor? Žiaden problém. Na prípravu a varenie používajte vnútorný gril alebo grilovaciu panvicu a využite priestor, ktorý máte, či už je to vo vašom byte alebo na spoločnej streche. Prezrite si tiež svoj miestny park - zvyčajne je tu dostatok miesta pre dav, priestor pre prenosné grily a nekonečné možnosti prispôsobenia nastavenia. „Je to ako mať vlastný dvor,“ hovorí Sidoti. Uistite sa, že sú povolené grily alebo otvorený oheň.

Ušetrite na alkohole pomocou dávkových koktailov

Namiesto toho, aby ste mali otvorený bar a preliali sa niekoľkými rôznymi druhmi alkoholu a mixérov (čo vždy predstavuje viac, ako sa očakávalo), choďte na veľkoobjemové koktaily. 'Skúste niečo jednoduché a klasické, ako je melónová limonáda a vodka,' hovorí Sidoti. „Dajte si svoju obľúbenú limonádu, pridajte balený čerstvý melón a toľko vodky, koľko chcete. Pred podávaním nechajte vychladnúť v džbánoch v chladničke a použite obrovskú misku s veľkým množstvom ľadu. '

Buďte kreatívni s barmi s jedlom

'Môžete si vziať tradície grilovania a pozdvihnúť ich na niečo ako svadobnú [alebo párovú] sprchu,' hovorí Sidoti. Teraz hovoríme-čo tak bar DIY s'mores alebo vlastnú hamburgerovú nátierku? Sidoti navrhuje, aby ste chodili aj s prispôsobiteľnými polevami a kreatívnymi možnosťami chleba - ciabatta s cesnakovým chlebom a praclíky, niekto?

Spárujte jedlo a nápoje ako profesionál

Ako máte vedieť, ktorý pár jedia a s akými dúškami? Tu je niekoľko obľúbených kombinácií Sidotiho grilovaných jedál a nápojov, ktoré si zamiluje celá partia.

ktorý nosí na svadbe boutonniere

Pivo a pomaly varené rebrá: 'Pivo a grilovanie nie je samozrejmosťou, ale ide o to, aký druh piva si s grilom doprajete, aby ste v oboch skutočne priniesli to najlepšie,' hovorí. „Na niečo ako rebrá s octovou omáčkou je pivo skvelé na prerezanie tuku v mäse. Pokiaľ ide o rebrá s omáčkou na báze horčice, milujem sladké, sladové pivo, ktoré vyvažuje horkosť horčice. “

Víno a údené hovädzie mäso: 'Spárujte hladké červené víno s prirodzene vysokou kyslosťou s niečím ako údené hovädzie mäso,' hovorí. „Ovocnosť vína dopĺňa dymové tóny a pomáha rozvádzať korenie na grile.

Rosé a klobása: 'Klobásy hneď vedľa grilu sú úžasné s pohárom ružového,' hovorí. 'Najlepšie je spárovať klobásu s vínom s trochou sladkosti, kyslosti a ovocných nádychov.'

Nezabudnite na zeleninu

Jednoduchý spôsob, ako udržať svoje grilovanie v poriadku (a zdravé), je šetriť na nátierke crudité. 'Zelenina veľmi dobre dopĺňa grilovanie, pretože ponúka malú prestávku od mäsa a ťažkých príloh,' hovorí Sidoti. 'Používajte rôzne pestrofarebné zeleniny (pomyslite na čerešňové paradajky, mrkvu, dúhu paprík, tekvice a cukety) a podávajte s radom dipov, aby ste potešili všetky chute.' Bonus: Váš vegetariánsky displej sa môže zdvojnásobiť ako prirodzený stredobod. 'Buďte kreatívni pri prezentácii pomocou košov, drevených debien, tanierov alebo dokonca zábavných barových podnosov, ktoré už máte,' hovorí. Nakoniec, aby ste boli dobrým hostiteľom, uistite sa, že existuje aspoň jedna vegetariánska možnosť (nie, tanier crudité sa nepočíta!).

Make It One, dlhá koktailová hodina

Na párty, ktorá je svieža a nenáročná na údržbu, vyskúšajte predĺženú atmosféru koktejlovej hodiny. 'Býva to spoločenskejšie, keď sa hostia môžu neustále miešať a nezaseknúť sa vedľa jednej osoby alebo pri jednom konkrétnom stole,' hovorí Sidoti. To je obzvlášť skvelé pre pár, ktorý sa bude chcieť v určitom okamihu celej akcie ľahko zmiešať so všetkými.

Správne načasujte

Držte sa časového rámca, vďaka ktorému nebudú vaši hostia hladní. Sidoti to rozloží (ale pokojne sa prispôsobte rozvrhu večierku): predjedlá na 45 minút až hodinu, hlavné jedlá asi hodinu a pol, malá prestávka na strávenie a potom na rozvoz sladkostí.

Nebojte sa stravovania

Tým, že máte všetko zabezpečené, to samozrejme uľahčuje (najmä ak plánujete večierok na poslednú chvíľu), ale je to aj drahé-a pri grilovačke nič neprekoná aspoň niekoľko domácich prvkov, však? Zvážte však občerstvenie, o ktorom si myslíte, že nebudete mať dostatok času na prípravu - či už ide o boky, predjedlá alebo dezert.

SLEDUJTE VIDEO


Pozor na počasie

Plánujete párty pod holým nebom? V prvom rade nezabudnite na záložný plán počasia. Okrem toho majte na pamäti počasie aj pri príprave jedla a občerstvenia. 'Vyberte si jedlá, ktoré môžu chvíľu vydržať formou bufetu a vydržať, ako napríklad obilné šaláty, grilovanú zeleninu a ovocie,' hovorí Sidoti. 'Pripravte ich vopred a potom pridajte bielkoviny na stôl, keď sú uvarené - a uistite sa, že vaše mäso a ryby nezostanú v horúčave príliš dlho.'

Udržujte dekor bez starostí

Grilovačky sú od prírody ležérne (to je to, čo na nich milujeme), takže nie je žiadny tlak na to, aby ste sa prehnali s over-the-top dekorom. Ale na zásnubnú párty alebo do sprchy, prečo to trochu neobliekať? 'Stropné svetlá a vysoko postavené barové stoly sú ideálnym spôsobom, ako ho vylepšiť-niekoľko vysokých stolov je dôležitých, takže sa hostia môžu pri jedle miešať,' hovorí Sidoti. 'Pridajte malý stredobod, napríklad murársku nádobu alebo jednoduchú vázu naplnenú detským dychom alebo dokonca sviečky na čajovú sviečku pre jemný [dotyk hodný svadby].'