Hlavná Celebrita Anna Campová z Pitch Perfect a Skylar Astin sa vzali na kalifornskom svadobnom obradu: Pozrite si fotografie!

Anna Campová z Pitch Perfect a Skylar Astin sa vzali na kalifornskom svadobnom obradu: Pozrite si fotografie!

 Anna Camp Skylar Astin Herci Anna Camp a Skylar Astin hodnotia súťaž „Pitch Perfect-esque“ v Toronte na festivale NXNE na námestí Yonge Dundas 16. júna 2016 v kanadskom Toronte. (Foto: George Pimentel/WireImage)

Bola to Bardenova nevesta! Pitch Perfect hviezdy Anna Camp a Skylar Astin sa v sobotu 10. septembra vzali vonku na pobreží centrálnej Kalifornie.

Podľa Ľudia , nevesta vyzerala v róbe od Reem Acra nádherne. Doplnkom k róbe boli šperky od Neila Lanea. Ženích mal na sebe oblek šitý na mieru od Ermenegilda Zegnu. Účet fanúšikov zdieľal tento víkend niekoľko fotografií zo svadby.

Buzzfeed ani nevložil môjho používateľa pod fotografiu, ktorú dostal z môjho účtu I am screamjnf

formálny dress code pre ženy

Fotografiu zverejnila Anna Camp Fan 🙂 (@beautifulcampers) na

Viacerí z páru Pitch Perfect na svadbe sa zúčastnili herecké hviezdy vrátane Elizabeth Banks a Rebel Wilson, ktoré na Instagrame zdieľali, že sa na svadbu tešia.

S veľkým nadšením sledujem, ako @therealannacamp a @skylarastin získavajú 💍🎩🍾

Fotografia, ktorú zverejnila Elizabeth Banks (@elizabethbanks).

Hádajte, kto sa dnes žení? TIP: to nie som ja x

nápad na darček svokra

Fotografia, ktorú zverejnila Rebel Wilson (@rebelwilson) na

trendy farieb kuchynských skriniek

Pár predtým povedal Ľudia že by mali veľkú svadobnú hostinu — ktorej súčasťou by boli aj niektorí ich Pitch Perfect spoluhviezdy.

„Budeme mať sedem družičiek a sedem družičiek,“ povedal Camp magazínu. 'Bolo to dôležité obdobie v našich životoch a tento film zasiahol toľko ľudí na takej pozitívnej úrovni a s hercami sme sa stali naozaj dobrými priateľmi.'

 svadba anny camp skylar astin

TORONTO, DŇA – 16. JÚNA: Herci Anna Camp a Skylar Astin hodnotia súťaž „Pitch Perfect-esque“ v Toronte na festivale NXNE na námestí Yonge Dundas 16. júna 2016 v kanadskom Toronte. (Foto: George Pimentel/WireImage)

Novomanželia zasnúbiť sa minulý január po dvojročnom randení.

Pred svadbou Camp a Astin oslávili svoju budúcu svadbu v auguste spoločný bakalársky a rozlúčkový večierok .

'A to je zabalenie najväčšieho víkendu, ktorý kedy oslavoval pravú lásku a šťastie!' Camp napísal vtedy. „Ďakujem všetkým úžasným priateľom, ktorí mi pomohli vyčariť úsmev na tvári. Všetkých vás tak veľmi milujem.'