Hlavná TV „Aranžovaná“ epizóda 2 Sneak Peek: Vnútri Taylorovho „nešťastného“ nového domova

„Aranžovaná“ epizóda 2 Sneak Peek: Vnútri Taylorovho „nešťastného“ nového domova

 Taylor a David z Arranged Vstúpte do 28′ domu Taylora a Davida v exkluzívnom videu s prehľadom Arranged. Poďakovanie: Karolína Wojtasik

Sezóna 2 premiéra FYI's Usporiadané predstavil divákom tri nové páry. Každé duo sa rozhodlo vzdať sa tradičného randenia, aby vstúpilo do dohodnutých manželstiev. Jeden z týchto párov, David a Taylor, musia okrem plánovania nadchádzajúcej svadby veľa riešiť. Ich rodiny sa navzájom opovrhujú, čo bráni páru.

Faircityfire dáva Usporiadané diváci ukážku epizódy zo 17. mája. V ukážkovom klipe majú David a Taylor na mysli ešte ďalšiu situáciu. Pred svadbou spolu nežili. David trvá na presťahovaní svojej nevesty do svojho 28′ karavanu po tom, čo zaviažu uzol.

Zdá sa, že Taylor je z jej nového domova na kolesách zhrozená. Všade je špinavý riad, oblečenie a na jej veci je málo miesta. Čo môže byť pre túto novú nevestu najťažšie, je „malá posteľ“ jej manžela. 'Som zvyknutý spať na kalifornského kráľa,' hovorí Taylor Usporiadané divákov. Kde však bude dvojica spať, nemusí byť tou najväčšou starosťou zo všetkých. Pozrite si klip nižšie a zistite, ako sa táto bývalá kráľovná krásy správa v deň sťahovania.