Hlavná Večierky Sú svadobné sprchy zastaranou tradíciou?

Sú svadobné sprchy zastaranou tradíciou?

Keď sa viac párov rozhodne žiť spolu pred manželstvom, stanú sa svadobné sprchy zbytočné a zastarané? Téma jahodovej svadobnej sprchy s vintage prestieraním Fotografia Sarah Gormley Aktualizované 8. februára 2018

Svadobné sprchy sa dnes vyvinuli z ich tradičného účelu ako spôsob, ako dať dohromady „trousseau“ predmetov, ktoré historicky tvorili veno nevesty - veci ako bielizeň, posteľná bielizeň a domáce potreby. Samozrejme, veno už nie je o čom a viac párov sa rozhodne oženiť sa neskôr v živote, takže nie každý cíti potrebu mať svadobnú sprchu zameranú na dar. Na mieste je otázka: Sú svadobné sprchy zastaranou tradíciou? Zdá sa vám (trochu trápny) koncept rozbaľovania darčekov pred priateľmi a rodinou menej než ideálny?

Aj keď to tak cítite, svadobné sprchy zrejme nikam neodchádzajú. Rozhodne ich nemusíte mať, ale od čias vien prešli kus cesty a môžu byť úžasným spôsobom, ako predstaviť vzdialených priateľov, zjesť nejaký koláč a osláviť zasnúbenie. Navyše, vaše možnosti tém a aktivít sú nekonečné, takže nikdy nemusí byť len banda dám, čo sedia a sledujú, ako otvárate darčeky. Daj si coed manželov sprcha alebo a zásobte barovú párty . Vyrazte si na pláž alebo ochutnajte víno. Teraz to znie trochu príťažlivejšie, však?

SLEDUJTE VIDEO


A ak sa cítite trochu previnilo za to, že sa zdáte chamtiví a žiadate ďalšie darčeky, nie je to potrebné. Aj keď ste usadený alebo už žijete so svojim partnerom, sprcha (a svadobné dary všeobecne) je skvelý spôsob, ako vylepšiť svoj domáci tovar, požiadať o peňažné darčeky (ahoj, nové auto!) Alebo dokonca podporiť úžasnú charitatívnu vec. . Ak je pre vás (alebo pre milovanú osobu, ktorá hostila) sprcha dôležitá, šialene sa vysprchujte.


Organizujete sprchu pre nastávajúcich? Prečítajte si najlepšie rady a nerobenia tu .

Manželský dar na 30 rokov