Hlavná Celebrita Ariana Grande a Pete Davidson sa po zásnubách oficiálne presťahovali

Ariana Grande a Pete Davidson sa po zásnubách oficiálne presťahovali

 ariana grande zasnúbená (Kredit: Ariana Grande / Instagram)

To je ďalší životný míľnik pre novozasnúbených Ariana Grande a Pete Davidson . Týždeň po tom, čo boli správy o ich zásnubách odhalené verejnosti, dvojica teraz urobila ďalší veľký krok vo svojom vzťahu tým, že sa spolu nasťahujete .

matka ženícha nohavičkové obleky

Podľa viacerých predajní v nich budú bývať Grande a Davidson moderný bytový komplex podľa návrhu zosnulej renomovanej architektky Zahy Hadid. Jednotka páru, A Zábava Dnes večer správy, je 5-spálňový apartmán s rozlohou 4 023 štvorcových stôp, ktorý sa nachádza v štvrti Chelsea v New Yorku v centre Manhattanu. Obchod sprostredkovala Corcoran Group a samotný byt bol kótovaný na streeteasy.com . Jednotka údajne stojí 16 miliónov dolárov a môže sa pochváliť výhľadom na Empire State Building a pripojený High Line Park.

Tí dvaja sa k sebe vraj nasťahovali cez víkend. Grande na sociálnych sieťach vtipkovala o skúškach sťahovania sa na nové miesto, ktoré je často sprevádzané počiatočným nepohodlím. „Sme v našom novom byte bez nábytku, 1 reproduktora a červených vín,“ zavtipkovala popri meme z Sponge Bob .

vieš aké by si sníval? je to lepšie ako to

Príspevok zdieľaný používateľom Pete Davidson (@petedavidson) je

najlepšie romantické all inclusive rezorty

Toto nie je jediný najnovší vývoj v ich romantike. Nový album Grande obsahuje aj medzihru s názvom „Pete“ z veľmi zrejmých dôvodov.

Títo dvaja sa zasnúbili len nedávno po pár týždňoch randenia. Davidson na zákazku navrhol prsteň pre speváčku na objednávku klenotníka pána Flawlessa z NYC.

Zabezpečte si ideálnu svadobnú víziu tak, že začnete s Kvíz o štýle Faircityfire tu .