Hlavná Svadobné Správy „Usporiadaná“ epizóda 5, rekapitulácia: Ben a Vicki zdieľajú prvý bozk vo svoj svadobný deň

„Usporiadaná“ epizóda 5, rekapitulácia: Ben a Vicki zdieľajú prvý bozk vo svoj svadobný deň

Ben a Vicki z UsporiadanéBen a Vicki sú zo Seattlu, ale rozhodli sa oženiť, keď sa stretli v New Yorku. Zápočet: Karolina Wojtasik

Autor: Kelly Spears 07.06.2016 o 22:13

Vitaj v klube! Všetky tri páry vystupovali v tejto sezóne FYI’s Usporiadané sú teraz oficiálne ženatí. V neposlednom rade Ben a Vicki konečne uzavreli dohodu (ich prvým bozkom!) V utorok 7. júna, epizóda série reality.

Ich manželstvo sa však práve začalo. Tu, Uzol sa zameriava na najdôležitejšie body, keď sa novomanželia pokúšajú nájsť nový normál ako manželia.

Ben a Vicki: Ben vo svojich 23 rokoch sa nikdy nedotkol ani nepobozkal dievča. Je zo svojej svadobnej noci nervózny, ale najskôr musí prežiť deň. Vicki nevidel ani nehovoril viac ako týždeň, pretože je to židovská svadobná tradícia. Ben to priznáva Usporiadané divákov, že nedovoliť sa dotknúť alebo pobozkať jeho snúbenicu bolo šialene ťažké.

lacné šaty pre družičky do 30 dolárov

Budúca nevesta a ženích prídu na miesto svadby oddelene. Vicki je vítaná v jednej oblasti a Ben podpisuje právne dokumenty pri stole ženícha na druhej strane budovy. Potom Ben a jeho mužskí priaznivci tancujú na pozdrav dámam. Keď upiera zrak na Vicki, nie je pochýb o tom, že je šialene zamilovaný.

Počas obradu bedekenu Ben zakrýva Vickiinu tvár závojom. Vyzeráš nádherne, hovorí jej. Sú to najšťastnejšie chvíle celého nášho života.

Po prechode uličkou Vicki sedemkrát obíde Ben. Rituálom je ukázať, že sú teraz stredobodom svetov toho druhého. Vicki sa dotýka, že Ben je emocionálny. Potom, čo sa manželia stanú manželmi, môžu sa bozkávať a dotýkať sa a sú závratní!

Po obrade sú novomanželia vedení do súkromnej miestnosti. Musia zostať v oddelených priestoroch na recepcii, ale najskôr im je poskytnutých niekoľko minút osamote. Muži nesmú tancovať so ženami, pretože tanec vedie k sexu, hovorí Ben Usporiadané divákov. Neskôr manželia tancujú vonku a fotografujú sa.

Nasledujúce ráno prichádza realita. Ben sa ide kúpať, ale Vicki musí mať zakryté vlasy, aby sa k manželovi nepripojila vo vode. Teraz, keď je vydatá, musí nosiť parochne alebo klobúky, keď je na verejnosti.

Keď sa mladomanželia presťahujú do svojho bytu v New Yorku, Vicki sa snaží usporiadať si svoje veci, ale Ben sa to snaží udržať ľahké. Vicki je pri varení večere viditeľne naštvaná, pretože Ben neprestáva vtipkovať. Chvíľu chce byť normálna, ale Ben má iné nápady. Naozaj sa bojím, že to je to, aké to je byť ženatý, zdieľa Ben s divákmi. Už sa novinka míňa, keď sa stali manželmi?

netradičné zásnubné prstene

Mayur a Maneka: Teraz, keď sú manželia, je Maneka podľa ich indickej kultúry Mayurovým vlastníctvom. Maneka si je vedomá toho, že nemala medzičas-predtým bola majetkom svojich rodičov.

Maneka má ale veľmi málo času na zváženie nevýhod manželstva. Mayur má pre ňu teraz, keď je jeho manželkou, rozsiahly kontrolný zoznam. Spolu so skutočne dobrými raňajkami každý deň nový ženích očakáva, že mu manželka urobí obed, udrží krok s jeho práčkou a domácnosťou a zároveň bude pracovať mimo domu. Mayur chce steak, zemiaky, rôzne smoothie ... Jeho štandardy sú mimoriadne vysoké.

nápady stojacej sprchy

Maneka je pripravená na deti, ale Mayur trvá na tom, aby počkali. Sotva sa poznáme, hovorí jej. Nechcem hneď začať mať deti. Chcem zažiť rôzne veci, ktoré nemôžete robiť, keď máte deti.

Manekine obavy sú odložené, keď mladomanželia odchádzajú do Portorika. Podľa Manekinho nového ženícha trávia medové týždne ako milé holubice. Keď Maneka znova spomína deti, Mayur hovorí, že by v budúcnosti chcel 3 alebo 4 deti. Zdá sa, že jeho plán čakať môže byť úplne mimo jeho rúk. Obdobie Maneky mešká, a tak si robí tehotenský test a dúfa v pozitívny výsledok. Ako by Mayur prijal novinky? Držíme tejto dvojici palce!

David a Taylor: Po Taylorovom veľkom boji s Melbou sa odpútava od svojho manžela. Nenávidím ťa, hovorí Davidovi v momente, keď vojde do dverí prívesu. Dostal si ma do hroznej situácie, pokračuje Taylor. Ale na Davida robí dojem, že jeho manželka sa snažila napraviť to so svojou matkou.

Neskôr David zaobstará Taylorovi večeru v luxusnej reštaurácii. Túži po domácom love, čo vedie k zaujímavému rozhovoru. Taylor chce mať dom so všetkým a neprijíma nič menej. Na vrchole jej zoznamu? Dve kúpeľne, šatňa a veľký dvor s bazénom alebo miestnosťou na výstavbu.

Keď začnú svoje dobrodružné výpravy za domom, Taylor je zaskočený prvým domovom, ktorý uvidia. Je to všetko, čo chce, a ešte viac, ale je to smiešne nad ich rozpočtom. Druhý dom - skromnejšia voľba - je okamžité nie! Roztrhnem si vaječníky, než to dovolím, hovorí Taylor Usporiadané divákov.

Taylor pije so svojimi rodičmi a zdieľa, že prijala prácu. Ponúkli jej miesto letušky a o tri týždne začína s výcvikom vo Phoenixe. Problém je v tom, že nevie, kde bude po svojom počiatočnom výcviku sídliť. Rodičia ju povzbudzujú, aby si prenajala byt a sny o kúpe domu pozastavili.

elegantné ploché sandále na svadbu

Potom, čo si zahrala podkovy a strávila spolu nejaký kvalitný čas, Taylor oznámila Davidovi správu, že prijala prácu letušky. David je frustrovaný z toho, že sa s ním jeho manželka pred prijatím ponuky nekonzultovala. Kvôli trénerskej zmluve sa nemôže pohnúť, takže mladomanželia sú v napätí. Bude Taylor nasledovať svoje sny napriek želaniu svojho manžela?

Náhľad: V ďalšej epizóde z Usporiadané , Ben a Vicki sa znova nedotýkajú. Židovské zákony zakazujú intimitu počas menštruácie ženy. Budú musieť byť kreatívni! Taylor sa chystá opustiť svojho nového manžela a začať kariéru vo Phoenixe. Maneka má správy pre Mayura. Mohla by byť tehotná?