Hlavná Svadobné Správy Ashton Kutcher sa obzerá za svojou prvou skutočnou romantickou chvíľou s manželkou Mila Kunis

Ashton Kutcher sa obzerá za svojou prvou skutočnou romantickou chvíľou s manželkou Mila Kunis

Ashton Kutcher Mila KunisAshton Kutcher povedal, že pôvodne chcel Mila Mila spojiť so svojim priateľom. (Foto Noel Vasquez/Obrázky GC)

Autor: Esther Lee 22. 06. 2017 o 17:00 hod

Ashton Kutcher a Mila Kunis môžu poďakovať načasovaniu a šťastiu za svoje krásne manželstvo. Herec sa obzrel späť na počiatočné fázy svojej romantiky s Kunisom a vysvetlil, ako sa ich vzťahová dynamika vyvíjala v priebehu desaťročí.

Kým hviezdi ďalej To je show 70. rokov spolu Kutcher nemal záujem o Kunisa kvôli vekovému rozdielu. (Kutcher mal 19 rokov, zatiaľ čo Kunis mala 14 rokov.) Päťročný vekový rozdiel však Kunis priniesol prospech aj iným spôsobom: herec by pomohol svojmu predstaviteľovi dokončiť domácu úlohu z chémie.

Myslím, že som bol jej prvým bozkom, ako v šou, povedal Kutcher Howardovi Sternovi v jeho šou SiriusXM tento týždeň. Bolo to naozaj zvláštne. Hovoril som si: ‚Nie je to nezákonné?‘ Bolo to skutočne nepríjemné. Mala 14 rokov! Bola ako moja malá sestra. Chcel som sa uistiť, že je v poriadku.

Povedala, že si nemyslí, že vyzeráte obzvlášť dobre, keď mala 14 rokov, odpovedal Stern.

Ona klame! Má denník alebo denník z detstva, kde si písala: „Ach, ten chlap je úžasný,“ odpovedal Kutcher. Najprv si myslím, že si myslela, že vyzerám dobre, a potom krátko na to som bol na ňu len nepríjemný, pretože som bol ako veľký brat.

náklady na výstavbu svadobného miesta
Kutcherove ruky

Mila Kunis a Ashton Kutcher sa zúčastňujú zápasu 4 NLCS medzi Chicago Cubs a Los Angeles Dodgers na štadióne Dodger 19. októbra 2016 v Los Angeles v Kalifornii. (Foto Noel Vasquez/Obrázky GC)

Roky plynuli a obaja zostali priateľmi. Kutcher sa nakoniec oženil s herečkou Demi Moore, zatiaľ čo Kunis zostal v dlhodobom vzťahu s Macaulayom Culkinom. Ako fanúšikovia vedia, oba vzťahy sa skončili z rôznych dôvodov a Kunis a Kutcher do seba náhodne narazili v zákulisí na udeľovaní cien.

Herec prišiel na to Čierna labuť krása by sa hodila k jednému z jeho priateľov, a tak ju pozval na domácu párty s úmyslom zriadiť ich. Jeho priateľ sa však neukázal a Kutcher a Kunis sa tej noci namiesto toho spojili.

Bolo to dosť vzájomné. Bolo celkom zrejmé, že sa veci dejú, Priatelia s výhodami povedal herec Sternovi.

Kunis však nebol presvedčený. Hovorí: „Nie ste pripravení byť vo vzťahu“ a ja: „Nie som pripravený byť vo vzťahu,“ pripomenul Kutcher. Bolo to zábavné, pretože som práve dokončil tento film s názvom Nie sú pripojené žiadne šnúrky a práve urobila film s názvom Priatelia s výhodami a legitímne sme prežili naše filmy, čo bol prakticky ten istý film.

Kunis potvrdil Kutcherove tvrdenia vlani v júli v samostatnom rozhovore so Sternom. Myslím si, že obaja sme toho museli v živote veľa prežiť, aby sme sa stali ľuďmi, akými sme boli. Pretože by sme nikdy neboli spolu na základe ľudí, ktorými sme bývali, povedala herečka.

Po niekoľkých mesiacoch príležitostného úteku sa Kunis rozhodla, že potrebuje viac. Hovoril som si: „To už nie je zábava,“ povedala Sternovi. Boli sme k sebe neuveriteľne otvorení, pokiaľ ide o to, kde sme boli so svojimi pocitmi. Keď som s ním hovoril, uvedomil som si, že som nervózny.

Dvojica sa nakoniec vzala v roku 2014. Majú spolu dve rozkošné deti, dievčatko menom Wyatt a nedávno narodeného syna Dimitriho.