Hlavná Celebrita Ashton Kutcher uverejňuje vzácne selfie s manželkou Milou Kunis: Pozrite si fotografiu

Ashton Kutcher uverejňuje vzácne selfie s manželkou Milou Kunis: Pozrite si fotografiu

 ashton kutcher mila kunis selfie Ashton Kutcher zdieľal vzácnu novú selfie so svojou manželkou Milou Kunis v piatok 27. mája. (Credit: Todd Williamson / BBMA2016 / Getty Images)
nápady na otvorenú kuchyňu

Viac než rozkošné. Ashton Kutcher zverejnil vzácnu selfie so svojou manželkou, Mila Kunis , prostredníctvom Instagramu, aby oslávili svoju účasť na Dni červeného nosa vo štvrtok 26. mája.

Kutcher a Kunis kráčali spolu po červenom koberci a na chvíľu sa zastavili, aby sa spolu odfotili. The Dva a pol chlapa kamenec – s červeným nosom, ktorý nezisková organizácia schválila Rudolfom – držal fotoaparát ľavou rukou a druhú ruku láskyplne položil okolo svojej usmievajúcej sa manželky.

Rozhýbte telefóny na #rednoseday 8. septembra v centrálnej časti NBC @rednosedayusa

Fotografia, ktorú zverejnil Ashton Kutcher (@aplusk) na

'Rozkývame telefóny na #rednoseday 9/8 centrálnej stanice NBC,' napísal Kutcher k výstrelom páru. '@rednosedayusa.' Títo dvaja spolu s nespočetnými ďalšími hviezdami sa vo štvrtok večer zúčastnili na živom televíznom špeciáli NBC Red Nose Day, ktorý deťom na celom svete vyzbieral viac ako 30 miliónov dolárov.

Počas špeciálu sedeli Kunis a Kutcher vedľa Teória veľkého tresku Johnny Galecki, Retta a Minnie Driver.

Kunis a Kutcher sa prvýkrát stretli počas natáčania Tá šou zo 70. rokov, a ich priateľstvo sa v roku 2012 zmenilo na romantiku. Pár sa zasnúbil vo februári 2014 a v októbri toho roku sa im narodilo prvé dieťa, dcéra Wyatt.

39 miliónov ľudí sa dostalo cez trhliny do novodobého otroctva. #projekt redsand

Fotografia, ktorú zverejnil Ashton Kutcher (@aplusk) na

Tajne sa vzali v júli 2015 na intímnom obrade v vhodne nazvanej „Secret Garden“ na Parrish Ranch v Oak Glen v Kalifornii. Obe hviezdy zostali o svojom vzťahu relatívne ticho a zriedka si spolu robia selfie.

Podujatia, ktoré organizoval, sa zúčastnilo množstvo ďalších celebrít Craig Ferguson , vo štvrtok. Nadchádzajúca séria Toto sme my Herci Mandy Moore, Milo Ventimiglia a Sterling K. Brown mali na červenom koberci červené nosy. Teória veľkého tresku Mayim Bialick a Projekt Mindy Adam Pally prijímal dary od volajúcich na telefóny.