Hlavná Celebrita Audrina Patridge utrpela poruchu svadobného šatníka: „S úsmevom som kráčala vpred“

Audrina Patridge utrpela poruchu svadobného šatníka: „S úsmevom som kráčala vpred“

 Porucha šatníka Audrina Patridge Osobnosť Levice Audrina Patridge (L) a BMX jazdec Corey Bohan prichádzajú na každoročné Simon G. Soiree v The Venetian Las Vegas 1. júna 2013 v Las Vegas, Nevada. (Foto: Gabe Ginsberg/FilmMagic)

Pre toto to bol malý náraz Hills hviezda. Predsa jej svadobný deň vyzerala perfektne, novomanželka Audrina Patridge zdieľané v novom príspevok v blogu tento týždeň utrpela počas svadby zákulisnú poruchu šatníka Corey Bohan na Havaji 5. novembra.

„Mal som to šťastie, že ma môj hrdina (aka môj otec) sprevádzal uličkou. Veľmi ho milujem!' bývalá osobnosť reality MTV, 31, napísala v nedávnom príspevku, ktorý nazvala „Moja magická havajská svadba“. Nevesta dodala: „Keď sme sa približovali ku Coreymu, bránila som slzám, ale keď sa to dialo, cítila som, ako sa môj vlečka a závoj zachytili o drevené tyče, ktoré lemovali uličku, čo mi stiahlo hlavu dozadu.

Hrdá novomanželka išla s prúdom aj napriek šatníku. 'Pokračoval som vpred s úsmevom na tvári, až kým nevyšiel!' vysvetlila. „Pokračoval som v chôdzi, kým za mnou nepribehli veľmi štedrí priatelia, aby mi ho pripevnili späť na hlavu. LOL — niekedy sa musíš s údermi prehodiť!“

 Svadobná fotografia Audriny Patridge

Kredit: Jana Dillon Photography/AKM-GSI

Patridge prešla uličkou ku klavírnej verzii skladby „Halo“ od Beyonce. v podaní Madilyn Baileyovej . („Perfektná pieseň odo mňa Coreymu,“ nazvala novomanželka romantickú obálku.) Neočakávaná chyba počas sprievodu neubrala neveste dokonalý deň.

„Nikdy nezabudnem na 5. november 2016,“ vyjadrila sa na svojom blogu. „Zažil som najkrajšie obdobie svojho života a neviem si to predstaviť inak. Na uskutočnenie svadobnej vízie je skutočne potrebná dedina a chcem sa veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí prispeli k tomu, aby bol tento deň taký výnimočný.“

Nevesta pokračovala v zozname všetkých, ktorí umožnili jej svadobný deň, vrátane jej svadobného plánovača na Havaji, Morgan of Moana Events, vlasovej stylistky celebrít Briany Cisneros a vizážistky Amy Clarke.

Patridge plánuje so svojimi nasledovníkmi zdieľať oveľa viac spomienok na svadobný deň. 'Milujem každú časť mojej svadby a nemôžem sa dočkať, až sa s vami všetkými podelím o každý detail,' uzavrela. Zostaňte naladení na ďalšie blogové príspevky o svadbe, mojich úžasných družičkách a (samozrejme!) mojich svadobných šatách!