Hlavná Svadobné Správy Bachelorette Becca Kufrin sa stretáva s jej rozhodnutím s jej poslednými tromi nápadníkmi: Kto zostal

Bachelorette Becca Kufrin sa stretáva s jej rozhodnutím s jej poslednými tromi nápadníkmi: Kto zostal

THE BACHELORETTE - 'Episode 1407' - Becca, cestujúca do tropického raja na Bahamách, sa zameriava na svoje doteraz najdôležitejšie rozhodnutie: Ktorí štyria zo zvyšných šiestich mužov získajú dátumy rodného mesta? Tento týždeň budú rozdané štyri ruže v troch osobných termínoch a jednom skupinovom. Obrad ruže nebude. Títo štyria šťastlivci privedú Beccu domov so sebou za svojimi rodinami na tému „The Bachelorette“, PONDELOK 9. júla (8: 00–10: 01 hod. EDT), v televíznej sieti ABC. (ABC/Paul Hebert) BECCA KUFRIN

Autor: Esther Lee 23.7.2018 o 14:30 hod

Bachelorette prišiel dlho očakávaný týždeň termínov Fantasy Suite Becca Kufrin . Vedenie sezóny 14 začalo svoju úlohu franšízovej tváre so zlomeným zasnúbením s Arie Luyendyk ml ., po ktorej nasledoval rad predstavení jej 28 nápadníkom.

Odvtedy to Kufrin zúžila na svojich troch posledných nápadníkov, pričom vyvolení muži nechali vyraziť na jednodňové rande do thajského Chiang Mai. Práve v tejto nádhernej destinácii bude Kufrin opäť stáť pred rozhodnutím rozísť sa s iným z posledných troch výberov, kým svojmu snúbencovi nedoručí svoju poslednú ružu.

mládenci nápadníci becca kufrin

THE BACHELORETTE (ABC/Craig Sjodin)
(PREDNÉ) JEAN BLANC, JASON, WILLS, DARIUS, BECCA KUFRIN, JORDAN, CONNOR, RICKEY, LINCOLN;
(STREDNÝ) HLINA, ALEX, MIKE, ČIERNA, CHASE, KRESŤAN, NICK, JOE, JOHN, GARRETT;
(SPÄŤ) DAVID, COLTON, CHRISTON, KAMIL, GRANT, LEO, CHRIS R., TRENT, RYAN

darčeky pre manželov k výročiu

K trom zostávajúcim nápadníkom zatiaľ patria predskokani Blake , 28, obchodný zástupca z Colorada a Garrett , 29, lekársky zástupca z Nevady. Potom je tu Jason , 29-ročný senior firemný bankár z New Yorku.

čiernobiele svadobné torty

Podľa ABC bude tohtotýždňová epizóda odštartovaná Blakeom a Beccou pešou turistikou po malebnej Monk’s Trail, ktorá bráni párom bozkávať sa alebo dotýkať sa pozdĺž chodníka. To sa ukazuje ako ťažké pre pár so sklonom k ​​PDA.

(ABC/Paul Hebert)
BECCA KUFRIN, ČIERNA

(ABC/Paul Hebert)
BECCA KUFRIN, ČIERNA

Nasledujúce rande je s Jasonom a obaja spolu trávia čas na vonkajšom trhu. Ale Becca má veľké pochybnosti, že ju to žerie, píše sa v tlačovej správe ABC.

Kufrinov posledný týždeň v zápase jeden séria Fantasy Suite je s Garrettom a obaja spolu strávia čas na bambusovom plti, po ktorom nasleduje večerná večera, ktorá ponúka ďalšie prekážky. (Garrett, ako diváci vedia, bol príjemcom ružice prvého dojmu. Kufrinovi traja predchodcovia, Rachel Lindsay, JoJo Fletcher a Kaitlyn Bristowe, všetci skončili zasnúbení s prvými príjemcami ružice dojmu.)

(ABC/Paul Hebert)
GARRETT, BECCA KUFRIN

Na začiatku sezóny Kufrin potvrdila, že je skutočne angažovaná - a dúfajme, že navždy. Som zasnúbená! Povedal Kufrin Ľudia v Máji. Bol to najšťastnejší moment v mojom živote. A je to tak dobrý pocit to povedať. Stále sa štípnem, ako keby sa to všetko stalo? Bola to smršť.

ako uviazať dvojitý windsorský uzol

Naladiť Bakalár v pondelok o 20. hod. ET na ABC. Zaistite si svoju ideálnu svadobnú víziu tým, že začnete sKvízový štýl kvíz, tu.