Hlavná Svadobné Správy Bakalárka Rachel Lindsay naznačuje dramatický výstup zo sezóny bakalára Nicka Vialla: Jeho strata

Bakalárka Rachel Lindsay naznačuje dramatický výstup zo sezóny bakalára Nicka Vialla: Jeho strata

Rachel Bachelorette Nick Bachelor(ABC/Bill Matlock) NICK VIALL, RACHEL

Autor: Esther Lee 24.02.2017 o 10:00 hod

Ona ide dalej Nasledujúca bakalárka, Rachel Lindsay , pridal sa Ellen DeGeneres v piatok 24. februára a naznačil, že jej východ z Nick Viall Prebiehajúca sezóna Bakalár bolo mierne dramatické.

ABC oznámila Lindsay-vôbec prvú čiernu značku, ktorá sa bude vo franšíze objavovať po 15 rokoch-ako sezónu 13 Bachelorette minulý pondelok. Dallasský právnik, ktorý získal Viallov prvý vzostup, stále zostáva v platnosti aj po dátumoch rodného mesta. Oddaní fanúšikovia reality show boli rozhorčení, pretože producenti oznámením predčasne pokazili aktuálnu sezónu.

Som skutočne šokovaný, poznamenal DeGeneres v piatok Lindsay. Myslel som si, že ty a Nick skončíte spolu ... Neodišli ste sami?

Pustil ma, odpovedala Lindsay. Tiež som bol šokovaný. Naozaj som si myslel, že Nick a ja sme mali silné spojenie, a dosť ma to zlomilo, keď sa to stalo ... ale odvtedy som pokračoval.

Dodala, že k rozchodu došlo zhruba pred tromi mesiacmi. Nie je to typický spôsob, akým by som chcel randiť s mužom. Skúsiť to bolo niečo iné, podelila sa. Naozaj som mal spojenie s Nickom a bol som šokovaný.

Lindsay potom dodala: Jeho strata.

Presný okamih stále zostáva neznámy, ale Viall minulý pondelok 13. februára napísal, že bol rovnako roztrhaný, keď ju poslal domov. Bakalársky národ ešte nevie, ako to všetko prebieha, ale ako určite uvidíte, že rozlúčka s Rachel je jedným z naj srdcervúcejších momentov môjho života, povedal. Stretol som len veľmi málo ľudí, ktorí majú takú krásu, pôvab a charizmu, ako Rachel, a keď som počul, že bude ďalšou bakalárkou, nemohol som byť nadšený.

Príspevok zdieľaný Nickom Viallom (@nickviall) 13. februára 2017 o 20:58 PST

Medzitým sa Lindsay vrátila do práce potom, čo ju poslali domov. Práve som dokončila súdny proces pred pár týždňami, poznamenala. Vediem súdne spory v oblasti civilnej obrany, takže som súdnym zástupcom.

citáty z prejavu pani cti

Natáčanie Lindsayovej sezóny sa začne v marci. Chris Harrison predtým vysvetlil, že výrobcovia sa vymanili z tradície, a oznámil to vopred, aby pomohol zhromaždiť najlepších kandidátov na Rachel, ktorá teraz bude mať za úlohu rozdávať ruže. Naozaj nemám fyzický typ, ale úžasný úsmev, povedala v piatok DeGeneres. Hľadám a človek, ktorý ma dokáže rozosmiať, ktorý presne vie, čo chce, je ambiciózny ... Som pripravený založiť rodinu.

Na tejto fotografii zverejnenej spoločnosťou Warner Bros

Na tejto fotografii zverejnenej spoločnosťou Warner Bros. je záznam show The Ellen DeGeneres Show viditeľný na pozemku Warner Bros. v Burbank v Kalifornii (Foto Michael Rozman/Warner Bros.)

Nakoniec, ako presne sa cíti o súčasnom sezónnom darebákovi? Milujem Corinne, odpovedala. Bohužiaľ, môžete vidieť niektoré strany Corinne. Musel som vidieť všetky strany, ako s ňou žijú.

Sledujte vyššie!