Hlavná Slávnostná Recepcia Svadobné miesta na Bahamách pre nezabudnuteľnú karibskú oslavu

Svadobné miesta na Bahamách pre nezabudnuteľnú karibskú oslavu

Oslávte svoju lásku v raji. Miesto svadby v Nassau, Bahamy. Štúdio 22 Fotografovanie Aktualizované 20. augusta 2021

Existuje dôvod, prečo sa hovorí: „Na Bahamách je lepšie.“ Kamkoľvek sa obrátite, ostrov ponúka úchvatný výhľad na čisté tyrkysové vody, pláže s ružovým pieskom a ohromujúcu bahamskú architektúru. Ak prídete na a cieľová svadba , ocitnete sa tak, že sa vám nikdy nebude chcieť odísť.

Povedzte „chcem“ svadbe v plážovom rezorte alebo usporiadajte svoj veľký deň vo vnútrozemí. Keďže je na pobreží toľko vonkajších miest, nie je núdza o miesta na svadbu na pláži. Bez ohľadu na to, kde oslavujete, vy a vaši hostia budete mať zaručene nezabudnuteľný svadobný zážitok. Naplánujte si oslavu na jednom z týchto úžasných svadobných miest na Bahamách.

Grand Hyatt Baha Mar v Nassau, Bahamy

Pozvite svojich hostí do tropického raja na Grand Hyatt Baha Mar . Toto plážové letovisko je ideálnym miestom pre svadobný deň v destinácii. Kompletná s luxusnou nábrežnou kaplnkou a deviatimi nádhernými vonkajšími priestormi si môžete pre svoju oslavu vybrať zo záhrady, altánku, terasy alebo pláže. Špecialisti na svadby na mieste sú vám k dispozícii a pomôžu vám naplánovať svadbu, či už žijete lokálne alebo plánujete z diaľky. Páry s veľkým zoznamom hostí milujú Grand Hyatt Baha Mar pre svoju vonkajšiu kapacitu 700 osôb a výber zo štyroch vnútorných priestorov, z ktorých jedno pojme až 1 800 osôb. Či už si pár hľadajúci útek alebo máte veľkú párty so svojimi priateľmi, Grand Hyatt Baha Mar má pre vás perfektné ubytovanie.

Pozrite si toto miesto

Squires Estate v Eleuthera, Bahamy

Na mieste sa budete cítiť ako celebrita Squire Estate . Krásny výhľad na nábrežie, súkromná terasa a luxusné chaty vás prinútia myslieť si, že ste čerstvý A-list z červeného koberca. Väčšina krásy tohto miesta pochádza z jeho histórie. Chatky pre hostí, ktorí chcú stráviť víkend na mieste, sú súčasťou bahamského dedičstva historických budov. Oslávte svoju svadbu pri bazéne a potom si vychutnajte večeru na terase pri oceáne. Vy a vaši hostia budete radi, keď budete stredobodom pozornosti Squire Estate.

Pozrite si toto miesto

Swain's Cay Lodge v Nassau, Bahamy

Výmena sľubov s intímnym obradom o Swain's Cay Lodge . Toto obľúbené rybárske miesto sa nachádza na ostrove Andros a je ideálnym miestom na svadbu pre páry, ktoré sa chcú vydať s výhľadom na krištáľovo čistú vodu. Toto miesto ponúka svadobné balíčky na mieru, aby vyhovovali vašim potrebám, či už je váš zoznam hostí dva alebo 100. Naplánujte si obrad západu slnka na pláži obklopenej palmami a nezabudnuteľným výhľadom. Predĺžte si pobyt a vychutnajte si zábavné aktivity na mieste, ako je šnorchlovanie, vodné športy, cyklistika a ďalšie.

Pozrite si toto miesto

Sapodilla Estate v Nassau, Bahamy

Buďte v spojení s prírodou so svadobným útekom na Sapodilla Estate . Prejdite sa chodníkmi a objavíte šesť magických miest. Sapodilla ponúka akékoľvek svadobné prostredie, aké si dokážete predstaviť, od úchvatného výhľadu na pláž, romantickej vonkajšej terasy alebo luxusnej vnútornej terasy až po tajnú záhradu, tropický altánok alebo krásnu krytú banketovú sálu. Milovníci divokej prírody si užijú kačice, korytnačky, žeriavy a ryby, ktoré uvidíte v mokradiach.

Pozrite si toto miesto

Atlantis Bahamy v Nassau, Bahamy

Jedným z najobľúbenejších svadobných letovísk na Bahamách je Atlantis , luxusná nehnuteľnosť s nábrežím a vnútornými priestormi, kde môžete usporiadať svadbu svojich snov. Ponúka 20 rôznych miest na výber, nájdete to, čo hľadáte, či už ide o veľkú svadbu na pobreží alebo intímnu svadbu obklopenú morským životom v prostredí podobnom akváriu. Medzi pármi na svadby a medové týždne tiež obľubuje romantický hotel Atlantis The Cove, ktorý sa nachádza medzi dvoma súkromnými plážami. Choďte pred svadbou do úplného relaxačného režimu v The Cove so suitami s výhľadom na oceán, službami súkromného komorníka a kabínkami pri bazéne iba pre dospelých.

Pozrite si toto miesto

Grand Isle Resort & Spa v Nassau, Bahamy

100 najlepších milostných piesní všetkých čias

Hotel Emerald Bay Beach sa nachádza na ostrove Great Exuma a ponúka nádherné modré vody a jemný piesok Rezort Grand Isle ideálne miesto určenia svadby. Milujete krásu pláže bez tepla? Zorganizujte vnútornú oslavu v 23 ° North Beach Club Grand Isle, klimatizovanom mieste s výhľadom na pláž. Či už máte prsty zaborené v piesku alebo si užívate hodinu koktailov na terase bazéna s nekonečným okrajom, v rezorte Grand Isle budete mať nezabudnuteľný svadobný zážitok.

Pozrite si toto miesto

Riu Palace Paradise Island v Nassau, Bahamy

Rezort all inclusive na adrese River Palace je pre páry, ktoré oslavujú civilný obrad alebo obnovu sľubu. Prostredie obradu pri pláži obklopené palmami môže obsahovať až 45 hostí, čo robí z paláca Riu miesto, ktoré je jedinečné intímna svadba . V Riu Palace sa dokonca môžete ženiť zadarmo, stačí si priniesť vlastného dôstojníka a zostať na mieste a mať intímnu oslavu až pre osem hostí. K dispozícii sú svadobné balíčky pre väčšie zoznamy hostí alebo večere na svadobnej hostine.

Pozrite si toto miesto

Pláž Viva Wyndham Fortuna Beach v Grand Bahama, Bahamy

Pri výmene sľubov pod pobrežným altánkom s úchvatným výhľadom za seba majte všetky oči na očiach Pláž Viva Wyndham Fortuna Beach . Zorganizujte intímny obrad v súkromnej záhrade alebo oslavu až 300 osôb na pláži s bielym pieskom. Ubytovanie na mieste zahŕňa prístup k denným fitness aktivitám, neobmedzené množstvo nemotorizovaných športov a lekcií, živú nočnú zábavu, blízkosť letiska a mnoho ďalších výhod pre vašich cieľových svadobných hostí, aby sa vaša svadba stala vlastnou dovolenkou.

Pozrite si toto miesto

Sandále Emerald Bay v Nassau, Bahamy

Nachádza sa v Exumase, Sandále Emerald Bay je all inclusive rezort na viac ako 500 akroch tropickej krajiny. Nádherný výhľad na oceán je dejiskom malebného svadobného obradu na pláži. Urobte si plánovanie destinácie hračkou pomocou svadobného plánovača v rezorte, ktorý vám pomôže postarať sa o všetky detaily, než prídete. Sandály Emerald Bay ponúkajú niekoľko svadobných balíčkov so zľavami na ubytovanie, bezplatné svadobné detaily, ako napríklad ozdoba, koláč alebo boutonniere, a bezplatný svadobný balíček pre páry, ktoré si v rezorte uviažu uzol. Oddýchnite si pred svojim špeciálnym dňom v luxusných kúpeľoch na mieste alebo si dajte dekompresiu na golfovom ihrisku. Bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete tráviť čas, na svadbe v destinácii Bahamy si toho budete môcť užiť veľa.

Pozrite si toto miesto

Rezort Pink Sands v Nassau na Bahamách

Snívate o svadbe na pláži naboso v piesku? Vydajte sa na Rezort Pink Sands , ktorý sa nachádza na ostrove Harbour Island. Súčasťou rezortu Out Islands of Bahamas je aj svadobná tabuľa Pinterest na pláži v skutočnej podobe. Odídete s fotoaparátom plným úžasných fotografií. Kamkoľvek sa obrátite, je Instagram hodný pozornosti od pozoruhodných chatiek pastelových farieb v rezorte až po tyrkysové vody. Skúste sa najskôr pozrieť na tropickú pláž, než sa vyberiete uličkou ružového piesku. Vychutnajte si koktaily pod hviezdami alebo dokonca ukončite noc veľkolepým výstupom do bazéna.

Pozrite si toto miesto

Bahama Beach Club v Nassau, Bahamy

Plánovanie vašej cieľovej svadby na Karibských ostrovoch je hračka Plážový klub Bahama . Špecialisti na svadby v klube Nassau sú k dispozícii na pomoc pri procese plánovania a koordinácii vašej oslavy na pláži. Bahama Beach Club dokonca zabezpečí dopravu na radnicu, aby ste získali bahamský sobášny preukaz. Vďaka každému detailu sa budete môcť plne sústrediť na dôvod, prečo ste tam, a vziať si lásku svojho života na nádhernej pláži v raji.

Pozrite si toto miesto

Perlový ostrov v Nassau, Bahamy

Snívali ste niekedy o tom, že sa stretnete so svojou rodinou a priateľmi na svojom súkromnom ostrove? Premeňte túto fantáziu na realitu na Perlový ostrov . Krátka 15-minútová plavba loďou z pevniny vás zavedie na Pearl Island, takže je ideálnym miestom určenia svadby, kde si ich môžete spoločne vychutnať. Súkromná pláž ubytovacieho zariadenia vytvára romantickú scénu pre tropický obrad, koktailovú hodinu pri oceáne a tanečnú noc na vašom vlastnom ostrove.

Pozrite si toto miesto

Hillside House v Nassau, Bahamy

Užite si pokoj v záhradnej svadbe v historickom jadre Hillside House . Táto nehnuteľnosť je viac ako 200 rokov stará a slúži zároveň ako múzeum umenia. Zastrčený sviežou zeleňou a okolitými palmami, nikdy nebudete vedieť, že ste priamo v centre mesta Nassau. V celom objekte nájdete neuveriteľné umelecké diela od bahamských umelcov, kamkoľvek sa obrátite, a to ako v prístavbe, tak aj vo vonkajšej galérii. Samotná budova slúži aj ako kulisa vášho obradu s charakteristickými odhalenými vápencovými stenami a podlahami postriekanými farbou. Vychutnajte si nápoje na nádvorí obklopenom orchideami a potom zamierte dovnútra, aby ste si užili recepciu až pre 80 hostí, alebo zostaňte vonku a vychutnajte si noc pod trblietavými svetlami.

Pozrite si toto miesto