Hlavná TV Bakalár Arie Luyendyk Jr. navrhuje Beccu Kufrinovú na finále sezóny – a potom zmení názor

Bakalár Arie Luyendyk Jr. navrhuje Beccu Kufrinovú na finále sezóny – a potom zmení názor

THE BACHELOR - ÒEpisode 2210Ó - Pôsobivá živá trojhodinová televízna udalosť sa začne tým, že Amerika bude spolu s publikom v štúdiu sledovať, ako sa cesta Arieho Luyendyka Jr. za hľadaním lásky blíži k úžasnému záveru. Bakalár sa pripravuje na jedno z najťažších rozhodnutí svojho života, pretože pole zúžil na dve ženy, do ktorých je šialene zamilovaný - Becca K. a Lauren B. - a obom povedal, že ich miluje. Koho vidí Arie po dlhom skúmaní duše ako svoju budúcu manželku? Zistite o finále série ÒThe Bachelor,Ó PONDELOK 5. MARCA (8:00 – 23:00 EST) na televíznej sieti ABC. (ABC/Paul Hebert) ARIE LUYENDYK JR.

Má víťaza... ehm, nie? Bakalár Arie Luyendyk Jr. vybral medzi jeho dvoma finalistami, Becca Kufrinová a Lauren Burnham , na dramatickom finále sezóny 22 v pondelok 5. marca, ktoré sa skončilo slzami a návrhom, po ktorých nasledovali ďalšie slzy a trápne ticho.

Po romantickom, no predtuchom výlete do Peru sa pretekár konečne rozhodol a klesol na jedno koleno, aby požiadal o ruku publicistu Kufrina z Minneapolisu. Luyendyk, ktorý bol sám finalistom sezóny Emily Maynard Bakalárka v roku 2012 urobil ťažké rozhodnutie po dlhom zvažovaní.

(ABC/Paul Hebert)
LAUREN B.

milostný citát pre vašu priateľku

(ABC/Paul Hebert)
BECCA

„Najťažšia časť, povedal by som, áno, najťažšia časť na tom, že som sa stal bakalárom, by bol pravdepodobne koniec,“ vedúci sezóny predtým povedané Faircityfire a ďalší reportéri . „Robenie ťažkých rozhodnutí ku koncu... Chcem tým povedať, že je to naozaj najťažšie rozhodnutie vo vašom živote. Je to rozhodnutie navždy. Takže sa to neberie na ľahkú váhu a myslím si, že to bola asi najťažšia vec.'

šaty pre jarných svadobných hostí

V dosť zlovestnej chvíli – keď Luyendyk odovzdal svoju poslednú ružu Kufrinovi, kvet sa zlomil. Na základe skôr antiklimatického návrhu producenti pripravili ďalšiu drámu. 'Naozaj mám pocit, že som urobil chybu,' poznamenal Luyendyk o svojom výbere.

Kamery pokračovali v pohybe, keď potom stiahol svoj návrh Kufrinovi v prospech Burnhama. 'Robíš si zo mňa srandu?' spýtala sa znechutene. Mnoho divákov najmä na sociálnych sieťach vyjadrilo podobné pohŕdanie 36-ročnou osobnosťou.

THE BACHELOR – ÒEpisode 2210Ó – Pôsobivá živá trojhodinová televízna udalosť sa začne tým, že Amerika bude spolu s publikom v štúdiu sledovať, ako sa cesta Arieho Luyendyka Jr. za hľadaním lásky blíži k úžasnému záveru. Bakalár sa pripravuje na jedno z najťažších rozhodnutí svojho života, keď zúžil pole na dve ženy, do ktorých je šialene zamilovaný – Becca K. a Lauren B. – a obom povedal, že ich miluje. Koho vidí Arie po dlhom skúmaní duše ako svoju budúcu manželku? Zistite o finále série ÒThe Bachelor,Ó PONDELOK 5. MARCA (8:00 – 23:00 EST) na televíznej sieti ABC. (ABC/Paul Hebert)

THE BACHELOR – „Episode 2210“ – Pôsobivá živá trojhodinová televízna udalosť sa začne tým, že Amerika bude spolu s publikom v štúdiu sledovať, ako sa cesta Arieho Luyendyka Jr. za láskou blíži k úžasnému záveru. Bakalár sa pripravuje na jedno z najťažších rozhodnutí svojho života, keď zúžil pole na dve ženy, do ktorých je šialene zamilovaný – Becca K. a Lauren B. – a obom povedal, že ich miluje. Koho vidí Arie po dlhom skúmaní duše ako svoju budúcu manželku? Dozviete sa o finále série The Bachelor, PONDELOK 5. MARCA (8:00 – 23:00 EST), na televíznej sieti ABC. (ABC/Paul Hebert)
BECCA

'Určite sa budete musieť pozerať,' povedal nám Luyendyk predtým v tom istom rozhovore. „Poviem, že cesta bola samozrejme skvelým zážitkom a našiel som lásku a vlastne som sa zamiloval do dvoch ľudí. Ale aby ste videli koniec, určite sa budete musieť naladiť.'

indická svadba čo si obliecť

2. časť finále sezóny Bakalár odvysiela utorok 6. marca o 20.00 hod. ET na ABC.