Hlavná Celebrita Bakalár Ben Higgins navrhuje, že by mohol kandidovať: „Lauren a ja si ešte nie sme istí“

Bakalár Ben Higgins navrhuje, že by mohol kandidovať: „Lauren a ja si ešte nie sme istí“

  Lauren Bushnell a Ben Higgins vo filme The Bachelor Lauren Bushnell a Ben Higgins išli na prvé verejné rande od finále The Bachelor. Poďakovanie: ABC/Rick Rowell

Najprv príde láska, potom príde kancelária! Najnovšie od ABC Bakalár Ben Higgins nie je zaujatý iba svojou snúbenicou, Lauren Bushnellová , ale zdá sa, že prepadá aj politike.

28-ročný bojovník za reality, ktorý vyhral Ameriku ako ABC Sezóna 20 Bakalár , informovali The Colorado Independent že „vážne zvažuje“ uchádzať sa o miesto v Snemovni reprezentantov Colorada.

Predajca softvéru so sídlom v Denveri pre noviny povedal, že „určite nie je politik“, ale verí, že môže mať vplyv. Higgins je v prvom rade filantrop a aktivista, ktorý so svojou miestnou komunitou spolupracoval na charitatívnych organizáciách ako Humanity and Hope United Foundation. Tiež verí, že jeho zázemie v odvetví finančných služieb mu poskytne náskok v politike.

„Čokoľvek je pred nami, láska, milosť a nádej sú ideály, ktoré vedú môj život. Vezmem ich so sebou do môjho ďalšieho dobrodružstva,“ vyjadril sa Higgins. „Lauren a ja si ešte nie sme istí, čo to bude, ale pokiaľ ide o reprezentáciu House District 4, Willie Pinkston je úžasný človek a každé moje rozhodnutie ohľadom vstupu do závodu bude založené na tom, čo je najlepšie pre Willieho, jeho rodinu. a pre Lauren a mňa.'

Kreslo, o ktoré má Higgins záujem, v súčasnosti zastáva demokrat Dan Pabon. Ak Bakalár Kamenec sa rozhodne kandidovať, nominant republikánov zo 4. okresu, Willie Pinkston, povedal, že rád vypadne z pretekov kvôli obchodným a rodinným záležitostiam. To by z Higginsa urobilo možného republikánskeho protivníka.

„Je mu známe meno,“ povedal Pinkston pre miestny obchod. 'Radi by sme ho podporili, pretože chce behať a je schopný.'

Bushnell sa ešte musí zaoberať plánmi svojho snúbenca kandidovať, ale po finále sezóny 20 sa presťahovala do Denveru. Medzitým sa temperamentná letuška aerolinky vyjadrila, že chce a 'normálny život' so svojím budúcim manželom.

🍩 starosti 🐝 šťasný.

Fotografia, ktorú zverejnila Lauren Bushnell (@lauren_bushnell) na

Bushnell často navštevuje Instagram, aby sa podelil o sladké chvíle s Higginsom, vrátane sladkého videa zo Snapchatu, na ktorom tento týždeň využívajú filter milovaných šteniatok. Bushnell citoval riadok z The Hangover popisovať moment. 'Moja vlčia svorka... rozrástla sa o jedného.' Takže tam... vo vlčej svorke sme boli dvaja... Najprv som bol vo svorke sám a potom sa pridal Ben. #okdonecitovaniefilmov #bye,“ napísala.

Moja vlčia svorka sa rozrástla o jedného. Takže tam... vo vlčej svorke sme boli dvaja... Najprv som bol vo svorke sám a potom sa pridal Ben. #okdonecitovaniefilmov #dovidenia

Fotografia, ktorú zverejnila Lauren Bushnell (@lauren_bushnell) na

Higgins požiadal Bushnell o poslednú epizódu Bakalára minulý rok v marci, pričom jej dal a 4,25-karátový zásnubný prsteň Neil Lane . Ešte musia potvrdiť dátum svadby alebo plány.