Hlavná TV Bakalár Ben Higgins už nekandiduje

Bakalár Ben Higgins už nekandiduje

 Bakalárska kancelária Bena Higginsa Ben Higgins v piatok 22. júla oznámil, že už nebude kandidovať. (ABC/Todd Wawrychuck)

Zdá sa, že po návrhu nebude žiadna politika. Bakalár Ben Higgins už nekandiduje na úrad v Colorade, oznámil v piatok 22. júla.

Chlapec 20. sezóny, ktorý momentálne žije so svojou snúbenicou na severozápade Denveru Lauren Bushnellová , vydal v piatok vyhlásenie, že sa už neuchádza o verejnú funkciu.

„Je mi ľúto, že musím stiahnuť svoju kandidatúru. Napriek môjmu maximálnemu úsiliu využiť túto príležitosť v dobrej viere som nedávno dostal informácie, ktoré znemožňujú takéto hľadanie,“ zdieľal vo svojom vyhlásení (prostredníctvom ABC Nové s ). „Kvôli nepredvídateľným okolnostiam nebudem môcť postúpiť ako kandidát. Útechu nachádzam vo vedomí, že naše zámery a činy boli spravodlivé a úprimné.“

Bakalár podal papierovanie minulú stredu 20. júla, v ktorom oznámil svoju formálnu kandidatúru za republikána v Coloradskej snemovni 4. Skutočný okrsok je prevažne demokratický a jeho oponentom by bol demokratický zástupca A Pabon.

Higgins najprv navrhol, že áno zvažuje beh do verejnej funkcie minulý mesiac. V rozhovore s The Colorado Independent , skutočný nadšenec pre noviny povedal, že „vážne zvažuje“ kandidovať na miesto.

„Čokoľvek je pred nami, láska, milosť a nádej sú ideály, ktoré vedú môj život. Vezmem ich so sebou do môjho ďalšieho dobrodružstva,“ povedal vtedy Higgins. 'Lauren a ja si ešte nie sme istí, čo to bude, ale pokiaľ ide o reprezentáciu House District 4, Willie Pinkston je úžasný človek a akékoľvek moje rozhodnutie o vstupe do pretekov bude založené na tom, čo je najlepšie pre Willieho, jeho rodinu.' a pre Lauren a mňa.'

Republikán Pinkston odstúpil z volieb začiatkom júla.

Higgins je momentálne natáčanie jeho Bakalárskeho spin-offu , Ben a Lauren: Šťastne až do smrti , s Bushnellom. Séria bude mať premiéru tento október na káblovej sieti ABC Freeform.