Hlavná TV Bakalár Nick Viall posiela jedného súťažiaceho so zlomeným srdcom domov pred dátumom fantasy suity

Bakalár Nick Viall posiela jedného súťažiaceho so zlomeným srdcom domov pred dátumom fantasy suity

 Bakalár Nick Viall Corinne, Rachel, Vanessa a Raven sú posledná štvorica Nicka Vialla v The Bachelor. (ABC/Mitch Haaseth)
čo dies rsvp znamená

A potom tam boli tri. Bakalár Nick Viall poslal jednu ženu v slzách domov a potom odletel do Fínska so svojimi poslednými tromi súťažiacimi v epizóde 27. februára. Tu, Faircityfire rekapituluje najdôležitejšie momenty z emocionálnej epizódy.

Andiho návrat

Po pozvaní žien do New Yorku na ďalšiu ceremóniu ruží Nick prijme nečakanú návštevu Andi Dorfman , sezóna 10 Bakalárka ktorý mu zlomil srdce. Zdieľajú drink v jeho hotelovej izbe a Nick priznáva, že sa cíti neistý, že bude lámačom sŕdc túto sezónu.

Keď sa Andi spýta, či plánuje mať sex s niektorým zo súťažiacich, Nick hovorí, že si nie je istý. Andi ho však povzbudzuje, aby „šiel do toho“, ak má silné city k niektorej zo žien.

svadobné uložiť dátumové karty

Corinne je „hotovo“

Medzitým sa emócie rozprúdia, keď posledné štyri ženy dorazia na obrad ruží. Po rozdaní ruží do Havran , Rachel , a Vanessa , posiela Nick Corinne Domov.

„Skončila som so snahou ukázať svojim mužom, ako veľmi ich uctievam a milujem, starám sa o nich a podporujem ich,“ hovorí Corinne, keď odchádza v limuzíne. „Potrebujem to, takže ak to ku mne niekto cíti, môže mi to prísť povedať a môže si so sebou priniesť aj prsteň. Skončil som so snahou zapôsobiť na týchto mužov. Už nikdy v živote sa s mužom nepobozkám.'

Preč do Fínska

čo sa stane, keď sa vydáte

Nick sa teší na nočné rande s tromi zostávajúcimi ženami. Dúfa, že v Laponsku vo Fínsku nájde jasno.

Havranovo vyznanie

Najprv sa Nick a Raven podelia s vrtuľníkom a strávia čas v miestnej krčme. Počas intímneho rozhovoru Raven priznáva, že je nervózna z fantasy suity, ale Nick vysvetľuje, že nemá žiadne očakávania.

Neskôr v noci sa Nick a Raven otvorene a úprimne porozprávajú o Ravenových pocitoch. Je roztrasená, keď Nickovi hovorí, že ho miluje, čo spôsobilo emocionálnu reakciu Nicka. „To je jedno z najlepších povolaní lásky, aké som kedy počul,“ odpovedá Nick.

Raven si prečíta pozvánku do fantasy suity a okamžite ju prijme, no má dve priznania: „Bola som len s jednou osobou,“ hovorí Nickovi. 'Druhá vec je, že môj bývalý ma nikdy nedosiahol orgazmus.'

Havajské svadobné oblečenie pre hostí

Náhľad

O tri hodiny budúceho týždňa Bakalár Nick vedie búrlivú diskusiu s Vanessou a nalieha na Rachel, aby „vypadla z hlavy“.

Odpočítavanie do poslednej ruže pokračuje Bakalár , vysielanie v pondelok o 20.00 hod. ET na ABC.