Hlavná TV Bakalár Nick Viall’s Women Tell All: 5 vecí, ktoré sme sa naučili od súťažiacich v sezóne 21

Bakalár Nick Viall’s Women Tell All: 5 vecí, ktoré sme sa naučili od súťažiacich v sezóne 21

(Kredit: ABC)

Bakalár Nick Viall Súťažiaci nezadržali nič v epizóde „Women Tell All“ zo 6. marca. Tu, Faircityfire zdôrazňuje, čo sme sa naučili z akčného špeciálu ABC.

Corinne pokračuje v Ruffle Feathers
Zo všetkých Nickových súťažiacich Corinne vyvolal v tejto sezóne najväčšiu kontroverziu. Počas epizódy Tell-All ženy spomenuli vrtochy, ktoré ich privádzali do šialenstva, vrátane Corinniných častých zdriemnutí a jej momentov na obrazovke v hornej časti.

Darček pre manželku k 30. výročiu

Počas zhadzovania na pódiu, Jozefína a Alžbety hral na diablovho advokáta a obhajoval Corinne činy. Dokonca sa konfrontovali Taylor , poradca pre duševné zdravie, ktorý obvinil Corinne z toho, že je „emocionálne neinteligentná“.

 (Kredit: ABC)

(Kredit: ABC)

Nick bol náplasťou pre Liz
Keď to bolo Liz sa obrátiť na rozhovor Bakalár hostiteľ Chris Harrison , prezradila, že Nick bol pre ňu rozptýlením, keď sa s ním potom vyspala Jade Roper a Tanner Tolbert svadba. Vysvetlila, že sa do šou prihlásila po tom, čo si uvedomila, že je pripravená na oddaný vzťah.

Lizini spolusúťažiaci teraz nemajú nič iné ako lásku k Liz. Hovorili o nej ako o „neuveriteľnej, silnej a solídnej žene“.

Show ovplyvnila Taylorovu kariéru
Napätie medzi Taylor a Corinne bolo na pódiu Tell-All citeľné. Taylor bol emotívny, keď diskutoval o situácii s Harrisonom. 'Vec, s ktorou najviac bojujem, je hanba za to, že som poradkyňa,' povedala Taylor. Vysvetlila, že Corinne obvinenia mali priamy vplyv na jej život a kariéru, a požiadala Corinne o ospravedlnenie, čo Corinne rázne odmietla.

Kristina inšpirovala svojich súťažiacich... a ľudí na celom svete
Kristína Príbeh vyrastania v ruskom sirotinci ťahal za srdce jej konkurentov. Mnohé zo žien si pri sledovaní Kristininho srdcervúceho príbehu na obrazovke uvedomili, aké privilegované životy vedú.

Od vysielania relácie sa Kristíne ozvali siroty, ktoré s ňou žili v Rusku. „Mám pocit, že vaša práca týmto všetkým nekončí. Mám pocit, že sa veľmi zmeníš,“ povedal jej Harrison.

Taylor Swift, si zamilovaný

Rachel je „poctená“ byť ďalšou bakalárkou
Dav sa zbláznil, keď bol fanúšikom obľúbený Rachel nastúpil na javisko. Na otázku, či je pre ňu dôležité, aby bola prvý čierny Bakalárka počas 15-ročnej šou Rachel odpovedala: „Je to pre mňa veľmi veľká vec a cítim sa veľmi poctená, že môžem byť osobou, ktorá zastupuje afroamerickú ženu na tejto pozícii.“

uložte nápady na dátumové karty
 (Kredit: ABC)

(Kredit: ABC)

The Bakalár finále sa vysiela v pondelok 13. marca o 20:00. ET na ABC.