Hlavná TV Bakalár Nick Viall si vyberá svoje posledné štyri pred dátumom rodného mesta: Zistite, kto zostal

Bakalár Nick Viall si vyberá svoje posledné štyri pred dátumom rodného mesta: Zistite, kto zostal

  Bakalár Nick Viall Bakalár Nick Viall. (ABC/Mitch Haaseth)

Nick Viall sa ukazuje ako najviac nepredvídateľný Bakalár niekedy. Po posiela domov šesť žien v epizóde z minulého týždňa vedúci 21. série prehodnotil svoje možnosti v epizóde z 13. februára. Prečítajte si rekapituláciu nižšie.

Rozhodnutie

Ženy sú emotívne, pretože Nick priznal, že si nie je istý, či môže pokračovať v procese.' Znepokojuje ma, že hodí uterák,' Havran hovorí v spovednici.

bezplatné rustikálne šablóny pozvánok na svadobnú sprchu

Počas bezprostredného rozhovoru s Chris Harrison Nick priznáva svoj strach, že nenájde lásku Bakalár . „Už predtým som bol neuveriteľne sebavedomý vo vzťahoch, len aby som ten koberec vytiahol priamo podo mnou,“ vysvetľuje Nick. 'Nielenže je to mizerný pocit... Narušuje to tvoju schopnosť dôverovať vlastným emóciám.'

Po rozhovore s Chrisom sa Nick vracia do dámskeho apartmánu a ospravedlňuje sa za svoje správanie minulú noc. „Len som sa naozaj vyľakal,“ priznáva.

Po vysvetlení svojich zmiešaných emócií Nick prezradí, že je tu pre zvyšných šesť žien. 'Vidím, čo chcem v tejto miestnosti,' prezrádza dámam. Potom zruší nočný obrad ruží a povie ženám, aby sa zbalili, keď mieria na Bahamy.

“Perfektné miesto na zamilovanie”

Dámy sú po príchode na ostrov Bimini plné nádeje. Prichádza prvá dátumová karta v týždni a Vanessa zistí, že ide na prvé osobné rande v týždni. „Poďme hlbšie...“ dráždi karta.

Corinne je viditeľne podráždená, že ju ešte nevybrali na sólo rande s Nickom. „Myslím, že sa s ňou chce emocionálne hlbšie dostať, a to ma desí,“ hovorí v spovednici.

Tropický jeden na jedného

Nick a Vanessa vyrazili na more. Zdieľajú svoje obavy, ako aj sny o budúcnosti. Keď sa ponoria pod vodu, Vanessa si uvedomí, že sa do Nicka zaľúbila. Je presvedčená, že on sa cíti rovnako.

V tú noc Vanessa povie Nickovi, že miluje, aké ľahké je byť s ním. „Cítim sa dosť sebavedomo a pohodlne na to, aby som ti povedala, že sa do teba zaľúbim,“ prezrádza. Nick vysvetľuje, že je pre neho dôležité, aby počas jeho slov povedal „Milujem ťa“ iba jednej žene Bakalár cestu. Vanessa sa snaží skryť svoje sklamanie.

pánske a dámske zodpovedajúce prstene

High-Stakes in Paradise

Ženy sú nervózne, keď príde ďalšia zoznamka. Corinne , Kristína , a Havran sa pripojí k Nickovi na skupinové rande. V stávke je veľa, pretože žena, ktorá dostane dátumovú ružu, vezme Nicka domov na budúci týždeň na rande v rodnom meste.

Dámy stretnú Nicka na jachte a Corinne je odhodlaná „ukradnúť show“. Je žiarlivá, keď Nick natiera jej konkurentov opaľovacím krémom.

Nick hovorí, že sa budú šnorchlovať a vo vode sú žraloky. Kristína je vydesená, keď tesne pod sebou vidí žraloka. Nick sa vracia na čln, aby ju utešil, takže ženy sú odradené.

Neskôr v ten večer sa Nick stretne so svojimi rande individuálne predtým, ako dá Ravenovi dátum. Odvezie ju na jeden krát preč, takže Corinne a Kristina sú zmätené.

Boj až do konca

Späť v apartmáne, Danielle L. a Rachel dozvedieť sa, že pôjdu na posledné rande jedna jedna jedna pred rodnými mestami.

Nick a Danielle spoznávajú ostrov na bicykloch a hrajú basketbal s miestnymi deťmi. Keď si sadnú a porozprávajú sa, Nick si uvedomí, že komunikácia je napätá. Zdá sa, že Danielle si jeho obavy neuvedomuje. V ten večer si pri drinkoch vyleje srdce Nickovi, no v spovednici Nick prizná, že Danieline city neopätuje. Keď to povie Danielle, má zlomené srdce. 'Dúfam, že nájdeš, čo hľadáš,' povedala, keď odišla.

Corinne sa obáva, že ide domov na ďalší obrad ruží. Vkradne sa do Nickovho apartmánu, aby mu „pripomenula iskru, ktorú [oni] majú“. Hoci je Nick z jej návštevy zjavne prekvapený, pozve Corinne na drink. Vedie ho do jeho spálne, no po relácii, kde sa líči, ju Nick zastaví. „Nemyslím si, že je to dobrý nápad,“ povedal jej.

Corinne sa obáva, že jej prekvapivá návšteva môže zničiť jej šancu získať ružu.

Na posledné osobné rande Nick vezme Rachel na miestne miesto bez turistov. Vedú intímny rozhovor a ona je presvedčená, že dostane ružu.

Obrad namiesto ruží

Namiesto toho, aby zlomil žene srdce pred jej konkurentmi, sa Nick rozhodne oznámiť túto správu súkromne. Kristina je prekvapená, keď sa Nick objaví v jej izbe a požiada ju, aby sa porozprávala vonku. „Práve teraz, keď idem do rodných miest, ťa tak milujem,“ hovorí Nick, „ale práve teraz nemám pocit, že by tam bolo ‚zamilované‘.“ Kristina Nicka objíme, no je zjavne zničená.

Náhľad

talianske medové týždne all inclusive

V ďalšej epizóde je Nick konfrontovaný niekým z jeho minulosti. Bojí sa o svoj čas Bakalár sa ukáže ako „veľká chyba“. Nalaďte sa budúci pondelok o 20:00. ET na ABC.